Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Reprezentacja Polski << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7487 dni




Odp: Reprezentacja Polski - 27/10/2013 08:00
ja też uważam mimo wszystko, że to błąd z tym Nawałką. Skoro dwóch trenerów z polskiej ligi będąc po sobie selekcjonerami - nie potrafiło osiągnąć choć minimalnego sukcesu chociażby w postaci zwycięstwa nad dużo wyżej notowanym przeciwnikiem - to skąd wiara, że ich następca tego dokona? Obym się mylił... w tych swoich rozważaniach :)


INDIOS BRAVOS
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni

****




Odp: Reprezentacja Polski - 27/10/2013 08:12
Panowie... darujmy sobie ferowanie wyroków, dajmy mu czas, szansę - popatrzmy na jego powołania i działania w dłuższym czasie i wtedy zabierzmy się za ocenę. Łatwo kogoś skreślać na dzień dobry, tylko pytanie na jakiej podstawie??? Bo ktoś inny nie dał rady??? Słabe. Może i bym wolał Piotra Nowaka, ale moim zdaniem Nawałka na tę chwilę był najlepszą "ekstraklasową" opcją i cieszę się, że zdecydowano się na polaka. Pojawiło się tutaj nazwisko Kasperczaka - jego czas już chyba przeminął.

Życzę powodzenia i trzymam kciuki za pozytywne powołania i ogarnięcie co po niektórych gwiazdeczek.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6098 dni




Odp: Reprezentacja Polski - 04/11/2013 03:20
A tymczasem Artur Boruc daje sygnał, że jest w pełni formy i gra w bramce kadry mu się należy ;)
http://babol.pl/kat,1025465,title,Nieprawdopodobny-babol-Boruca,wid,16136920,wiadomosc.html?ticaid=6119a4


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4878 dni




Odp: Reprezentacja Polski - 06/11/2013 05:58

  Cytat:  
Adam Nawałka nie ukrywał, że kilka powołań może być zaskoczeniem. Jednak mało kto przypuszczał, że nowy selekcjoner da szansę zawodnikowi z I ligi. Niespodziewanym szczęśliwcem jest Rafał Leszczyński z Dolcanu Ząbki. Oto pozostali gracze z polskich klubów, powołani na mecze ze Słowacją i Irlandią:

Tomasz Jodłowiec, Tomasz Brzyski (obaj Legia Warszawa), Rafał Kosznik, Paweł Olkowski (obaj Górnik Zabrze), Marcin Kamiński, Łukasz Teodorczyk (obaj Lech Poznań), Adam Marciniak, Dawid Nowak (obaj Cracovia), Michał Pazdan (Jagiellonia Białystok), Tomasz Hołota (Śląsk Wrocław).



Zaskoczeni? Przegiął z tym Leszczyńskim. A dlaczego nie Radek Janukiewicz? To już na początku pokazuje że tak twardy Nawałka, to zwykły układowiec.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5921 dni




Odp: Reprezentacja Polski - 06/11/2013 09:12

  M.K 74 napisał:  

  Cytat:  
Adam Nawałka nie ukrywał, że kilka powołań może być zaskoczeniem. Jednak mało kto przypuszczał, że nowy selekcjoner da szansę zawodnikowi z I ligi. Niespodziewanym szczęśliwcem jest Rafał Leszczyński z Dolcanu Ząbki. Oto pozostali gracze z polskich klubów, powołani na mecze ze Słowacją i Irlandią:

Tomasz Jodłowiec, Tomasz Brzyski (obaj Legia Warszawa), Rafał Kosznik, Paweł Olkowski (obaj Górnik Zabrze), Marcin Kamiński, Łukasz Teodorczyk (obaj Lech Poznań), Adam Marciniak, Dawid Nowak (obaj Cracovia), Michał Pazdan (Jagiellonia Białystok), Tomasz Hołota (Śląsk Wrocław).



Zaskoczeni? Przegiął z tym Leszczyńskim. A dlaczego nie Radek Janukiewicz? To już na początku pokazuje że tak twardy Nawałka, to zwykły układowiec.



Po co czwartym bramkarzem ma byc gosc, ktory zbliza sie do 30-tki? Ide o dwie stowy, ze w najblizszym okienku facet dostanie transfer do ekstraklasy i juz nikt nie bedize mial z tym problemu.

