Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Muzyka << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
tttttt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6831 dni




Odp: Muzyka - 30/09/2005 16:09

  olo84 napisał:  

  pablo_mks napisał:  

  senses napisał:  


wymien mi jednego Dj'a z polski lub zepsol ktory jest dobry? :P



Angelo Mike, Shlonex, Diana D'rouz, Peres....nazbierałoby sie ich troche. Zresztą nie rozumiem co to ma do rzeczy?? Wciskanie Tiddeya, Krisa i innych badziewi to moim zdaniem niezłe przegięcie. Normalnie w klubach gdzie grają okrzyki do mikrofonu w stylu "jazda" itd. to standard a tu nagle wielcy DJe bedą sie lansować przy znanych nazwiskach. Przykre to heh.



Nie chce nic mowic pablo ale Kris i reszta z tego grona zmadrzala i troche poszla do przadu , i juz raczje takich okrzykow w ich wykonaniu nie uslyszysz, a i muzyke tez graja inna niz 2 lata temu , Krisa osobiscie tez nie lubie , chodziaz w Poznaniu dla wielu ludzi jest bogiem :) . Co innego jak by byl Hazel albo Drum, oni dalej wola vixe dlatego nie wspolparacuja z MDT



ale i tak polscy dj's :D dłuuuugo ale to dłuuugo nie dojda do takiego poziomu jacy sa holendercy czy niemeccy dj'e... ;) nawet nie ma porownania dla mnie ;]


tttttt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6831 dni




Odp: Muzyka - 30/09/2005 17:09

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  
Szukam nazwy piosenki przerobki Sugar Sugar ( rytm a'la Satisfaction i czeste wstawki "sugar sugar, ypu are my candy girl")
Kojarzy ktos?

W Berlinie kawalek robi furore, prawie w kazdym sklepie leci. Dzis w RR go nawet slyszalem :)

EDIT:
Juz wiem, ze nazwa tej piosenki co jest wstawiana nazywa sie Archies - Sugar Sugar



jak jestes jeszcze zainteresowany ta piosenka to podbij na gadu (profil) lub maila podaj ;)


AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7046 dni




Odp: Muzyka - 30/09/2005 17:17

  senses napisał:  

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  
Szukam nazwy piosenki przerobki Sugar Sugar ( rytm a'la Satisfaction i czeste wstawki "sugar sugar, ypu are my candy girl")
Kojarzy ktos?

W Berlinie kawalek robi furore, prawie w kazdym sklepie leci. Dzis w RR go nawet slyszalem :)

EDIT:
Juz wiem, ze nazwa tej piosenki co jest wstawiana nazywa sie Archies - Sugar Sugar



jak jestes jeszcze zainteresowany ta piosenka to podbij na gadu (profil) lub maila podaj ;)



podeslij mi jak masz [email protected]


A ja i tak wierzyc nie przestane...
tttttt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6831 dni




Odp: Muzyka - 30/09/2005 17:26

  Pogon v Wieden napisał:  

  senses napisał:  

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  
Szukam nazwy piosenki przerobki Sugar Sugar ( rytm a'la Satisfaction i czeste wstawki "sugar sugar, ypu are my candy girl")
Kojarzy ktos?

W Berlinie kawalek robi furore, prawie w kazdym sklepie leci. Dzis w RR go nawet slyszalem :)

EDIT:
Juz wiem, ze nazwa tej piosenki co jest wstawiana nazywa sie Archies - Sugar Sugar



jak jestes jeszcze zainteresowany ta piosenka to podbij na gadu (profil) lub maila podaj ;)



podeslij mi jak masz [email protected]



piosenke juz masz na mailu... <powinienes miec> ;)


olo84
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8228 dni




Odp: Muzyka - 30/09/2005 17:38
Jak ktos jest zainteresowany filmem z zeszlorocznej edycji Independance to tutaj jest link KLIKAJ , potem trzeba to rozpakowac tym programem KLIKAJ 2

