Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Szczecin 2016 Europejska Stolica Kultury << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6732 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - dyskusja - 06/03/2008 17:01

  IS napisał:  
Jutro o godzinie 12 (piątek) na placu Grunwaldzkim odbędzie sie happening dla mediów i mieszkańców Szczecina, gdzie zagramy z"szachistami" w Monopoly.

W związku z tym pytanie kto ma grę monopoly? Potrzebne nam są 4 zestawy tej gry.

gg: 8146281


Ostatnio edytowany przez: IS, 6 marca 2008, 17:23 [2 raz(y)]


IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6732 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - dyskusja - 06/03/2008 17:54
Oficjalny plakat akcji do ściągnięcia: KLiK


phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6265 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - dyskusja - 06/03/2008 18:44
Dzisiaj moja znienawidzona pani od polskiego powiadomiła cała klasę żeby głosować :O
ps. gim nr 7.


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7044 dni

***




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - dyskusja - 06/03/2008 18:48
Jest pewien pomysł na ucieknięcie Gdyni. Bo to że jesteśmy przed nimi, to chyba oczywiste ;) Wiadomo że tutaj nic nie napiszemy, dlatego potrzebuję kilka osób które będą miały trochę czasu się poudzielać w Piątek/ Sobotę/ Niedzielę wieczorem. Oczywiście nie trzeba codziennie, wystarczy że masz czas nawet w jeden wieczór. Tutaj nie napiszę co i jak, wiadomo czemu, dlatego proponuję aby chętni cytowali ten post i pisali swoje gadu. Informację, co i jak robimy, zostawię Wam na gadu do piątku do wieczora. Oczywiście Gdynianin i inne tym podobne wynalazki z kilkoma dniami na forum nie mają co liczyć na info (sam na forum nie jestem za często, więc jeśli ktoś zobaczy że osoba chcąca brać udział w akcji nie wzbudza zaufania - pisać tu na forum). Tak więc jeśli ktoś ma czas i ochotę, zostawiać swoje gadu.


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
adam_szafera
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6071 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - dyskusja - 06/03/2008 19:58
przed chwila byl reportaz o szczecinie i gdyni w wiadomosciach na TVP1 wiecej chyba bylo o nas!! SUPER GłOsUjEmY


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7306 dni

*




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - dyskusja - 06/03/2008 19:58
glosujemy co by gdynskim patalachom nosa utrzec!!:) btw sa jeszcze plakaty przy stadionie czy juz sie odkleily??


100% PD
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7511 dni

*




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - dyskusja - 06/03/2008 20:00
1502452 - tylko bez ściemy

ja pierdziu, stronka Monopoly prawie nie wyrabia, chyba cały Szczecin siedzi przy kompie :)


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5905 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - dyskusja - 06/03/2008 20:09

  Sampaio napisał:  
ja pierdziu, stronka Monopoly prawie nie wyrabia, chyba cały Szczecin siedzi przy kompie :)


hehe a tak btw widzial ktos dzisiejszy glos szczecinski?? (strona 7) byl tam nawet duzy artykul o monopoly zachecali do glosowania itd itp i wypowiedzi trojki dzieciakow...jeden powiedzial ze nie mial pojecia ze mozna glosowac na Szczecin (WTF??) kolejna powiedziala ze dostala na gg (;)) info o glosowaniu ale nie glosowala (no koment) a trzeciego juz nie pamietam....


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
Kropek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6406 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - dyskusja - 06/03/2008 20:58

  phoenix napisał:  
Dzisiaj moja znienawidzona pani od polskiego powiadomiła cała klasę żeby głosować :O
ps. gim nr 7.



U mnie w szkole porozklejalem plakaty w piatek i przekazalem swoiemu wychowawcy zeby oglosil po klasach:)
I przekazalem plakaty nauczycielowi zeby przykleil w liceum katolickim :)
ps. katolickie gimnazjum im. św S.Kostki


WWP K_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6595 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - dyskusja - 06/03/2008 21:00
"No no, toż to nawet publiczna TV się włączyła do gry, we Wiadomościach na koniec puścili reklamę, co prawda nie było mowy o kotletach (eh... ale ktoś wpadł na pomysł), ale jak tak się posłuchało, to... nie wiem dlaczego- bardziej tych z zach. promowali, a może to tylko takie ukierunkowane moje podejście do sprawy... Niech wygrają lepsi, czyli My, czyli Gdynia :-) " - to wypowiedz jednego klijenta z Gdyni:)

haha dobre:)


zamiast gadać o zasadach lepiej ich przestrzegać..
Drk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7111 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - dyskusja - 06/03/2008 21:56

  BTR napisał:  
Jest pewien pomysł na ucieknięcie Gdyni. Bo to że jesteśmy przed nimi, to chyba oczywiste ;) Wiadomo że tutaj nic nie napiszemy, dlatego potrzebuję kilka osób które będą miały trochę czasu się poudzielać w Piątek/ Sobotę/ Niedzielę wieczorem. Oczywiście nie trzeba codziennie, wystarczy że masz czas nawet w jeden wieczór. Tutaj nie napiszę co i jak, wiadomo czemu, dlatego proponuję aby chętni cytowali ten post i pisali swoje gadu. Informację, co i jak robimy, zostawię Wam na gadu do piątku do wieczora. Oczywiście Gdynianin i inne tym podobne wynalazki z kilkoma dniami na forum nie mają co liczyć na info (sam na forum nie jestem za często, więc jeśli ktoś zobaczy że osoba chcąca brać udział w akcji nie wzbudza zaufania - pisać tu na forum). Tak więc jeśli ktoś ma czas i ochotę, zostawiać swoje gadu.


