Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Szczecin 2016 Europejska Stolica Kultury << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6399 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 29/02/2008 06:54
dawać dawać ja wysłałem dziś 11 głosów. jescze odpalam kolejną poczte:P aby zagłosowac:)

Edit. Każdy kto ma orange. Niech się zaloguje. na www.orange.pl Tam jest meil z 4 aliasami, które można zmieniać. Więc tych głosów moze byc bardzo dużo... Ludzie róbcie konta na orangu i ognia.

Ostatnio edytowany przez: Rch., 29 lutego 2008, 21:11 [3 raz(y)]


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6864 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 29/02/2008 07:35
jeśli ktoś potrzebuje kont na o2 to podbijać to zrobię je

musimy się ostro sprężyc z tego co ja teraz wyliczyłem to 0,1% to około 20 głosów na chwile obecną więc jazda


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7011 dni

***




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 29/02/2008 07:46
Trzeba wziąść się ostro do roboty. Nie podoba mi się ta różnica między nami, a liderującymi miastami. Ale wierzę, że to tylko z powodu, że u nich wcześniej był dzień :) do roboty !


Against modern wszystko!
Leśny Dziadek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6407 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 29/02/2008 08:58
to jest niemozliwe.. Quebec 20%... fakt, ze oni sa juz po jednym dniu, mysle ze w okolicach wieczornych u nas bedzie widnial podobny wynik - narazie 3,5%


HERRING POWER
mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5905 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 29/02/2008 09:58
na wstepie gratki dla Was za zaangazowanie i wytrwalosc :) pomyslalem sobie ze moze by tak rozwieszac plakaty np w punktach ksero?? mozna zdobyc glosy studentow;] osobiscie mobilizuje moj kierunek na polibudzie do ciaglego glosowania;] skoro mozna glosowac na dwa miasta moze wartoby pomyslec o jakims sojuszu z gdynia?? razem moglibysmy wprowadzic nasze miasta do gry i sadze ze to bez wiekszego problemu...


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7191 dni

****




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 29/02/2008 11:01

  Rychu napisał:  
dawać dawać ja wysłałem dziś 11 głosów. jescze odpalam kolejną poczte:P aby zagłosowac:)

Edit. Każdy kto ma orange. Niech się zaloguje. na www.orange.pl Tam jest meil z 4 aliasami, które można zmieniać. Więc tych głosów moze byc bardzo dużo. Ja już oddałem 20 dzisiaj. Ludzie róbcie konta na orangu i ognia.



jakie aliasy masz orpocz @orange.pl ???

LUDZIE... JAZDA Z TYMI GŁOSAMI BO JESTEŚMY NIEŹLE W TYLE!!! Nowy Sad 9 %, Gdynia już 6,1%

Zamiast spać musimy zakładać konta i głosować !!!


  mastah86 napisał:  
na wstepie gratki dla Was za zaangazowanie i wytrwalosc :) pomyslalem sobie ze moze by tak rozwieszac plakaty np w punktach ksero?? mozna zdobyc glosy studentow;] osobiscie mobilizuje moj kierunek na polibudzie do ciaglego glosowania;] skoro mozna glosowac na dwa miasta moze wartoby pomyslec o jakims sojuszu z gdynia?? razem moglibysmy wprowadzic nasze miasta do gry i sadze ze to bez wiekszego problemu...



Hmm... sojusz ciekawa rzecz, tylko jaką pewność będziemy mieli, że Oni bedą na Nas głosować.... gdynianiom nie warto zaufać... :D TRZEBA LICZYĆ NA SIEBIE :)

Ostatnio edytowany przez: Ambasador, 29 lutego 2008, 11:08 [1 raz(y)]


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7421 dni

*




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 29/02/2008 11:56
Godzina 12:00

Szczecin miejsce 9 z 5% - Gdynia 6, a pierwsze miejsce aż 16% :/


bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7182 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 29/02/2008 12:03

  eF^ napisał:  
Godzina 12:00

Szczecin miejsce 9 z 5% - Gdynia 6, a pierwsze miejsce aż 16% :/



ale u nich jest inny czas... gdy u nas bedzie nawałnica to oni beda spali i na odwrot


Ko nie pije,ten kapuje
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7421 dni

*




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 29/02/2008 12:06

  Cytat:  
Edit. Każdy kto ma orange. Niech się zaloguje. na www.orange.pl Tam jest meil z 4 aliasami, które można zmieniać. Więc tych głosów moze byc bardzo dużo. Ja już oddałem 20 dzisiaj. Ludzie róbcie konta na orangu i ognia.



