Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Legia << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

****




Odp: Legia - 01/07/2010 21:28
http://niekumaci.com/ eek?


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
G_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5793 dni




Odp: Legia - 01/07/2010 21:57

  Ambasador napisał:  



kurwy działające na zlecenia ITI.


CWKS & MKS
mort
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5365 dni

*




Odp: Legia - 08/07/2010 18:10
u nas znów jazda....

http://legionisci.com/news/38301_Oswiadczenia_SKLW_i_OFMC.html

od Kosmali mogłem się wreszcie po tylu latach dowiedzieć,że jestem faszystą :)


BETTER DEAD THAN RED
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

****




Odp: Legia - 09/07/2010 17:58
i to niezła:P

Ostatnio w ABJocie pojawiło się kilka nowości z kolekcji "Noś na sobie to, co masz w sercu!". Rzeczy projektowali NS, tak więc jeśli ktoś chciałby mieć coś na "teraz", to do dziś wieczór można do mnie pisać na gg(w profilu), odbiór osobisty byłby możliwy od Poniedziałku do Środy w Szczecinie.

Niektóre z nowości:
Koszulka 1
Koszulka 2
Saszetki


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8078 dni




Odp: Legia - 10/07/2010 07:41

  Cytat:  
Politycy PO chcą amnestii dla kibiców Legii.
"Życie Warszawy": Otwarcie nowego obiektu piłkarskiego przy ul. Łazienkowskiej już 7 sierpnia.
Stołeczna Legia rozegra towarzyski mecz z Arsenalem Londyn. W związku z tym wydarzeniem pięciu polityków Platformy
Obywatelskiej zabrało głos w sprawie trwających już od trzech lat przepychanek między kibicami a władzami popularnego
klubu - pisze gazeta.
Do prezesa Legii Pawła Kosmali został wysłany list, pod którym podpisało się dwoje posłów:
Małgorzata Kidawa-Błońska i Andrzej Halicki oraz troje stołecznych radnych: przewodnicząca Rady Warszawy
Ewa Malinowska-Grupińska, Marcin Kierwiński i Piotr Kalbarczyk. Politycy PO zwracają się w nim z apelem o umożliwienie
wejścia na stadion wszystkim kibicom. Także tym, którzy wcześniej otrzymali tzw. zakazy klubowe wejścia na stadion.
Sprawa dotyczy 15 osób.

Prezes Kosmala, zapytany przez gazetę o stanowisko klubu w sprawie listu polityków, nie potrafił udzielić jednoznacznej odpowiedzi.
"List skierowany był do mnie i jestem zażenowany faktem, że równocześnie bez powiadomienia mnie ukazał się w mediach.
Czuję się urażony, że w taki sposób prowadzona jest korespondencja" - stwierdził. Władze Legii podkreślają,
że każdy przypadek musi być rozpatrywany indywidualnie i sugerują, że list jest częścią kampanii wyborczej
do samorządu stolicy - czytamy w publikacji "Życia Warszawy".



Obluda i zaklamanie oraz szukanie frajerow...tak najdelikatniej mozna to okreslic. Czytajac naglowek pomyslalem sobie ze chodzi
o tych wszystkich kibicow zatrzymanych podczas akcji 'widelec' a tu tylko o 15-tu.
Smiech na sali....najpierw Schetyna ku uciesze Waltera aresztuje i ciaga po sadach kilkaset niewinnych kibicow...ehh, szkoda slow.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6735 dni

**




Odp: Legia - 10/07/2010 10:00
A pomyśleć że podczas niedawnej konwencji wyborczej Bronka , ryży Donek w ten sposób wypowiadał się o akcji widelec :


  Cytat:  
„Kiedy trzeba było poskromić po raz pierwszy, z użyciem policji, chuliganów na ulicach Warszawy – tę decyzję podjął, jak pamiętacie, Grzegorz Schetyna – co zrobił PiS i jego szef? Stanął w obronie chuliganów przeciwko policji” – mówił Tusk na sobotniej konwencji PO.



eek?


Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5858 dni




Odp: Legia - 13/07/2010 18:17

  Cytat:  
Klub zdejmuje zakazy!
Woytek, źródło: Legia Warszawa/własne

Im bliżej otwarcia nowego stadionu, tym większe ustępstwa w stosunku do kibiców wykonuje KP Legia Warszawa. W dniu dzisiejszym zarząd klubu podjął decyzję o anulowaniu wszystkich obowiązujących zakazów klubowych, za wyjątkiem jednego. Już w maju Legia powróciła do jedynego akceptowanego przez kibiców herbu. Klub zaakceptował również propozycję SKLW dotyczącą programu lojalnościowego, który umożliwi obniżenie ceny biletów jednorazowych na mecze I kategorii.

