Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5913 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2010 - RPA - 05/12/2009 17:24
TVP ma wykupione prawa do wszystkich spotkań. Ponad 50 bedzie pokazanych w TVP1 i TVP2 a pojedyncze na TVP Sport


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7249 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2010 - RPA - 06/12/2009 16:27

  RC napisał:  

  kijevo napisał:  

  RC napisał:  

  qbajag napisał:  
Ghana w ostatnich latach też mocna i Australia, która 4 lata temu wyszła z grupy eliminując właśnie Ghanę więc będzie okazja do rewanżu.



Właśnie, i to wyeliminowana w 1/8 finału po niesłusznym karnych dla makaroniarzy. Australia ma potencjał, ich problem jest taki jak Celticu Glasgow. W swoim regionie nie mają równorzędnych rywali, i jak przychodzi turniej z najlepszymi pojawiają się ogromne problemy.



Myślę, że dawno nie zaglądałeś w tabele bo Australia nie gra już w strefie Oceanii. Gra w azjatyckiej i ma tam paru dobry przeciwników.
Ze strefy Oceanii awansowała Nowa Zelandia i bardzo słusznie ;) w eliminacjach ulegli tylko w ostatnim meczu o "pietruszkę" z Fidżi. Powinno to pomóc w popularyzacji soccera w tamtym regionie.



Zaglądałem, wiem, że gra w strefie azjatyckiej, ale podtrzymuję to co napisałem ;) Moim zdaniem Australia ma potencjał na tyle duży, że mogliby powalczyć (piłkarsko) o ćwierćfinał mistrzostw świata jako jedyny zespół z tej strefy.

Co do Nowej Zelandii - to było pewne, że po odejściu ze strefy Australii awansują. Od x lat zajmowali drugie miejsce w eliminacjach za kangurami :)


Kolejna wtopa - wygranie strefy Oceanii nie daje prawa do gry na MŚ. Trzeba wygrać jeszcze baraż ;)
Na mistrzostwach Świata U-20 zamiast NZ zagrało Tahiti więc hegemonia "All Whites" jest zagrożona.


Mick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7497 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2010 - RPA - 07/12/2009 12:46

  Porto napisał:  
Na dzień dzisiejszy stawiam tak:
Grupa A:
1. Meksyk
2. Urugwaj



RPA wyjdzie z grupy.. W końcu to gospodarz, a wiadomo komu z górki..


Obrazek jpg wstawiony na forum
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5921 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2010 - RPA - 07/12/2009 14:01

  Mick napisał:  

  Porto napisał:  
Na dzień dzisiejszy stawiam tak:
Grupa A:
1. Meksyk
2. Urugwaj



RPA wyjdzie z grupy.. W końcu to gospodarz, a wiadomo komu z górki..



Ostatnie ME pokazuja, ze nie ma na to reguly. Poza tym losowanie tez niezbyt szczesiliwe, rzeklbym, ze najgorsze z mozliwych dla gospodarzy.



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7330 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 12/06/2014 08:12
Co by nie robić nowych tematów, zmieniam nazwę i odświeżam :]

Wie ktoś gdzie można sobie potypować mecze na internecie, tak dla sprawdzenia się ? Może gdzieś na FB ? Oczywiście poza bukiem bo to oddzielny temat :]

PS: Jak zawszę mam tylko nadzieję, że nie wygrają Niemcy :)


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7011 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 12/06/2014 09:57

  AŚ napisał:  
Co by nie robić nowych tematów, zmieniam nazwę i odświeżam :]

Wie ktoś gdzie można sobie potypować mecze na internecie, tak dla sprawdzenia się ? Może gdzieś na FB ? Oczywiście poza bukiem bo to oddzielny temat :]

PS: Jak zawszę mam tylko nadzieję, że nie wygrają Niemcy :)



Daleko szukać nie musisz:) klik


POGOŃ 100% SZCZECIN
paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5029 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 12/06/2014 20:42

  AŚ napisał:  
Co by nie robić nowych tematów, zmieniam nazwę i odświeżam :]

Wie ktoś gdzie można sobie potypować mecze na internecie, tak dla sprawdzenia się ? Może gdzieś na FB ? Oczywiście poza bukiem bo to oddzielny temat :]

PS: Jak zawszę mam tylko nadzieję, że nie wygrają Niemcy :)



Też mam taką nadzieję,i to głęboką ;)


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6828 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 13/06/2014 00:18
Pierwszy mecz i kontrowersje. Sedziowanie na poziomie ekstraklasy. Karny na poziomie tych dawanych Legii w naszej lidze. Szkoda ze fawarytom trzeba pomagac. Zobaczymy kolejne mecze ale jesli Brazylia nie zagra lepiej po wyjsciu z grupy to Hiszpanie czy Holendrzy moga im zrobic przykra niespodzianke. Chorwaci powinni wyjsc z drugiego z tej grupy. No ale zobaczymy:)


Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8083 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 13/06/2014 00:51
Stare wraca - co mundial to jakas powazna kontrowersja. Uwazam ze sedzia skrzywdzil Chorwacje. Mecz dosc ciekawy, Brazylia nie pokazala nic szczegolnego. Optycznie mieli lekka przewaga nad rywalem i nic wiecej. Zobaczymy jak graja ich przeciwnicy i dopiero wtedy mozna oceniac szanse gospodarzy.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6568 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 13/06/2014 11:04
To nie kontrowersja tylko skandal, tak to trzeba nazwać. Wał i tyle. Brazylia będzie ciągnięta za uszy do finału, zobaczycie. Pierwsze miejsce w grupie w zasadzie już mają.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5037 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 13/06/2014 11:40
Nie mam zamiaru bronić sędziego bo błąd oczywisty ale pamiętajmy że to tylko człowiek i błędy będą zawsze. Co do samego meczu to stał na wysokim poziomie głównie dzięki odważnej postawie chorwatów. Żewłakow co za głupoty pierdzieli to nie mam pytań "siła dobra,celność dobra tylko 2m nad bramką " :X
Dzisiejsze mecze mam nadzieje już bez takich błędów i będzie ciekawie.


