Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Legia << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
mort
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5365 dni

*




Odp: Legia - 22/02/2013 00:03
Piotrek w TVP Info dzis

http://www.tvp.pl/vod/audycje/publicystyka/jan-pospieszalski-blizej/wideo/21022013-2230/9947323


BETTER DEAD THAN RED
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

****




Odp: Legia - 22/02/2013 00:34

  mort napisał:  
Piotrek w TVP Info dzis

http://www.tvp.pl/vod/audycje/publicystyka/jan-pospieszalski-blizej/wideo/21022013-2230/9947323



Pozamiatał jednym słowem... :) szkoda tylko, że leciało to na tvp info - no ale od tego przyda się cały net by rozpowszechniać.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

****




Odp: Legia - 23/02/2013 11:48
Jak wiadomo Legia ma nowego prezesa od 2-3 miesięcy.

Do samej zmiany podchodziłem sceptycznie, bo mieli tych prezesów od liku i każdy był tak samo słaby. Przyszedł gościu młody(37 lat), który ma własną kancelarię, pierwszy prezes spoza koncernu i... ??? Gość zrobił więcej w ten czas aniżeli wszyscy poprzednicy przez cały okres panowania ITI eek? Ciekaw jestem jak to się rozwinie bo wygląda dość konkretnie...

Polecam szczególnie przeczytanie wywiadów z nim(były pewnie jeszcze na oficjalnej stronie Legii, zaraz będzie wywiad w Orange Sport, a jutro będzie w Cafe Futbol heh):
Weszło
http://www.weszlo.com/news/13890-Potknela_sie_Justyna_Kowalczyk_nam_tez_sie_to_moze_zdarzyc

Przegląd Sportowy
http://legia.przegladsportowy.pl/Pilka-nozna-Legia-Warszawa-Boguslaw-Lesnodorski-o-Legii-Warszawa,artykul,159313,1,721.html


Fragmenty z wywiadu w Piłce Nożnej:

  Cytat:  

Piątek, 22 Luty 2013 07:00

Nowy prezes Legii Warszawa. Człowiek wcześniej w środowisku piłkarskim kompletnie anonimowy. Za to w tym biznesowym jak najbardziej znany. Gość o innym charakterze niż ci, którzy dotychczas byli zapraszani do redakcji „;PN" na debaty. Wyluzowany, nie boi się wyłożyć kawy na ławę, uzbrojony w telefon komórkowy i tablet, ale bez krawata. Nawet bez garnituru. Ktoś zupełnie inny od tych, o których mówią: działacz piłkarski.

- Etap garniturów i krawatów mam za sobą. Właśnie całkiem niedawno go zakończyłem - mówi Bogusław Leśnodorski. - Ale jeszcze wcześniej ze sportem byłem związany całkiem mocno. Chodziłem do szkoły podstawowej o profilu sportowym, która specjalizowała się w pięcioboju nowoczesnym na warszawskim Żoliborzu. Na fortach Bema więc trochę życia spędziłem. Rodzice nie zgodzili się jednak, abym poszedł do liceum sportowego, dlatego trafiłem do Zamoyskiego, tyle że permanentnie chcieli mnie z tej szkoły wyrzucić, bo zajmowałem się innymi sprawami - grałem w ręczną, kosza, jeździłem na nartach. W końcu rodzice zdecydowali, że wyślą mnie do Stanów Zjednoczonych, bo inaczej nie skończę żadnego liceum. Pojechałem, tam grałem z kolei w futbol amerykański, dostałem stypendium, a w wieku 17 lat zdałem maturę. Wróciłem do Polski, ale z pomysłem ponownego wyjazdu do Stanów. Na studia. Tak się jednak złożyło, że mój dziadek był dziekanem Wydziału Prawa na Uniwersytecie Warszawskim, pochodzę z prawniczej rodziny, więc babcia mnie poprosiła, żebym spróbował w tej Polsce zostać i pójść właśnie na prawo. Poszedłem zatem, ale okazało się, że nie ma tam żadnych obowiązkowych zajęć: o, to dla mnie szkoła, tu się odnajdę - pomyślałem. Na czwartym roku skończyłem studia, też dość w miarę szybko, a w międzyczasie dwukrotnie oblałem egzamin z... książki, którą napisał dziadek, i babcia chyba z pół roku się do mnie nie odzywała. Założyłem kancelarię, która miała być tylko dodatkiem do jeżdżenia na nartach. Ale z roku na rok biznes się rozrastał, zatrudnialiśmy prawie 100 osób. I w końcu doszedłem do momentu, w którym znałem już wszystkie pytania i wszystkie odpowiedzi. Wstajesz rano, zarabiasz te pieniądze, tylko kwoty są coraz większe, właściwie jest...