"Zarząd Klubu podaje dla porządku, że:

1. W dniu 5 maja 2010 przywrócony został, jako oficjalny, herb z 1957 roku.

2. W dniu 6 czerwca 2010 aktywowane zostały ponownie karty kibica (dotyczy to w sumie 15 osób), zablokowane wcześniej bez formalnego zastosowania wobec tych osób zakazu klubowego. Osoby te mogą bez przeszkód nabywać karnety bądź bilety na mecze rozgrywane w nowym sezonie rozgrywkowym.

3. Jeszcze w ubiegłym roku zostały uzgodnione z przedstawicielami SKLW pełne teksty Porozumień w sprawie:
- warunków i zasad przygotowywania i organizowania kibicowskich opraw meczowych w czasie meczów u siebie z udziałem Drużyn Klubu
- warunków i zasad udziału zorganizowanych grup kibiców Legii Warszawa w meczach wyjazdowych Drużyn Klubu.
Oba te dokumenty mogą być w każdym momencie podpisane.

4. W czerwcu 2010 r wznowione zostały rozmowy mające na celu zakończenie protestu grup kibiców reprezentowanych przez SKLW

5. Jedynym - od początku rozmów - wymogiem, jaki Klub stawia przed grupami kibiców reprezentowanymi przez SKLW jest przestrzeganie przepisów opisanych w ustawie o bezpieczeństwie imprez masowych, przepisów ogólnie obowiązującego prawa, przepisów regulaminu stadionowego, przestrzeganie odpowiedniej kultury zorganizowanego dopingu i zaprzestanie działań szkodzących ekonomicznemu interesowi Klubu."



eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6735 dni

**




Odp: Legia - 15/07/2010 10:26

  Cytat:  
ITI WYTOCZY PROCES GKS-OWI BEŁCHATÓW?

Jak informuje miesięcznik "To My Kibice", właściciel Legii domaga się od GKS-u Bełchatów bardzo wysokiego odszkodowania.

Chodzi o wydarzenia, jakie miały miejsce w czasie meczu GKS-u z Legią. Spotkanie to rozegrano 28 listopada 2009 roku.

Na stadion GKS-u wpuszczono wówczas fanów Legii. Stołeczny klub zarzuca bełchatowianom, że fani ich ze stolicy nie mieli prawa wejść na ten mecz, bo nie zakupili biletów w swoim klubie. W sektorze gości wywieszono wówczas transparenty "J... ITI" i "Nie płakałem po Wejchercie". Ponadto fani wielokrotnie wznosili wulgarne okrzyki, w których wyrażali swoje niezadowolenie z poczynań władz klubu.

Grupa ITI w czerwcu zapowiedziała wytoczenie sprawy GKS-owi Bełchatów. Straty oszacowano na 300 tysięcy złotych. Na razie nie wiadomo czy ostatecznie dojdzie do procesu. Sprawy w swoje ręce wzięło bowiem Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa, które zapewniło o pozytywnym załatwieniu sprawy dla GKS-u.

(legionisci.com, "To My Kibice")



Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

****




Odp: Legia - 16/07/2010 16:53
a tymczasem SKLW wystosowało oficjalne zaproszenie do KP by publicznie spróbować sfinalizować porozumienie i dziś jest odpowiedź KP.


  Komunikat KP i SKLW napisał:  

W nawiązaniu do zaproszenia, jakie w dniu 14.07. Stowarzyszenie wystosowało do Zarządu KP, informujemy, że strony uzgodniły termin otwartego dla wszystkich zainteresowanych kibiców Legii spotkania, na którym zamierzamy sfinalizować rozmowy na temat porozumienia kończącego konflikt między zorganizowanym ruchem kibicowskim, a władzami klubu.


Spotkanie to odbędzie się w poniedziałek 26.07.2010 o godzinie 19:00. Miejsce spotkania zostanie podane w późniejszym terminie.

