Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Legia << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
TakiTam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5458 dni

*




Odp: Legia - 18/04/2011 22:12
Odpowiem w 100% jasno, nie nie miał.


Liberta' Per Gli Ultras
M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7219 dni

****




Odp: Legia - 19/04/2011 11:04

  M.S. napisał:  
Panowie mam pytanko czy te 300 biletów które przekazali bracia z Warszawy to było rozdysponowane między SKPS , MW i dzielnice ? Czy tzw. zwykły kibic nie związany z żadną z wymienionych grup też miał szansę wspierać Legię razem z chłopakami którzy udali się ze Szczecina do Poznania.



Pierwsi ultrasi i flagowi hehe :]


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6591 dni




Odp: Legia - 19/04/2011 11:06

  M.S. napisał:  
Panowie mam pytanko czy te 300 biletów które przekazali bracia z Warszawy to było rozdysponowane między SKPS , MW i dzielnice ? Czy tzw. zwykły kibic nie związany z żadną z wymienionych grup też miał szansę wspierać Legię razem z chłopakami którzy udali się ze Szczecina do Poznania.



Nie ma czegoś takiego jak grupy. Bilety zostały rozdysponowane w pierwszej kolejności między zrzeszenia- dzielnice, ultrasów,FanCluby i wyjazdowiczów. Ponieważ wykorzystano wszystkie nie zostały otwarte zapisy otwarte.


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5436 dni




Odp: Legia - 19/04/2011 17:37
http://legionisci.com/news/42417_Politycy_Legia_moze_sprzedac_nazwe_klubu_nie_stadionu.html ...


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
PZ.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5403 dni

*




Odp: Legia - 19/04/2011 21:28

  M. napisał:  

  M.S. napisał:  
Panowie mam pytanko czy te 300 biletów które przekazali bracia z Warszawy to było rozdysponowane między SKPS , MW i dzielnice ? Czy tzw. zwykły kibic nie związany z żadną z wymienionych grup też miał szansę wspierać Legię razem z chłopakami którzy udali się ze Szczecina do Poznania.



Pierwsi ultrasi i flagowi hehe :]



Kto z ultrasów ręka w górę;)


Football Without Ultras Is Nothing !
wild
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8169 dni




Odp: Legia - 20/04/2011 16:35
Z sobotniego meczu Legii w Poznaniu:

Lubi ich niewielu, większość nienawidzi. Boją się ich wszyscy.


kto z nas przegrał to pokaże czas...
Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6417 dni

*




Odp: Legia - 20/04/2011 19:04
Zakaz wyjazdowy do końca sezonu za mecz z Lechem Tą całą komisję już totalnie pojebało...


Luk_225
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4891 dni




Odp: Legia - 20/04/2011 20:08
Finał jest nasz ;D


mort
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5365 dni

*




Odp: Legia - 20/04/2011 22:38
mamy ich! :D


BETTER DEAD THAN RED
Promocja
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6654 dni




Odp: Legia - 20/04/2011 22:45
DERBY EUROPY !!!



....





ŚRODKOWEJ ;)


Czasami bywają dni, gdy nie wpada żaden kwit,
Wtedy możesz liczyć tylko na swój wyuczony spryt,
Rozkminie to zakręce, co wykręce to moje,
Od ryzyka nie stronie, za to fartem się raczę,
Wystarczy ruszyć głową, i podążać dalej,
Pamiętaj o tym bracie na mecie i na starcie,
Po drodze na pewno będzie nie jedno wyzwanie,
Wiedz tylko jedno, że przejdziemy to razem,
W ekipie zawsze raźniej, radzić sobie lepiej,
Szacunek dla tych, co podali pomocną ręke,

PS!
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5774 dni




Odp: Legia - 21/04/2011 09:36
Puchar jest Nasz !!


abstrakcja!
R1
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7550 dni




Odp: Legia - 21/04/2011 10:19
Mundurowi złożyli wniosek do organizatorów o przełożeniu terminu meczu na środek tygodnia. Sami jednak nie wierzą w to że organizator się zgodzi.


Poznań, Bydgoszcz..
Sercem zawsze ze Szczecinem!
TakiTam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5458 dni

*




Odp: Legia - 21/04/2011 19:36
Praktycznie wszystkie bilety zostały już zaklepane na sektory neutralne.
Strona kupbilet


Liberta' Per Gli Ultras
POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5834 dni




Odp: Legia - 22/04/2011 09:35

  PL napisał:  

  M.S. napisał:  
Panowie mam pytanko czy te 300 biletów które przekazali bracia z Warszawy to było rozdysponowane między SKPS , MW i dzielnice ? Czy tzw. zwykły kibic nie związany z żadną z wymienionych grup też miał szansę wspierać Legię razem z chłopakami którzy udali się ze Szczecina do Poznania.



