Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Legia << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
AM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7046 dni




Odp: Legia - 17/08/2010 13:12

  Sz. napisał:  
I bardzo dobrze sędzia zrobił! Bramkarz ma 6 sekund, w końcu jakiś arbiter zaczął egzekwować ten przepis, bo to ile czasu bramkarze przetrzymują piłkę jest mega wkurwiające. Sędzia i tak był pobłażliwy - Cabaj trzymał już 11. To choć trochę ukóci grę na czas.



nie chce nikogo bronić ale weź nie pierdol... Wiadomo że za zespołem z Małopolski nie przepadamy - ale kurwa bez przesady, cieszy wygrana Legii ale w takim stylu ? Przecież to było przegięcie pały ! Obejrzyj jeszcze raz cały mecz i policz sobie ile razy wcześniej bramkarze przetrzymywali piłkę więcej niż 6 sekund z jednej jak i drugiej strony. Wiadomo również że Cabaj to pajac jakich mało ale sędzia nie zabłysnął i mógł te kilka sekund doliczyć. A jeśli jesteśmy tacy dokładni apropo przepisów to w takim razie mam nadzieje kolego że nie wkurwiałeś się na Howarda na ME jak dyktował karnego dla Austrii ?? Bo w świetle przepisów to można było uznać za faul ;) Więc jestesmy dokładni jak aptekarze czy może dokładni na swój sposób i dajemy pograć piłkarzom w piłkę ?

P.S
A tak nawiasem jestem ciekaw czy będziesz taki radosny jak Radek Janukiewicz kiedyś przy wyniku remisowym w 88 minucie przytrzyma piłkę 7 sekund i arbiter to gwizdnie ;-)

Ostatnio edytowany przez: AM, 17 sierpnia 2010, 13:22 [1 raz(y)]


http://nurek-poszukiwania.home.pl/home/
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6817 dni




Odp: Legia - 17/08/2010 13:43
Wtedy niestety będę miał gorzką satysfakcję, gdyż jedną z niewielu wad Janukiewicza jako bramkarza jest to, że wolno rozpoczyna grę niezależnie od tego czy wygrywamy, przegrywamy czy remisujemy, nawet na własnym stadionie gdzie nie powinno się grać na czas. Ile razy ludzie wkurwiają się na grę na czas w ciągu jednego meczu? Nie da rady tego zliczyć, a od czegoś trzeba zacząć i ukrócenie spowalniania przez bramkarzy jest najłatwiejsze, mam nadzieję że to pierwszy krok w dobrą stronę. Cabaj miał jeszcze żółtą kartkę, niech się cieszy, ze drugiej nie dostał ;)
Oczywiscie nie zmienia to faktu, że sędzia jest niekonsekwentny - albo powinien reagować tak samo przez cały mecz albo w ogóle, ale może jednak w końcu i jemu puściły nerwy? W końcu im bliżej końca tym bardziej to wkurwia ;)


P. S.
AM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7046 dni




Odp: Legia - 17/08/2010 13:48

  Sz. napisał:  
Wtedy niestety będę miał gorzką satysfakcję, gdyż jedną z niewielu wad Janukiewicza jako bramkarza jest to, że wolno rozpoczyna grę niezależnie od tego czy wygrywamy, przegrywamy czy remisujemy, nawet na własnym stadionie gdzie nie powinno się grać na czas. Ile razy ludzie wkurwiają się na grę na czas w ciągu jednego meczu? Nie da rady tego zliczyć, a od czegoś trzeba zacząć i ukrócenie spowalniania przez bramkarzy jest najłatwiejsze, mam nadzieję że to pierwszy krok w dobrą stronę. Cabaj miał jeszcze żółtą kartkę, niech się cieszy, ze drugiej nie dostał ;)
Oczywiscie nie zmienia to faktu, że sędzia jest niekonsekwentny - albo powinien reagować tak samo przez cały mecz albo w ogóle, ale może jednak w końcu i jemu puściły nerwy? W końcu im bliżej końca tym bardziej to wkurwia ;)



a może im bliżej końca tym większa sraka o wynik ? ;)


http://nurek-poszukiwania.home.pl/home/
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7424 dni

*




Odp: Legia - 17/08/2010 13:55

  Cytat:  
a może im bliżej końca tym większa sraka o wynik ? ;)



Inna sprawa, że taki wolny to nie jest 100% bramka i de facto przy tej bramce Cabaj też tragicznie zareagował nie kryjąc jedynego rogu bramki do którego mogła powędrować piłka.


