Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Pomocy!!! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Vega
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6464 dni

*

Odp: Pomocy!!! - 19/12/2011 07:03
120x:
Obrazek jpg wstawiony na forum

2

3

Troche blizej widze porobil chlopak zdjecia, chyba zrozumial ze chodzi glownie o urzad...jak cos to moze poprawic;]

MKS
Prawa Strona
Kibic
Na forum od 4650 dni

Odp: Pomocy!!! - 24/01/2012 17:39
Sieciówke bez wpisanego numerka na B/wszystkie linie, pilnie potrzeba :/ oczywiście sie dogadamy co do wynagrodzenia jesli ktoś może pomóc :)

"Nigdy się nie poddaj - to prawdziwa sztuka"
malcoolm
Ultraoptymista
Na forum od 5765 dni

Odp: Pomocy!!! - 24/01/2012 19:42
http://allegro.pl/show_item.php?item=2077236952 może pod tym mailem coś się dowiesz :)

Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Cywil
Kibic
Na forum od 5238 dni

Odp: Pomocy!!! - 24/01/2012 20:01
http://ogloszenia.infoludek.pl/ogloszenia/info/555245.xhtml

Może też tutaj

Jaro07
Kibic
Na forum od 3694 dni

Odp: Pomocy!!! - 24/01/2012 20:40
Mam za 42zł, ale chyba to Cię nie urządza, jeżeli jednak może być, to pisz ;-)

Prawa Strona
Kibic
Na forum od 4650 dni

Odp: Pomocy!!! - 25/01/2012 00:22
Dzięki Panowie za checi ale to nie to, musi byc za minimum 45zł... wiec wciąż aktualne, na jedną linię pośpieszna lub na wszystkie linie- pilnie potrzebuję ;)

"Nigdy się nie poddaj - to prawdziwa sztuka"
nara
Kibic
Na forum od 5366 dni

**

Odp: Pomocy!!! - 03/04/2012 16:36
Potrzebna sieciówka, albo bilet całodobowy z dnia dzisiejszego (13:46) na linie zwykłe, co do reszty - dogadamy się ;)

Cz
Kibic
Na forum od 5487 dni

Odp: Pomocy!!! - 04/04/2012 00:03
Gdzie zrobią za darmo w ramach ubezpieczenie prześwietlenie po urazie, prawdopodobne naderwanie mięśnia, bo w niektórych szpitalach parę miesięcy termin oczekiwania heh..

www.sectorshop.net
Castaway
Kibic
Na forum od 4544 dni

*

Odp: Pomocy!!! - 05/04/2012 15:57
UWAGA UWAGA!!! wielka prosba dla wszystkich pomocnych o wypełnienie ankiety do magisterki!!! jest w 2 czesciach bo sie nie zmiescilo...;p ale do dziela licze na Wasza pomoc!!!
ankieta1
ankieta2

kto nie wypełnił 2 czesci prosze o uzupełnienie!! ;)

bardzo mile widziane osoby mieszkające nad morzem!!

"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Castaway
Kibic
Na forum od 4544 dni

*

Odp: Pomocy!!! - 05/04/2012 21:13

Wilk. napisał:  
UWAGA UWAGA!!! wielka prosba dla wszystkich pomocnych o wypełnienie ankiety do magisterki!!! jest w 2 czesciach bo sie nie zmiescilo...;p ale do dziela licze na Wasza pomoc!!!
ankieta1
ankieta2

podbijam ;)

"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
YAKIN
Kibic
Na forum od 5318 dni

Odp: Pomocy!!! - 05/04/2012 22:26

Wilk. napisał:  

Wilk. napisał:  
ankieta1
ankieta2

podbijam ;)

poszło:)

POGOŃ 100% SZCZECIN
Castaway
Kibic
Na forum od 4544 dni

*

Odp: Pomocy!!! - 06/04/2012 12:04

Wilk. napisał:  
ankieta1
ankieta2

i znow do góry ;) dzieki wszystkim za wypelnienie ;)

Castaway
Kibic
Na forum od 4544 dni

*

Odp: Pomocy!!! - 07/04/2012 22:12

Wilk. napisał:  
ankieta1
ankieta2

i ostatni raz do gory ;) dzieki za pomoc ;)

