Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Praca zagranicą << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7225 dni

*




Odp: Praca zagranicą - 18/02/2009 12:58
Załatwiał może ktoś pracę za granicą przez "Adecco"?
...zastanawiam się czy warto składać u nich papiery no i zapewne trochę czekać...


NLx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8286 dni

**




Odp: Praca zagranicą - 18/02/2009 13:41

  Pogoniarz73 napisał:  
Załatwiał może ktoś pracę za granicą przez "Adecco"?
...zastanawiam się czy warto składać u nich papiery no i zapewne trochę czekać...



W Holandii znałem trochę osób, które pracowały przez Adecco i raczej nie narzekali. Ale to oczywiście zależy do jakiej pracy chcesz się wybrać.


za plecami psów myśliwskich cała masa
Daro81
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7571 dni




Odp: Praca zagranicą - 18/02/2009 14:41

  NLx napisał:  

  Pogoniarz73 napisał:  
Załatwiał może ktoś pracę za granicą przez "Adecco"?
...zastanawiam się czy warto składać u nich papiery no i zapewne trochę czekać...



W Holandii znałem trochę osób, które pracowały przez Adecco i raczej nie narzekali. Ale to oczywiście zależy do jakiej pracy chcesz się wybrać.



Mój ojciec pare lat temu przez nich wyjeżdżał do Norwegii, do tej pory tam siedzi. Z tym, że po jakimś czasie uwolnił się od nich, bo oni coś tam dla siebie z pensji pobierali czy jakoś tak.


M_1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6559 dni




Odp: Praca zagranicą - 20/04/2009 22:17
Szukam jagiegoś pośredniaka gdzie są wyjazdy do pracy tak na okres3-4 miesięcy i tu stawiam pytanie ? Czy z takeigo biura pracy opłaca się na taki okres jechac za granice czy bedzie to opłacalne ?


''...to my przeżyjemy życie tak jak się powinno.. na całego! ''
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7225 dni

*




Odp: Praca zagranicą - 17/07/2011 20:35
Pytanko do osób które jeździły do Niemiec na jakiekolwiek prace sezonowe; dostałem od gościa odp. że moje CV przeszło pozytywnie itp. ale co mi się nie podoba to typ pisze o kosztach zarezerwowanie miejsca akurat będzie to 19 zł. Czy jest to standardowa procedura czy nie bo coś mi to lekko "wałkiem" zajeżdża..?! :|


NLx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8286 dni

**




Odp: Praca zagranicą - 17/07/2011 20:50
Śmierdzi wałem na kilometr. Nikt nie ma prawa pobierać od Ciebie żadnej gotówki przed wyjazdem do pracy.


za plecami psów myśliwskich cała masa
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7225 dni

*




Odp: Praca zagranicą - 17/07/2011 21:08
...tak też myślałem ;) drobnych cwaniaczków i naciągaczy nie brakuje... box


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6762 dni

**




Odp: Praca zagranicą - 17/07/2011 23:33

  Pogoniarz73 napisał:  
Pytanko do osób które jeździły do Niemiec na jakiekolwiek prace sezonowe; dostałem od gościa odp. że moje CV przeszło pozytywnie itp. ale co mi się nie podoba to typ pisze o kosztach zarezerwowanie miejsca akurat będzie to 19 zł. Czy jest to standardowa procedura czy nie bo coś mi to lekko "wałkiem" zajeżdża..?! :|



Olej. Zwykły naciągacz.