Nie, nie bronie tej decyzji, ale w niektorych przypadkach jestem za tym aby po prostu powolywac mlodych i dawac im szanse, ogrywac. Niestety tutaj Nawalka troche zaszalal, bo o ile ten Leszczynski jest faktycznie materialem na klasowego bramkarza, to ja sie zastanawiam co w tej kadrze robi debiutujacy Kosznik na pozycji lewego obroncy? Facet ma juz swoje lata, lepszy nie bedzie, jakis tam progres zaliczyl, mial sezon zycia, ok, ale w momencie gdy nam bedzie potrzebny dobry obronca to on bedzie mial juz 33 lata, kapke duzo, a podejrzewam, ze z roku na rok bedzie spadal. W ogole ta pozycja lewego obroncy fatalnie u nas wyglada. Boenisch pozoruje gre defensywna i jeszcze sie glupio tlumaczy, ze w Leverkusen ich gra polega na wzajemnej asekuracji stad taka komedia jak w meczu z Czarnogora. Ja tego nie kupuje i mam nadzieje, ze ten i wiecej przebierancow nie beda grali w reprezentacji. W Ruchu Chorzow jest Dziwnel, a Lewandowski jeszcze troche pogra i glosniej zaczna sie o niego dopominac, zwlaszcza ze chlopak przy Wdowczyku robi postepy. Niestety taka smutna prawda, ze w tym kraju lewych obroncow to za dobrych nie mamy i albo ktos zaryzykuje gre mlodymi (a moze wystrzela, tak jak niektorzy przy Beenhakerze) albo przestawic np. Piszczka.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6098 dni




Odp: Reprezentacja Polski - 28/11/2013 23:30
http://www.polskieradio.pl/43/265/Artykul/985502,Artur-Boruc-golkiper-z-fantazja-Kibice-i-Boruc-smieja-sie-z-kiwki-%5Bwideo%5D
Odpala drugi filmik ukazujący pechowy drybling Boruca.
Drugi gol Artura puszczony w tym miesiącu na poziomie przedszkolaka. Ja bym wolał, żeby ktoś bardziej odpowiedzialny bronił bramki reprezentacji :)
Jakby ktoś chciałby przy okazji zobaczyć popisy "bramkarskiego wariata" to polecam Rene Higuita ;)
http://www.youtube.com/watch?v=CFxAwdP9CXM

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 29 listopada 2013, 02:51 [3 raz(y)]


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7429 dni

*




Odp: Reprezentacja Polski - 23/02/2014 13:20
- Niemcy
- Szkocja
- Irlandia
- Gruzja
- Gibraltar
- POLSKA

Jak oceniacie? Do Przejścia?

Na pierwszy rzut oka. Niemcy - poza zasięgiem, reszta? Spokojnie do ogrania.


mlostaaa0
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4257 dni




Odp: Reprezentacja Polski - 23/02/2014 13:46
Kadra Niemiec rozgrywa swoje mecze w Berlinie?


Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6661 dni




Odp: Reprezentacja Polski - 23/02/2014 14:06

  mlostaaa0 napisał:  
Kadra Niemiec rozgrywa swoje mecze w Berlinie?



Nie mają "stadionu narodowego", mecze odbywają się na różnych obiektach.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6568 dni




Odp: Reprezentacja Polski - 23/02/2014 19:41

  eF^ napisał:  
- Niemcy
- Szkocja
- Irlandia
- Gruzja
- Gibraltar
- POLSKA

Jak oceniacie? Do Przejścia?

Na pierwszy rzut oka. Niemcy - poza zasięgiem, reszta? Spokojnie do ogrania.



Tak samo pewnie twierdzi reszta drużyn w tej grupie. Noo może poza Gibraltarem. Od kiedy oni maja reprezentacje?? San marino moze w końcu zyskać godnego wywala w walce o zaszczytny tytuł najgorszej ekipy w Europie :D odnosnie losowania, słuchałem tuzów (pobieżnie) w cafe futbol, a takze reakcje Janka Tomaszewskiego, oni nadal innych traktują z góry, tak jakbyśmy byli jakąś potęga futbolową. Znów praktyka będzie brutalnie weryfikowała ten stan świadomości? Oby nie...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5033 dni




Odp: Reprezentacja Polski - 23/02/2014 20:02

  Cytat:  
Trener piłkarskiej reprezentacji Gibraltaru Allen Bula zapowiedział, że jego celem jest zajęcie trzeciego miejsca w grupie D eliminacji mistrzostw Europy 2016 i awans do baraży. Debiutująca w rozgrywkach o stawkę reprezentacja zmierzy się m.in. z Polską.