Menczak90
Kibic
Na forum od 4419 dni

*

Odp: Pomocy!!! - 23/04/2012 19:42
witam potrzebuje Pomocy a w Zasadzie Moja Kuzynka !!

potrzebna Pilnie krew Grupa ARH-
kuzynka choruje na białaczke w wieku 26 lat.. ma dwójke dzieci i brakuje krwi w krwiodawstwie
chętnych prosiłbym o pomoc
Aleja Wojska Polskiego 80 dla Marty Perzyńskiej
dziękuje

TakiTam
Kibic
Na forum od 3770 dni

*

Odp: Pomocy!!! - 23/04/2012 22:03
Bracia, każdy kto ma facebook'a niech poświęci 5 sekund i wejdzie w ten link: Konkurs kto wygra t-shirt ofensywy I kliknie lubię to przy komentarzu użytkownika Oskar Lewandowski na samym dole !

Liberta' Per Gli Ultras
mefisto1969
Kibic
Na forum od 3337 dni

*

Odp: Pomocy!!! - 24/04/2012 08:02
Witam mam prośbe do kogoś z Warszawy który czyta forum.W sobote jade z synem na zabieg do Stolicy więc niech ktoś podpowie jaka jest najtańsza taksówka w Warszawie ? Czy z Dworca Zachodniego jest najbliżej na ul.Wynalazek 4 ? Dzięki

Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
Ambasador
Moderator**
Na forum od 5506 dni

Odp: Pomocy!!! - 24/04/2012 08:32

mefisto1969 napisał:  
Witam mam prośbe do kogoś z Warszawy który czyta forum.W sobote jade z synem na zabieg do Stolicy więc niech ktoś podpowie jaka jest najtańsza taksówka w Warszawie ? Czy z Dworca Zachodniego jest najbliżej na ul.Wynalazek 4 ? Dzięki

O której będziesz w W-wie??? Z Zachodniej czy Centralnej odległość porównywalna. Ja radziłbym jednak wysiąść na Zachodniej, bo na Centralnym sporo remontów i możesz mieć trudności z wyjściem na powierzchnię, jeśli nie ogarniasz. Znajomy ostatnio polecał: Eko Taxi: 22-6442222. W Warszawie mocno rozwinięty jest też mniej formalny rodzaj taxówek, czyli przewóz osób, ale konkretnego numeru nie znam, bo nie korzystam.

Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
mefisto1969
Kibic
Na forum od 3337 dni

*

Odp: Pomocy!!! - 24/04/2012 08:38

Ambasador napisał:  

mefisto1969 napisał:  

O której będziesz w W-wie??? Z Zachodniej czy Centralnej odległość porównywalna. Ja radziłbym jednak wysiąść na Zachodniej, bo na Centralnym sporo remontów i możesz mieć trudności z wyjściem na powierzchnię, jeśli nie ogarniasz. Znajomy ostatnio polecał: Eko Taxi: 22-6442222. W Warszawie mocno rozwinięty jest też mniej formalny rodzaj taxówek, czyli przewóz osób, ale konkretnego numeru nie znam, bo nie korzystam.

Podziękował Będę o 11,16 planowo :)

Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
piro
*zablokowany
Na forum od 2829 dni

Odp: Pomocy!!! - 24/04/2012 13:26

Pani Joanna napisał:  
Bracia, każdy kto ma facebook'a niech poświęci 5 sekund i wejdzie w ten link: Konkurs kto wygra t-shirt ofensywy I kliknie lubię to przy komentarzu użytkownika Oskar Lewandowski na samym dole !

poszlo ;)

Ino od... DŁUGOSZA!!!! : D
Cywil
Kibic
Na forum od 5238 dni

Odp: Pomocy!!! - 26/04/2012 23:53
Koleżanka ma ankietę do pracy magisterskiej na temat turystyki rowerowej. Jeśli komuś by się chciało pomóc i wypełnić to byłoby miło. Z góry dzięki jeśli ktoś poświęci czas.

http://moje-ankiety.pl/respond-23586.html

(Po wypełnieniu i kliknięciu dalej trzeba jeszcze kliknąć przycisk "Zakończ ankietę" na następnej stronie - ponoć sporo osób to pomija i dużo głosów idzie się je*ać)

- 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:

czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005