Tylko Pogoń !
Samo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6410 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 13/06/2014 13:22
Jak nie ma Polaków to zawsze kibicuje Holendrom i mam nadzieję, że od dzisiaj do końca mundialu nie przegrają.

Co do wczorajszego meczu powiem tyle, że nawet gdy Chorwaci strzelili na 1:0 to i tak jakoś dziwnie "spokojny" byłem, że Brazylia wygra ten mecz,a szkoda, bo liczyłem na niespodziankę.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5328 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 13/06/2014 19:50

  Samo napisał:  
Jak nie ma Polaków to zawsze kibicuje Holendrom i mam nadzieję, że od dzisiaj do końca mundialu nie przegrają.



Ja podobnie :) kibicuje Oranje od czasów Bergkampa, Overmarsa, de Boerów i całej reszty i szkoda mi, że nie zdobyli żadnego majstra jeszcze chociaż mieli kilka razy na to spore szanse to zawsze czegoś brakowało.

Niestety odnośnie błędów sędziowskich, dzisiaj powtórka z rozrywki, a nawet gorsze jakim jest nieuznanie prawidłowej bramki. Meksyk jak zawsze na MŚ mocny i mogą pokusić się o awans po raz chyba szósty z rzędu.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4109 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 13/06/2014 20:09
Uff Chwała Bogu że Meksyk wygrał.;) Oby Hiszpania dziś wygrała i kuponik będzie wchodził.:D:D


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6828 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 13/06/2014 20:26
drugi mecz i drugi sedzia na beznadziejnym poziomie. Nie wiem czy to moje odczucia ale odechciewa mi sie ogladania tego mundialu po takich numerach. Jeszcze mam zapal bo jakby nie bylo to pilkarski poziom duzo wyzszy niz nasza polska liga. Mam nadzieje ze Hiszpania Holandia bedzie czysta ze strony sedziowania. Czuje remis.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5921 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 13/06/2014 20:38

  sebeq1948 napisał:  
Nie mam zamiaru bronić sędziego bo błąd oczywisty ale pamiętajmy że to tylko człowiek i błędy będą zawsze. Co do samego meczu to stał na wysokim poziomie głównie dzięki odważnej postawie chorwatów. Żewłakow co za głupoty pierdzieli to nie mam pytań "siła dobra,celność dobra tylko 2m nad bramką " :X
Dzisiejsze mecze mam nadzieje już bez takich błędów i będzie ciekawie.



Lovren niepotrzebnie polozyl lapy na Fredzie (jakkolwiek to brzmi :D ). Karny jakich pelno podyktowanych nieslusznie.
Brazylia ma mistrza.


tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7487 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 13/06/2014 21:39
Sędziowanie dramatyczne. Moim zdaniem karnego dla Hiszpanów być nie powinno.


INDIOS BRAVOS
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7429 dni

*




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 13/06/2014 22:21

  tm_tomcio napisał:  
Sędziowanie dramatyczne. Moim zdaniem karnego dla Hiszpanów być nie powinno.

Z jednej strony tak, ale weź to wychwyć w czasie rzeczywistym na boisku, że Costa tak nogę ułożył, żeby zahaczyć o nogę obrońcy robiącego wślizg. Jak oglądając na żywo w TV byłem pewien, że jest karny - tak samo po 1-2 powtórkach, dopiero 3 z kolei wyjaśniła.

Holandia w drugiej połowie gra rewelację!


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5328 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 13/06/2014 23:41
Piękny wpierdol w ramach rewanżu za finał sprzed 4 lat :) warty wtopieniu dwóch kuponów ;)
Przy okazji kolejny argument na to, że tiki taka to gówno. Ciekawe jak taki wynik wpłynie na Holendrów oby tylko motywująco.
Jeszcze apropo sędziów, znowu klopsy - karny, faul na Casillasie, poziom prawie jak w ekstraklasie (nawet się zrymowało ;) ).
No i warto wspomnieć bramkę "Fan Persiego" lob szczupakiem z 16 metrów po wrzutce z połowy - tego jeszcze nie widziałem.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6568 dni




Odp: Mistrzostwa Świata 2014 - Brazylia - 13/06/2014 23:57
Gra Hiszpani czy tez Barcelony od dawna nie ma nic wspolnego z tiki taka, ostatni raz widzielismy ja jeszcze za czasw Guardioli, teraz to jest nedzna kalka, karykatura, dobitnie obrazujacy fenomen tamtej bruzyny i obalajacy mit o samograju, pokazujaca agy spelnialo warunek perfekcyjnej druzyny to wszystkie tryby musza chodzic jak należy. HISZpani udzielil sie casus Barcelony wypalonej podstazalej druzyny gdzie Del bosqe idzie na alibi i gra ta sama druzyna i systemem od lat. Formalne jest to pilkarski trup pełen nasyconych i spelnionych piłkarzy, ekipa bez wyrazu i charakteru takze zadne to zaskoczenie jesli nawet jie wyjda z tej grupy.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005