Gibraltar jest najmniejszą spośród 54 federacji członkowskich UEFA (ok. 30 tysięcy mieszkańców). Dołączyła do struktur Unii w maju 2013 roku. W grupie D zmierzy się też z Niemcami, Irlandią, Szkocją i Gruzją. - To dla nas historyczne chwile, koniec 16-letniej drogi, którą przebyliśmy, aby się tu znaleźć. Teraz jednak musimy zejść na ziemię. Gdy ludzie zobaczyli, że trafiliśmy na Niemcy, na pewno zrozumieli, że zrobiło się poważnie - zauważył selekcjoner



Mają chyba 5-6 "profesjonalnych" piłkarzy który grają w niższych ligach Angli czy Hiszpanii. No i mają swoją ligę :D

Mecze będą grać w Portugalskim Algarve bo ich stadion nie spełnia wymogów UEFA


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6098 dni




Odp: Reprezentacja Polski - 23/02/2014 21:49

  anathema napisał:  

  eF^ napisał:  
- Niemcy
- Szkocja
- Irlandia
- Gruzja
- Gibraltar
- POLSKA

Jak oceniacie? Do Przejścia?

Na pierwszy rzut oka. Niemcy - poza zasięgiem, reszta? Spokojnie do ogrania.



Tak samo pewnie twierdzi reszta drużyn w tej grupie. Noo może poza Gibraltarem. Od kiedy oni maja reprezentacje?? San marino moze w końcu zyskać godnego wywala w walce o zaszczytny tytuł najgorszej ekipy w Europie :D odnosnie losowania, słuchałem tuzów (pobieżnie) w cafe futbol, a takze reakcje Janka Tomaszewskiego, oni nadal innych traktują z góry, tak jakbyśmy byli jakąś potęga futbolową. Znów praktyka będzie brutalnie weryfikowała ten stan świadomości? Oby nie...



Przy obecnej "sile" a raczej jej braku reprezentacji, to nawet na Gibraltar nie wypada z góry patrzeć. W jedynym rozegranym do tej pory przez nich meczu od czasu wstąpienia w maju 2013r. do struktur UEFA, dnia 19.11.2013r. zremisowali ze Słowacją 0:0. My cztery dni wcześniej przegraliśmy z tą właśnie Słowacją u siebie 0:2. Kto więc będzie faworytem w spotkaniu Gibraltar - Polska...?
Tak patrząc racjonalnie możemy w tej grupie zająć od drugiego do piątego miejsca i żadne z nich nie byłoby dużą niespodzianką. Poziom jest wyrównany.
Chyba, że Gibraltar - niewiadoma, faktycznie będzie taki mocny i lepszy od Polaków jak w sparingu ze Słowacją to możemy zająć i szóste ostatnie miejsce w tej grupie ;)


Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7524 dni

****




Odp: Reprezentacja Polski - 24/02/2014 00:08

  Janek80 napisał:  

  anathema napisał:  

  eF^ napisał:  
- Niemcy
- Szkocja
- Irlandia
- Gruzja
- Gibraltar
- POLSKA

Jak oceniacie? Do Przejścia?

Na pierwszy rzut oka. Niemcy - poza zasięgiem, reszta? Spokojnie do ogrania.



Tak samo pewnie twierdzi reszta drużyn w tej grupie. Noo może poza Gibraltarem. Od kiedy oni maja reprezentacje?? San marino moze w końcu zyskać godnego wywala w walce o zaszczytny tytuł najgorszej ekipy w Europie :D odnosnie losowania, słuchałem tuzów (pobieżnie) w cafe futbol, a takze reakcje Janka Tomaszewskiego, oni nadal innych traktują z góry, tak jakbyśmy byli jakąś potęga futbolową. Znów praktyka będzie brutalnie weryfikowała ten stan świadomości? Oby nie...



