Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Pomocy!!! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
netoper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4504 dni




Odp: Pomocy!!! - 20/12/2016 19:55

  PoGo napisał:  

  netoper napisał:  
Taki okres, może ktoś z Was miał podobną sytuację:

Moja panna zrobiła zakupy przez internet, kurtka którą zakupiła jest za duża i chciała skorzystać z prawa zwrotu. Problem polega na tym, że do przesyłki nie został załączony paragon. Doczytałem, że potwierdzenie przelewu może posłużyć jako dowód zakupu. Z tym, że sprzedawca upiera się, że nie przyjmie takiej przesyłki gdy ją odeśle.

Mam możliwość w jakikolwiek sposób zwrócić taką przesyłkę aby została dostarczona?


Pakujesz paczkę, do środka wrzucasz pismo rezygnacji z umowy (przy zakupach przez neta masz bodajże 14 dni, ale koszt wysyłki zwrotnej jest po Twojej stronie), wrzucasz wydrukowana korespondencję (maile, potwierdzenie zapłaty), jeżeli sprzedawca ówczesnie nie wykazuje chęci przyjęcia takiej paczki to możesz postraszyć, że zgłosisz fakt, że nie wystawia paragonów a sprawa poleci do US i UOkiK, na poczcie zaznaczasz, że przesyłka ma być z potwierdzeniem odbioru.

Powinno podziałać, jeżeli sprzedawca na to nie pójdzie to zostaje droga sądowa, ale będziesz miał na wszystko podkładkę.



Sprzedawca właśnie nie był chętny tej paczki przyjąć. Dzisiaj zadzwoniłem jeszcze raz i udało się go przekonać w normalny sposób.
Dzięki za pomoc.


zakoo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6815 dni




Odp: Pomocy!!! - 21/12/2016 13:47

  netoper napisał:  

  PoGo napisał:  

  netoper napisał:  
Taki okres, może ktoś z Was miał podobną sytuację:

Moja panna zrobiła zakupy przez internet, kurtka którą zakupiła jest za duża i chciała skorzystać z prawa zwrotu. Problem polega na tym, że do przesyłki nie został załączony paragon. Doczytałem, że potwierdzenie przelewu może posłużyć jako dowód zakupu. Z tym, że sprzedawca upiera się, że nie przyjmie takiej przesyłki gdy ją odeśle.

Mam możliwość w jakikolwiek sposób zwrócić taką przesyłkę aby została dostarczona?


Pakujesz paczkę, do środka wrzucasz pismo rezygnacji z umowy (przy zakupach przez neta masz bodajże 14 dni, ale koszt wysyłki zwrotnej jest po Twojej stronie), wrzucasz wydrukowana korespondencję (maile, potwierdzenie zapłaty), jeżeli sprzedawca ówczesnie nie wykazuje chęci przyjęcia takiej paczki to możesz postraszyć, że zgłosisz fakt, że nie wystawia paragonów a sprawa poleci do US i UOkiK, na poczcie zaznaczasz, że przesyłka ma być z potwierdzeniem odbioru.

Powinno podziałać, jeżeli sprzedawca na to nie pójdzie to zostaje droga sądowa, ale będziesz miał na wszystko podkładkę.



Sprzedawca właśnie nie był chętny tej paczki przyjąć. Dzisiaj zadzwoniłem jeszcze raz i udało się go przekonać w normalny sposób.
Dzięki za pomoc.