Ostatnio edytowany przez: olo84, 30 września 2005, 18:30 [2 raz(y)]


Swój cel widzę, do przodu idę i choćbyś chciał, nie podetniesz skrzydeł...
olo84
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8228 dni




Odp: Muzyka - 30/09/2005 17:39
do kasacji :D


Swój cel widzę, do przodu idę i choćbyś chciał, nie podetniesz skrzydeł...
olo84
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8228 dni




Odp: Muzyka - 30/09/2005 17:39
sorry ale cos mi sie z kompem ,jebie .


Swój cel widzę, do przodu idę i choćbyś chciał, nie podetniesz skrzydeł...
pablo_mks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8176 dni




Odp: Muzyka - 30/09/2005 18:07

  olo84 napisał:  


Nie chce nic mowic pablo ale Kris i reszta z tego grona zmadrzala i troche poszla do przodu , i juz raczje takich okrzykow w ich wykonaniu nie uslyszysz, a i muzyke tez graja inna niz 2 lata temu , Krisa osobiscie tez nie lubie , chociaz w Poznaniu dla wielu ludzi jest bogiem :) . Co innego jak by byl Hazel albo Drum, oni dalej wola vixe dlatego nie wspolparacuja z MDT



Hmm raczej nie wydaje mi się żeby Kris i jemu podobne wynalazki zmądrzeli, poprostu grają to, co staje się co raz bardziej u nas w Polsce modne, bo tak sie dzieje skoro zapraszaja do Polski co raz wiecej grajkow z zagranicy. Może masz troche racji. Rok temu jak byłem na Independence to Kris czy Tiddey grali typowo "nie po swojemu" czyli wg mnie nawet na poziomie ale to raczej było wymuszone okolicznościami (grając np. jakies shity typu Crazy Frog <LOL> itd, w obecności chociażby NuNRG, którzy również tam grali najzwyczajniej w świecie by się zbłaźnili :) ) Podsumowując oni zawsze dla mnie będą wiksiarzami heh choć ciesze się,że powoli odchodzą od gwizdków itd. Z tego co się orientuje to Kris jest chyba jednym z założycieli MDT czy jakies innej agencji dlatego też ma taką możliwość grania...Niestety.


  senses napisał:  

ale i tak polscy dj's :D dłuuuugo ale to dłuuugo nie dojda do takiego poziomu jacy sa holendercy czy niemeccy dj'e... ;) nawet nie ma porownania dla mnie ;]



Oj, tu nawet nie wiesz jak bardzo sie mylisz:) To tylko kwestia dobrej promocji i możliwości grania na większych imprezach. Zapewniam cię, że taki Angelo Mike technicznie wcale nie odstaję jakos szczególnie od tych najlepszych. Jest kilku młodych i zdolnych chlopaków z PL, którzy zaczynają także produkować i napewno niedlugo o niejednym z nich będzie głośno :)

pzdr


AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7046 dni




Odp: Muzyka - 30/09/2005 18:45

  senses napisał:  

  Pogon v Wieden napisał:  

  senses napisał:  

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  
Szukam nazwy piosenki przerobki Sugar Sugar ( rytm a'la Satisfaction i czeste wstawki "sugar sugar, ypu are my candy girl")
Kojarzy ktos?

W Berlinie kawalek robi furore, prawie w kazdym sklepie leci. Dzis w RR go nawet slyszalem :)

EDIT:
Juz wiem, ze nazwa tej piosenki co jest wstawiana nazywa sie Archies - Sugar Sugar



jak jestes jeszcze zainteresowany ta piosenka to podbij na gadu (profil) lub maila podaj ;)



podeslij mi jak masz [email protected]



piosenke juz masz na mailu... <powinienes miec> ;)




dziekuje dostalem


A ja i tak wierzyc nie przestane...
tttttt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6831 dni