Zarząd KP Legia Warszawa, Zarząd Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa.



zobaczymy co to będzie, dupa im się chyba trzęsie okularki


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7223 dni

**




Odp: Legia - 16/07/2010 19:45
Dupa to im się pali, bo sprzedali do tej pory ledwie 5000 karnetów, co jest śmiesznie niską liczbą ponieważ spory procent z tej puli poszedł do TVNowskiej rodziny :)


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
G_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5793 dni




Odp: Legia - 17/07/2010 19:19

  eJay napisał:  
Dupa to im się pali, bo sprzedali do tej pory ledwie 5000 karnetów, co jest śmiesznie niską liczbą ponieważ spory procent z tej puli poszedł do TVNowskiej rodziny :)



100% racji kolego! ITI było pewne że dzięki swoim "umiejętnością" marketingowym dotrze do swojego ideału kibica czyli najlepiej pod krawatem. Jednak to się im nie udało, już jakiś czas temu zaczął im sie palić grunt pod nogami bo wkońu wkurwiała się władza WWA i zwróciła uwagę na małe zainteresowanie Legię. Więc teraz ITI widzą nadal chujowe zainteresowanie robi wszystko pod publikę, sciąga zakazy, do herbu kurwy łaskawie wróciły. ale co z tego że sciągneli zakazy w tym ze mnie jak sobie wpuszczają kogo chcą, przykład Pana od tortu który wylądował na Miklasie, nie ma on oni zakazu sądowego ani zakazu klubowego, a mimo wszystko na Ł3 wejść nie może i nie jest to odosbniony przypadek.
ja mam swoje zdanie na ten temat. JEBAĆ ITI bo to zakłamane czerwone kurwy i nie da sie znimi dogadać.


CWKS & MKS
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

****




Odp: Legia - 26/07/2010 19:23
http://legionisci.com/news/38511_Koniec_protestu_Porozumienie_kibicow_z_klubem.html

Trzeba się jutro przejść i zobaczyć te ustalenia. Kwestia czy takie porozumienie utrzyma się długo. Nie oszukujmy się, iti dostając stadion nie odejdzie z Legii i jedynym rozsądnym wyjściem, to jest właśnie porozumienie w formie pisemnej(inną rzeczą jest to, jak to będzie funkcjonować). Jeśli pojawiła się szansa, wywalczenia tych postulatów o które im chodziło to trzeba wykorzystać. Od prawie samego początku wiadome było, że nie będą się z nimi "kochać', ale jakoś trzeba egzystować. Życie to zweryfikuje:)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7370 dni

****




Odp: Legia - 26/07/2010 20:21

  Ambasador napisał:  
http://legionisci.com/news/38511_Koniec_protestu_Porozumienie_kibicow_z_klubem.html

Trzeba się jutro przejść i zobaczyć te ustalenia. Kwestia czy takie porozumienie utrzyma się długo. Nie oszukujmy się, iti dostając stadion nie odejdzie z Legii i jedynym rozsądnym wyjściem, to jest właśnie porozumienie w formie pisemnej(inną rzeczą jest to, jak to będzie funkcjonować). Jeśli pojawiła się szansa, wywalczenia tych postulatów o które im chodziło to trzeba wykorzystać. Od prawie samego początku wiadome było, że nie będą się z nimi "kochać', ale jakoś trzeba egzystować. Życie to zweryfikuje:)



nie oficjalnie kibice wywalczyli w chuj i jeszcze troche na swoją korzyść


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

****




Odp: Legia - 26/07/2010 20:29

  Kasztaniak napisał:  

  Ambasador napisał:  
http://legionisci.com/news/38511_Koniec_protestu_Porozumienie_kibicow_z_klubem.html

Trzeba się jutro przejść i zobaczyć te ustalenia. Kwestia czy takie porozumienie utrzyma się długo. Nie oszukujmy się, iti dostając stadion nie odejdzie z Legii i jedynym rozsądnym wyjściem, to jest właśnie porozumienie w formie pisemnej(inną rzeczą jest to, jak to będzie funkcjonować). Jeśli pojawiła się szansa, wywalczenia tych postulatów o które im chodziło to trzeba wykorzystać. Od prawie samego początku wiadome było, że nie będą się z nimi "kochać', ale jakoś trzeba egzystować. Życie to zweryfikuje:)



nie oficjalnie kibice wywalczyli w chuj i jeszcze troche na swoją korzyść



Jeśli tak, to bardzo dobrze:), jednak mam do tego pewien dystans, ponieważ pamiętam nieoficjalne dogadanie się co do pewnych spraw, i skutkiem były np. zakazy za odpalanie piro po roku czasu, na które Błędowska menda się zgodziła ustnie.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7263 dni

*




Odp: Legia - 26/07/2010 20:30
I bardzo dobrze.

Jak widać jedynym argumentem jest kasa, kasa, kasa i jeszcze raz kasa.

ITI czuło się mocne to machało szablą. Jak nie było kibiców, nie było kasy, nie było wyników, nie było wpływów z pucharów to zmiękli.

