Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Muzyka << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7685 dni

*




Odp: Muzyka - 21/12/2009 09:57
Tede-El cztery

No to teraz Tede zaczyna jechać z burakiem na całego :D


Babilon Team
niebuszewo8308
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5487 dni




Odp: Muzyka - 21/12/2009 10:05
Jak dla mnie to mogli by wyskoczyc do ringu:D jak Pudzian z Najmanem:D wtedy by sie okazalo kto takim wielkim kozakiem jest:D a tak to sie zachowuja jak baby:D (bez napinki)


POGOŃ SZCZECIN
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6257 dni




Odp: Muzyka - 21/12/2009 12:51

  Orło napisał:  
Tede-El cztery

No to teraz Tede zaczyna jechać z burakiem na całego :D



Konkretne - Peja nie jest wstanie odpowiedzieć na tym poziomie, udowodnił to poprzednim razem.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
GRZ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7640 dni




Odp: Muzyka - 21/12/2009 13:20

  niebuszewo8308 napisał:  
Jak dla mnie to mogli by wyskoczyc do ringu:D jak Pudzian z Najmanem:D wtedy by sie okazalo kto takim wielkim kozakiem jest:D a tak to sie zachowuja jak baby:D (bez napinki)



Czlowieku to jest hip hop a oni sa artystami. Wlasnie nagrywajac kawalki pokazuja kto jest wiekszym kozakiem!


Tylko Pogoń, ukochana Pogoń...
Krzaku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6024 dni




Odp: Muzyka - 21/12/2009 13:56

  GRZ napisał:  

  niebuszewo8308 napisał:  
Jak dla mnie to mogli by wyskoczyc do ringu:D jak Pudzian z Najmanem:D wtedy by sie okazalo kto takim wielkim kozakiem jest:D a tak to sie zachowuja jak baby:D (bez napinki)



Czlowieku to jest hip hop a oni sa artystami. Wlasnie nagrywajac kawalki pokazuja kto jest wiekszym kozakiem!



W pewnym sensie ma rację. Ja chciałbym zobaczyć jak Tede i Peja walczą ze sobą na jednej scenie (freestyle).


PS !
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6814 dni




Odp: Muzyka - 21/12/2009 14:04
Chyba najlepszy kawałek w tym beefie. Może teraz Peja wzbije się na wyżyny? :) Ciekawe czy też przeczeka, czy od razu odpowie.


P. S.
kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6492 dni




Odp: Muzyka - 21/12/2009 14:19

  Krzaku napisał:  

  GRZ napisał:  

  niebuszewo8308 napisał:  
Jak dla mnie to mogli by wyskoczyc do ringu:D jak Pudzian z Najmanem:D wtedy by sie okazalo kto takim wielkim kozakiem jest:D a tak to sie zachowuja jak baby:D (bez napinki)



Czlowieku to jest hip hop a oni sa artystami. Wlasnie nagrywajac kawalki pokazuja kto jest wiekszym kozakiem!



W pewnym sensie ma rację. Ja chciałbym zobaczyć jak Tede i Peja walczą ze sobą na jednej scenie (freestyle).



Na free Rysiek nie ma szans , sorry ale nie po tym co widziałem w Jego wykonaniu (śmieszny freestyle w którym dissuje Tedego) , a jeszcze jakby TDF był w formie jak w bitwie pomiędzy Obrońcami a Gib-Gibonem to by z Niego gówno zrobił .

Trzeba powiedziec że odpowiedź TDFa na zapowiedź dissu od Ryśka błyskawiczna i bardzo dobra (ogólnie dwa ostatnie dissy Tedego dobre)

Na chwilę obecną On jest zwycięzcą (TDF)


Obrazek gif wstawiony na forum
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6770 dni

****




Odp: Muzyka - 21/12/2009 14:58

  nstr. napisał:  

  Krzaku napisał:  

  GRZ napisał:  

  niebuszewo8308 napisał:  
Jak dla mnie to mogli by wyskoczyc do ringu:D jak Pudzian z Najmanem:D wtedy by sie okazalo kto takim wielkim kozakiem jest:D a tak to sie zachowuja jak baby:D (bez napinki)



Czlowieku to jest hip hop a oni sa artystami. Wlasnie nagrywajac kawalki pokazuja kto jest wiekszym kozakiem!



