Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Australian Open << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7196 dni

****




Odp: Australian Open 2006 :) - 27/01/2007 10:07
No i Serena zwiała z kortu Sharapovą.... Tak myślałem, że "atletyczna" amereykanka pojedzie "delikatna" rosjanke... eh... jutro finał panów:D


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7196 dni

****




Odp: Australian Open 2006 :) - 28/01/2007 10:55
7:6 dla Federera w pierwszym secie... Mecz podoba mi się, nie ma jendostronnego widowiska, troche szaleństwa czasem jest:D Gdyby Gonzo... wykorzystał jedną z dwóch piłek setowych.... ale nie am co gdybać.. jak zasłuży to wygra tego seta:]


Ps. też Was już wkurwia ta reklama KIA z Nadalem??? idzie dostać oczopląsu:D

edit 12:15: no i Federer wygrał 7:6, 6:4, 6:4 Poprostu był lepszy, szkoda mi Gonzalesa bo gdyby wykorzystał piłke setową w I secie to mecz może byłby dłuższy jednak z drugiej strony nie ma co gdybać:P Ogólnie mecz... mógł się podobać ale heroicznej walki to nie było bo poprostu być nie mogło...

Ostatnio edytowany przez: Ambasador, 28 stycznia 2007, 12:16 [1 raz(y)]


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7140 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 28/01/2007 11:32

  PogońFaN napisał:  
7:6 dla Federera w pierwszym secie... Mecz podoba mi się, nie ma jendostronnego widowiska, troche szaleństwa czasem jest:D Gdyby Gonzo... wykorzystał jedną z dwóch piłek setowych.... ale nie am co gdybać.. jak zasłuży to wygra tego seta:]


Ps. też Was już wkurwia ta reklama KIA z Nadalem??? idzie dostać oczopląsu:D



Who next hehehehe , glupia reklama co chwile :D lekka przesada.Ide dalej ogladac mecz , :D


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
RADZIX86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6307 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 28/01/2007 12:34
FEDEREE jest beznadziejny, zdominowal tenis i nie ma juz zadnej frajdy, tak jak

kiedys Wiliamsówny, przedstawienie jednego aktora:[


FLN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7473 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 28/01/2007 12:45
Po dzisiejszym meczu utwierdzilem sie w przekonaniu ze wygrac z Federerem moze tylko Nadal na kortach ziemnych.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7196 dni

****




Odp: Australian Open 2006 :) - 19/01/2008 21:21
Radwańska awansowała do 1/8:) oby nie było tak jak w US Open.... :) Powiem Wam, ze postawa dwoch polskich tenisistek w Australian Open '08 to zaskoczenie, (dobrze ze in plus :) )

Wczoraj Roddick przegrał z Niemcem Koe... ciezko mi napisac jego nazwisko bo nie pamietam:P ale szczerze mowiac niestety zasluzyl na wygrana... ehhh ten Roddick:] a dzis Federer zajebiscie sie meczyl z tym niesamowitym serbem Tipsaroviciem...

Ps. jak zmienili nawierzchnie w Melbourne to troszke lepiej sie oglada ten tenis zwlaszczagdy mecz jest rozgrywany na otwartym korcie w sloncu... no i jak rok temu pisalem dalej leci ta reklama z Nadalem...

Pozdrawiam sympatyków tenisa :)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Paula19mks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6110 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 19/01/2008 22:45
Brawo dla Agi Radwańskiej:)!!! Dziewczyna już nie raz udowodniła ze potrafi walczyć z najlepszymi co najwazniejsze w większości przypadków skutecznie brawo naprawde wielki talent oby nie zmarnować go!! Powodzenia w nastepnym meczu:)


Zawsze w moim sercu tylko Pogoń Szczecinska!
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7514 dni

*




Odp: Australian Open 2006 :) - 20/01/2008 01:47
Wszystko pieknie tylko po co dziewczyna gra jeszcze w deblu,jeszcze jest zbyt malo doswiadczona zawodniczka i kondycyjnie nie jest tak super przygotowana zeby grac 2 mecze dziennie.Nie wiem oczywiscie czy z debla juz nie odpadla ale grala


,,Vi är överallt,,- POGON
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7265 dni

*




Odp: Australian Open 2006 :) - 20/01/2008 03:24
Marta Domachowska w 4 rundzie!

