Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Pomocy!!! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

*




Odp: Pomocy!!! - 27/04/2012 00:21

  Cywil napisał:  
Koleżanka ma ankietę do pracy magisterskiej na temat turystyki rowerowej. Jeśli komuś by się chciało pomóc i wypełnić to byłoby miło. Z góry dzięki jeśli ktoś poświęci czas.

http://moje-ankiety.pl/respond-23586.html

(Po wypełnieniu i kliknięciu dalej trzeba jeszcze kliknąć przycisk "Zakończ ankietę" na następnej stronie - ponoć sporo osób to pomija i dużo głosów idzie się je*ać)



Wypelnione:)

Na przyszlosc dla kolezanki nie robi sie ankiety z tak duza iloscia pytan i do tego z potrzeba wypelniania komentarzy wiekszosc anonimowych internautow odpuszcza po 10-tym pytaniu a jak jeszcze po zakonczeniu okazuje sie ze cos tam nie jest do konca wypelnione to juz absolutnie nikomu nie chce sie tego szukac i poprawiac trzeba robic tak ankiete zeby nie bylo mozliwosci zrobienia bledu lub niewypelnienia jakiegos pola i ograniczyc liczbe pytan do tych jedynie niezbednych.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8314 dni

**




Odp: Pomocy!!! - 02/05/2012 13:59
jakis szef prewencji wylapal na dziure i teraz pojeby jezdza, lapia kazdego mlodego i przybijaja mu "czynna napasc na ..." ile osob zostalo zwinietych za darmo to masakra, niektorzy maja po 3 wyroki w 1 weekend za to samo i teraz moje pytanie, bylo nagranie na telefonie jak skrecaja ludzi, telefon oczywiscie zabrany i filmik usuniety, jest jakis program dzieki ktoremu odzyska sie usuniety film? po nagraniu z zatrzymania nikt nic na komorke nie nagrywal


Hold skladam temu miastu...
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8316 dni




Odp: Pomocy!!! - 02/05/2012 14:05

  aDriAn PS napisał:  
jakis szef prewencji wylapal na dziure i teraz pojeby jezdza, lapia kazdego mlodego i przybijaja mu "czynna napasc na ..." ile osob zostalo zwinietych za darmo to masakra, niektorzy maja po 3 wyroki w 1 weekend za to samo i teraz moje pytanie, bylo nagranie na telefonie jak skrecaja ludzi, telefon oczywiscie zabrany i filmik usuniety, jest jakis program dzieki ktoremu odzyska sie usuniety film? po nagraniu z zatrzymania nikt nic na komorke nie nagrywal



moze to nie dokladnie odpoiwedz na Twoje pytanie, ale z wlasnego doswiadczenia (z laptopem) wiem ze da sie odzykac wiekszosc danych... rok temu padl mi laptop, a z dysku odzyskalem dane z 2006 roku nawet. Ogolnie gadalem z gosciem i mowil mi ze da sie odzyskac dane ze wszystkiego. Ja bylem u jakiegos w Podjuchach. jak bedziesz kogos poszukiwal, to daj znac - poszukam w necie aby sobie przypomniec


Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5274 dni




Odp: Pomocy!!! - 02/05/2012 22:01

  aDriAn PS napisał:  
jakis szef prewencji wylapal na dziure i teraz pojeby jezdza, lapia kazdego mlodego i przybijaja mu "czynna napasc na ..." ile osob zostalo zwinietych za darmo to masakra, niektorzy maja po 3 wyroki w 1 weekend za to samo i teraz moje pytanie, bylo nagranie na telefonie jak skrecaja ludzi, telefon oczywiscie zabrany i filmik usuniety, jest jakis program dzieki ktoremu odzyska sie usuniety film? po nagraniu z zatrzymania nikt nic na komorke nie nagrywal



Polecam ten program. Na torrentach na pewno znajdziesz pełną wersję. Czy da się nim odzyskać z telefonu nie wiem, ale z karty każdy rodzaj pliku.


Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8314 dni

**




Odp: Pomocy!!! - 03/05/2012 00:09
wlasnie wiem, laptop czy karta pamieci to niebylby problem ale juz przy samej pamieci telefonu trzeba kombinowac. jakbyscie mieli jakies namiary, numery, adresy internetowe etc. jakichs radcow, adwokatow, porad albo opisow podobnych sytuacji to prosze dac znac, kazda pomoc na wage zlota, dzieki, pozdrawiam


Hold skladam temu miastu...
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7440 dni




Odp: Pomocy!!! - 04/05/2012 08:29
Jakbym mógł prosić o wypełnienie małej ankietki (2 pytania)--> Internet mobilny


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4498 dni




Odp: Pomocy!!! - 04/05/2012 09:14
Wypełniłem. Ciekawa akcja z tym netem w autobusach ;)


Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6404 dni

*




Odp: Pomocy!!! - 06/05/2012 09:52
Info od znajomego ze szkoły. Informacja rozpropagowana też na dzielnicowych profilach to tu też niech będzie, bo się nie przewinęła jeszcze.
Potrzebna jest krew BRh- dla Marceli Łukasik. Ma białaczkę szpikowa i bardzo źle znosi chemioterapie. Oddając krew trzeba zaznaczyć, że to dla NIEJ. Marcela Łukasik jest leczona w SPSK NR 1.