W pewnym sensie ma rację. Ja chciałbym zobaczyć jak Tede i Peja walczą ze sobą na jednej scenie (freestyle).



Na free Rysiek nie ma szans , sorry ale nie po tym co widziałem w Jego wykonaniu (śmieszny freestyle w którym dissuje Tedego) , a jeszcze jakby TDF był w formie jak w bitwie pomiędzy Obrońcami a Gib-Gibonem to by z Niego gówno zrobił .

Trzeba powiedziec że odpowiedź TDFa na zapowiedź dissu od Ryśka błyskawiczna i bardzo dobra (ogólnie dwa ostatnie dissy Tedego dobre)

Na chwilę obecną On jest zwycięzcą (TDF)




chyba chciałeś powiedzieć wytrzepany jak dywan na święta koksem:)

szczerze powiem, ze ten pierwszy kawałek (rewolucja) to jest dla mnie strasznie chujowy. bit słaby, refren co najmniej dziwny jak dla mnie, teledysk, rozumiem ze ma nawiązywać do tytułu, że niby rewolucja i gdzieś idziemy,moze i pomysł ok, ale za to miny strzelające przez tedzia są przezabawne:). merytorycznie to ja tam kompletnie nic innego nie słyszę, poza tym, co już wszesniej sapał, ZERO odniesienia się do tego co mu rysiu zarzuca i odwracanie kota ogonem (rysio chyba nie pił do tego ze ma sie sos ze sprzedanych płyt, tylko ze wszystkiego innego robiąc z siebie dziwkę). a poza tym słysze poraz enty żenada i palony jan i już mi się tym rzygać chce.

drugi kawałek za to, nie powiem, juz o wiele bardziej konkretny, z tym tylko ze wydaje mi sie ze tedziu ma jednak jakies obawy przed pojechaniem rysia po całosci, np jak z nowaturem, któremu sam wrzucał że "ktoś kto coś waży może wyjść z za rogu i poczujesz jak sie grubo pizga". no da się wyczuć ze ma świadomość że poże dostać wpierdol (gdy tak wrzucał nowatorowi to było wszystko spoko git majonez fasola, ale teraz mowi ze jak mu ryś najebie to tylko rysiu sie osmieszy).
no nic, mnie nie dziwi to, ze pedzik tak zręcznie manipulacją operuje i PR, ale i tak licze na rysia.

coś mi się wydaje, że ten cały projekt a/h24n2 moze się ukazać w wigilię:)
pewnie miało być coś na 1.11. z tym ostatecznum rozw. ale go inni przyfilowali i zrobił na przekur. no cóż, niech wydaje, chociaż ciekawie na tej smutnej jak pizda scenie będzie:)
jedyne co wg mnie przemawia za tedzikiem, a raczej za tym, że może dać sobie rade w beefie, to kurewskie cwaniactwo, mega cynizm, manipolacje i frajerstwo, ale ja tam i tak wole uliczne klimaty;]

reasumując rysio - wg mnie prawdziwy nie pozujący i robiący tak jak on mysli czuje i chce.
tedzio - lepiej wypadający w opinii publicznej, bardziej moze wygadany, ale jest to cyniczne, wyuczone, robione pod publiczke itp.

ja wole rap, bezkompromisowy, robiony tak jak twórcy pasuje, a nie wszystkim dookoła i niekoniecznie zawsze się z tym zgadać trzeba, ale szacun za własne zdanie sie nalezy.

