Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Szczecin 2016 Europejska Stolica Kultury << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6783 dni

**




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 22/02/2008 11:40

  MKSfazi napisał:  
Tez wlasnie mialem napisac ze jestesmy na 5 :).Teraz tylko pozostaje nam gonic Gdynie,ktora jest na wyciagnieciu dloni.


Hmmm na to, że wyprzedzimy Gdynie w tej fazie głosowania bym nie liczył. Oni swoją akcję promocyjną zaczeli o wiele wczesniej niż my i przy wsparciu ogólnopolskich mediów zdołali sobie wypracowac znaczącą przewage nad resztą miast. Wszystko rozstrzygnie się w marcu. Teraz mam nadzieję na TOP3 :-)


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7450 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 22/02/2008 11:50
Zauważ, że Gdynia jest o wiele mniejszym miastem :) A pozostali z Polski glosują na Wawę :P


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7011 dni

***




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 22/02/2008 12:00

  malcoolm napisał:  
Zauważ, że Gdynia jest o wiele mniejszym miastem :) A pozostali z Polski glosują na Wawę :P



czy ja wiem czy na Wawę? Po tej kampanii jaką media zrobiły Gdyni właśnie spora część kraju głosuje na śledzi. I tak możemy być z siebie dumni, że we własnych szeregach udało nam się stworzyć jako takie zagrożenie dla Gdyni :)

EDIT: Ale malcoolm jest ultraoptymistą, więc nie ma się co dziwić :D

Ostatnio edytowany przez: Lrd, 22 lutego 2008, 12:29 [1 raz(y)]


Against modern wszystko!
PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6783 dni

**




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 22/02/2008 12:25
Malcoolm - część ludzi głosując na Warszawe przy okazji nominuje Gdynie i odwrotnie... A o Sz-nie nic nie wiedzą. Ot siła mediów.

Ostatnio edytowany przez: PoGo, 22 lutego 2008, 12:31 [1 raz(y)]


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
MKSfazi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7138 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 22/02/2008 13:16

  PoGo napisał:  

  MKSfazi napisał:  
Tez wlasnie mialem napisac ze jestesmy na 5 :).Teraz tylko pozostaje nam gonic Gdynie,ktora jest na wyciagnieciu dloni.


Hmmm na to, że wyprzedzimy Gdynie w tej fazie głosowania bym nie liczył. Oni swoją akcję promocyjną zaczeli o wiele wczesniej niż my i przy wsparciu ogólnopolskich mediów zdołali sobie wypracowac znaczącą przewage nad resztą miast. Wszystko rozstrzygnie się w marcu. Teraz mam nadzieję na TOP3 :-)



A ja jestem niepoprawnym optymista :D i wierze ze dogonimy Gdynie a w dogrywce ich przescigniemy.


A mnie jarają na meczu Pogoni race...racaracaracaracaraca
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6864 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 22/02/2008 18:05
Wielkie podziękowania dla Lorda za pomoc

a tutaj mamy kody do wklejenia w kod strony

750*181 pixeli:

<object classid='clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000' codebase='http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,79,0' id='glosuj na Szczecin' width='750' height='181' > <param name='movie' value='http://pogon24.pl/flash/Glosuj-na-Szczecin.swf'> <param name='bgcolor' value='#FFFFFF'> <param name='quality' value='high'> <embed type='application/x-shockwave-flash' pluginspage='http://www.macromedia.com/go/getflashplayer' name='monopoly2' width='750' height='181' src='http://pogon24.pl/flash/Glosuj-na-Szczecin.swf' bgcolor='#FFFFFF' quality='high' swliveconnect='true' > </embed> </object>

375*90 pixeli:

<object classid='clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000' codebase='http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,79,0' id='glosuj na Szczecin' width='375' height='90' > <param name='movie' value='http://pogon24.pl/flash/Glosuj-na-Szczecin.swf'> <param name='bgcolor' value='#FFFFFF'> <param name='quality' value='high'> <embed type='application/x-shockwave-flash' pluginspage='http://www.macromedia.com/go/getflashplayer' name='monopoly2' width='375' height='50' src='http://pogon24.pl/flash/Glosuj-na-Szczecin.swf' bgcolor='#FFFFFF' quality='high' swliveconnect='true' > </embed> </object>

wyglad taki sam jak banerka w sygnaturce tylko tam jest gif:)

