Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Australian Open << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7196 dni

****




Odp: Australian Open 2006 :) - 17/01/2007 09:21
Safin go go go.... :) Debel Radwańska/Domachowska przegrał, Kubot z austriakiem w parze pokonali rozstawionych francuzów, w czwartek pierwszy mecz grają Fyrstenberg/Matkowski.. Co do debla to... jakoś nie lubię go oglądać:]


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7196 dni

****




Odp: Australian Open 2006 :) - 18/01/2007 11:21
Niestety Radwańska przegrała z Ivanović 2:1 ale dobrze, że tam pojechała zbiera doświadczenie, ogranie i niedługo powinniśmy mieć tenisistkę na dobrym poziomie:) Debel MAtkowski/Fyrstenberg polegli w I rundzie... no a SAfin wczoraj w 5 secie dopełnił formalności(6:0) i wygrał 3:2:]


Ps. Heh :-) ahhh Ci fotoreporterzy...


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
AM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7048 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 18/01/2007 12:42
a moja faworytka pnie sie w gore :) Turniejowa 1 (Maria Sharapova) wygrala dzisiaj kolejny mecz bodajze 6-0 6-3 a niestety nasza Radwanska do tylu... trudno :(


http://nurek-poszukiwania.home.pl/home/
FLN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7473 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 18/01/2007 14:17
do kasacji

Ostatnio edytowany przez: FLN, 18 stycznia 2007, 16:37 [1 raz(y)]


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7106 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 18/01/2007 16:38
Szkoda bardzo. Pocieszeniem dla mnie jest, że przegrała z Ivanovic :)

debel słabiutko...


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7265 dni

*




Odp: Australian Open 2006 :) - 18/01/2007 19:32
O 9:30 rano naszego czasu pierwszy szlagier w tegorocznym Australian Open.

Na Rod Laver Arena zagrają Marat Safin oraz Andy Roddick.

Ja nastawiam budzik :)


robso
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6503 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 18/01/2007 20:16

  Bzyku napisał:  
O 9:30 rano naszego czasu pierwszy szlagier w tegorocznym Australian Open.

Na Rod Laver Arena zagrają Marat Safin oraz Andy Roddick.

Ja nastawiam budzik :)



na tak późno budzik nastawisz? mam nadzieje że Roddick wygra :)


FLN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7473 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 18/01/2007 20:25

  robso napisał:  

  Bzyku napisał:  
O 9:30 rano naszego czasu pierwszy szlagier w tegorocznym Australian Open.

Na Rod Laver Arena zagrają Marat Safin oraz Andy Roddick.

Ja nastawiam budzik :)



na tak późno budzik nastawisz? mam nadzieje że Roddick wygra :)



Nie ma innej mozliwosci, jak dla mnie Marat nie ma szans, skoro w pierwszej i drugiej rundzie sie meczyl i to strasznie. Szkoda tylko ze meczyk tak pozno bo na 12 mam kolokwium:( i do konca nie da rady obejrzec


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7196 dni

****




Odp: Australian Open 2006 :) - 18/01/2007 21:14

  F. napisał:  

  robso napisał:  

  Bzyku napisał:  
O 9:30 rano naszego czasu pierwszy szlagier w tegorocznym Australian Open.

Na Rod Laver Arena zagrają Marat Safin oraz Andy Roddick.

Ja nastawiam budzik :)



na tak późno budzik nastawisz? mam nadzieje że Roddick wygra :)



Nie ma innej mozliwosci, jak dla mnie Marat nie ma szans, skoro w pierwszej i drugiej rundzie sie meczyl i to strasznie. Szkoda tylko ze meczyk tak pozno bo na 12 mam kolokwium:( i do konca nie da rady obejrzec




Takie mecze trzeba poprostu oglądać !!! qrde. ja mam robote na 13 a w sobote mam 4 zaliczenia:P gdzie nic nie umiem i planowałem pouczyć się troche własnie jutro z rana...


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6927 dni

*




Odp: Australian Open 2006 :) - 18/01/2007 21:18

  F. napisał:  

  robso napisał:  

  Bzyku napisał:  
O 9:30 rano naszego czasu pierwszy szlagier w tegorocznym Australian Open.

Na Rod Laver Arena zagrają Marat Safin oraz Andy Roddick.

Ja nastawiam budzik :)



na tak późno budzik nastawisz? mam nadzieje że Roddick wygra :)



Nie ma innej mozliwosci, jak dla mnie Marat nie ma szans, skoro w pierwszej i drugiej rundzie sie meczyl i to strasznie. Szkoda tylko ze meczyk tak pozno bo na 12 mam kolokwium:( i do konca nie da rady obejrzec



Tez tak sadze ,zdecydowanie bylbym za Roddickiem, Safinowi ciezko przychodzi wygrac swoje podanie a z Andym to wiadomo jak jest atomowy serwis,zreszta Safin czesto walczy sam ze soba,ciaqgle ma jakies swoje humory i ostatnio gdyby nie slabe przygotowanie fizyczne Sely Marat by przegral, takze 3:0 lub 3:1 dla Roddicka i bezprzecznie mecz dnia bedzie co ogladac:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7265 dni

*




Odp: Australian Open 2006 :) - 18/01/2007 21:22
Chociaż kibicuję Safinowi, to też jestem zdania, że Roddick wygra.

Stawiam jednak po cichu na 3:2 w setach. Często tak jest, że zawodnicy na teoretycznie słabszych nie koncentrują się dostatecznie (w przypadku Safina to ma niebagatelne znaczenie), ale lepszy rywal może wyzwolić dodatkową determinację i sprowokować lepszą grę.

Na pewno będzie ciekawie, liczę też na to, że pojedynek będzie wyrównany. Safin to zawodnik, który zawsze może zagrać świetnie.