- ...trochę nudno.

- Trochę tak. Co prawda był taki moment na rynku, że mogliśmy z kancelarii zrobić coś na kształt korporacji prawniczej, ale wiadomo, że wtedy to już nie byłoby to, bo stracilibyśmy na jakości, nie znalibyśmy zatrudnionych ludzi, nie byłoby to fajne. Dlatego zdecydowaliśmy się zostać na poziomie tych 100 osób, byliśmy taką firmą rodzinną, kto do nas przychodził - zostawał. Doszliśmy w końcu do punktu, mniej więcej rok temu, że wielu tych ludzi, którzy się z nami wychowywali i pokończyli aplikacje, zdało egzaminy adwokackie i radcowskie i zostało naszymi wspólnikami. A ja doszedłem do wniosku, że to jest najlepszy moment, żeby sobie zrobić rok przerwy. Mam dość silną osobowość, więc najlepiej dla wszystkich byłoby, jeśli na jakiś czas usunąłbym się w cień - niech oni się sami zderzą z życiem. Tak też zrobiłem, miałem wyjechać na rok na narty. W międzyczasie robiłem wiele innych rzeczy, inwestowałem pieniądze, siedziałem w różnych radach nadzorczych, ogólnie chodziło o biznes. Wszystkie osoby odpowiedzialne biznesowo za Legię są członkami Polskiej Rady Biznesu. I ja też jestem. Dlatego zdążyliśmy się poznać przez te lata i wiedziałem, że Legia jest dla nich kłopotem. To jest wszędzie tak, że gdziekolwiek pójdziesz, tam wszyscy znają się na piłce. Każdy wie, gdzie jakiś piłkarz ma grać, co trzeba zrobić, żeby było dobrze, i tak dalej (śmiech). No i ja też uczestniczyłem w tych dyskusjach. Też mi się wydawało, że wiem wszystko. Ale najłatwiej mówić, a trudniej zrobić. W końcu okazało się, że od wiosny zeszłego roku szukają kogoś, kto by został tym prezesem. Od słowa do słowa zdecydowałem się wystartować w konkursie, bo podejście do tego wyboru było bardzo profesjonalne. Przygotowywałem się kilka miesięcy. I całkiem poważnie wygrałem ten konkurs. Bez żartów.
(...)

- Wracając do Legii, jaką atmosferę zastał pan wewnątrz klubu?

- To był dla mnie chyba największy szok. Dużo osób trafiło do Legii, powoływane były kolejne zarządy, potem odwoływane, ale żeby nie robić tym ludziom za dużej przykrości, zostawali jako pracownicy. Masa ludzi, w cudzysłowie mówiąc z różnych ekip, pozostająca w różnych relacjach. Ale to się zmienia. Do Legii przyszedłem w grudniu, na święta Bożego Narodzenia pojechałem do Zakopanego. Tam akurat było sporo młodych zawodników Legii. Spędziłem z nimi sporo czasu, pogadałem. Dla mnie to był wstrząs. Nagle się okazało, że Dominik Furman mówi do mnie: szefie, wie pan co, ja to mam jedno marzenie, gdybym po roku czasu mógł dostać dres z moim numerem. Albo mówią: my jeździmy na mecze autokarem Polonii Warszawa. Ja pytam: jak to? A oni: Bo ten facet, co z nami jeździ jest kibicem Polonii, i on nam wynajmuje autokar, ale tylko wtedy, jak Polonia go nie używa. A jak akurat zespół z Konwiktorskiej go używa, to my dostajemy taki stary i kiepski. Wyobrażacie sobie panowie taką sytuację? To wcale jednak nie koniec, bo gość na koszulkę Polonii zakłada dres Legii. Słowo daję. Jak o tym myślisz, to ci się wydaje, że to nie może być prawda. Ogólnie więc zespół za ludźmi z biura nie przepadał. Syf. Z drugiej jednak strony, co im się dziwić, skoro w biurze każdy ma telewizor w pokoju, a w szatni u piłkarzy ze względu na oszczędności przez dwa lata telewizora nie ma. I przed meczem nie mogą nic obejrzeć.