Ostatnio edytowany przez: Dzn, 26 lutego 2008, 19:18 [2 raz(y)]


bal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6815 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 22/02/2008 19:33
Które musimy zajac miejsce abysmy mieli z tego jakiekolwiek korzysci?


tengel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5919 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 22/02/2008 19:36
No w sumie ten pomysł z flashmobem wypłynąl ode mnie (dzięki malcoolm że mnie uprzedziłeś) tak więc pomyślałem że powinienem przedstawić swoją wizję jak ja to bym widział. Po pierwsze na youtubie jest dużo filmików z flashmobami nie wiem czy wypadało by któryś z tych pomysłów kopiować ale kilka są godne uwagi (frozen people, ninja flashmob) tyle że nasz akcja miała by mieć jakiś podtekst to jest głosowanie tak więc musieli byśmy wymyśleć coś co by pasowało do tej akcji. Pomysł z pionkami i planszą według mnie zająłby za duż czasu w przygotowaniu a to ma być przecież błyskawiczny tłum. Zachęcam do dyskusji co by pasowało ja narazie jestem w fgazie myślenia i konsultacji. Jak wybiore najlepszy swój pomysł to go przedstawie. Pamiętajcie że akcja musi być przygotowana w miejcu pełnym ludzi (któres z centrów handlowych wewnątrz lub na zewnątrz) a i trzeba powiadomić wszystkie media bo pomimo założen flashmoba o totalnym zaskoczeniu to nasza akcja musi mieć wydzwięk medialny.


IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6732 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 22/02/2008 20:04
Powiem z swojej strony tak:

Pomysł jest wart rozważenia ponieważ moglibyśmy skupić na sobie dzięki tej akcji uwagę mediów ogólnopolskich czego bardzo nam w tej chwili brakuje. Powiedzmy że musiałaby się zająć tym osoba która ma jakieś minimalne doświadczenie w tego typpu inicjatywach, lub się tym interesuje, ale wiadomo z natury rzeczy że i tak każdy z nas sie w to zaangażuje. Ja osobiście moge poinformować media ogólnopolskie rozsyłając faxem oodpowiedni komunikat. Mam nr fax różnych mediów więc z tym nie będzie problemów.

Acha akcje musiałaby naglośnić jakaś lokalna gazeta, żeby pojawiło sie dużo ludzi. Oczywiście najlepiej by było MM Szczecin do tego namówić oraz GW. Taka inicjatywa to będzie strzał w 10.

Mam do Ciebie prośbę Tengel czy mógłbyś kilka przykładowych filmików z youtube zaprezentować tutaj podając linki?


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7011 dni

***




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 22/02/2008 20:33
można ułożyć sięna ziemi w napis "Głosuj na Szczecin" :D


Against modern wszystko!
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6864 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 22/02/2008 21:17
ja bym proponował by ludziom za ich zgodą na koszulkach wpisywać hasło: "Głosuj na Szczecin" z jednej strony i z drugiej "Szczecin w Monopoly"


patryk0909
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5911 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 23/02/2008 00:13
Witajcie:) Po pierwsze mysle zeby zaangazowac w to mlodych ludzi ze szkol;p mlodzi ludzie zawsza angazuja sie w takie sprawy.

- trzebaby isc do wladz naszego miasta zeby pomogli, zasponsorowali np. zeby wydrukowac ulotki i rozdawac(mlodych moznaby zaangazowac w roznoszenie ulotek)

- i kolejny pomysl to moznaby sie skumac z Gdynia.:) My co glosujemy na Szczecin moglibysmy dodatkowo glosowac na Gdynie a ludzie z Gdyni mogliby dodatkowo na Szczecin. Efekt: 2x wiecej glosow i 2 miasta z dzikiej karty ktore przechodza to Szczecin i Gdynia-2 Polskie miasta. Mozemy wspolpracowac. Co wy na to?:P


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7450 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 23/02/2008 00:16
Witamy nowego usera! :)


  patryk0909 napisał:  
- trzebaby isc do wladz naszego miasta zeby pomogli, zasponsorowali np. zeby wydrukowac ulotki i rozdawac(mlodych moznaby zaangazowac w roznoszenie ulotek)