Robso - jak się zasypia średnio o 4-ej (cholerny tenis...) to ciężko potem samemu wstać o 9:30 ;)


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7196 dni

****




Odp: Australian Open 2006 :) - 19/01/2007 10:13
Federer wygrał swój mecz... S. Williams pokonała nr 5 tego turnieju.. coś się rozkręca Serena:P

a w meczu Roddick vs. Safin mamy pierwsze przełamanie.. na korzyść Safina:) ciekawe sie zapowiada.. od spokojnego początku do dramatycznej końcówki??? oby:)

edit: no i już po przewadze Safina:P 4:4, serwuje Roddick

edit2: 1:0 z setach dla Roddicka - ehh... weź miej w domu młodszą siostrę, która jest chora..... to sobie meczyk obejrzałem....

Ps. Bzyku... wstawaj:P

Ostatnio edytowany przez: Ambasador, 19 stycznia 2007, 10:44 [1 raz(y)]


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7265 dni

*




Odp: Australian Open 2006 :) - 19/01/2007 11:42
ehh i tak nie wstałem na czas - zbyt późno zasnąłem ;)

A zwycięstwo Sereny Williams to dla mnie spora niespodzianka, byłem pewien, że Petrova rozniesie ją w pył. Chyba zacznę stawiać przeciwko niej, bo z takimi fałdami tłuszczu i dupskiem jak szafa trzydrzwiowa ona nie ma prawa daleko zajść.

EDIT: No i mecz na wysokim poziomie, kawał dobrego tenisa - szczególnie ze strony Roddicka, który wymiany momentami rozgrywał wręcz genialnie.

Safin z sędzią wygrał jak to określił komentator, "przez techniczny nokaut". Ale z Roddickiem już sobie nie poradził.

Ostatnio edytowany przez: Bzyku, 19 stycznia 2007, 13:22 [1 raz(y)]


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7196 dni

****




Odp: Australian Open 2006 :) - 23/01/2007 22:35
No i mamy wedlug mnie "przedwczesny finał " Roddick vs. Federer... Zdaję mi się, że będzie tak jak kilka razy niedawno już to bywało... super półfinał i potem gładko wygrany finał...


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7106 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 23/01/2007 22:43

  PogońFaN napisał:  
No i mamy wedlug mnie "przedwczesny finał " Roddick vs. Federer... Zdaję mi się, że będzie tak jak kilka razy niedawno już to bywało... super półfinał i potem gładko wygrany finał...



Przed rozpoczęciem pisałem, że wreszcie ktoś musi skopać dupę Federerowi w Australian Open i chyba tylko Roddick jest to wstanie uczynić, a więc będzie zarówno super półfinał, jak i gładki finał tyle, że w wykonaniu Amerykanina :) C'mon Andy :)


FLN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7473 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 24/01/2007 22:29
Ja to mam kurwa w tym roku pecha. Jak Roddick gral z Safinem to musialem biec pisac kolo, jutro Roddick gra Federerem a ja zanowu kolo pisze. Naszczescie koles bedzie pisal esy z wynkiem:DA wracajac do tematu to Roddick musi to wygrac, bo jesli teraz nie wygra z Federerem to kiedy? Ostatnio pojechal go w turnieju pokazowym, niby to nic nie zanczy, ale z drugiej strony wierze ze Roddick po tym meczu sie przelamie i wkoncu wyleczy kompleks Federera. Narazie Federer nie mial zbyt wymagajacych przeciwnikow wiec trudno ocenic jego forme. Jesli Roddick zagra przynajmniej na poziomie ostatniego finalu US Open to mozemy byc swiadkami ciekawego 5 setowego meczu. COME ON ANDY!!!!!!


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7196 dni

****




Odp: Australian Open 2006 :) - 25/01/2007 11:43
Poprostu istny pogrom jak dla mnie 6:4, 6:0, 6:2......Federer to chodząca maszyna(taki asortyment zagrań technicznych, wybiegany). Co do meczu to ..... jednostronne widowisko niestety:( Roddick nie mógł ugrać punkta przy swoim zagraniu!!! Szkoda Roddicka, bo co go dziś Federer wymęczył to nie wiem kiedy się pozbiera... Faktycznie tak jak jeden z komentatorów powiedział(chyba jakiś wywiad go rozjuszył) bo Federer uwziął się na Roddicka i to niemiłosiernie:)Co do Roddicka to dalej wychodzi słaby bekhend, wolna ręka przy forhendzie...

No cóż... obstawiam na finał Federer vs. Gonzales. Oby ten mecz miał więcej niż 3 szybkie sety:P

PS. Federer w pełni zasłużenie wygral i pokazał jaka jest przepaść między nim a innymi zawodnikami.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7106 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 25/01/2007 16:06
Achhh ten Federer... No nie ma na niego mocnych, wygrywa wszystko z kim chce i jak chce... Roddick mnie zawiódł po raz kolejny.

Obstawiam finał Federer - Gonzales, może Chilijczyk go wreszcie powstrzyma...


..Misiek 33..
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6561 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 25/01/2007 16:53
Moim zdaniem Federer łatwo wygra z Gonzalesem :P nie ma mocnych na Szwajcara


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7196 dni

****




Odp: Australian Open 2006 :) - 26/01/2007 11:25
Jestem pod wrażeniem gry tego "Szalonego Gonzo" .... Eh... qrwa:D oby w finale zagrali to co potarfią to będzie zajebisty finał :)

Gonzales tak jak wczoraj Federer zmiótł rywala z kortu... 3 niewymuszone błędy w całym meczu same mówią za siebie... Teraz czekać tylko do niedzieli:d

Ps. Jutro o 3,30 nad ranem finał Pań... Sharapova vs. S.Williams(toć to niespodzianka::)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005