Przy obecnej "sile" a raczej jej braku reprezentacji, to nawet na Gibraltar nie wypada z góry patrzeć. W jedynym rozegranym do tej pory przez nich meczu od czasu wstąpienia w maju 2013r. do struktur UEFA, dnia 19.11.2013r. zremisowali ze Słowacją 0:0. My cztery dni wcześniej przegraliśmy z tą właśnie Słowacją u siebie 0:2. Kto więc będzie faworytem w spotkaniu Gibraltar - Polska...?
Tak patrząc racjonalnie możemy w tej grupie zająć od drugiego do piątego miejsca i żadne z nich nie byłoby dużą niespodzianką. Poziom jest wyrównany.
Chyba, że Gibraltar - niewiadoma, faktycznie będzie taki mocny i lepszy od Polaków jak w sparingu ze Słowacją to możemy zająć i szóste ostatnie miejsce w tej grupie ;)



Juz nie marudź. Będzie dobrze


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6098 dni




Odp: Reprezentacja Polski - 24/02/2014 00:27

  Bartas napisał:  

  Janek80 napisał:  

  anathema napisał:  

  eF^ napisał:  
- Niemcy
- Szkocja
- Irlandia
- Gruzja
- Gibraltar
- POLSKA

Jak oceniacie? Do Przejścia?

Na pierwszy rzut oka. Niemcy - poza zasięgiem, reszta? Spokojnie do ogrania.



Tak samo pewnie twierdzi reszta drużyn w tej grupie. Noo może poza Gibraltarem. Od kiedy oni maja reprezentacje?? San marino moze w końcu zyskać godnego wywala w walce o zaszczytny tytuł najgorszej ekipy w Europie :D odnosnie losowania, słuchałem tuzów (pobieżnie) w cafe futbol, a takze reakcje Janka Tomaszewskiego, oni nadal innych traktują z góry, tak jakbyśmy byli jakąś potęga futbolową. Znów praktyka będzie brutalnie weryfikowała ten stan świadomości? Oby nie...



Przy obecnej "sile" a raczej jej braku reprezentacji, to nawet na Gibraltar nie wypada z góry patrzeć. W jedynym rozegranym do tej pory przez nich meczu od czasu wstąpienia w maju 2013r. do struktur UEFA, dnia 19.11.2013r. zremisowali ze Słowacją 0:0. My cztery dni wcześniej przegraliśmy z tą właśnie Słowacją u siebie 0:2. Kto więc będzie faworytem w spotkaniu Gibraltar - Polska...?
Tak patrząc racjonalnie możemy w tej grupie zająć od drugiego do piątego miejsca i żadne z nich nie byłoby dużą niespodzianką. Poziom jest wyrównany.
Chyba, że Gibraltar - niewiadoma, faktycznie będzie taki mocny i lepszy od Polaków jak w sparingu ze Słowacją to możemy zająć i szóste ostatnie miejsce w tej grupie ;)



Juz nie marudź. Będzie dobrze



Przekonamy się 07.09.2014r.Już na początek eliminacji hitowy mecz prawdy Gibraltar-Polska :)


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6568 dni




Odp: Reprezentacja Polski - 24/02/2014 02:17

  Janek80 napisał:  

  Bartas napisał:  

  Janek80 napisał:  

  anathema napisał:  

  eF^ napisał:  
- Niemcy
- Szkocja
- Irlandia
- Gruzja
- Gibraltar
- POLSKA

Jak oceniacie? Do Przejścia?

Na pierwszy rzut oka. Niemcy - poza zasięgiem, reszta? Spokojnie do ogrania.



Tak samo pewnie twierdzi reszta drużyn w tej grupie. Noo może poza Gibraltarem. Od kiedy oni maja reprezentacje?? San marino moze w końcu zyskać godnego wywala w walce o zaszczytny tytuł najgorszej ekipy w Europie :D odnosnie losowania, słuchałem tuzów (pobieżnie) w cafe futbol, a takze reakcje Janka Tomaszewskiego, oni nadal innych traktują z góry, tak jakbyśmy byli jakąś potęga futbolową. Znów praktyka będzie brutalnie weryfikowała ten stan świadomości? Oby nie...



