Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Reprezentacja Polski << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
loker
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7326 dni

*




Odp: Reprezentacja Polski - 18/10/2012 10:26
Znalezione:

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum


Po prostu kumam schemat, jak wszyscy liżą się po dupach, to progresu nie ma.
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

*




Odp: Reprezentacja Polski - 18/10/2012 20:58
Obrazek jpg wstawiony na forum


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5328 dni




Odp: Reprezentacja Polski - 12/12/2012 18:44
W środę odbyło się posiedzenie zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej, na którym zapadło kilka istotnych decyzji dla samego związku i dla kibiców. Jedną z nich jest zmiana koszulki reprezentacji.

Otóż już od stycznia 2014 roku na trykocie nie będzie obecny emblemat PZPN, a jedynie godło narodowe w postaci orzełka.

- Podjęliśmy decyzję, że od stycznia na koszulkach reprezentacji nie będzie loga PZPN. Będzie tam obecny tylko "orzełek". Dotyczy to także całego sprzętu, w jaki jest wyposażona kadra. Logo będzie na dokumentach i krawatach, nie na koszulkach - powiedział prezes Boniek.

Na konferencji Boniek zapowiedział również, że nowa siedziba PZPN na pewno nie zostanie wybudowana na warszawskim Wilanowie, gdzie chciał tego poprzedni prezes Grzegorz Lato.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5779 dni




Odp: Reprezentacja Polski - 13/12/2012 09:09

  Cytat:  
56-letni Stefan Majewski został wybrany na stanowisko dyrektora sportowego PZPN.

Jako zawodnik Majewski grał m.in. w Legii i 1.FC Kaiserslautern. Z reprezentacją Polski wywalczył trzecie miejsce na mistrzostwach świata w 1982 r. Jako trener prowadził m.in. Polonię Warszawa, Amicę Wronki, Zagłębie Lubin, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Widzew Łódź i Cracovię. W 2009 roku był selekcjonerem reprezentacji Polski.

Na stanowisku dyrektora sportowego PZPN zastąpił Jerzego Engela.



czytajcie dalej:
Kolejne skandale w PZPN, Boniek oddaje sprawy do prokuratury

Ostatnio edytowany przez: Q., 13 grudnia 2012, 13:26 [1 raz(y)]


abstrakcja!
Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4259 dni




Odp: Reprezentacja Polski - 02/02/2013 21:33
A tu Polska prowadzi 4:1 42' z Romunia


Crisp
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5793 dni




Odp: Reprezentacja Polski - 06/02/2013 17:59
Artur wraca do bramki reprezentacji :)Boruc prawdopodobnie od pierwszej minuty


bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni




Odp: Reprezentacja Polski - 06/02/2013 18:16

  Crisp napisał:  
Artur wraca do bramki reprezentacji :)Boruc prawdopodobnie od pierwszej minuty



ooo Aa to az sobie zerkne na kadre.Od okresu szopki zwaną Euro odpuscilem ogladanie "reprezentantow" ale jak sie słyszy o takich powrotach to az oko cieszy:) Chłopak powoli wraca do swietnej formy w Angli i jak tak dalej bedzie sie odradzal to Szczesny moze mu rękawice podawac


Ko nie pije,ten kapuje
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5328 dni




Odp: Reprezentacja Polski - 06/02/2013 19:25
Cieszy, że Artur wraca do formy :) lepiej późno niż wcale


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni




Odp: Reprezentacja Polski - 06/02/2013 22:36
Nie zawiodlem sie, rezerwy Irladni klepia nas jak dzieci


Ko nie pije,ten kapuje
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

*




Odp: Reprezentacja Polski - 07/02/2013 23:04
Niestety ale mialem nieszczescie ogladac to szol na zywo, bez pomyslu na gre, zero ambicji i charakteru zupelnie jakby ktos ich zmusil do tego meczu.
Na trybunach 70% naszych ale doping tragicznie slaby.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5037 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 21/03/2013 23:22
Nie wiem czy było gdzieś pisane ale jak każdy wie zbliża się wielki mecz "orzełków" a grupa "ultras" nie zostaje w tyle i razem z kopaczami mają zamiar odstawić piękne widowisko z tej okazji powstała grupa "ultrasówRP" którzy poprowadzą doping i stworzą niesamowitą oprawę
Aeja oooo O to specjalny śpiewnik : http://www.sendspace.pl/file/017db5e6895f6f24e5b81b8/spiewnik
zachęcam to obejrzenia hehe "Kto nie skacze z Ukrainy hop hop ! " 1 miejsce

Król Julian : https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/148196_405750826162972_446079613_n.jpg

Schemat działania :

Profil Przywróćmy doping na meczach Reprezentacji Polski
TAK !!! TO JUŻ JUTRO !!!
DŁUGO OCZEKIWANY MECZ POLSKA - UKRAINA !!!