AM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7046 dni




Odp: Legia - 17/08/2010 13:56

  eF^ napisał:  

  Cytat:  
a może im bliżej końca tym większa sraka o wynik ? ;)



Inna sprawa, że taki wolny to nie jest 100% bramka i de facto przy tej bramce Cabaj też tragicznie zareagował nie kryjąc jedynego rogu bramki do którego mogła powędrować piłka.



nie no ja żartowałem - sędzia nie był stronniczy podczas meczu - w sumie to była jedyna kontrowersyjna akcja meczu. Jak dla mnie zachował się dziwnie - a Cabaj wiadomo pajac się ustawić nie umie ;) W sumie i tak wynik już poszedł w świat, już jest po meczu więc i tak nic się nie zmieni. Tylko niech sędzia nie strzela sobie w kolano w końcówce meczu gdy będzie sędziował następnym razem, bo Wrocław tylko czeka ;) Pozdrawiam ;)


http://nurek-poszukiwania.home.pl/home/
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6455 dni




Odp: Legia - 17/08/2010 13:58

  AM napisał:  

  Sz. napisał:  
Wtedy niestety będę miał gorzką satysfakcję, gdyż jedną z niewielu wad Janukiewicza jako bramkarza jest to, że wolno rozpoczyna grę niezależnie od tego czy wygrywamy, przegrywamy czy remisujemy, nawet na własnym stadionie gdzie nie powinno się grać na czas. Ile razy ludzie wkurwiają się na grę na czas w ciągu jednego meczu? Nie da rady tego zliczyć, a od czegoś trzeba zacząć i ukrócenie spowalniania przez bramkarzy jest najłatwiejsze, mam nadzieję że to pierwszy krok w dobrą stronę. Cabaj miał jeszcze żółtą kartkę, niech się cieszy, ze drugiej nie dostał ;)
Oczywiscie nie zmienia to faktu, że sędzia jest niekonsekwentny - albo powinien reagować tak samo przez cały mecz albo w ogóle, ale może jednak w końcu i jemu puściły nerwy? W końcu im bliżej końca tym bardziej to wkurwia ;)



a może im bliżej końca tym większa sraka o wynik ? ;)



Prawda jest taka, że komuś bardzo zależało aby Legia ten mecz wygrała. Najpierw powołania do kadry U23 piłkarzy z cracovii, potem termin nie do przełożenia -poniedziałek, ponieważ grają europejskie puchary, co z tego, że gra liga francuska i szwedzka, polska liga grać nie może we wtorek i środę. Teraz wolny wyczarowany z kapelusza i nie gadajmy, że był wolny bo piłka za długo w rękach była. Na ile meczów w lidze sędzia gwizdnie taką bzdurę? Jeden na tysiąc?

PS Cabaj jest naszym ligowym klaunem, dlatego takie frajerskie ustawienie nie było w jego wykonaniu zaskoczeniem :P


Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6902 dni




Odp: Legia - 17/08/2010 20:50
Abstrahując od tych kwestii piłkarsko-przepisowych, to nowa Żyleta ciesząca się po golu na tym filmiku robi wielkie wrażenie :) (meczu nie oglądałem).


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6817 dni




Odp: Legia - 17/08/2010 23:33
Na zamknięcie tematu sędziowania dwie wypowiedzi sędziego tego meczu, Daniela Stefańskiego.

Jeszcze w pierwszej połowie zwracałem uwagę piłkarzom gości, by nie grali na czas. Po niecelnych strzałach bramkarz Cracovii często nie chciał zauważyć piłki wrzuconej na boisko, tylko biegł po tę, która wyleciała daleko za bramkę. Najpierw zwróciłem mu uwagę i powiedziałem, jakie mogą być konsekwencje takiego zachowania. Gdy wychodziliśmy na drugą połowę, w tunelu tłumaczyłem, że zbyt długo przetrzymuje piłkę. Wtedy mnie spytał: "Gdy piłka wylatuje za boisko, to mogę po nią iść, czy muszę biec?". Dziwne pytanie zawodnika na tym poziomie i z takim doświadczeniem. Odpowiedziałem, żeby nie przedłużał gry, bo może się skończyć tak, jak się skończyło.

Ale po przerwie znowu grał na czas. W typowy sposób - po strzale, zamiast odwrócić się po piłkę, wybiegał do linii pola karnego i instruował obrońców. Na to również zwracałem mu uwagę. Aż w końcu podyktowałem rzut wolny.

Bramkarz może trzymać piłkę sześć sekund. Ten przepis nie jest po to, by sędzia stał ze stoperem i w siódmej sekundzie gwizdał. On ma ostrzegać zawodników, żeby nie grali na czas. Zapewniam, że gdyby Cabaj trzymał piłkę siedem sekund, nie byłoby sprawy. Ale przesadził, bo czekał 13 sekund, poprawiając jeszcze skarpetę. To była ostentacyjna gra na czas. Mam zakodowane, co muszę robić w takich momentach. Kiedy Cabaj złapał piłkę, zacząłem liczyć. Kiedy doliczyłem do dziesięciu, a on piłki wciąż nie wybił, przerwałem grę.