Na przyszłość... Paragon, korespondencja mailowa, potwierdzenie odbioru paczki z firmy kurierskiej, potwierdzenie złożenia zamówienia, sms to wszystko dowody zakupu i wystarczą przy bezproblemowym zwrocie. Sprzedawcy starają się unikaćzwrotów bez paragonu bo kosztuje to więcej pracy "księgowo-skarbowej" Odsyłajcie bez strachu - muszą przyjąć towar. Pamiętajcie tylko o wysłaniu odpowiedniego formularza i poinformowaniu o zwrocie mailowo w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Jeżeli chodzi o sam zwrot towaru to nie musicie się z nim spieszyć - najważniejsze to dostarczyć w ciągu 14 dni sam formularz odstąpienia od umowy a towar odeślijcie przy najbliższej możliwej okazji. A jak lubicie trzymać papierki i cykacie się, że bez paragonu zły sprzedawca wyłoży na Was laskę to zamawiajcie elektroniczne faktury. Jest mała szansa, że znikną ze skrzynki mailowej a sprzedawcy mają obowiązek je wystawiać ;]

Ostatnio edytowany przez: zakoo, 21 grudnia 2016, 13:53 [1 raz(y)]


If you continue to burn up d herbs, we gonna burn down d cane fields...
netoper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4504 dni




Odp: Pomocy!!! - 21/12/2016 21:50

  zakoo napisał:  

  netoper napisał:  

  PoGo napisał:  

  netoper napisał:  
Taki okres, może ktoś z Was miał podobną sytuację:

Moja panna zrobiła zakupy przez internet, kurtka którą zakupiła jest za duża i chciała skorzystać z prawa zwrotu. Problem polega na tym, że do przesyłki nie został załączony paragon. Doczytałem, że potwierdzenie przelewu może posłużyć jako dowód zakupu. Z tym, że sprzedawca upiera się, że nie przyjmie takiej przesyłki gdy ją odeśle.

Mam możliwość w jakikolwiek sposób zwrócić taką przesyłkę aby została dostarczona?


Pakujesz paczkę, do środka wrzucasz pismo rezygnacji z umowy (przy zakupach przez neta masz bodajże 14 dni, ale koszt wysyłki zwrotnej jest po Twojej stronie), wrzucasz wydrukowana korespondencję (maile, potwierdzenie zapłaty), jeżeli sprzedawca ówczesnie nie wykazuje chęci przyjęcia takiej paczki to możesz postraszyć, że zgłosisz fakt, że nie wystawia paragonów a sprawa poleci do US i UOkiK, na poczcie zaznaczasz, że przesyłka ma być z potwierdzeniem odbioru.

Powinno podziałać, jeżeli sprzedawca na to nie pójdzie to zostaje droga sądowa, ale będziesz miał na wszystko podkładkę.



Sprzedawca właśnie nie był chętny tej paczki przyjąć. Dzisiaj zadzwoniłem jeszcze raz i udało się go przekonać w normalny sposób.
Dzięki za pomoc.



Na przyszłość... Paragon, korespondencja mailowa, potwierdzenie odbioru paczki z firmy kurierskiej, potwierdzenie złożenia zamówienia, sms to wszystko dowody zakupu i wystarczą przy bezproblemowym zwrocie. Sprzedawcy starają się unikaćzwrotów bez paragonu bo kosztuje to więcej pracy "księgowo-skarbowej" Odsyłajcie bez strachu - muszą przyjąć towar. Pamiętajcie tylko o wysłaniu odpowiedniego formularza i poinformowaniu o zwrocie mailowo w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Jeżeli chodzi o sam zwrot towaru to nie musicie się z nim spieszyć - najważniejsze to dostarczyć w ciągu 14 dni sam formularz odstąpienia od umowy a towar odeślijcie przy najbliższej możliwej okazji. A jak lubicie trzymać papierki i cykacie się, że bez paragonu zły sprzedawca wyłoży na Was laskę to zamawiajcie elektroniczne faktury. Jest mała szansa, że znikną ze skrzynki mailowej a sprzedawcy mają obowiązek je wystawiać ;]



Przyda się wszystkim po nietrafionych prezentach :] Pozdro!


loker
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7307 dni

*




Odp: Pomocy!!! - 11/01/2017 14:02
Bracia i siostry proszę o pomoc w udostępnianiu naszego zdjęcia zaręczynowego w kibolskim klimacie :) Planujemy wesele a być może uda się coś wygrać :)

https://www.facebook.com/142477352432439/photos/a.340887809258058.97906.142477352432439/1519933804686780/?type=3&theater

z góry dziękuje za każde udostępnienie


Po prostu kumam schemat, jak wszyscy liżą się po dupach, to progresu nie ma.
Maroon 55
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7043 dni