ot moje skromne zdanie:)

pzdr!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6492 dni




Odp: Muzyka - 21/12/2009 15:21

  TeHaCe napisał:  

chyba chciałeś powiedzieć wytrzepany jak dywan na święta koksem:)

szczerze powiem, ze ten pierwszy kawałek (rewolucja) to jest dla mnie strasznie chujowy. bit słaby, refren co najmniej dziwny jak dla mnie, teledysk, rozumiem ze ma nawiązywać do tytułu, że niby rewolucja i gdzieś idziemy,moze i pomysł ok, ale za to miny strzelające przez tedzia są przezabawne:). merytorycznie to ja tam kompletnie nic innego nie słyszę, poza tym, co już wszesniej sapał, ZERO odniesienia się do tego co mu rysiu zarzuca i odwracanie kota ogonem (rysio chyba nie pił do tego ze ma sie sos ze sprzedanych płyt, tylko ze wszystkiego innego robiąc z siebie dziwkę). a poza tym słysze poraz enty żenada i palony jan i już mi się tym rzygać chce.

drugi kawałek za to, nie powiem, juz o wiele bardziej konkretny, z tym tylko ze wydaje mi sie ze tedziu ma jednak jakies obawy przed pojechaniem rysia po całosci, np jak z nowaturem, któremu sam wrzucał że "ktoś kto coś waży może wyjść z za rogu i poczujesz jak sie grubo pizga". no da się wyczuć ze ma świadomość że poże dostać wpierdol (gdy tak wrzucał nowatorowi to było wszystko spoko git majonez fasola, ale teraz mowi ze jak mu ryś najebie to tylko rysiu sie osmieszy).
no nic, mnie nie dziwi to, ze pedzik tak zręcznie manipulacją operuje i PR, ale i tak licze na rysia.

coś mi się wydaje, że ten cały projekt a/h24n2 moze się ukazać w wigilię:)
pewnie miało być coś na 1.11. z tym ostatecznum rozw. ale go inni przyfilowali i zrobił na przekur. no cóż, niech wydaje, chociaż ciekawie na tej smutnej jak pizda scenie będzie:)
jedyne co wg mnie przemawia za tedzikiem, a raczej za tym, że może dać sobie rade w beefie, to kurewskie cwaniactwo, mega cynizm, manipolacje i frajerstwo, ale ja tam i tak wole uliczne klimaty;]

reasumując rysio - wg mnie prawdziwy nie pozujący i robiący tak jak on mysli czuje i chce.
tedzio - lepiej wypadający w opinii publicznej, bardziej moze wygadany, ale jest to cyniczne, wyuczone, robione pod publiczke itp.

ja wole rap, bezkompromisowy, robiony tak jak twórcy pasuje, a nie wszystkim dookoła i niekoniecznie zawsze się z tym zgadać trzeba, ale szacun za własne zdanie sie nalezy.

ot moje skromne zdanie:)

pzdr!



Na free Tedzik by zjadł Ryśka razem z Jego całą ekipą , i nie wmawiaj mi że tak by nie było lol

Co do Rewolucji : "Rapuję kiepsko ? To po chuja mnie zapraszał DJ Decks co ? (...) Przecież wtedy byłem tak samo bananowcem , wtedy to wam nie przeszkadzało proste ? I propsowało się mnie props za propsem , a dziś palicie jana to żałosne" - Słaby punch ?
A co do bitu to już każdy ma swoje zdanie na ten temat .

Co do El'cztery : Ładnie jedzie Ryszardowi i co do tego nie mam wątpliwości , bit jak dla mnie bardzo fajny , dobry sampel

Jak widzę Rysiek broni się brakiem wydania dissu zapaleniem krtani lol , mam nadzieję że wyda odpowiedź na podobnym lub lepszym poziomie od Jacka , bo poprzeczka została ustawiona wysoko .
Pozdro lol

Ostatnio edytowany przez: kuleK, 21 grudnia 2009, 15:27 [1 raz(y)]


Obrazek gif wstawiony na forum
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6770 dni

****




Odp: Muzyka - 21/12/2009 15:40

  nstr. napisał:  