Sprzedaż karnetów szła jak po grudzie to zmiękli jeszcze bardziej i zapragnęli porozumienia.

Zobaczymy jak długo ITI w tym wytrwa - jak nagle sprzedaż karnetów ruszy, stadion się zapełni - kasa zacznie się zgadzać to pewnie szybko zaczną kombinować.
Druga strona medalu to kibice. Jak długo wytrzymają bez żadnych zgrzytów. Zanim znów jakaś hołota nie zrobi rozróby (czy to na Legii czy na wyjeździe). Teraz już nie będzie zasłaniania się ITI.

Zobaczymy - jakoś nie wierzę, że w zgodzie wytrzymają do końca sezonu. Ale może... w każdym razie ciężko mają w Warszawie.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7223 dni

**




Odp: Legia - 26/07/2010 20:49
Ważne, że papier jest podpisany i obie strony muszą przestrzegać zasad w nim opisanych. Jedna rozróba i wszystko się sypnie, znowu będzie dżihad i ten teges. To jest czas próby nie tylko dla ITI.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
misiek6824
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5093 dni




Odp: Legia - 26/07/2010 23:19
wybiera sie ktoś na mecz Legia-Arsenal ?? jest jakiś wyjazd organizowany ?


www.PomocKredytowa.com.pl - Kredyty bez BIK, BIG, KRD
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7370 dni

****




Odp: Legia - 27/07/2010 07:50
nic nie jest organizowane


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6735 dni

**




Odp: Legia - 27/07/2010 10:20

  Cytat:  
Staruch: Będziecie potrafili powtórzyć doping sprzed lat beze mnie

W czasie dzisiejszej konferencji prasowej poświęconej podpisaniu porozumienia pomiędzy kibicami a klubem, nie zabrakło kwestii gniazdowego, "Starucha". "Może mi przeszkadzać zachowanie pana Staruchowicza z meczu z Ruchem, ale podpisałem porozumienie z SKLW. Klub zniósł wszystkie zakazy klubowe, oprócz jednego" - powiedział prezes Kosmala. Obie strony zapowiedziały, że dziś wszyscy poznają oficjalne stanowisko "Starucha". Oto ono:

"Możliwość współtworzenia z Wami atmosfery meczów na Legii i uczestnictwa w tych niezapomnianych chwilach była dla mnie zawsze czymś najważniejszym na świecie. Tak samo ważne jest to zapewne dla wielu fanatyków z "Żylety", znajomych i nieznajomych, którzy z utęsknieniem czekali na powrót dopingu na Legię. Mając świadomość tych oczekiwań wielu tysięcy fanatyków, rozmawiałem z kolegami z SKLW, aby podczas toczących się negocjacji z KP, kwestia mojego powrotu na stadion nie stanowiła o "być albo nie być" porozumienia, które dzisiaj zostało podpisane. Jak każdy kibic wiążę z tym porozumieniem wielkie nadzieje i wierzę, że prędzej niż później będzie mi dane stanąć z Wami wszystkimi na trybunie, zwłaszcza, że wbrew różnym opiniom nie ciąży na mnie żaden sądowy zakaz uczestnictwa w meczach Legii rozgrywanych przy Łazienkowskiej 3. Jednak to, jaka atmosfera panuje na Legii zależy nie ode mnie, a od każdego z Was. Dobro ruchu kibicowskiego na Legii i powrót na stadion w celu wychowania nowych pokoleń fanatyków, są w tym momencie najważniejsze. Wiem, że będziecie potrafili powtórzyć niesamowity doping sprzed lat również beze mnie. Jednocześnie chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy w trudnych chwilach, jakich w ostatnich latach nie brakowało, wspierali mnie i solidaryzowali się ze mną. Do zobaczenia na "Żylecie"!".

Staruch



http://legionisci.com/news/38518_Staruch_Bedziecie_potrafili_powtorzyc_doping_sprzed_lat_beze_mnie.html


Corpo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5034 dni




Odp: Legia - 27/07/2010 21:24
http://legionisci.com/news/38531_Spotkanie_KP_i_SKLW_z_kibicami.html


" Dobrze, że kibice Pogoni w 2002 roku, widząc, co dzieje się wokół ich ukochanej ekipy, utworzyli swoją drużynę - Pogoń Szczecin Nową. Przezorny zawsze ubezpieczony. Gdyby nie oni, dzisiaj prawdziwy futbol w tym mieście ludzie widzieliby tylko na archiwalnych zdjęciach…"/ AMF
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005