Odp: Pomocy!!! - 11/01/2017 22:47

  loker napisał:  
Bracia i siostry proszę o pomoc w udostępnianiu naszego zdjęcia zaręczynowego w kibolskim klimacie :) Planujemy wesele a być może uda się coś wygrać :)

https://www.facebook.com/142477352432439/photos/a.340887809258058.97906.142477352432439/1519933804686780/?type=3&theater

z góry dziękuje za każde udostępnienie



Poszło.


[...] i przyszedł Pan i spojrzał
na prace naszą,
i był zadowolony,
a gdy spytał o zarobki nasze,
usiadł i zapłakał [...]

z Listu św.Pawła Apostoła do Pracowników
Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8313 dni

**




Odp: Pomocy!!! - 28/02/2017 01:38
Takie pytanie. Kolezce zjebal się czujnik temperatury, wymienił w bloku i dalej lipa. Są jakieś dwa inne tylko nie wiadomo gdzie. Auto to ford s-max 2007 1.8tdci 125km manual wie ktos, coś może na ten temat? Ewentualnie jakiś schemat budowy albo gdzie szukać?


Hold skladam temu miastu...
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8138 dni

*




Odp: Pomocy!!! - 28/06/2017 07:29
.

Ostatnio edytowany przez: V..., 13 lipca 2017, 09:25 [1 raz(y)]


MKS
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7015 dni

**




Odp: Pomocy!!! - 17/01/2018 00:35
Potrzebuje pomocy w kwestii bezrobotnego- ktoś kto zna tematy w urzedzie, ewentualnie znajomosci. Jak coś [email protected]

PILNE !


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
Anastazja1333
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2039 dni




Odp: Pomocy!!! - 19/09/2018 12:41
W kwestii bezrobotnego możesz zwrócić się za pomocą tutaj https://fin32.com/pl mojemu znajomemu pomogli, więc myśle, że szansa jest, a w ogóle przecież mopżesz bezpośrednio na stronie urzedu znalezc mail, na ktory mozesz wyslac swoje zapytanie, muszą Ci odpowieść. Możliwie nie od razu odpowiedzą, ale w ciągu tygodnia myślę, że to zrobią, powodzenia!


Maroon 55
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7043 dni




Odp: Pomocy!!! - 21/09/2018 22:08

  Anastazja1333 napisał:  
W kwestii bezrobotnego możesz zwrócić się za pomocą tutaj https://fin32.com/pl mojemu znajomemu pomogli, więc myśle, że szansa jest, a w ogóle przecież mopżesz bezpośrednio na stronie urzedu znalezc mail, na ktory mozesz wyslac swoje zapytanie, muszą Ci odpowieść. Możliwie nie od razu odpowiedzą, ale w ciągu tygodnia myślę, że to zrobią, powodzenia!


Anastazja1333,, spójrz kobieto na datę .


[...] i przyszedł Pan i spojrzał
na prace naszą,
i był zadowolony,
a gdy spytał o zarobki nasze,
usiadł i zapłakał [...]

z Listu św.Pawła Apostoła do Pracowników
kotifield
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1296 dni




Odp: Pomocy!!! - 01/10/2020 18:46
What is a Network Engineer? This is someone who you may also hear referred to as a computer network architect. Network engineer requirements include essential skills in the design, planning, implementation and monitoring a computer network that supports wireless network services, video, data, and voice. This is a high-level profession. There are a lot of different types of networks that someone in this role can work with. Some examples include VoIP, which is Voice Over Internet Protocol Network, DAN - Desk Area Network, PEN - Personal Area Network, WLAN, which is Wireless Local Area Network, and LAN, which is Local Area Network.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005