  TeHaCe napisał:  

chyba chciałeś powiedzieć wytrzepany jak dywan na święta koksem:)

szczerze powiem, ze ten pierwszy kawałek (rewolucja) to jest dla mnie strasznie chujowy. bit słaby, refren co najmniej dziwny jak dla mnie, teledysk, rozumiem ze ma nawiązywać do tytułu, że niby rewolucja i gdzieś idziemy,moze i pomysł ok, ale za to miny strzelające przez tedzia są przezabawne:). merytorycznie to ja tam kompletnie nic innego nie słyszę, poza tym, co już wszesniej sapał, ZERO odniesienia się do tego co mu rysiu zarzuca i odwracanie kota ogonem (rysio chyba nie pił do tego ze ma sie sos ze sprzedanych płyt, tylko ze wszystkiego innego robiąc z siebie dziwkę). a poza tym słysze poraz enty żenada i palony jan i już mi się tym rzygać chce.

drugi kawałek za to, nie powiem, juz o wiele bardziej konkretny, z tym tylko ze wydaje mi sie ze tedziu ma jednak jakies obawy przed pojechaniem rysia po całosci, np jak z nowaturem, któremu sam wrzucał że "ktoś kto coś waży może wyjść z za rogu i poczujesz jak sie grubo pizga". no da się wyczuć ze ma świadomość że poże dostać wpierdol (gdy tak wrzucał nowatorowi to było wszystko spoko git majonez fasola, ale teraz mowi ze jak mu ryś najebie to tylko rysiu sie osmieszy).
no nic, mnie nie dziwi to, ze pedzik tak zręcznie manipulacją operuje i PR, ale i tak licze na rysia.

coś mi się wydaje, że ten cały projekt a/h24n2 moze się ukazać w wigilię:)
pewnie miało być coś na 1.11. z tym ostatecznum rozw. ale go inni przyfilowali i zrobił na przekur. no cóż, niech wydaje, chociaż ciekawie na tej smutnej jak pizda scenie będzie:)
jedyne co wg mnie przemawia za tedzikiem, a raczej za tym, że może dać sobie rade w beefie, to kurewskie cwaniactwo, mega cynizm, manipolacje i frajerstwo, ale ja tam i tak wole uliczne klimaty;]

reasumując rysio - wg mnie prawdziwy nie pozujący i robiący tak jak on mysli czuje i chce.
tedzio - lepiej wypadający w opinii publicznej, bardziej moze wygadany, ale jest to cyniczne, wyuczone, robione pod publiczke itp.

ja wole rap, bezkompromisowy, robiony tak jak twórcy pasuje, a nie wszystkim dookoła i niekoniecznie zawsze się z tym zgadać trzeba, ale szacun za własne zdanie sie nalezy.

ot moje skromne zdanie:)

pzdr!



Na free Tedzik by zjadł Ryśka razem z Jego całą ekipą , i nie wmawiaj mi że tak by nie było lol

Co do Rewolucji : "Rapuję kiepsko ? To po chuja mnie zapraszał DJ Decks co ? (...) Przecież wtedy byłem tak samo bananowcem , wtedy to wam nie przeszkadzało proste ? I propsowało się mnie props za propsem , a dziś palicie jana to żałosne" - Słaby punch ?
A co do bitu to już każdy ma swoje zdanie na ten temat .

Co do El'cztery : Ładnie jedzie Ryszardowi i co do tego nie mam wątpliwości , bit jak dla mnie bardzo fajny , dobry sampel

Jak widzę Rysiek broni się brakiem wydania dissu zapaleniem krtani lol , mam nadzieję że wyda odpowiedź na podobnym lub lepszym poziomie od Jacka , bo poprzeczka została ustawiona wysoko .
Pozdro lol




nie powiedziałem ze rysiu by zjadł pedzika na free.
powiedziałem tylko, a raczej poprawiłem ciebie, że pedziu nie był w formie w płocku, tylko wyćpany jak świnia:) no a co za tym idzie, ładnie mu słowotok leciał, ot co.
no wiesz, moze i ma rysiek zapalenie krtani, bo chyba nie sądzisz, że to jest tylko zaiek ze strachu czy jakiegoś innego powodu???
co do tego extra puncha co napisałeś, myślę że rysiek już się ustosunkował po części wczesniej do tego, jak to wszystko było i jak to widzi, no ale pewnie nieomieszka też w przyszłości o tym napomknąć:)
pzdr!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
GRZ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7640 dni