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7480 dni




Odp: Praca zagranicą - 18/07/2011 06:21

  Pogoniarz73 napisał:  
Pytanko do osób które jeździły do Niemiec na jakiekolwiek prace sezonowe; dostałem od gościa odp. że moje CV przeszło pozytywnie itp. ale co mi się nie podoba to typ pisze o kosztach zarezerwowanie miejsca akurat będzie to 19 zł. Czy jest to standardowa procedura czy nie bo coś mi to lekko "wałkiem" zajeżdża..?! :|



Nie można pobierać żadnych zaliczek, sprawdź firmę, poczytaj opinie o nich. Nie daj się :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7225 dni

*




Odp: Praca zagranicą - 18/07/2011 10:51
...pół biedy żeby to chociaż jakaś firma była ale zwykły typ który wrzucił ogłoszenie (którego notabene już nie ma..) i szuka "jeleni"
dzięki za odp. panowie :)


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7336 dni

*




Odp: Praca zagranicą - 18/07/2011 11:33
klik tu macie chyba niezla oferte pracy zagranicznej. i to z OHP takze raczej w wala nie robia


100% PD
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7225 dni

*




Odp: Praca zagranicą - 03/11/2012 20:32
Gdyby ktoś miał kiedyś styczność z pośrednictwem pracy a konkretniej firmą "Hofmann" z Dingolfing (Bawaria) i niejakim typem od werbowania ludzi Lucjanem Szpiglem to zalecałbym ostrożność i rozwagę. Nieodpowiedzialny imbecyl,poleciał maksymalnie w chujca i ponad 1400 km. zrobione na darmo. Jakby ktoś był zainteresowany szczegółami to mój mail; Pogoń[email protected]
http://www.hofmann.info/


Prawa Strona
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6365 dni




Odp: Praca zagranicą - 28/01/2013 20:58
Wie ktoś jak wygląda teraz rynek pracy w Norwegii ? idzie coś ogarnąć ? Był ktoś w Stavanger ?


"Nigdy się nie poddaj - to prawdziwa sztuka"
1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6157 dni




Odp: Praca zagranicą - 28/01/2013 21:19

  Prawa Strona napisał:  
Wie ktoś jak wygląda teraz rynek pracy w Norwegii ? idzie coś ogarnąć ? Był ktoś w Stavanger ?



Nie wiem jak tam ale w Haugesund tylko z polecenia i przede wszystkim norweski a tak to lipa koleś 3 miesiace sie kręcił i wrócił


Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5801 dni




Odp: Praca zagranicą - 05/02/2013 20:43
kolejny rodak wydymany w Berlinie przez Polaka z .... (wiecej danych posiadam, imie nazwisko itd. a nawet legalna firme w Polsce ma, tylko czy to na niego to juz ....j )
dlatego uwazajcie z kim sie zadajecie, kto was zatrudnia, pieniadze zarobione na budowach itd na "czarno" , ciezko oddzyskac albo wogóle nie dostaniecie nic.


abstrakcja!
forza!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5660 dni




Odp: Praca zagranicą - 05/02/2013 21:46
Pracował ktoś lub zna kogoś kto pracował/pracuje w TOTALWIND ? Chodzi o to czy warto, czy też nie.


JLB !
Spidi.G
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5506 dni




Odp: Praca zagranicą - 07/02/2013 05:00

  1948 napisał:  

  Prawa Strona napisał:  
Wie ktoś jak wygląda teraz rynek pracy w Norwegii ? idzie coś ogarnąć ? Był ktoś w Stavanger ?



Nie wiem jak tam ale w Haugesund tylko z polecenia i przede wszystkim norweski a tak to lipa koleś 3 miesiace sie kręcił i wrócił



Jeśli chodzi o Norwegie,to z tego co sie orientuję to jeszcze nie jest tak żle a tym bardziej w Oslo i z angielskim robote w budowlance sie znajdzie :) P.S Jak by ktoś chciał to mogę polecić firmę co sie trudni załatwianiem pracy i wiz w Kanadzie nie są tani ale pewniak!


