Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Reprezentacja Polski << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7528 dni




Odp: Reprezentacja Polski - 16/10/2012 22:27

  WNB napisał:  

  Mati. napisał:  

  Cobra_S napisał:  
ciekawe co powie tusk a pis z pewnoscia bedzie chcial powolac komisje sledcza
bo lato sie wypnie i zgoni wine na fife



Cytując klasyków z PiS: Wszystko to wina Donalda Tuska i Platformy Obywatelskiej:D



Ale widzisz to tusk mówił,że ,,stadiony to nasz sukces"...ponadto na prezesa pzpn startuje Romuś Kosecki,parlamentarzysta peło.To tusk mówił,że ,,latał na młynie z wężem od czegoś tam przy jakieś zadymie na Lechii",a kilkanaście miesięcy później zaczął prowokacje i nagonkę na kibicowski Świat.Ja nie mówię,że to wina peło czy tuska,ale nikt mnie nie przekona,że w tych czasach słowo tusk i peło to nie jest emanacja dziadostwa,osiągającego apogeum śmieszności,żenady i smutku przy jednoczesnej propagandzie,iż jest super jak nigdy.A tak nie jest!Mamy ,,mokry" dowód tego amatorskiego państwa.pozdrawiam.



Amatorskie państwo...zgodzę się z tym w 100%. Pytanie tylko, czy my jesteśmy aż tak bogatym Państwem aby stać nas na bylejakość? Nowe autostrady, które po miesiącu są remontowane, lokalny przykład - fuszerka na Bramie Portowej i Alei Kwiatów. PARANOJA, WSTYD, ŻENADA.


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7430 dni




Odp: Reprezentacja Polski - 16/10/2012 22:28
nie narzekajcie tak na ten stadion, bo jeszcze tusk posłucha ludu i postawi w Wawie nowy stadion za 5 mld złotych - wtedy bedzie sie zgadzac - zeby zylo się lepiej


prx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4531 dni




Odp: Reprezentacja Polski - 16/10/2012 22:34
Patrzmy na to z pozytywniejszej strony, przynajmniej dzisiejszego meczu nie przegraliśmy! :D


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6579 dni




Odp: Reprezentacja Polski - 16/10/2012 22:39
powinniśmy wyłapać walkowera,może by to kogoś czegoś nauczyło. chociaż nie, POlak głupi zarówno przed jak i po szkodzie...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6717 dni




Odp: Reprezentacja Polski - 16/10/2012 22:40

  Mati. napisał:  

  WNB napisał:  

  Mati. napisał:  

  Cobra_S napisał:  
ciekawe co powie tusk a pis z pewnoscia bedzie chcial powolac komisje sledcza
bo lato sie wypnie i zgoni wine na fife



Cytując klasyków z PiS: Wszystko to wina Donalda Tuska i Platformy Obywatelskiej:D



Ale widzisz to tusk mówił,że ,,stadiony to nasz sukces"...ponadto na prezesa pzpn startuje Romuś Kosecki,parlamentarzysta peło.To tusk mówił,że ,,latał na młynie z wężem od czegoś tam przy jakieś zadymie na Lechii",a kilkanaście miesięcy później zaczął prowokacje i nagonkę na kibicowski Świat.Ja nie mówię,że to wina peło czy tuska,ale nikt mnie nie przekona,że w tych czasach słowo tusk i peło to nie jest emanacja dziadostwa,osiągającego apogeum śmieszności,żenady i smutku przy jednoczesnej propagandzie,iż jest super jak nigdy.A tak nie jest!Mamy ,,mokry" dowód tego amatorskiego państwa.pozdrawiam.



Amatorskie państwo...zgodzę się z tym w 100%. Pytanie tylko, czy my jesteśmy aż tak bogatym Państwem aby stać nas na bylejakość? Nowe autostrady, które po miesiącu są remontowane, lokalny przykład - fuszerka na Bramie Portowej i Alei Kwiatów. PARANOJA, WSTYD, ŻENADA.



Z całą pewnością nie jesteśmy na tyle bogaci,że sobie na to pozwalać....a jednak owe amatorstwo powoduję,że do tej bylejakości dopłacamy i dopłacamy...


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7210 dni

****




Odp: Reprezentacja Polski - 16/10/2012 22:51
Pytanie teraz, czy jutrzejszy mecz odbędzie się z kibicami. Wszak nie zgłosili wniosku 30 dni przed imprezą, i oczywiście psy muszą zgodę wyrazić, a podobno na tę chwilę nie pozwalają na udział kibiców.