Odp: Muzyka - 21/12/2009 15:43

  TeHaCe napisał:  

szczerze powiem, ze ten pierwszy kawałek (rewolucja) to jest dla mnie strasznie chujowy. bit słaby, refren co najmniej dziwny jak dla mnie, teledysk, rozumiem ze ma nawiązywać do tytułu, że niby rewolucja i gdzieś idziemy...



z wczesniejszych wypowiedzi wiem ze nikt i nic nie przekona Ciebie do Jacka ale... znow DJ Buhh bitow nakradl ;) A to to akurat klasyka rocka.. klik


Tylko Pogoń, ukochana Pogoń...
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6770 dni

****




Odp: Muzyka - 21/12/2009 16:21

  GRZ napisał:  

  TeHaCe napisał:  

szczerze powiem, ze ten pierwszy kawałek (rewolucja) to jest dla mnie strasznie chujowy. bit słaby, refren co najmniej dziwny jak dla mnie, teledysk, rozumiem ze ma nawiązywać do tytułu, że niby rewolucja i gdzieś idziemy...



z wczesniejszych wypowiedzi wiem ze nikt i nic nie przekona Ciebie do Jacka ale... znow DJ Buhh bitow nakradl ;) A to to akurat klasyka rocka.. klik



heheheh fakt. tedzika ja poprostu nie lubię, nie cierpię wręcz. ale potrafię przyznać, że ma kilka naprawdę fajnych kawałków. na koncercie choc nie byłem, tez zdaje sobie sprawę że może być na takim zajebista atmosfera i zabawa, ale.... no wlasnie ale. dla mnie jest to kurewsko wyrachowany gość, cynik, manipulator, ale co najwazniejsze: poza tym, że nawet dla mnie niektóre kawałki ma fajne, to jednak nie widzę (bynajmniej ja) w nich nic głębszego. powaga. a jesli coś takiego wy znajdujecie, to mnie to poprostu nie rusza. ja nie mowie ze kazdy kawałek ma być przepełniony treścią, przekazem, moralizatorstwem itp. ale jednak ja w rapie szukame czegoś więcej niz tylko fajności. a w tym czymś więcej właśnie, to dla mnie brylują 52 i Łona. jak widzisz są to niszowi artyści, nie jest o nich wszedzie głośno, ale jednak są! rozumiesz o co mi chodzi, sława i splendor nie zawsze (choc niekiedy i tak) idzie w parze właśnie z tym czymś. rysio tez poza tym ze byl u wojewódzkiego głównie na rapie się skupia i na sobie. a tedzika wszedzie pełno. moze ktoś to uzna za jego atut (majewscy, tvny turbo vivy, pedefony i chuj wie co tam jeszcze). ja natomiast w rapie szukam...rapu! i tylko rapu. reszta dookoła jest tylko marketingową wartością dodaną która koło chuja mi lata. z resztą. ładnie o tym wszystkim tedzik w wyscigu szczurów nawijał, a dzisiaj to wygląda na autodiss:)
pzdr!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6732 dni

**




Odp: Muzyka - 21/12/2009 21:45
Przekozacki kawałek z nowej płytki Dudka ( Razem Ponad Kilo ) - Prawdy dotyk

DDK RPK FT JWP,DIXON37,BGU,SMOLAR,SPAJDER,DJ OLIN - LIST DO WROGA


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6732 dni

**




Odp: Muzyka - 22/12/2009 13:58
Rap Addix - Non Conformo (feat. Pjus)

Kawałek miazga!