Nie ma czegoś takiego jak grupy. Bilety zostały rozdysponowane w pierwszej kolejności między zrzeszenia- dzielnice, ultrasów,FanCluby i wyjazdowiczów. Ponieważ wykorzystano wszystkie nie zostały otwarte zapisy otwarte.




To widze że nie ma dla was znaczenia że niektórzy kibice mieszkają od Szczecina po kilkadziesiąt kilometrów tak jak w moim około 100 i nie mają możliwości reprezentować żadnej grupy.To w takim przypadku nie maja prawa jechać na wyjazd naszej Pogoni. I nie wiem za brdzo co oznacza wyjazdowiczów. Czy jak ja mam do Szczecina 100 km to czy dla mnie każdy mecz jest wyjazdem czy nie???

Ostatnio edytowany przez: POGOŃ 1948, 22 kwietnia 2011, 09:44 [2 raz(y)]


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

****




Odp: Legia - 22/04/2011 10:55

  POGOŃ 1948 napisał:  

  PL napisał:  

  M.S. napisał:  
Panowie mam pytanko czy te 300 biletów które przekazali bracia z Warszawy to było rozdysponowane między SKPS , MW i dzielnice ? Czy tzw. zwykły kibic nie związany z żadną z wymienionych grup też miał szansę wspierać Legię razem z chłopakami którzy udali się ze Szczecina do Poznania.



Nie ma czegoś takiego jak grupy. Bilety zostały rozdysponowane w pierwszej kolejności między zrzeszenia- dzielnice, ultrasów,FanCluby i wyjazdowiczów. Ponieważ wykorzystano wszystkie nie zostały otwarte zapisy otwarte.




To widze że nie ma dla was znaczenia że niektórzy kibice mieszkają od Szczecina po kilkadziesiąt kilometrów tak jak w moim około 100 i nie mają możliwości reprezentować żadnej grupy.To w takim przypadku nie maja prawa jechać na wyjazd naszej Pogoni. I nie wiem za brdzo co oznacza wyjazdowiczów. Czy jak ja mam do Szczecina 100 km to czy dla mnie każdy mecz jest wyjazdem czy nie???



Chyba źle zrozumiałeś, PL pisał także o FC, tak więc jeśli mieszkasz w okolicy 100 km od Szczecina to dosłownie w każdym kierunku masz Nasze FC, od Ciebie tylko zależy czy będziesz chciał "W tym" uczestniczyć czy nie.
Drawsko Pomorskie - 111 KM
Nowogard - 63 KM
Wysoka Kamieńska - 76 KM
Choszczno - 77 KM
Gryfice - 95 KM
Berlin - 150 KM
Kamień Pomorski - 85 KM

Przykłady podane tak na szybko.

Poza tym sprawa tyczyła się biletów dla Pogoni na wyjazd Legii, a na wyjazdy Pogoni spokojnie możesz się zapisać poprzez maila tak jak to było np. na Warcie.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7350 dni

****




Odp: Legia - 22/04/2011 11:05

  POGOŃ 1948 napisał:  

  PL napisał:  

  M.S. napisał:  
Panowie mam pytanko czy te 300 biletów które przekazali bracia z Warszawy to było rozdysponowane między SKPS , MW i dzielnice ? Czy tzw. zwykły kibic nie związany z żadną z wymienionych grup też miał szansę wspierać Legię razem z chłopakami którzy udali się ze Szczecina do Poznania.



Nie ma czegoś takiego jak grupy. Bilety zostały rozdysponowane w pierwszej kolejności między zrzeszenia- dzielnice, ultrasów,FanCluby i wyjazdowiczów. Ponieważ wykorzystano wszystkie nie zostały otwarte zapisy otwarte.




To widze że nie ma dla was znaczenia że niektórzy kibice mieszkają od Szczecina po kilkadziesiąt kilometrów tak jak w moim około 100 i nie mają możliwości reprezentować żadnej grupy.To w takim przypadku nie maja prawa jechać na wyjazd naszej Pogoni. I nie wiem za brdzo co oznacza wyjazdowiczów. Czy jak ja mam do Szczecina 100 km to czy dla mnie każdy mecz jest wyjazdem czy nie???