Dobry koment widziałem: "Niech słońce Peru przyjdzie i osuszy trawę" :D


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7862 dni




Odp: Reprezentacja Polski - 16/10/2012 22:57

  Vega napisał:  
Obrazek jpg wstawiony na forum



co ma Donieck do Warszawy?

generalnie kpina na maksa, ale spoko ważne ze PZPN i tak dostaje cash za race i dwie. ;]


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7279 dni

*




Odp: Reprezentacja Polski - 16/10/2012 23:13
Obrazek jpg wstawiony na forum

Zdjęcie dnia :)


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7210 dni

****




Odp: Reprezentacja Polski - 16/10/2012 23:16
Polecam bardziej filmik. Micha kibica (1:10) zajebista :D


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6579 dni




Odp: Reprezentacja Polski - 16/10/2012 23:21

  Bzyku napisał:  
Obrazek jpg wstawiony na forum

Zdjęcie dnia :)



styl grzbietowy?

1 miejsce


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7545 dni

**




Odp: Reprezentacja Polski - 17/10/2012 14:48
Jeśli ten mecz się odbędzie się z udziałem publiczności tzn. ponad 999 osób to będzie strasznie zabawne, że prawo federacji FIFA, jest ponad prawem państwowym! No w sumie nie, nie śmieszne żałosne... :)


Bo mecz, jak mecz może się odbyć. :)

Ostatnio edytowany przez: Z daleka nie będzie widać, 17 października 2012, 14:56 [1 raz(y)]


Z daleka nie będzie widać.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6579 dni




Odp: Reprezentacja Polski - 17/10/2012 15:45
Mecz sie odbędzie...

W kraju gdzie nikt za nic nie odpowiada, natomiast pensję wysoką a i owszem pobiera, nie powinno się budować i organizować czegokolwiek. I tak w razie niepowodzenia ZAWSZE wytłumaczą się jakimiś bzdurnymi przepisami/ustawami, nawet gdy stoją one w jawnej sprzeczności ze stanem realnym/namacalnym.

Cieszę się ogromnie z tego, że Europa ma z nas bekę. Niech wreszcie w świat pójdzie informacja prawdziwa, a nie politycznie skonstruowana fałszywa papka. Tak wyglądają nasze standardy.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Arti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5866 dni




Odp: Reprezentacja Polski - 17/10/2012 16:31
Przeniesiony mecz Polska - Anglia jest niezgodny z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6579 dni




Odp: Reprezentacja Polski - 17/10/2012 19:30
Remis jak zwyciestwo! Kit z dachem, brawo Polska! Hurra!
Anglicy poczuli na wlasnej skorze co to znaczy polska husaria!
Polska mistrzem Polski! Dzie-ku-jemy!


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7022 dni




Odp: Reprezentacja Polski - 17/10/2012 20:09

  Anathema napisał:  
Remis jak zwyciestwo! Kit z dachem, brawo Polska! Hurra!
Anglicy poczuli na wlasnej skorze co to znaczy polska husaria!
Polska mistrzem Polski! Dzie-ku-jemy!



No tak! Jesteśmy zajebiści!! Jakieś dziwne stany euforyczne w mediach po tym meczu, a prawda jaka? A taka że tak słabej reprezentacji Anglii nie widziałem jak żyje. Nasi kopacze zmarnowali życiową okazję by w końcu Anglików klepnąć.


POGOŃ 100% SZCZECIN
hejpogongol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4535 dni




Odp: Reprezentacja Polski - 17/10/2012 20:21

  YAKIN napisał:  

  Anathema napisał:  
Remis jak zwyciestwo! Kit z dachem, brawo Polska! Hurra!
Anglicy poczuli na wlasnej skorze co to znaczy polska husaria!
Polska mistrzem Polski! Dzie-ku-jemy!



No tak! Jesteśmy zajebiści!! Jakieś dziwne stany euforyczne w mediach po tym meczu, a prawda jaka? A taka że tak słabej reprezentacji Anglii nie widziałem jak żyje. Nasi kopacze zmarnowali życiową okazję by w końcu Anglików klepnąć.



Tak samo było ze Szwabami i Ruskimi. Ale kit, niech dalej jarają się zwycięskimi remisami to na pewno awansują...