Oto podsumowanie wszystkich naszych planów i kilka kwestii organizacyjnych:
1) otwarcie bram o 17.45
2) bilet upoważnia do przejazdu komunikacją miejską w dniu meczu do 1.00 w nocy
3) na stacjach metra będzie otwarta jedna bramka, którą należy przechodzić, jeśli mamy bilet
4) zabieramy ze sobą biało-czerwone flagi na regulaminowych masztach (1m długości, 1cm średnicy), aby utworzyć flagowisko
5) wraz z rozpoczęciem Mazurka Dąbrowskiego utworzymy biało-czerwoną flagę za pomocą folii, które znajdziemy na swoich krzesełkach
6) śpiewnik do pobrania: http://www.sendspace.pl/file/017db5e6895f6f24e5b81b8 wydrukuj, pokseruj ile możesz i rozdaj pod stadionem tym, którzy nie mają!
7) w 30. minucie śpiewamy "Do przodu Polsko", a w 80. ponownie wykonujemy Hymn Polski
DOPINGUJEMY NASZYCH Z CAŁYCH SIŁ !!! WSZYSTKIE PRZYŚPIEWKI WYKONUJEMY NIE PRZEZ KILKA SEKUND, LECZ PRZEZ KILKA MINUT !!! POKAŻMY NA CO NAS STAĆ !!!
impra


Tylko Pogoń !
Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5952 dni

*




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 22/03/2013 14:03

  sebeq1948 napisał:  
Nie wiem czy było gdzieś pisane ale jak każdy wie zbliża się wielki mecz "orzełków" a grupa "ultras" nie zostaje w tyle i razem z kopaczami mają zamiar odstawić piękne widowisko z tej okazji powstała grupa "ultrasówRP" którzy poprowadzą doping i stworzą niesamowitą oprawę
impra



Z ich fejsbuka:


  Cytat:  
a może wrócić do piosenki "POLSKA GOLA POLSKA GOLA TAKA JEST KIBICÓW WOLA" pamiętam jak śpiewali to piłkarze reprezentacji górskiego, ale nie mogę znaleźć melodii, a jest wpadająca w ucho
Lubię to! · · 16 marca o 22:30

Już kiedyś był podnoszony temat, żeby dać Naszym trochę czasu na ogranie się w zespole i nie wymaganie goli, bo takie hasła mogą być czasem deprymujące Aczkolwiek na meczu z San Marino możemy już śmiało tak skandować, bo będziemy mieć do tego prawo, gdy gra się z takim przeciwnikiem



Boże, skąd oni się biorą... Nigdy na meczu ligowym chyba nie byli. No chyba że to Ci "niekumaci" co swego czasu chcieli wprowadzić nową jakość na Legii...

Trochę żal, że OZSK olewa reprezentację, ale moim zdaniem dopóki gra tam chociażby jeden zawodnik nie umiejący mówić po Polsku, powinien być bojkot.


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

*




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 22/03/2013 20:55
Ja proponuje przyspiewke:
Nic sie nie stalo Polacy nic sie nie stalo


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5328 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 22/03/2013 21:17

  Tasior napisał:  



  Cytat:  
a może wrócić do piosenki "POLSKA GOLA POLSKA GOLA TAKA JEST KIBICÓW WOLA" pamiętam jak śpiewali to piłkarze reprezentacji górskiego, ale nie mogę znaleźć melodii, a jest wpadająca w ucho
Lubię to! · · 16 marca o 22:30

Już kiedyś był podnoszony temat, żeby dać Naszym trochę czasu na ogranie się w zespole i nie wymaganie goli, bo takie hasła mogą być czasem deprymujące Aczkolwiek na meczu z San Marino możemy już śmiało tak skandować, bo będziemy mieć do tego prawo, gdy gra się z takim przeciwnikiem



Boże, skąd oni się biorą... Nigdy na meczu ligowym chyba nie byli. No chyba że to Ci "niekumaci" co swego czasu chcieli wprowadzić nową jakość na Legii...



Zaśpiewali "my chcemy gola" chuligany jedne!!!! Teraz z taką presją to na bank w plecy będzie


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6568 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 22/03/2013 21:40
My na szczęście zawsze możemy zmienic kanał... ja juz to od razu zrobiłem:) zastanawiam sie tylko po co skusiłem sie i włączyłem telewizor na ten mecz. juz wiecej tego błędu nie powtórzę.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6661 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 22/03/2013 21:58
Obrazek jpg wstawiony na forum


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6568 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 22/03/2013 22:00
Lewandowski i tak zostanie graczem meczu wg internautów. On nim by został nawet jakby nie wystąpił...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5328 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 22/03/2013 22:46
Chuj tam - ważne, że dach był zamknięty.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6661 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 22/03/2013 22:54

  ManeS napisał:  
Chuj tam - ważne, że dach był zamknięty.



No i "ultrasRP" nie śpiewali "strzelcie gola" aby ich nie deprymować bo muszą się jeszcze zgrać lol...

Szydera się ciśnie na usta, ale w sercu żal że rozjebali nam kadrę i atmosferę na tej kadrze.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6568 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 22/03/2013 23:08
Szpaku zakończył znamiennie "oby tylko wygrac we wtorek z San marino" :D noo stawiamy sobie ambitne cele, nie ma co... :D

Prędzej Grodzka zostanie wybraną miss Parlamentu, niż te patałachy naucza się grać w piłkę. ja sie ogólnie dziwie że na tych papudraków jest jakiś tam popyt w klubach europejskich.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005