Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Pomocy!!! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6217 dni

*




Odp: Pomocy!!! - 28/05/2013 16:55
Pytanko takie mam hehe.. Jeśli dostałem wezwanie na komende to mogę przyjsc ze świadkiem, który jest jedna ze stron a takiego wezwania nie dostał, czy dopiero na miejscu moge wnosic o wyslanie do niego takiego wezwania?


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7294 dni

*




Odp: Pomocy!!! - 12/11/2013 21:09
Dawno mnie tu nie było ale sprawa jest dość istotna - może ktoś z Was miał podobnie i mi pomoże;)
Otóż moja kobieta miała podpisaną na rok umowę z Mcgymem (maj 2012-maj 2013). Obowiązywał ją 3miesięczny okres wypowiedzenia. W związku z tym, że nie chciała już korzystać z siłowni w lutym tego roku wysłała do nich wypowiedzenie(bo za cholerę nie ma opcji żeby zanieść 2 kopie na miejsce: 1 dla nich, drugą potwierdzoną, że odebrano, dla siebie....). Od tego momentu cisza. Nagle dziś po 6 miesiącach od zakończenia umowy odezwał się Mcgym z wezwaniem do zapłaty, karą, odsetkami i chuj wie jeszcze czym. Łącznie nazbierało się tego prawie 1000zł czyli kwota dość pokaźna. Problem w tym, że po tylu miesiącach ciszy ze strony siłowni moja kobieta wyrzuciła potwierdzenia nadania itp myśląc, że cała sprawa jest załatwiona. Da się to jakoś podważyć? Od lutego nie było ze strony Mcgyma żadnej korespondencji: ani potwierdzenia, że dostali pismo, ani że nie dostali, ani że kończą umowę, ani że przedłużają. Totalnie nic. Aż do dziś... W sumie dziwne, że dopiero po pół roku sobie przypomnieli o tym, że ktoś nie płaci...

Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc i porady jak rozwiązać tę sprawę:)


100% PD
G_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5778 dni




Odp: Pomocy!!! - 12/11/2013 22:14

  tribu napisał:  
Dawno mnie tu nie było ale sprawa jest dość istotna - może ktoś z Was miał podobnie i mi pomoże;)
Otóż moja kobieta miała podpisaną na rok umowę z Mcgymem (maj 2012-maj 2013). Obowiązywał ją 3miesięczny okres wypowiedzenia. W związku z tym, że nie chciała już korzystać z siłowni w lutym tego roku wysłała do nich wypowiedzenie(bo za cholerę nie ma opcji żeby zanieść 2 kopie na miejsce: 1 dla nich, drugą potwierdzoną, że odebrano, dla siebie....). Od tego momentu cisza. Nagle dziś po 6 miesiącach od zakończenia umowy odezwał się Mcgym z wezwaniem do zapłaty, karą, odsetkami i chuj wie jeszcze czym. Łącznie nazbierało się tego prawie 1000zł czyli kwota dość pokaźna. Problem w tym, że po tylu miesiącach ciszy ze strony siłowni moja kobieta wyrzuciła potwierdzenia nadania itp myśląc, że cała sprawa jest załatwiona. Da się to jakoś podważyć? Od lutego nie było ze strony Mcgyma żadnej korespondencji: ani potwierdzenia, że dostali pismo, ani że nie dostali, ani że kończą umowę, ani że przedłużają. Totalnie nic. Aż do dziś... W sumie dziwne, że dopiero po pół roku sobie przypomnieli o tym, że ktoś nie płaci...

Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc i porady jak rozwiązać tę sprawę:)



Zazwyczaj zainteresowana strona po "listownym" rozwiązaniu umowy, dostaje potwierdzenie od jej odstąpienia. Niestety jeśli nie masz dowodu nadania to jesteś na przegranej pozycji ze strony prawnej, możesz oczekiwać tylko dobrej woli...


CWKS & MKS
rdr
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5819 dni

**




Odp: Pomocy!!! - 18/11/2013 20:19
siema.kolezanki z Chojny ojciec lezy ciezko chory w szpitalu w Szczecinie. Potrzebna mu jest do zycia krew BRh+. Prosi mnie,aby nie upubliczniac danych uszanowalem jej zdanie takze chetne osoby prosze podbijac na priv (podam na kogo trzeba oddawac). Info ode mnie nie wazne jaka grupe krwi oddajesz!! czekam na wiadomosci pozdro


FCh'92
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4496 dni




Odp: Pomocy!!! - 18/11/2013 22:28
Może zostaw jakiś kontakt do siebie...Tu nie ma priv.


rdr
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5819 dni

**




Odp: Pomocy!!! - 18/11/2013 22:42

  xxjarek05xx napisał:  
Może zostaw jakiś kontakt do siebie...Tu nie ma priv.