"Każdy sobie powinien z nas zadać pytanie, Czy kurwa chce grać dla Pogoni Szczecin, czy nie? Jak nie, to kurwa wypierdalać i tyle"

Radek Janukiewicz
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6751 dni

**




Odp: Reprezentacja Polski - 17/10/2012 21:29
W życiu tak słabej Anglii nie widziałem. Oprócz Rooneya , A.Cole , Harta czy Gerrarda to kto tam teraz gra? Jakiś Dżagielka? Dajta spokój , połowa z tych grajków nie ma miejsca w pierwszych jedynastkach swoich klubowych drużyn , reprezentacja na poziomie Irlandii Północnej. Pewnie tylko marzyli żeby odbębnić swoje i wracać na wyspy z jednodniowym opóznieniem.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6109 dni




Odp: Reprezentacja Polski - 17/10/2012 21:34

  YAKIN napisał:  

  Anathema napisał:  
Remis jak zwyciestwo! Kit z dachem, brawo Polska! Hurra!
Anglicy poczuli na wlasnej skorze co to znaczy polska husaria!
Polska mistrzem Polski! Dzie-ku-jemy!



No tak! Jesteśmy zajebiści!! Jakieś dziwne stany euforyczne w mediach po tym meczu, a prawda jaka? A taka że tak słabej reprezentacji Anglii nie widziałem jak żyje. Nasi kopacze zmarnowali życiową okazję by w końcu Anglików klepnąć.



Tak się gra jak przeciwnik pozwala, tak więc nasi niezle wypadli wizualnie z przebiegu meczu, ilości stworzonych groznych sytuacji obu drużyn. Jednak czegoś znowu zabrakło. Najpewniej lepiej ustawionych celowników i skuteczności. Remis na własnym boisku nawet z Anglikami nie jest za dobrym wynikiem, jak chce się skutecznie walczyć o awans do MŚ :)


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5396 dni




Odp: Reprezentacja Polski - 18/10/2012 00:31

  eM napisał:  
W życiu tak słabej Anglii nie widziałem. Oprócz Rooneya , A.Cole , Harta czy Gerrarda to kto tam teraz gra? Jakiś Dżagielka? Dajta spokój , połowa z tych grajków nie ma miejsca w pierwszych jedynastkach swoich klubowych drużyn , reprezentacja na poziomie Irlandii Północnej. Pewnie tylko marzyli żeby odbębnić swoje i wracać na wyspy z jednodniowym opóznieniem.



No dokładnie, ja tam mam wielki niedosyt po tym meczu, był spokojnie do wygrania.
Plus ostatnich meczy, że Fornalik stawia na młodych - Glik, Krychowiak czy też Wszołek


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6579 dni




Odp: Reprezentacja Polski - 18/10/2012 01:18

  eM napisał:  
W życiu tak słabej Anglii nie widziałem. Oprócz Rooneya , A.Cole , Harta czy Gerrarda to kto tam teraz gra? Jakiś Dżagielka? Dajta spokój , połowa z tych grajków nie ma miejsca w pierwszych jedynastkach swoich klubowych drużyn , reprezentacja na poziomie Irlandii Północnej. Pewnie tylko marzyli żeby odbębnić swoje i wracać na wyspy z jednodniowym opóznieniem.



Reprezentacja Anglii od lat to papierowy tygrys, ich występy na wielkich imprezach tylko dobitnie obrazują ten stan rzeczy. Przykre jest to, że Anglicy przyjechali po remis i wywieźli go praktycznie bez przeszkód, mimo że nasi wykazali chęci i ambicje ale zabrakło im fundamentalnych aspektów sportowych. I my po raz kolejny kreujemy stan euforii, która jest groteskowa i ociera sie o ponurą farsę. Wchodzie na każdy jeden z portali internetowych i widzę tytuły "Cenny remis", "Piękny wieczór" "Wynik który daje nadzieje" itd , etc. Małostkowość, minimalizm, kompleksy, totalna propaganda sukcesu i stan jaki z tym sie wiąże wprowadza mnie w zdziwienie i zadumę z której wynikają raczej pejoratywne wnioski.

Mimo tego że całkowicie zgadzam sie ze stanem posiadania i jakości personalnej kadry Anglików nie zgodze sie tylko z tym, że to sa grajki którzy w sporej części są postaciami raczej marginalnymi w swoich klubach. Carrick, Lescott, Defoe to nie anonimowe grajki stanowiące od lat o sile swoich zespołów w kolejności MU, City i Tottenham. Johnson i Milner mimo swojej surowości w mojej ocenie takze maja ugruntowana pozycje w swojej rodzimej lidze.Wyśmiewany przez Ciebie Jagileka od lat jest filarem Evertonu. Nie było Walcotta, nie zagrał Lampard, Terry, Ferdinand i jeszcze paru innych a mimo wszystko tak cienka reprezentacja Anglii przyjechała grajac totalna kupę wywiozła remis który ich w pełni satysfakcjonuje, a my mimo tego sie tym fascynujemy. Ciekawe zjawisko.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005