"Wojownicy tolerancji mają mnie za faszyste
bo mam stałe poglądy a ich są tylko mgliste"


"Wiem że piewcy postępu maja mnie za ciemnogród
bo ufam prawdzie i wierze w dzien sądu"


"europosłowie nie znasz ich zapędu
demokraci a nie chcieli referendum
obywatele chcą tracić suwerenność
chcą by Europa stanowiła jedność "


brawa

Ostatnio edytowany przez: eM, 22 grudnia 2009, 14:28 [3 raz(y)]


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6770 dni

****




Odp: Muzyka - 23/12/2009 15:29
a więc fani pedzika....WSZYSCY DO WAWY!!!

jutro kupicie tam (dostaniecie za darmo kupując coś ze sklepu) najnowszy mixtape pedzika, zapewne w wiekszej czesci jesli nie w całosci poświęcony rysiowi. tu macie linka:

http://www.hip-hop.pl/news/projector.php?id=1261566764

szkoda tylko ze ten wasz ukochany idol kładzie wam laske na czoło, bo nie jesteście ze stolicy i wam nie będzie dane tego sobie kupić.... ale PLNY wpadną mu do kierni:)

<brawo>!

ale ciekawi mnie co tam naruchał:P

pzdr!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
exces
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5731 dni

*




Odp: Muzyka - 23/12/2009 15:40
a Ty śmigasz do pyrlandii na melanż z Rysiem? W końcu wszystko na jego koszt ;)


tylko prawdziwa przyjaźń to potęga...
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6770 dni

****




Odp: Muzyka - 23/12/2009 15:44

  exces napisał:  
a Ty śmigasz do pyrlandii na melanż z Rysiem? W końcu wszystko na jego koszt ;)



przeciez, że nie - jak mozna z pyrą melanżować;]!?

nie no, ale ciekawe co to sie dalej wydarzy, fajnie ze cos sie dzieje, dla mnie mogą sie nawet napierdalać:)


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
exces
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5731 dni

*




Odp: Muzyka - 23/12/2009 16:01

  TeHaCe napisał:  

  exces napisał:  
a Ty śmigasz do pyrlandii na melanż z Rysiem? W końcu wszystko na jego koszt ;)



przeciez, że nie - jak mozna z pyrą melanżować;]!?

nie no, ale ciekawe co to sie dalej wydarzy, fajnie ze cos sie dzieje, dla mnie mogą sie nawet napierdalać:)



a ja bym tego własnie nie chciał. bo to by zmierzało w kierunku stanów (patrz 2pac i b.i.g.), tylko że w U S and A się opamiętali po tym a znając naszą polską mentalność by to poszło dalej...no ale z drugiej strony kolejna walka stulecia w Polsce ;)


tylko prawdziwa przyjaźń to potęga...
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7685 dni

*




Odp: Muzyka - 23/12/2009 16:08
Zobaczymy co to będzie, może Rysiowi w końcu pęknie żyłka :D


Babilon Team
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7653 dni




Odp: Muzyka - 23/12/2009 16:51

  exces napisał:  

  TeHaCe napisał:  

  exces napisał:  
a Ty śmigasz do pyrlandii na melanż z Rysiem? W końcu wszystko na jego koszt ;)



przeciez, że nie - jak mozna z pyrą melanżować;]!?

nie no, ale ciekawe co to sie dalej wydarzy, fajnie ze cos sie dzieje, dla mnie mogą sie nawet napierdalać:)



a ja bym tego własnie nie chciał. bo to by zmierzało w kierunku stanów (patrz 2pac i b.i.g.), tylko że w U S and A się opamiętali po tym a znając naszą polską mentalność by to poszło dalej...no ale z drugiej strony kolejna walka stulecia w Polsce ;)



ta, już widze te strzelaniny między polskimi raperami, Tede z gnatem w Poznaniu czekający na Peje:), a poszło by jeszcze dalej?


Pogoń Szczecin MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005