Ostatnio edytowany przez: Pgn., 6 maja 2012, 10:16 [1 raz(y)]


C.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5858 dni

**




Odp: Pomocy!!! - 08/05/2012 09:57
Ma ktoś namiar na hurtownie rolet w Szczecinie?


SPR2
Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5274 dni




Odp: Pomocy!!! - 08/05/2012 22:33
Standardowo. Koleżankę złapały kanary wczoraj tj. 7 maja. Potrzebna ulgowa sieciówka bez wpisanego numerka. GG w profilu. Jak ktoś ma to proszę o info jak najszybciej, bo ma tylko 7 dni na anulowanie kary. Najlepiej zostawcie tel do siebie to przekaże kontakt dalej.


Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5274 dni




Odp: Pomocy!!! - 11/05/2012 17:30
Podbijam:

  Cytat:  
Standardowo. Koleżankę złapały kanary wczoraj tj. 7 maja. Potrzebna ulgowa sieciówka bez wpisanego numerka. GG w profilu. Jak ktoś ma to proszę o info jak najszybciej, bo ma tylko 7 dni na anulowanie kary. Najlepiej zostawcie tel do siebie to przekaże kontakt dalej.



ZCH 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7384 dni

*




Odp: Pomocy!!! - 19/05/2012 13:37
Witam wszystkich! Mam serdeczną prośbę o pomoc w super sprawie. Jedna ze szkół w woj. zachodniopomorskim w Łasku bierze udział w konkursie w którym można fajnie pomóc dzieciaką bo są super nagrody. Miałbym prośbę aby codziennie na nich głosować. To nic nie kosztuje, zarejestrowanie trwa chwilkę. Zachodniopomorskie, szkoła w Łasku. Dzięki za pomoc i pozdrawiam wszystkich którzy pomogą w tej jakże ważnej sprawie.

http://www.koloroweboiska.pl/


Na Ziemi Choszczeńskiej Wychowani Z Pogonią Od Zawsze Związani...
ZCH 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7384 dni

*




Odp: Pomocy!!! - 21/05/2012 20:30
Podbijam do góry. Kurwać panowie i panie to nic nie kosztuje. Jedno jebane kliknięcia po zarejestrowaniu raz dziennie.

http://www.koloroweboiska.pl/

Zachodniopomorskie. Szkoła w Łasku. Zróbcie to dla dzieciaków, nie dla mnie.

Pozdrawiam.


Na Ziemi Choszczeńskiej Wychowani Z Pogonią Od Zawsze Związani...
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6889 dni




Odp: Pomocy!!! - 21/05/2012 22:58
Poszło.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni

****




Odp: Pomocy!!! - 21/05/2012 23:15
Ode mnie także poszedł głos.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
ZCH 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7384 dni

*




Odp: Pomocy!!! - 26/05/2012 09:29
Podbijam do góry. POMAGAMY! Szkoła w Łasku.


Na Ziemi Choszczeńskiej Wychowani Z Pogonią Od Zawsze Związani...
ZCH 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7384 dni

*




Odp: Pomocy!!! - 30/05/2012 17:46
Piłka nożna dla dzieciaków!!!
http://www.koloroweboiska.pl/
Zachodniopomorskie szkoła w Łasku.
Pomóż dzieciakom spełnić marzenia!


Na Ziemi Choszczeńskiej Wychowani Z Pogonią Od Zawsze Związani...
ZCH 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7384 dni

*




Odp: Pomocy!!! - 08/06/2012 23:02
Do góry! Wygramy to!
Piłka nożna dla dzieciaków!!!


Na Ziemi Choszczeńskiej Wychowani Z Pogonią Od Zawsze Związani...
AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7036 dni




Odp: Pomocy!!! - 19/06/2012 16:33
Wie moze ktos cos na temat takiego wynalazku MAGNIFIQUE DANCE jest to dla mnie bardzo wazne
Podobno jest to jakas rewia ale potrzebuje czegos wiecej


A ja i tak wierzyc nie przestane...
kibic79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7033 dni




Odp: Pomocy!!! - 19/06/2012 19:24

  AMS napisał:  
Wie moze ktos cos na temat takiego wynalazku MAGNIFIQUE DANCE jest to dla mnie bardzo wazne
Podobno jest to jakas rewia ale potrzebuje czegos wiecej



http://grupataneczna.eu/PL/trasa/2010


http://e-dieselservice.pl/
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005