Odp: Muzyka - 30/09/2005 18:52

  pablo_mks napisał:  

  olo84 napisał:  


Nie chce nic mowic pablo ale Kris i reszta z tego grona zmadrzala i troche poszla do przodu , i juz raczje takich okrzykow w ich wykonaniu nie uslyszysz, a i muzyke tez graja inna niz 2 lata temu , Krisa osobiscie tez nie lubie , chociaz w Poznaniu dla wielu ludzi jest bogiem :) . Co innego jak by byl Hazel albo Drum, oni dalej wola vixe dlatego nie wspolparacuja z MDT



Hmm raczej nie wydaje mi się żeby Kris i jemu podobne wynalazki zmądrzeli, poprostu grają to, co staje się co raz bardziej u nas w Polsce modne, bo tak sie dzieje skoro zapraszaja do Polski co raz wiecej grajkow z zagranicy. Może masz troche racji. Rok temu jak byłem na Independence to Kris czy Tiddey grali typowo "nie po swojemu" czyli wg mnie nawet na poziomie ale to raczej było wymuszone okolicznościami (grając np. jakies shity typu Crazy Frog <LOL> itd, w obecności chociażby NuNRG, którzy również tam grali najzwyczajniej w świecie by się zbłaźnili :) ) Podsumowując oni zawsze dla mnie będą wiksiarzami heh choć ciesze się,że powoli odchodzą od gwizdków itd. Z tego co się orientuje to Kris jest chyba jednym z założycieli MDT czy jakies innej agencji dlatego też ma taką możliwość grania...Niestety.


  senses napisał:  

ale i tak polscy dj's :D dłuuuugo ale to dłuuugo nie dojda do takiego poziomu jacy sa holendercy czy niemeccy dj'e... ;) nawet nie ma porownania dla mnie ;]



Oj, tu nawet nie wiesz jak bardzo sie mylisz:) To tylko kwestia dobrej promocji i możliwości grania na większych imprezach. Zapewniam cię, że taki Angelo Mike technicznie wcale nie odstaję jakos szczególnie od tych najlepszych. Jest kilku młodych i zdolnych chlopaków z PL, którzy zaczynają także produkować i napewno niedlugo o niejednym z nich będzie głośno :)

pzdr



no dobra... przesadzilem ;) ale moze nie przyznasz mi racji ze czolowka holenderskich dj'ow <?> jest znakomita??:> Tiesto, Johan Gielen, Paul Van Dyk, Armin Van Buuren... i wieeeeeelu inncyh ;) tak samo niemieccy... ;) pozdro


tttttt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6831 dni




Odp: Muzyka - 30/09/2005 18:54
Wielkie dzieki stary!! Niechaj Ci Bog w dzieciach wynagrodzi :) Pozdrowka[/cytat]

:D ;) pozdro.


pablo_mks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8176 dni




Odp: Muzyka - 30/09/2005 18:59

  senses napisał:  


no dobra... przesadzilem ;) ale moze nie przyznasz mi racji ze czolowka holenderskich dj'ow <?> jest znakomita??:> Tiesto, Johan Gielen, Paul Van Dyk, Armin Van Buuren... i wieeeeeelu inncyh ;) tak samo niemieccy... ;) pozdro



Oczywiście, że przyznam Ci rację....pomijając fakt, że PvD jest z Niemiec :D
PS. Armin nr 1:)
pzdr


tttttt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6831 dni




Odp: Muzyka - 30/09/2005 19:04

  pablo_mks napisał:  

  senses napisał:  


no dobra... przesadzilem ;) ale moze nie przyznasz mi racji ze czolowka holenderskich dj'ow <?> jest znakomita??:> Tiesto, Johan Gielen, Paul Van Dyk, Armin Van Buuren... i wieeeeeelu inncyh ;) tak samo niemieccy... ;) pozdro



