Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Australian Open << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7106 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 23/01/2006 11:35
No i Hingis awansowała do ćwierćfinału - bardzo ładny i ciekawy mecz, szczególnie w 2 secie. Widać po Martinie, że ma braki kondycyjne i nad tym musi jeszcze popracować.
Zaimponowała mi Stosur walecznością jednak popełniała sporo błędów w ważnych momentach, ale jej gra mogła się podobać.

Hingis w kolejnej rundzie spotka się z Kim Clajsters.


krzysieek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 23/01/2006 15:35
Bardzo się ciesze z tego, że Martina doszła tak daleko w poważnej imprezie po długim rozbracie z tenisem, cięzko będzie jej "puknąć" Kim ale kto wie kto wie ... :P


Udziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6686 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 23/01/2006 16:03
JUPI! :D Federer wygral :) ale po jakim ciężkim meczu :/


Najlepszą obroną jest atak!
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7265 dni

*




Odp: Australian Open 2006 :) - 23/01/2006 16:35
a ja myślałem, że po tym jak odpadł Roddick, to już nikt nie ma szans powstrzymać Federera a tu Haas był całkiem blisko :)

Ja też kibicuję Hingis, ale z Clijsters nie ma ona niestety większych szans - mimo, że ta nie gra najlepiej.

Dotychczas Hingis wygrywała dość łatwo, bo przeciwniczki nie potrafiły zmusić jej do biegania. Dziś to się udało w 2 secie Samancie Stosur i Hingis dość szybko się podmęczyła - a wtedy popełniała dużo błędów i miała o wiele słabszy serwis.
Gdyby Stosur wygrała tiebreaka, wygrała by cały mecz.

Clijsters to wyższa półka i Hingis nie uda się prowadzić gry by jak najmniej biegać.
Hingis nie ma siły, a co za tym idzie nie ma kończących uderzeń. A w wymianach ona rzadko będzie nadawać ton - co zemści się szybko. 1 set może będzie wyrównany, ale w drugim i ewentualnie trzecim Clijsters będzie ją ganiać po całym korcie i wygra.


Nawet jak Hingis przegra i tak można się cieszyć z odwrotu siłowo grających "babochłopów" czyli sióstr Williams i powrotu technicznego tenisa w wykonaniu Hingis.


P.S. Wielki Szlem bez Safina i Hewitta jest po prostu nudny :(
A Nadala nie żałuję, niech się odtruwa po tych wszystkich sterydach, a i tak w końcu wpadnie.


FLN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7473 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 23/01/2006 22:35
Co do Federera i Haasa to niezly meczyk, ta pilka przy pierwszym przelamaniu w 5 secie podlamala Haasa. Szkoda ze nie pokazali powtorki


Kondziu_KKKK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7518 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 24/01/2006 00:41
Ja mam nadzieje ze dzis Polski debel awansuje dalej. Ach, szkoda tej roznicy czasu miedzy Polska i Australia :D


Zawsze wierni Portowcom!
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6968 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 24/01/2006 00:43

  Kondziu_KKKK napisał:  
Ja mam nadzieje ze dzis Polski debel awansuje dalej. Ach, szkoda tej roznicy czasu miedzy Polska i Australia :D



O której dokładnie gra nasz debel?

Ostatnio edytowany przez: Stanisław Grzesiuk, 24 stycznia 2006, 01:16 [2 raz(y)]


krzysieek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 24/01/2006 14:06
Lindsay Davenport 6 2 3
Justine Henin-Hardenne 2 6 6

Mała niespodzianka Lindsay na aucie :D


Pabelo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7275 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 24/01/2006 14:33
POLSKI DEBEL AWANSOWAŁ DALEJ!!!!


racaFlaga PogoniPOGOŃ SZCZECINFlaga Pogoniraca
stahu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7543 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 24/01/2006 14:35
Wie ktoś może czy będzie trensmitowany mecz półfinałowy polskiego debla ??? A jeżeli tak to o której ?


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7265 dni

*




Odp: Australian Open 2006 :) - 24/01/2006 16:44
podobno jest duża szansa, że będą grać na centralnym, a wtedy jest duża szansa na transmisję :)


Udziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6686 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 24/01/2006 17:00
Polski debel w 1/2 finału :)


Najlepszą obroną jest atak!
Kondziu_KKKK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7518 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 25/01/2006 00:07
Nie jestem pewien, ale nasi graja chyba w nocy z srody na czwartek. Moze ktos kompetentny potwierdzic?


Zawsze wierni Portowcom!
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6968 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 25/01/2006 00:26

  Kondziu_KKKK napisał:  
Nie jestem pewien, ale nasi graja chyba w nocy z srody na czwartek. Moze ktos kompetentny potwierdzic?