37049449


FCh'92
AM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7031 dni




Odp: Pomocy!!! - 15/08/2014 22:48
Mam jakiś dar przyciągania zwierząt chyba... Przybłąkała się na Pogodnie w okolicach ul. Wieniawskiego kotka. Jest zadbana, przerażona i stęskniona. Może komuś się zawinęła z domu. W razie kontaktu to

Obrazek jpg wstawiony na forum
P.S
Malcoolm jakby dało radę to gdzieś u Ciebie upchnąć to będę wdzięczny ;)

Ostatnio edytowany przez: AM, 14 lipca 2020, 13:45 [1 raz(y)]


http://nurek-poszukiwania.home.pl/home/
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6047 dni




Odp: Pomocy!!! - 27/08/2014 15:27
Posiadam sporo nakrętek plastikowych. Czy jest prowadzona jakaś akcja?
Mogę dostarczyć do Szczecina. Tylko ktoś musi ode mnie je odebrać.


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
iras
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3547 dni




Odp: Pomocy!!! - 07/09/2014 16:10
Zapraszam na aukcje charytatywną dla małego Szymona

1.Koszulka meczowa Akahoshiego z autografami wszystkich zawodników:
http://allegro.pl/pogon-szczecin-akahoshi-koszulka-z-autografami-i4571938688.html

2. Płyta i koszulka Legii z autografem Andrzeja Fonfary
http://allegro.pl/legia-warszawa-plyta-koszulka-autograf-fonfara-i4563446158.html


lukas86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6943 dni




Odp: Pomocy!!! - 12/12/2014 23:15
Potrzebuję porady. Liczę na waszą twórczość. ;) Na początku ubiegłego roku, firma Philipiak nękała mnie telefonicznie, abym przyszedł na ich pokazy garnków. Pierw były to telefony raz na miesiąc, z czasem raz w tygodniu, a potem nawet trzy razy na tydzień. Za każdym razem grzecznie odmawiałem i odkładałem słuchawkę. Niestety moja cierpliwość się wyczerpała i w końcu ostrym i stanowczym tonem poinformowałem pana po drugiej stronie słuchawki, że zaczyna to być bardzo uciążliwe. Oraz, że nie życzę sobie więcej telefonów z ich strony. Jeśli, to się nie zmieni, to podam ich do sądu o nękanie telefoniczne, czyli stalking. Pan się zaśmiał i powiedział, że mój numer telefonu jest generowany losowo przez maszynę i że mogą do mnie dzwonić nawet codziennie. Ale koniec końców, był tak miły i powiedział, że skoro nie chcę by do mnie dzwoniono, to ustawi w systemie, aby do mnie nie dzwoniono. Miałem spokój na około pół roku. Problem powrócił w październiku tego roku. Dzwonią po dwa razy w miesiącu i za każdym razem namawiają na pokazy. Pytanie brzmi, czy taka częstotliwość dzwonienia wystarczy do zgłoszenia tego problemu? Jeśli tak, to gdzie się z tym zgłosić? Policja, sąd? Jak sformułować takie zarzuty? Jeśli jednak można tak sobie dzwonić i nękać ludzi ciągle tym samym, to czy mogę podać fałszywy adres wysyłki owego zaproszenia bez konsekwencji prawnych? To znaczy, że mam telefon zarejestrowany na siebie, ale czy mogę tłumaczyć się, że to nie ja rozmawiałem, tylko ktoś z domowników, ktoś niepełnoletni itp.? Opisałem tą sytuację na forumprawne.org ale chciałbym poznać Wasze opinie na ten temat.


TYLKO POGOŃ!
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6887 dni




Odp: Pomocy!!! - 13/12/2014 00:55
Na początek napisz do nich wezwanie o zaprzestanie nękania i zawrzyj tam takie fragmenty:
W przypadku dalszego nękania mnie i członków mojej rodziny wykonywanymi przez Państwa telefonami, przyjąć należy iż działania te mają charakter złośliwy, co spowoduje moje niezwłoczne zawiadomienie o popełnieniu przez Państwa przestępstwa określonego w art. 190a kodeksu karnego względnie wykroczenia przewidzianego art. 107 kodeksu wykroczeń.
Jednocześnie, na podstawie art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. wzywam Państwa do podania źródła, z którego pochodzą dane dotyczące mnie i mojej rodziny, takie jak numery telefonów komórkowych, na które usilnie wykonują Państwo połączenia.

Być może okaże się to wystarczające.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni

****




Odp: Pomocy!!! - 13/12/2014 09:15
Może dodaj nr do listy blokowanych (jeśli takie możliwości masz w telefonie) i tyle... ???