- Jest szansa, że Legia zacznie funkcjonować jak poważne kluby w Europie? Chodzi tu na przykład o budowę ośrodka szkoleniowego.
- Musi tak być.

- Każdy prezes Legii przed panem mówił to samo.
- Czyli też jestem skazany na zagładę? Mimo to będę próbował. Inna sprawa, że w Warszawie nie jesteśmy w stanie doprosić się o kawałek terenu pod budowę. Podkreślam jednak, że Legia powinna być ogólnopolskim brandem.



Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Fanatycy Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4254 dni




Odp: Legia - 26/02/2013 18:28
http://meczelive.com/dyscypliny/bilard/snooker-turniej-world-open-w-haikou-2-dzien,transmisja1391/ Mecz Legii z Olimpią :-)


Byliśmy Jesteśmy Będziemy !
KAM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5027 dni




Odp: Legia - 26/02/2013 19:06
Legia zrobiła zakupi na majstra, ale zapomniała o trenerze


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6093 dni




Odp: Legia - 27/02/2013 17:12

  KAM napisał:  
Legia zrobiła zakupi na majstra, ale zapomniała o trenerze



Z tymi zakupami "na mistrza na papierze" to niech lepiej Legia uważa. Już nieraz się okazało, że jak skład teoretycznie gwarantował sukces, to efekt był odwrotny :) Taki urok sportu ;)


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7086 dni




Odp: Legia - 27/02/2013 18:31
Problem w tym , ze z tych wszystkich zakupow pozytek bedzie jedynie z gruzina. Brzyski jest slaby , Jodlowiec nie wygryzie ani Zewlakowa ani Astiza , Bereszynski nie zagral nawet pol dobrego meczu na poziomie ekstraklasy.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6408 dni

*




Odp: Legia - 27/02/2013 19:09

  goral1982 napisał:  
Problem w tym , ze z tych wszystkich zakupow pozytek bedzie jedynie z gruzina. Brzyski jest slaby , Jodlowiec nie wygryzie ani Zewlakowa ani Astiza , Bereszynski nie zagral nawet pol dobrego meczu na poziomie ekstraklasy.



Urban wyraźnie podkreślał, że te transfery miały na celu pogłębienie składu i zwiększenie rywalizacji na paru pozycjach. W końcu Wawrzyniak ma konkurencję, nie będzie trzeba przesuwać Rzeźnika czy Sulera (pas powiedział też Kiełbik). Bereszyński daje alternatywę dla słabych w poprzedniej rundzie Żyro i Kucharczyka. Jodłowiec raczej transfer na przyszłość. Odchodzi po sezonie Żewłak i Choto. Z Astizem też nie wiadomo gdyż dostał propozycję przedłużenie umowy na gorszych warunkach. Jak odmówi to też odejdzie.
Już w najbliższym meczu z Bełchatowem szeroki skład będzie mógł pomóc gdyż zawieszeni są Rado, Łukasik i Wawrzyniak. Do tego po wczorajszym meczu na uraz narzeka Sagan i Jodłowiec, więc bez nowych twarzy byłoby nieciekawie.


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8197 dni

**




Odp: Legia - 27/02/2013 19:33
Ja sie dziwie takiemu Bereszynskiemu, ze spalil sobie grunt w Poznaniu, a w Warszawie tez nie bedzie ulubiencem, ale kazdy sobie sam gotuje swoj los w takim wypadku :)


1948
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7086 dni




Odp: Legia - 27/02/2013 19:41
Ale co to za alternatywa ?Za slabych Zyro i Kucharczyka slaby albo jeszcze slabszy Bereszynski. Brzyski ? Poza stalymi fragmentami ogorek slabszy nawet od Pietruszki . Jodlowiec ? Chyba najbardziej przereklamowany srodkowy obronca w lidze . A Jodlowiec i Brzyski nie malo nie zarabiaja. W lidze to jeszcze moze przejdzie , ale nie ma sie co oszukiwac. Legia chce walczyc o Lige Mistrzow i potrzebuje lepszych zawodnikow niz wyzej wymienieni.


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4511 dni




Odp: Legia - 02/03/2013 20:28
Po dramatycznie słabym meczu Legia remisuje z BEŁCHATOWEM 0:0...Leśny chyba powinien zacząć myśleć o nowym trenerze bo coś czuje, że ten urban to taki drugi Sasal...


ZCH 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7397 dni

*




Odp: Legia - 02/03/2013 21:35
Zdecydowanie liczyłem na więcej!