Albo grubo,albo wcale....
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7220 dni

*




Odp: Praca zagranicą - 10/02/2013 13:10
Zastanawiam sie nad przeprowadzka z Irlandii do Holandii bo mam juz dosc wiatru i deszczu czuje sie jakbym mieszkal na pokladzie statku zeglujacego na otwartym oceanie, byl ktos w Holandii na dluzej i pracowal tam, jak wyglada zycie bo ponoc w sklepach jest bardzo drogo, podatki wysokie, Polacy sa niebardzo lubiani a klimat jest deszczowy i chlodny tak samo jak w Irlandii.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
NLx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8286 dni

**




Odp: Praca zagranicą - 10/02/2013 21:04

  Scarface napisał:  
Zastanawiam sie nad przeprowadzka z Irlandii do Holandii bo mam juz dosc wiatru i deszczu czuje sie jakbym mieszkal na pokladzie statku zeglujacego na otwartym oceanie, byl ktos w Holandii na dluzej i pracowal tam, jak wyglada zycie bo ponoc w sklepach jest bardzo drogo, podatki wysokie, Polacy sa niebardzo lubiani a klimat jest deszczowy i chlodny tak samo jak w Irlandii.



W sklepach wcale nie jest tak drogo jak się wydaje. Zależy jak się stołujesz ale myślę, że 50 euro tygodniowo spokojnie wystarczy. Nie wiem ile teraz wynosi stawka minimalna za godzinę pracy ale pracując przez agencję, która zapewni Ci mieszkanie, ponad 200 euro na rękę przy 40 godzinach pracy będziesz miał (już po odjęciu przez agencję opłaty za mieszkanie). Co do tego, że Polacy są nielubiani to powiem szczerze, że ja nie spotkałem się z niczym takim. Holendrzy, przynajmniej według mnie, są mili i pomocni (wiadomo, że jakaś kurwa czasami się trafi). A jeżeli chodzi o klimat to faktycznie pamiętam, że dość często padało i było chłodno jednak to nie to samo co na wyspach :) Jakbyś coś jeszcze potrzebował to pisz, postaram się coś doradzić.


za plecami psów myśliwskich cała masa
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7220 dni

*




Odp: Praca zagranicą - 10/02/2013 22:02

  NLx napisał:  

  Scarface napisał:  
Zastanawiam sie nad przeprowadzka z Irlandii do Holandii bo mam juz dosc wiatru i deszczu czuje sie jakbym mieszkal na pokladzie statku zeglujacego na otwartym oceanie, byl ktos w Holandii na dluzej i pracowal tam, jak wyglada zycie bo ponoc w sklepach jest bardzo drogo, podatki wysokie, Polacy sa niebardzo lubiani a klimat jest deszczowy i chlodny tak samo jak w Irlandii.



W sklepach wcale nie jest tak drogo jak się wydaje. Zależy jak się stołujesz ale myślę, że 50 euro tygodniowo spokojnie wystarczy. Nie wiem ile teraz wynosi stawka minimalna za godzinę pracy ale pracując przez agencję, która zapewni Ci mieszkanie, ponad 200 euro na rękę przy 40 godzinach pracy będziesz miał (już po odjęciu przez agencję opłaty za mieszkanie). Co do tego, że Polacy są nielubiani to powiem szczerze, że ja nie spotkałem się z niczym takim. Holendrzy, przynajmniej według mnie, są mili i pomocni (wiadomo, że jakaś kurwa czasami się trafi). A jeżeli chodzi o klimat to faktycznie pamiętam, że dość często padało i było chłodno jednak to nie to samo co na wyspach :) Jakbyś coś jeszcze potrzebował to pisz, postaram się coś doradzić.



Ile kosztuje wynajecie 3-4 pokojowego domu wolnostojacego w sredniej miejscowosci, gdzie na necie znalesc domy - jaki jest tam glowny serwis cos jak w Irlandii daft.ie, prace mam zapewniona chodzi mi o to ile zostaje na reke przy zarobkach powiedzmy 3500 euro/miesiac bo ponoc podatki sa bardzo wysokie i czy placi sie dodatkowe podatki jezeli sie wiecej zarabia albo podatek kryzysowy jak w Irlandii


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005