Oczywiście, że przyznam Ci rację....pomijając fakt, że PvD jest z Niemiec :D
PS. Armin nr 1:)
pzdr



całkiem mozliwe ;) fakt... przyznaje sie do bledu ;) ale jesli posiadasz nowa płyte AvB to wiadomo co on reprezentuje... nie mowie o Tiesto... ale Tiesto gra dla kasy juz ;(


Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6809 dni




Odp: Muzyka - 30/09/2005 20:34
wsyszczy pisecie o muzie Trance... a trzeba przyznac ze jesli chodzi o Muzyke House to polska jest mocno obsadzona w DJ's ;)

a jesli chodzi o Trance to polecam Factoria - Twisting Free cudooo


tttttt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6831 dni




Odp: Muzyka - 30/09/2005 20:44

  Porto napisał:  
wsyszczy pisecie o muzie Trance... a trzeba przyznac ze jesli chodzi o Muzyke House to polska jest mocno obsadzona w DJ's ;)

a jesli chodzi o Trance to polecam Factoria - Twisting Free cudooo



a housie nie pisze bo sie w nim nie orientuje ;)


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7162 dni




Odp: Muzyka - 30/09/2005 21:04
Panowie moze to troszke off top ale pisze tu ... chodzi mi o pliki mp3 .. mianowicie chce zassysac ale oczywsiscie bez virkow ... wiem ze sa od tego emule,kaza etc. ale to wsyztsko jest zavirusowane ... i tworzy w pizd* managerow, jest tez niedzwiadek ktory nie posiada tych virusow ale niestety on juz jest platny... dochodza do tego www gdzie rownierz nie ma virusow ale zeby znalezc tam odpowiedni utwor mozna szukac do konca zycia bez skutku .. WIEC PROSILBYM o doradzenie jakiegos free programu (oby nie p2p) lub stornki www zebym mogl sobie za free sicgnac mp3 ...
Z GORY THX


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
tttttt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6831 dni




Odp: Muzyka - 30/09/2005 21:09

  KloceK napisał:  
Panowie moze to troszke off top ale pisze tu ... chodzi mi o pliki mp3 .. mianowicie chce zassysac ale oczywsiscie bez virkow ... wiem ze sa od tego emule,kaza etc. ale to wsyztsko jest zavirusowane ... i tworzy w pizd* managerow, jest tez niedzwiadek ktory nie posiada tych virusow ale niestety on juz jest platny... dochodza do tego www gdzie rownierz nie ma virusow ale zeby znalezc tam odpowiedni utwor mozna szukac do konca zycia bez skutku .. WIEC PROSILBYM o doradzenie jakiegos free programu (oby nie p2p) lub stornki www zebym mogl sobie za free sicgnac mp3 ...
Z GORY THX



hehe... Klocek ;) jesli chodzi Ci BearShare to on nie jest płatny... jest wersja normalna... za darmo... ;)
my sie chyba znamy :> :P


Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6809 dni




Odp: Muzyka - 01/10/2005 15:41

  KloceK napisał:  
dochodza do tego www gdzie rownierz nie ma virusow ale zeby znalezc tam odpowiedni utwor mozna szukac do konca zycia bez skutku



ja polecam jedna stonke nie wiem czy adres mozna podac ??
tam jest dzial Request wiec jesli nasz tytul i wykonawe kawalka to wpijuesz a ludzie na bank pomoga


ekil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7514 dni




Odp: Muzyka - 03/10/2005 19:08
Ostatnio odwiedzalem sobie rozne stronki( czyt. szukalem mp3 w indexach ;) ) i znalazlem cos takiego jak Groove Factory - Fantazja 2005 a tutaj link


Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6809 dni




Odp: Muzyka - 03/10/2005 19:34

  ekil napisał:  
Groove Factory - Fantazja 2005 a tutaj link



eee tam to juz jest stare jesli jestesmy przy Groove to polecam kawalki Groove Pirates a zwlaszcza kawalek "Love in Siberia" oraz "Cool Summer"


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005