Możesz coś więcej o tym napisać? Ja mam komórkę w sieci Orange ale za bardzo się nie orientuje jak po tej stronie się poruszać i gdzie jest ta poczta.

edit. ode mnie dziś już 10 głosów, przy okazji trochę reklamuje głosowanie na iRCu

Czy mają pocztę na wp.pl tylko jeden adres mam do wykorzystania?

Ostatnio edytowany przez: eF^, 29 lutego 2008, 12:21 [2 raz(y)]


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7051 dni

**




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 29/02/2008 12:21

  PogońFaN napisał:  


TRZEBA LICZYĆ NA SIEBIE :)



myślę, że tyle w tym temacie


  Cytat:  
ale u nich jest inny czas... gdy u nas bedzie nawałnica to oni beda spali i na odwrot



dlatego musimy się postarać , żeby u Nas nawałnica trwała cały czas :)


  Cytat:  
edit. ode mnie dziś już 10 głosów, przy okazji trochę reklamuje głosowanie na iRCu



co do IRCa to zapraszam na kanał #szczecin na którym założony jest główny wątek o głosowaniu + na inne kanały np. #search.pl i namawiać ludzi do głosowania ;]


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7191 dni

****




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 29/02/2008 12:38
Z ciekawości sprawdziłem liczbę ludności miast głosujacych z dziką kartą i wygląda to tak:

Tajpej (2,6 mln)
Quebec ( 7,7 mln)
Nowy Sad ( 205 tysięcy (2002) )
Gdynia ( 250 tysięcy )
Winnipeg ( z aglomeracja 700 tyś, bez 630 tys )
San Francisco ( Miasto ma 777 tys. mieszkańców. Aglomeracja miejska San Francisco Bay Area ma około 7 mln mieszkańców.)
Johannesburg ( miasto 3,5 mln, aglomeracja do 7,9 mln )
Lwów ( 735 tyś )
Szczecin( miasto 415 tyś, aglomeracja szczecińska ~777 000 ??? brali chyba pod uwagęStargard itp :D )
Auckland ( 404 tyś, aglomeracja 1,2 mln )
Berno ( liczba ludności 128 041, aglomeracja 300 000 )
Brisbane ( 1,8 mln )
Izmir ( 3 mln )
Cancun ( 526 tyś )
Adelajda ( 1,1 mln )
Tamworth ( 74 tyś )
Cork ( 123 tyś )
Waterford( 45 tys )
Volendam ( nie znalałem O_o )
Madras ( jw. )

Po ogłoszeniu wyników, może nasuną się jakieś wnioski :) (monża to porównać do piłki nożnej i sportu, nie zawsze wygrywaja Ci co mają kogoś, czegoś więcej :) ) tak więc

GŁOSUJEMY, GŁOSUJEMY !!! przez ten ponad tydzień głosowania musimy ZAJEBIŚCIE POPRACOWAC( bo szkoda by było tyle wysiłku w to włożone... tak więc, zaciskamy żeby, zakładamy konta i jedziemy )


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Krzysiek PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 29/02/2008 12:58
Widze ze na WP gdynie reklamują :|


Good night left side !
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7421 dni

*




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 29/02/2008 13:03

  Krisu napisał:  
Widze ze na WP gdynie reklamują :|



Może w takim razie my powinniśmy wysłać reklamę, ogłoszenie na inne portale?

Na przykład ;)

Jak Gdynie dali na wp.pl to i Szczecin mogą gdzieś dać wystarczy podać argument że konkurencyjny portal wziął się za reklamowanie akcji myślę że to może podjudzić zainteresowanych ;>

Ostatnio edytowany przez: eF^, 29 lutego 2008, 13:13 [2 raz(y)]


Krzysiek PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 29/02/2008 13:05

  eF^ napisał:  

  Krisu napisał:  
Widze ze na WP gdynie reklamują :|



Może w takim razie my powinniśmy wysłać reklamę, ogłoszenie na inne portale?



Onet.pl :D ?

W takim razie ktoś kompetentny musiałby napisać niezły tekst żeby sie zgodzili na takie coś... czuje że będzie ciężko... ;)

Ostatnio edytowany przez: Krzysiek PS, 29 lutego 2008, 13:11 [1 raz(y)]


Good night left side !
Gdynianin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5905 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 29/02/2008 13:55

  eF^ napisał:  

  Krisu napisał:  
Widze ze na WP gdynie reklamują :|



Może w takim razie my powinniśmy wysłać reklamę, ogłoszenie na inne portale?