Przy obecnej "sile" a raczej jej braku reprezentacji, to nawet na Gibraltar nie wypada z góry patrzeć. W jedynym rozegranym do tej pory przez nich meczu od czasu wstąpienia w maju 2013r. do struktur UEFA, dnia 19.11.2013r. zremisowali ze Słowacją 0:0. My cztery dni wcześniej przegraliśmy z tą właśnie Słowacją u siebie 0:2. Kto więc będzie faworytem w spotkaniu Gibraltar - Polska...?
Tak patrząc racjonalnie możemy w tej grupie zająć od drugiego do piątego miejsca i żadne z nich nie byłoby dużą niespodzianką. Poziom jest wyrównany.
Chyba, że Gibraltar - niewiadoma, faktycznie będzie taki mocny i lepszy od Polaków jak w sparingu ze Słowacją to możemy zająć i szóste ostatnie miejsce w tej grupie ;)



Juz nie marudź. Będzie dobrze



Przekonamy się 07.09.2014r.Już na początek eliminacji hitowy mecz prawdy Gibraltar-Polska :)



Ciekaw co by było gdybyśmy trafili do grupy z Rosja. Za kim byłbyś w tym meczu? Pytam bo mam wątpliwości czy odpowiedz jest taka oczywista.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5441 dni




Odp: Reprezentacja Polski - 24/02/2014 14:44
Niemcy pewnie rozjadą grupę, natomiast jeśli my zaczniemy grać, to możemy powalczyć o drugie miejsce. Z drugiej strony nie zdziwię się, jak i tak nie nam się nie uda.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6098 dni




Odp: Reprezentacja Polski - 24/02/2014 16:14

  anathema napisał:  

  Janek80 napisał:  

  Bartas napisał:  

  Janek80 napisał:  

  anathema napisał:  

  eF^ napisał:  
- Niemcy
- Szkocja
- Irlandia
- Gruzja
- Gibraltar
- POLSKA

Jak oceniacie? Do Przejścia?

Na pierwszy rzut oka. Niemcy - poza zasięgiem, reszta? Spokojnie do ogrania.



Tak samo pewnie twierdzi reszta drużyn w tej grupie. Noo może poza Gibraltarem. Od kiedy oni maja reprezentacje?? San marino moze w końcu zyskać godnego wywala w walce o zaszczytny tytuł najgorszej ekipy w Europie :D odnosnie losowania, słuchałem tuzów (pobieżnie) w cafe futbol, a takze reakcje Janka Tomaszewskiego, oni nadal innych traktują z góry, tak jakbyśmy byli jakąś potęga futbolową. Znów praktyka będzie brutalnie weryfikowała ten stan świadomości? Oby nie...



Przy obecnej "sile" a raczej jej braku reprezentacji, to nawet na Gibraltar nie wypada z góry patrzeć. W jedynym rozegranym do tej pory przez nich meczu od czasu wstąpienia w maju 2013r. do struktur UEFA, dnia 19.11.2013r. zremisowali ze Słowacją 0:0. My cztery dni wcześniej przegraliśmy z tą właśnie Słowacją u siebie 0:2. Kto więc będzie faworytem w spotkaniu Gibraltar - Polska...?
Tak patrząc racjonalnie możemy w tej grupie zająć od drugiego do piątego miejsca i żadne z nich nie byłoby dużą niespodzianką. Poziom jest wyrównany.
Chyba, że Gibraltar - niewiadoma, faktycznie będzie taki mocny i lepszy od Polaków jak w sparingu ze Słowacją to możemy zająć i szóste ostatnie miejsce w tej grupie ;)



Juz nie marudź. Będzie dobrze



Przekonamy się 07.09.2014r.Już na początek eliminacji hitowy mecz prawdy Gibraltar-Polska :)



Ciekaw co by było gdybyśmy trafili do grupy z Rosja. Za kim byłbyś w tym meczu? Pytam bo mam wątpliwości czy odpowiedz jest taka oczywista.



Byłbym za tym żeby wygrała Polska. Natomiast jakby doszło do meczu Polska - USA to polskie media byłyby pewnie za Amerykanami ;)
Odnośnie Gibraltaru już pokazały się opinie typu Jurka Dudka w "Przeglądzie Sportowym", że to poziom ostatniej w tabeli polskiej III ligi drużyny i sugeruje wysłanie na ten mecz chłopaków z Mechanika Radomsko, bo powinni dać radę. Jak takie będzie podejście reprezentacji Polski do tego przeciwnika to rosną niestety szanse na niespodziankę w tym meczu...

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 25 lutego 2014, 10:59 [2 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.34 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005