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
lukas86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6943 dni




Odp: Pomocy!!! - 14/12/2014 22:06

  Ambasador napisał:  
Może dodaj nr do listy blokowanych (jeśli takie możliwości masz w telefonie) i tyle... ???



Niestety nie mam takiej opcji w telefonie. Ale od jakiegoś czasu zapisuję sobie ich numery w książce telefonicznej. Jak wyświetli mi ich numer, to po prostu będę odrzucał. Ale póki co, jeszcze się nie powtórzył, mam już chyba z siedem numerów do Philipiaka. Ktoś chętny na pokaz garnków? Mogę upublicznić numery. :D


TYLKO POGOŃ!
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6991 dni




Odp: Pomocy!!! - 15/12/2014 10:08

  lukas86 napisał:  

  Ambasador napisał:  
Może dodaj nr do listy blokowanych (jeśli takie możliwości masz w telefonie) i tyle... ???



Niestety nie mam takiej opcji w telefonie. Ale od jakiegoś czasu zapisuję sobie ich numery w książce telefonicznej. Jak wyświetli mi ich numer, to po prostu będę odrzucał. Ale póki co, jeszcze się nie powtórzył, mam już chyba z siedem numerów do Philipiaka. Ktoś chętny na pokaz garnków? Mogę upublicznić numery. :D



Jeżeli posiadasz smartfona to wystarczy zainstalować antywirusa, np. Zoner. Masz tam opcje blokowania poszeczgólnych numerów.


POGOŃ 100% SZCZECIN
prts
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni

*




Odp: Pomocy!!! - 19/09/2015 12:03
Poleci ktoś dobrego dentystę na NFZ ? Najlepiej z okolic pogodna. Z góry dzięki


LeOnik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8314 dni




Odp: Pomocy!!! - 20/09/2015 08:20

  prts napisał:  
Poleci ktoś dobrego dentystę na NFZ ? Najlepiej z okolic pogodna. Z góry dzięki


www.dentalmed.eu


Veni, vidi, vici
U84%
RM
Ukasz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5019 dni




Odp: Pomocy!!! - 04/03/2016 11:43
Zachęcam wszystkich do wpłat. W linku wszystkie niezbędne informacje. Ten film musi powstać !!!

http://filmwolyn.org/#wsparcie


Pogoń jak feniks,miała siłę żeby się podnieść z płomieni.
Pes2009
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4240 dni




Odp: Pomocy!!! - 17/03/2016 11:36
.

Ostatnio edytowany przez: Pes2009, 28 marca 2016, 23:22 [1 raz(y)]


netoper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4503 dni




Odp: Pomocy!!! - 19/12/2016 19:03
Taki okres, może ktoś z Was miał podobną sytuację:

Moja panna zrobiła zakupy przez internet, kurtka którą zakupiła jest za duża i chciała skorzystać z prawa zwrotu. Problem polega na tym, że do przesyłki nie został załączony paragon. Doczytałem, że potwierdzenie przelewu może posłużyć jako dowód zakupu. Z tym, że sprzedawca upiera się, że nie przyjmie takiej przesyłki gdy ją odeśle.

Mam możliwość w jakikolwiek sposób zwrócić taką przesyłkę aby została dostarczona?


PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6771 dni

**




Odp: Pomocy!!! - 20/12/2016 17:05

  netoper napisał:  
Taki okres, może ktoś z Was miał podobną sytuację:

Moja panna zrobiła zakupy przez internet, kurtka którą zakupiła jest za duża i chciała skorzystać z prawa zwrotu. Problem polega na tym, że do przesyłki nie został załączony paragon. Doczytałem, że potwierdzenie przelewu może posłużyć jako dowód zakupu. Z tym, że sprzedawca upiera się, że nie przyjmie takiej przesyłki gdy ją odeśle.

Mam możliwość w jakikolwiek sposób zwrócić taką przesyłkę aby została dostarczona?


Pakujesz paczkę, do środka wrzucasz pismo rezygnacji z umowy (przy zakupach przez neta masz bodajże 14 dni, ale koszt wysyłki zwrotnej jest po Twojej stronie), wrzucasz wydrukowana korespondencję (maile, potwierdzenie zapłaty), jeżeli sprzedawca ówczesnie nie wykazuje chęci przyjęcia takiej paczki to możesz postraszyć, że zgłosisz fakt, że nie wystawia paragonów a sprawa poleci do US i UOkiK, na poczcie zaznaczasz, że przesyłka ma być z potwierdzeniem odbioru.

Powinno podziałać, jeżeli sprzedawca na to nie pójdzie to zostaje droga sądowa, ale będziesz miał na wszystko podkładkę.


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005