Na Ziemi Choszczeńskiej Wychowani Z Pogonią Od Zawsze Związani...
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7006 dni




Odp: Legia - 03/03/2013 00:13
Biorąc pod uwagę potencjał kadrowy to Legia póki co gra większą chujnie inż Pogoń.


POGOŃ 100% SZCZECIN
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7529 dni

**




Odp: Legia - 31/03/2013 11:56
!!!!!!!!!!!!!!!!


  Cytat:  


PODARUJ BRACIOM WOLNOŚĆ NA ŚWIĘTA!!!

Już za kilka dni święta, które spędzimy w gronie naszych rodzin. W końcu, po 10 miesiącach, kolejnych pięciu naszych kolegów pomówionych przez jebaną kurwę haniora ma szansę również spędzić w domu w ten wyjątkowy czas! Za wolność każdego z nich sąd wyznaczył okup w wysokości 50 tysięcy złotych. Niestety, rodziny naszych kolegów nie dysponują takimi kwotami, a w ciężkiej sytuacji muszą liczyć na nas, naszą ofiarność, serce i gest. Jeśli się sprężymy, dzięki każdemu z Was nasi Bracia z trybun odzyskają upragnioną wolność.

Każdy z Was może pomóc na kilka sposobów:
-kupując okolicznościowe wlepki, które były sprzedawane również przy okazji wyznaczenia kaucji za mnie,
-kupując opaski „BOŻE CHROŃ FANATYKÓW” (na allegro)
-przekazując każdy cenny grosz na nr. konta:,
59 1140 2004 0000 3302 7275 5491 z dopiskiem WOLNOŚĆ NA ŚWIĘTA

Z całego serca proszę każdego z Was o pomoc dla nich. Udostępniajcie tę informację gdzie się da. Pokażmy, że nasza solidarność jest silniejsza od kłamstw konfidenta i więziennych murów! Cała Legia zawsze razem!
Staruch

http://allegro.pl/show_item.php?item=3138630194




Z daleka nie będzie widać.
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6408 dni

*




Odp: Legia - 08/04/2013 19:44
Temat wałkowany u nas od lat.
doping Legia-Zagłębie ostatnia minuta przy 'Ukochana Legia' jak pięknie jest to poooowoli śpiewane. Zresztą Legia pod tym względem może być wzorem dla wszystkich. Na dwie strony to samo, Żyleta czeka aż swoją część skończy reszta i odwrotnie. A u nas? przy ole ole ole ola jest istny wyścig, jedna strona nie skończy, druga już zaczyna. Podobnie przy innych przyśpiewkach, która o wiele wiele lepiej brzmią śpiewane wolniej (np Od Szczecina do Opola).


kus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7250 dni




Odp: Legia - 09/04/2013 10:59
U nas od kiedy pamietam zawsze był z tym problem. Krzyk a nie śpiew i na wyścigi wszystko. Na Lechu ostanio jak zaczeliśmy skandować pewną przyśpiewkę na cracovie to w tym tumulcie 'cwel' brzmi jak 'hej'. Legia i Lech pod względem ŚPIEWANIA pieśni są daleko przed resztą.


forza!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5633 dni




Odp: Legia - 13/04/2013 19:01
Legia jedzie z grubej rury ;)
Za tydzień dostaniemy ładne baty, na szczęście wynik tego dnia schodzi na dalszy plan, aczkolwiek nasza sytuacja w tabeli zrobi się jeszcze bardziej żałosna.

gdyby ktoś chciał link:

Wisła - Legia


JLB !
bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni




Odp: Legia - 13/04/2013 19:03
Obrazek jpg wstawiony na forum

Legia na wiśle z trzyczesciowa kartoniada:)


Ko nie pije,ten kapuje
Ojciec Jima
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4886 dni




Odp: Legia - 13/04/2013 21:08
A to druga oprawa


TYLKO POGOŃ!
Woro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5731 dni




Odp: Legia - 19/04/2013 16:00
nie wiem gdzie zapytac to zapytam tu jest jakas opcja zeby na kk Pogoni wejsc na mecz pucharu polski Legii ze Ślaskiem 2 maja?? pytam bo juz od ostatniego poniedzialku kwietnia bede we wrocku az do meczu z Pogonią i nadaza sie okazja zeby pojawic sie tam dwa razy raz u zgody a raz na meczu dumy pomorza... ktoś ogarnia jak z biletami kartami itd...


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005