Poszły maile do działu promocji, na razie bez odzewu.


  patryk0909 napisał:  
- i kolejny pomysl to moznaby sie skumac z Gdynia.:) My co glosujemy na Szczecin moglibysmy dodatkowo glosowac na Gdynie a ludzie z Gdyni mogliby dodatkowo na Szczecin. Efekt: 2x wiecej glosow i 2 miasta z dzikiej karty ktore przechodza to Szczecin i Gdynia-2 Polskie miasta. Mozemy wspolpracowac. Co wy na to?:P


Pomysł bardzo fajny, choć może być cieżko w rzeczywistości.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
patryk0909
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5911 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 23/02/2008 00:24
A moze trzebaby poszukac sponsorow? (a na plakatach ich znaki firmowe jako sponsorz tak jak ktos ju znapisal)
A i gazata MM ktora jest wydawana codziennie i ludzie ja czytaja(bo zadarmo;p) moze by sie bardziej zaangazowala?

Ja jak cos jestem gotowy do dzialania i pomocy. Pozdrwiam


patryk0909
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5911 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 23/02/2008 00:34
A moze i by zorganizowac jakies spotkanie wszytkich co sa w to zaangazowani i co chca brac udzial w tej akcji
zeby tak na live (bedzie latwiej) podyskutowac, podac pomysly i obmyslec plan dzialania.

BO MALO CZASU ZOSTALO!!:P

POZDRAWIAM


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7653 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 23/02/2008 00:43

  patryk0909 napisał:  

- i kolejny pomysl to moznaby sie skumac z Gdynia.:) My co glosujemy na Szczecin moglibysmy dodatkowo glosowac na Gdynie a ludzie z Gdyni mogliby dodatkowo na Szczecin. Efekt: 2x wiecej glosow i 2 miasta z dzikiej karty ktore przechodza to Szczecin i Gdynia-2 Polskie miasta. Mozemy wspolpracowac. Co wy na to?:P



a co to jakieś nowe zasady będą że raz dziennie będzie można głosowac na więcej niż 1 miasto?


Pogoń Szczecin MKS!
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6732 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 23/02/2008 00:45

  malcoolm napisał:  
Witam

Organizujemy spotkanie osób chętnych do promowania akcji !
24 luty (ta niedziela) godzina 18:00
Spotykamy się pod pubem Propaganda


Przychodzimy z gotowymi pomysłami na promocję akcji i dalsze działanie. Będzie trochę do przedyskutowania. Prosiłbym o potwierdzenie przybycia

Loża w pubie będzie zarezerwowana :)



Ok ja będę. Pomysły z mojej strony sa więc będzie o czym dyskutować.

Co do głosowania na zmiane z Gdynią to pomysł mało fajny i mało realny. Lepiej skupmy się na konkretach, na tym co faktycznie przyniesie nam głosy.


patryk0909
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5911 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 23/02/2008 00:45
Jak ja dobrze zrozumialem(chyba ze zle zrozumialem) na tej stronie glownejjest ze mozna dziennie na 10 miast glosowac chyba jak dobrze zrozumialem.


IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6732 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 23/02/2008 00:48

  patryk0909 napisał:  
Jak ja dobrze zrozumialem(chyba ze zle zrozumialem) na tej stronie glownejjest ze mozna dziennie na 10 miast glosowac chyba jak dobrze zrozumialem.



Na dziesięć owszem ale z głównej karty, a my jesteśmy na dzikiej karcie gdzie mozna tylko na jedno miasto oddawac glos z konkretnego maila.


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7450 dni




Odp: Głosuj na Szczecin w Monopoly! - 23/02/2008 00:52
Witam

Organizujemy spotkanie osób chętnych do promowania akcji !
24 luty (ta niedziela) godzina 18:00
Spotykamy się pod pubem Propaganda

Przychodzimy z gotowymi pomysłami na promocję akcji i dalsze działanie. Będzie trochę do przedyskutowania. Prosiłbym o potwierdzenie przybycia

Loża w pubie będzie zarezerwowana :)
jak coś podaje nr telefonu "dla spóźnialskich" : 664 232 950


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005