Na przykład ;)

Jak Gdynie dali na wp.pl to i Szczecin mogą gdzieś dać wystarczy podać argument że konkurencyjny portal wziął się za reklamowanie akcji myślę że to może podjudzić zainteresowanych ;>





Tak tylko ,ze gruba kasa na to idzie z budzetu miasta Gdynia - nikt nikomu za darmo nic nie da !


  PogońFaN napisał:  


  mastah86 napisał:  
na wstepie gratki dla Was za zaangazowanie i wytrwalosc :) pomyslalem sobie ze moze by tak rozwieszac plakaty np w punktach ksero?? mozna zdobyc glosy studentow;] osobiscie mobilizuje moj kierunek na polibudzie do ciaglego glosowania;] skoro mozna glosowac na dwa miasta moze wartoby pomyslec o jakims sojuszu z gdynia?? razem moglibysmy wprowadzic nasze miasta do gry i sadze ze to bez wiekszego problemu...



Hmm... sojusz ciekawa rzecz, tylko jaką pewność będziemy mieli, że Oni bedą na Nas głosować.... gdynianiom nie warto zaufać... :D TRZEBA LICZYĆ NA SIEBIE :)



Tylko ,ze na profilu "Gdynia w Monopoly" piszecie:

  Cytat:  

witajcie. razem dostalismy sie do finalu monopoly. we wczesniejszej turze oddanie glosu na dzika karte dotyczylo jednego miasta. w finale zmienilo sie do dwoch miast. akurat nasze 2 miasta to komplet miast z polski.wychodzimy na przeciw i proponujemy wspolne glosowanie gdynia+szczecin. wykorzystajmy szanse oddania glosu na polskie miasto. inaczej glos idzie w powietrze. promujmy sie wspolnie na innych profilach, forum itp. niech nie zastanie nas sytuacja, gdzie znajdziemy sie na 3 i 4 miejscu. my mamy byc na pierwszych dwoch. szkoda zmarnowac szansy, a jestesmy juz tak daleko. pozdroofka.szczecin team



a na www.gdynianie.pl piszecie:

  Cytat:  

Hej. Wlasnie w Szczecinie pojawil sie nowy temat : Czy gdynia nas wpsiera ? Bo okazuje sie, ze Szczecinianie glosuja na dwa miasta. A Gdynianie ?



  Cytat:  

Ja jestem za, żeby głosować na oba polskie miasta - byłoby ekstra gdyby chociaż, jedno wskoczyło na plansze. Budujmy koalicję gdyńsko-szczecińską, ale wtedy jak najwięcej osób musi się o tym dowiedzieć.



Wiec sie zdecydujcie !


Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6864 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 29/02/2008 14:29

  Gdynianin napisał:  

  eF^ napisał:  

  Krisu napisał:  
Widze ze na WP gdynie reklamują :|



Może w takim razie my powinniśmy wysłać reklamę, ogłoszenie na inne portale?

Na przykład ;)

Jak Gdynie dali na wp.pl to i Szczecin mogą gdzieś dać wystarczy podać argument że konkurencyjny portal wziął się za reklamowanie akcji myślę że to może podjudzić zainteresowanych ;>





Tak tylko ,ze gruba kasa na to idzie z budzetu miasta Gdynia - nikt nikomu za darmo nic nie da !


  PogońFaN napisał:  


  mastah86 napisał:  
na wstepie gratki dla Was za zaangazowanie i wytrwalosc :) pomyslalem sobie ze moze by tak rozwieszac plakaty np w punktach ksero?? mozna zdobyc glosy studentow;] osobiscie mobilizuje moj kierunek na polibudzie do ciaglego glosowania;] skoro mozna glosowac na dwa miasta moze wartoby pomyslec o jakims sojuszu z gdynia?? razem moglibysmy wprowadzic nasze miasta do gry i sadze ze to bez wiekszego problemu...