Są ludzie którzy na mecze Pogoni mają dużo więcej niż 100km i mają bilety. Można podbić do najbliszego FC i razem z nimi jeździć. Lecz lepiej wylewac swoje żale na interencie...


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
mikos
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6275 dni




Odp: Legia - 23/04/2011 09:59

  POGOŃ 1948 napisał:  

  PL napisał:  

  M.S. napisał:  
Panowie mam pytanko czy te 300 biletów które przekazali bracia z Warszawy to było rozdysponowane między SKPS , MW i dzielnice ? Czy tzw. zwykły kibic nie związany z żadną z wymienionych grup też miał szansę wspierać Legię razem z chłopakami którzy udali się ze Szczecina do Poznania.



Nie ma czegoś takiego jak grupy. Bilety zostały rozdysponowane w pierwszej kolejności między zrzeszenia- dzielnice, ultrasów,FanCluby i wyjazdowiczów. Ponieważ wykorzystano wszystkie nie zostały otwarte zapisy otwarte.




To widze że nie ma dla was znaczenia że niektórzy kibice mieszkają od Szczecina po kilkadziesiąt kilometrów tak jak w moim około 100 i nie mają możliwości reprezentować żadnej grupy.To w takim przypadku nie maja prawa jechać na wyjazd naszej Pogoni. I nie wiem za brdzo co oznacza wyjazdowiczów. Czy jak ja mam do Szczecina 100 km to czy dla mnie każdy mecz jest wyjazdem czy nie???



mały off top.. kolego wystarczy ,że na którymś z meczów Pogoni podejdziesz na młyn i popytasz o chłopaków z Twojej okolicy , na pewno ktoś Cię pokieruje gdzie trzeba. Na młynie zawsze się wszystkiego dowiesz, na łamach netu raczej wątpię...Jeżeli na prawdę Ci zależy to jedyna metoda.


=ZDR=
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7529 dni

**




Odp: Legia - 24/04/2011 00:15
Pozwolę przekazać dalej, wesołych świąt Wielkiej nocy od ultrasów z Warszawy.

Obrazek jpg wstawiony na forum


Z daleka nie będzie widać.
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6591 dni




Odp: Legia - 24/04/2011 15:45

  POGOŃ 1948 napisał:  
To widze że nie ma dla was znaczenia że niektórzy kibice mieszkają od Szczecina po kilkadziesiąt kilometrów tak jak w moim około 100 i nie mają możliwości reprezentować żadnej grupy.To w takim przypadku nie maja prawa jechać na wyjazd naszej Pogoni. I nie wiem za brdzo co oznacza wyjazdowiczów. Czy jak ja mam do Szczecina 100 km to czy dla mnie każdy mecz jest wyjazdem czy nie???




Ale o co ty walczysz? Pytanie było o bilety na Legie, które były dla "wybranych" ze względu na małą ilość a ty prujesz się o bilety na wyjazdy Pogoni. Skoro sam nie wiesz co oznacza wyjazdowicze to taki z ciebie właśnie wyjazdowicz...z Bydgoszczy 2010.


POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5834 dni




Odp: Legia - 25/04/2011 21:47

  PL napisał:  

  POGOŃ 1948 napisał:  
To widze że nie ma dla was znaczenia że niektórzy kibice mieszkają od Szczecina po kilkadziesiąt kilometrów tak jak w moim około 100 i nie mają możliwości reprezentować żadnej grupy.To w takim przypadku nie maja prawa jechać na wyjazd naszej Pogoni. I nie wiem za brdzo co oznacza wyjazdowiczów. Czy jak ja mam do Szczecina 100 km to czy dla mnie każdy mecz jest wyjazdem czy nie???




Ale o co ty walczysz? Pytanie było o bilety na Legie, które były dla "wybranych" ze względu na małą ilość a ty prujesz się o bilety na wyjazdy Pogoni. Skoro sam nie wiesz co oznacza wyjazdowicze to taki z ciebie właśnie wyjazdowicz...z Bydgoszczy 2010.



Dobra zakończcie już wylewać swoje żale, bo widzę że na tym forum o nic nie można się spytać ani niczego dowiedzieć. I nie mów mi jaki ze mnie wyjazdowicz bo jak Ty sobie wsiądziesz w autobus podmiejski i pojedziesz na stadion to ja nie jeden raz zapierdalałem po 30 km z buta żeby
sie na pociąg dostac. Albo jak popierdalam z Londynu na mecze to też ze mnie żaden wyjazdowicz.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005