GG: 2349385 chętnie pomogę ;)


..działamy działamy Panowie i Panie ;) ..jeszcze tylko 3 dni, i za pół roku zagramy w Monopoly ze Szczecinem na planszy :] Cfaniak !!!
Więc róbmy swoje z jeszcze większym zaangażowaniem. I nie planujcie nic na weekend :)


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6257 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - dyskusja - 06/03/2008 22:36
Oby zbyt pyszne podejście nie okazało się zgubne. Jednakże trzeba oddać, iż tekst niczego sobie ;)


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Endless Vibe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7927 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - dyskusja - 06/03/2008 22:37

  pckjtn napisał:  
Komentarz z gdynianie.pl. :D


  Cytat:  

Natchniony...

Chcecie mieć piersi jędrne i zdrowe, na planszy see towers i wzniesioną głowę. Lecz niestety ku waszemu zdziwieniu, zjawił się znienacka paprykarz i oddał się zbiorowemu smażeniu. I począł wypiekać kotlety wyśmienite, chrupiące soczyste po prostu smakowite. I robił to robił w ilościach hurtowych kolego, aż na miejsce see towers pojawiły się Wały Chrobrego!!! I cóż Wam zostało Gdynianie moi mili, pogodzić się z losem i porażką straconej chwili





no.1 1 miejsce
Co nie zmienia faktu ze takie rzeczy mobilizuja Gdynian..


Po życia kres!
Leśny Dziadek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6407 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - dyskusja - 06/03/2008 22:39
mała poprawka Sea Towers :P ale tekst pierwsza klasa :)


HERRING POWER
BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7044 dni

***




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - dyskusja - 06/03/2008 23:14

  pckjtn napisał:  
Komentarz z gdynianie.pl. :D


  Cytat:  

Natchniony...

Chcecie mieć piersi jędrne i zdrowe, na planszy see towers i wzniesioną głowę. Lecz niestety ku waszemu zdziwieniu, zjawił się znienacka paprykarz i oddał się zbiorowemu smażeniu. I począł wypiekać kotlety wyśmienite, chrupiące soczyste po prostu smakowite. I robił to robił w ilościach hurtowych kolego, aż na miejsce see towers pojawiły się Wały Chrobrego!!! I cóż Wam zostało Gdynianie moi mili, pogodzić się z losem i porażką straconej chwili





No są przecieki że mamy już 99,8% głosów. Obiecali że jak dobijemy do 99,9% to na monopoly będzie ...tylko Szczecin. I następne losowanie, gdzie będziemy wybierać 22 dzielnice. ;)


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6899 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - dyskusja - 06/03/2008 23:22
"Niestety, system napotkał błąd. Prosimy odczekać kilka minut i spróbować ponownie. Kliknij tutaj, by powrócić do witryny głosowania na światową edycję Monopoly firmy Hasbro."

sie monopolka sypie...


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6864 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - dyskusja - 06/03/2008 23:35

  All napisał:  

  BTR napisał:  
Jest (...)


8784784
Wiem, że jestem kilka dni na forum, mimo to napisz, nie musisz mi nic podawać do póki nie będziesz przekonany, że jestem ze Szczecina i głosuję na Szczecin



a jak masz to zamiar udowodnić co?


Dumne piersi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5899 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - dyskusja - 07/03/2008 02:03
Wszyscy głosują jak głupi, a Hasbro i tak już ustaliło wyniki (stąd zaciemnienie). kwasny


IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6732 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - dyskusja - 07/03/2008 02:26

  Dumne piersi napisał:  
Wszyscy głosują jak głupi, a Hasbro i tak już ustaliło wyniki (stąd zaciemnienie). :



A ja myśle ze nie masz racji ;)


All
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5902 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - dyskusja - 07/03/2008 08:54

  johny.o napisał:  

  All napisał:  

  BTR napisał:  
Jest (...)


8784784
Wiem, że jestem kilka dni na forum, mimo to napisz, nie musisz mi nic podawać do póki nie będziesz przekonany, że jestem ze Szczecina i głosuję na Szczecin



a jak masz to zamiar udowodnić co?


Np. Mieszkam w Szczecinie od lat, więc wiem o mieście więcej niż Gdynianie, mam profil na naszej-klasie, ale nie ważne.
Niech kots zaufany napisze do mnie.BARDZO WAŻNE

GG:8784784


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005