Hmm... sojusz ciekawa rzecz, tylko jaką pewność będziemy mieli, że Oni bedą na Nas głosować.... gdynianiom nie warto zaufać... :D TRZEBA LICZYĆ NA SIEBIE :)



Tylko ,ze na profilu "Gdynia w Monopoly" piszecie:

  Cytat:  

witajcie. razem dostalismy sie do finalu monopoly. we wczesniejszej turze oddanie glosu na dzika karte dotyczylo jednego miasta. w finale zmienilo sie do dwoch miast. akurat nasze 2 miasta to komplet miast z polski.wychodzimy na przeciw i proponujemy wspolne glosowanie gdynia+szczecin. wykorzystajmy szanse oddania glosu na polskie miasto. inaczej glos idzie w powietrze. promujmy sie wspolnie na innych profilach, forum itp. niech nie zastanie nas sytuacja, gdzie znajdziemy sie na 3 i 4 miejscu. my mamy byc na pierwszych dwoch. szkoda zmarnowac szansy, a jestesmy juz tak daleko. pozdroofka.szczecin team



a na www.gdynianie.pl piszecie:

  Cytat:  

Hej. Wlasnie w Szczecinie pojawil sie nowy temat : Czy gdynia nas wpsiera ? Bo okazuje sie, ze Szczecinianie glosuja na dwa miasta. A Gdynianie ?



  Cytat:  

Ja jestem za, żeby głosować na oba polskie miasta - byłoby ekstra gdyby chociaż, jedno wskoczyło na plansze. Budujmy koalicję gdyńsko-szczecińską, ale wtedy jak najwięcej osób musi się o tym dowiedzieć.



Wiec sie zdecydujcie !



musisz gadać z władnymi osobami w temacie by o ustalić ale jeśli jest taki opis na nk to w takim razie jesteśmy za sojuszem z wami proponuje by u was też zarzucić temat głosowania na oba miasta


IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6732 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 29/02/2008 14:40
Owszem możemy głosować na oba miasta, ale jako Gdynianie.pl wpłyńcie na Wirtualna Polskę która ma siedzibę w Gdańsku aby napisała również o nas artykuł w dziale Kultura. My postaramy się również was wypromować. Inaczej nie mamy o czym rozmawiać. Bo co to za wybiórcze traktowanie naszego miasta - na to się zgodzić nie możemy. Co do wirtualnej Polski z swojej strony podjęliśmy już kroki, zobaczymy wieczorem co zamieszczą i czy w ogóle coś zamieszczą o nas.


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7450 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 29/02/2008 15:11
Witam, jako członek Inicjatywy Szczecińskiej piszę w sprawie współpracy dotyczącej głosowania zarówno na Szczecin jak i Gdynię. Jak wszyscy wiemy można oddawać głosy na 2 miasta, więc czemu nie skorzystać z tej możliwości.

Zwracam się do Gdynianina, aby sprecyzowali swoje ustalenia w kwestii formalnej i przesłali informacje na mail naszego stowarzyszenia: [email protected]

Wtedy pod zawarciu zgody na współpracę wspólnie tworzymy banery, teksty, generalnie wszystkie materiały, które można zamieścić w internecie i będą zachęcać do głosowania na nasze miasta.

Kwestia plakatów, ulotek kolportowanych w mieście jest do dyskusji. Nie mam pojęcia, czy macie je już gotowe (te 2000 plakatów A2) oraz ulotki.

Tyle formalnie
pozdrawiam


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Gdynianin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5905 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 29/02/2008 15:17
Osoby wladne sa pod tym mailem
[email protected]
i wyrazaja chec wspolpracy.
ja swoje zrobilem ,wiec prosze o kontakt z podanym wyzej mailem w celu dogadania szczegolow :) THX


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7450 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 29/02/2008 15:19
Miasto Szczecin włącza się do akcjii !

1. Dostajemy od środki na plakaty i ulotki. Super! I powiem, że nie jest to mała kwota!
2. Mamy możliwość przeprowadzenia krótkiej prezentacji na temat całej akcji podczas gali rozdania nagród w konkursie Create Szczecin Online. Konferencja ta odbędzie się 3 marca (poniedziałek) w Multikinie Galaxy o godz. 16. Prosimy o liczne przybycie :)
3. Prawdopodobnie zostaną zostawione stoiska w centrum miasta, z których można będzie oddawać głosy. Laptop + wifi :) W tej kwestii będę informował na bieżąco. Przy akcji będziemy potrzebować ochotników zapraszających ludzi do głosowania.
4. Jest jeszcze kilka interesujących ustaleń, ale nie 100% pewnych więc na razie nic o nich nie piszę ;)

Nadal poszukujemy chętnych do rozdawania ulotek w dniach sobota-niedziela w centrum miasta. Zainteresowani proszę o kontakt na gg: 5098956 lub kom 664 232 950
pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez: malcoolm, 29 lutego 2008, 15:54 [3 raz(y)]


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.21 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005