Na 100% w nocy z środy na czwartek ;)


krzysieek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 25/01/2006 09:16
M.Hingis 3 6 4
Vs.
K.Clijsters 6 2 6

Niestety Hingis nie dała rady jednak sądze, że mimo wszystko to jej duży sukces. Wielkie brawa :D


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6927 dni

*




Odp: Australian Open 2006 :) - 25/01/2006 10:17

  krzysieek napisał:  
M.Hingis 3 6 4
Vs.
K.Clijsters 6 2 6

Niestety Hingis nie dała rady jednak sądze, że mimo wszystko to jej duży sukces. Wielkie brawa :D



No szkoda liczylem na zwyciestwo w Australian Open(to by bylo cos) ale i tak niezly wynik cwiercfinal po tak dlugiej przerwie.
Pary polfinalowe:

Mauresmo - Clijsters
Sharapova - Henin

Nalbandian - Baghdatis
Kiefer - Federer/Davydenko Raczej Federer

Final stawiam:
Clijsters - Henin - belgijski final wygrywa Clijsters
Baghdatis - Federer wygrywa Federer

p.s dzisiaj o 1.00 czasu polskiego gra nasz debel MAtkowski/Fyrstenberg - Paes/Damm

Ciekawe jak wypadna Paes/Damm .Paes pamietam jak w parze gral z Zimonjicem jedna z lepszych par na swiecie a Damm? ten natomiast wystepowal przewaznie z czechem Suk. Zobaczymy jak dzis wypadna obaj znakomici deblisci trzeba liczyc na serwis Fyrstenberga i mamy Final!!

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 25 stycznia 2006, 12:05 [2 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7106 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 25/01/2006 12:02
Cóż, moja faworytka odpadła, co było nie ukrywam do przewidzenia, ale jej powrót na korty jest imponujący.

Tak jak mówiłem wcześniej, widać u niej jeszcze,że ma braki kondycyjne i musi nad tym sporo popracować, bo rywalki z łatwością to wykorzystują i zmuszają ją do biegania, a co za tym idzie - wiadomo.

Ostatnio edytowany przez: jns, 25 stycznia 2006, 12:09 [1 raz(y)]


krzysieek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 25/01/2006 12:41
Widze, że nie tylko mnie ucieszył jej powrót na korty, fajnie by było gdyby udało się jej wrócić do formy sprzed lat gdy nie było na nią mocnych. Nigdy nie zapomne jej wspaniałych pojedynków ze Steffi Graf poprostu nie sposób było oderwać oczuod gry obu pań długie wymiany, piękna techniczna gra, precyzja,skróty, przyśpieszenia, loby itp. itd. dlatego tenis w wydaniu Martiny tak bardzo przypadł mi do gustu.


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7106 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 25/01/2006 13:24
Z dzisiejszego Przegladu Sportowego


"Jak sie dowiedzielismy w Telewizji Polskiej jest dobra wola, by zakupic prawa do polfinalu debla z udzialem Fyrstenberga i Matkowskiego i pokazac ich mecz w "Dwojce". - Dzisiaj maja zapasc decyzje w tej sprawie - poinformowal nas rzecznik TVP do spraw sportu Daniel Jablonski. Koszty transmisji z Australii nie sa wysokie. Kamery na glownych kortach w Melbourne Park - Rod Laver Arena lub Vodafone Arena - gdzie w decydujacej fazie imprezy zagraja Polacy, sa. Nie potrzeba wiec ustawiac zadnego dodatkowego sprzetu. Nie wiadomo jednak, czy stacja w blyskawicznym tempie zdazy ustalic wszystkie szczegoly przedsiewziecia. Mecz Polakow odbedzie sie w nocy ze srody na czwartek lub w nocy z czwartku na piatek polskiego czasu* (zawodniczy uwazaja, ze wieksze szanse ma ten pierwszy wariant). Jesli spotkanie uda sie juz wcisnac do ramowki, na pewno zapowiedza je prezenterzy w sportowych programach informacyjnych TVP. Polski Eurosport najprawdopodobniej nie pokaze meczow deblowych. Decyzje na temat planow transmisji tenisowych zapadaja we francuskiej centrali."

* jak już wiemy mecz odbędzie się dzisiaj o 1.00 w nocy

Wątpie by się Poloczki tak szybko dogadały, ale obym się mylił :)

Ostatnio edytowany przez: jns, 25 stycznia 2006, 13:41 [1 raz(y)]


Kondziu_KKKK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7518 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 25/01/2006 18:21

  Mietow napisał:  
Z dzisiejszego Przegladu Sportowego


"Jak sie dowiedzielismy w Telewizji Polskiej jest dobra wola, by zakupic prawa do polfinalu debla z udzialem Fyrstenberga i Matkowskiego i pokazac ich mecz w "Dwojce". - Dzisiaj maja zapasc decyzje w tej sprawie - poinformowal nas rzecznik TVP do spraw sportu Daniel Jablonski. Koszty transmisji z Australii nie sa wysokie. Kamery na glownych kortach w Melbourne Park - Rod Laver Arena lub Vodafone Arena - gdzie w decydujacej fazie imprezy zagraja Polacy, sa. Nie potrzeba wiec ustawiac zadnego dodatkowego sprzetu. Nie wiadomo jednak, czy stacja w blyskawicznym tempie zdazy ustalic wszystkie szczegoly przedsiewziecia. Mecz Polakow odbedzie sie w nocy ze srody na czwartek lub w nocy z czwartku na piatek polskiego czasu* (zawodniczy uwazaja, ze wieksze szanse ma ten pierwszy wariant). Jesli spotkanie uda sie juz wcisnac do ramowki, na pewno zapowiedza je prezenterzy w sportowych programach informacyjnych TVP. Polski Eurosport najprawdopodobniej nie pokaze meczow deblowych. Decyzje na temat planow transmisji tenisowych zapadaja we francuskiej centrali."

* jak już wiemy mecz odbędzie się dzisiaj o 1.00 w nocy

Wątpie by się Poloczki tak szybko dogadały, ale obym się mylił :)



Mylisz się :P
Przed chwila w Kronice powiedziano, ze tuz przed 1:00 bedzie transmisja na TVP2 :) SUPER!!!


Zawsze wierni Portowcom!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005