Dziwnie się czuję, kiedy tłumaczę się z nieodpowiedzialności bramkarza. Dziś wszyscy pytają mnie o ducha gry. A ja pytam, czy zgodne z duchem gry jest sprzyjanie drużynie, która przez cały mecz gra na czas, żeby osiągnąć korzystny wynik? Widziałem, że Cabaj gra nie fair, niezgodnie z przepisami i dlatego podyktowałem tego wolnego. I wiem, że zrobiłem dobrze. A że była to 94. minuta? Przykro mi. To nie są częste sytuacje, ale już mi się zdarzyło gwizdać takie wolne. Dotyczą one ewidentnego naruszenia przepisów.

Co do reakcji Żylety na bramkę - faktycznie MIAZGA!


P. S.
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

****




Odp: Legia - 19/08/2010 22:49
Obrazek jpg wstawiony na forum


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

****




Odp: Legia - 20/08/2010 11:13
Obrazek jpg wstawiony na forum


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
RJP.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5093 dni




Odp: Legia - 20/08/2010 21:45
i 1 : 0 ze Sląskiem ładna akcja Rybusa :)

zastanawia mnie tylko co Manu robi .. dostaje piłe do nogi, staje i wrzutka w pole karne .. chyba na tym polega jego gra .. od czasu do czasu jakis rajdzik nic wiecej.


Granatowo - Bordowa Emigracja!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

****




Odp: Legia - 20/08/2010 22:08

  RJP. napisał:  
i 1 : 0 ze Sląskiem ładna akcja Rybusa :)

zastanawia mnie tylko co Manu robi .. dostaje piłe do nogi, staje i wrzutka w pole karne .. chyba na tym polega jego gra .. od czasu do czasu jakis rajdzik nic wiecej.



eek? że też nie miałeś do kogo się przyczepić. Koleś jest najszybszy na boisku, każda jego wrzuta jest praktycznie dokładna, wydolnościowo wygląda bardzo dobrze, a Ty się jego czepiasz... czep się Czinjamy a nie Manu...:D


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7846 dni




Odp: Legia - 20/08/2010 23:05

  Ambasador napisał:  

  RJP. napisał:  
i 1 : 0 ze Sląskiem ładna akcja Rybusa :)

zastanawia mnie tylko co Manu robi .. dostaje piłe do nogi, staje i wrzutka w pole karne .. chyba na tym polega jego gra .. od czasu do czasu jakis rajdzik nic wiecej.



eek? że też nie miałeś do kogo się przyczepić. Koleś jest najszybszy na boisku, każda jego wrzuta jest praktycznie dokładna, wydolnościowo wygląda bardzo dobrze, a Ty się jego czepiasz... czep się Czinjamy a nie Manu...:D


dokladnie, z nowych nabytkow prezentuje sie jak narazie najlepiej. Szkoda, ze dzis skiksowal w polu karnym przy przyjeciu. l


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Reo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5786 dni




Odp: Legia - 20/08/2010 23:28
Co ciekawe, 1 celny strzał i brama dla Legii.

Śląsk grał nieźle, ale czegoś zabrakło. Na plus kibice Wojskowych, których często słyszałem oglądając mecz.


PS!
Konrad.Pogoń
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5639 dni




Odp: Legia - 23/08/2010 20:58
No musze sie pochwalic ze jestem i szczesliwym posiadaczem szalika o tej tresci:)(BETTER DEAD THAN RED) Wielki dzieki dla Cywila. Pozdro dla calej ekipy O.F.M.C i rafala z N.S


POGON SZCZECINSKA
mort
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5365 dni

*




Odp: Legia - 26/08/2010 19:48
Na zdrowie ;)

teraz trzeba Wam karty kibola wyrobic i pokazać,że całkiem udanie zagospodarowalismy stadion mimo,że w czasie Waszego zwiedzania w Dniu Otwartym nie wyglądało to najlepiej :)


BETTER DEAD THAN RED
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7529 dni

**




Odp: Legia - 26/08/2010 20:03
A to nie jest tak, że w wyjątkowych okolicznościach wystarcza sam pesel do zakupienia biletu?


Z daleka nie będzie widać.
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7370 dni

****




Odp: Legia - 26/08/2010 20:26
to się tyczy wyjazdów chyba


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7529 dni

**




Odp: Legia - 26/08/2010 20:48
Dobra już wszystko wiem. Racja normalnie jest potrzebna karta kibica, ale nie zawsze. ;)


Z daleka nie będzie widać.
Konrad.Pogoń
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5639 dni




Odp: Legia - 27/08/2010 01:05

  mort napisał:  
Na zdrowie ;)

teraz trzeba Wam karty kibola wyrobic i pokazać,że całkiem udanie zagospodarowalismy stadion mimo,że w czasie Waszego zwiedzania w Dniu Otwartym nie wyglądało to najlepiej :)



NO mam nadzieje Mort ze juz 2 pazdziernika na meczu z gdanska k...a bede mogl podziwiac wasz wysilek:) L&P


POGON SZCZECINSKA
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005