No..no.. kto by się tego spodziewał. Radwańska to jeszcze tak, ale Marta? Ona od roku z amatorkami ciągle baty dostawała...


byku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 20/01/2008 03:35
Marta jest w swietnej formie.Nie wiem co sie zmienilo,czy cos w przygotowaniach czy znowu nowy trener ale cos wypalilo i mamy dwie Polki w IV rundzie,to jest cos !

Edit.
A Matkowski & Frystenberg w 3 rundzie !

Ostatnio edytowany przez: byku, 20 stycznia 2008, 03:49 [1 raz(y)]


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7106 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 20/01/2008 10:52
Oto dwie najbardziej interesujące nas pary 4 rundy:

Venus Williams (USA, 8 ) - Marta Domachowska (POL)

Nadia Pietrowa (RUS, 14) - Agnieszka Radwańska (POL, 29)


P.S. Prośba do modów - proszę o uaktualnienie nazwy tematu.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7196 dni

****




Odp: Australian Open 2006 :) - 21/01/2008 17:13
No i stało się... Radwańska zagra w ćwierćfinale !!! Kolejna nieprzespana nocka się szykuje :D co do Domachowskiej to na prawde jestem w szoku(zdobyła 171 pkt do rankingu i awansowała o ponad 70 pozycji ), jak cały sezon będzie grała tak jak AusOpen to chyba będziemy mieć dwie polki w pierwszej 30 rankingu światowego :) tylko żeby nie okazało się, że te występy w Australii to jakiś "wypadek" przy pracy... :)

Ps. Wreszcie jakieś polskie akcenty w tenisie !!! tylko teraz czekać na jakiegoś chłopa który zacznie pukać do światowej czołówki :)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6930 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 21/01/2008 17:31
Jak ktoś wie to niech poda datę, godzinę transmisji (na żywo) i program w którym będzie leciał mecz A. Radwańskiej.
Z góry dzięki ;)


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6262 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 21/01/2008 17:45

  PogońFaN napisał:  

...tylko teraz czekać na jakiegoś chłopa który zacznie pukać do światowej czołówki :)



Póki co żadnego dającego nadzieje na wyniki podobne choćby Radwańskiej na horyzoncie niestety nie widać...


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7196 dni

****




Odp: Australian Open 2006 :) - 21/01/2008 21:34

  oczko82 napisał:  
Jak ktoś wie to niech poda datę, godzinę transmisji (na żywo) i program w którym będzie leciał mecz A. Radwańskiej.
Z góry dzięki ;)



Zapewne Isia będzie grała 23.01(w nocy z wtorku na środe) w sesji wieczornej(tak mi się wydaję) na oficjalnej stronie AusOpen nie ma podanego terminarza na 23.01 tak więc nie chcę Cię wprowadzać w błąd:) Polecam oficjalną stronę turnieju Australian Open


  Dyzio napisał:  

  PogońFaN napisał:  

...tylko teraz czekać na jakiegoś chłopa który zacznie pukać do światowej czołówki :)



Póki co żadnego dającego nadzieje na wyniki podobne choćby Radwańskiej na horyzoncie niestety nie widać...



Niestety...może jak ja zacznę grać w tenisa to jakaś nadzieja się pojawi:D ( joke :P )


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7455 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 21/01/2008 21:37
Australian Open Women's Singles
January 23

00:00 D. Hantuchova
A.Radwanska

:D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7140 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 22/01/2008 14:58

  malcoolm napisał:  
Australian Open Women's Singles
January 23

00:00 D. Hantuchova
A.Radwanska

:D



Poprawka:D, 1:00 , oby wygrala Agnieszka:),ale ogromne wrazenie zrobila dzisiaj na mnie gra Szarapowej z Henin, to co z nia zrobila to masakra.Cos czuje zwyciestwo calego turnieju przez ,,Ikonę rosyjskiego tenisa'' :)


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7455 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 23/01/2008 00:12
to info z livescore.com ... sprawdziłem dalej jest 00:00, a na eurosporcie gwiazdy tańczą na lodzie :|


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6262 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 23/01/2008 01:27
Najlepszą relacje typu live score z aop znajdziecie pod tym adresem
http://www.australianopen.com/en_AU/index.html ;)


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6565 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 23/01/2008 11:12
na tym kończymy pasjonować sie australian open 2008 ;) a Radwańska jak nie popracuje nad serwisem to nigdy nie będzie wielką tenisistką-owszem będą pojedyńcze sukcesy,bo awans do ćwierćfinału jest sporym osiągnięciem,ale to będzie wszystko na co bedzie ja stać


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.2 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005