Autor
Wiadomość
   Kibice -> Coś jest nie tak bracia... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3529 dni




Coś jest nie tak bracia... - 11/09/2017 18:00
Zakładam ten temat ponieważ ostatnio u nas na stadionie panuje totalne zamulenie...
Nawet nie patrząc na to jaka koszmarna liczba jest na meczach w młynie, to jakość dopingu pozostawia wiele do życzenia.
Nie wiem co się stało, ale ostatnia mobilizacja miała miejsce z Ruchem Chorzów gdzie była udana pod względem jakości dopingu, ale liczba nie powalała. Trzeba sobie wyjaśnić dlaczego w meczach takich jak wczoraj, w "piekełku" bawimy się w śpiewanie jak na pielgrzymce. Na sygnał gniazdowego " O mój mks ja kocham cie" stadion mówi sobie "japierdole", później ograniczamy się do 3 max przyśpiewek. Następną sprawą którą wypada poruszyć to brak jakiejkolwiek już motywacji na przyjście do młyna, na facebooku widać jeden post wszyscy do młyna i cisza. Tyle osób narzekało na marketing w klubie, a jednak frekwencja od początku sezonu jest zajebista. Otwieram temat do dyskusji a nie obrzucania się błotem, trzeba jasno postawić sobie cele bo poziom spada.


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7483 dni

****




Odp: Coś jest nie tak bracia... - 12/09/2017 09:26
Mieliśmy w IV lidze już młyn po 50 osób i brak chętnych do robienia czegokolwiek. Teraz jest nas wiele więcej ale twarze które coś robią są od wielu sezonów te same. Poza pojedynczymi osobami brak świeżej krwi. Potrzeba mobilizacji dzielnic i ogarniania ludzi wokół siebie. Znam wielu chłopaków co poszli na inne sektory, bo to, bo tamto. Dla mnie to czyste wygodnictwo. Można poskubać słonecznik, posiedziec na dupie i pośpiewać kiedy się chce, a nie zawsze.

WSZYSTKIE ZMIANY TRZEBA ZACZĄĆ OD SIEBIE


kubełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4835 dni




Odp: Coś jest nie tak bracia... - 25/09/2017 18:08
Przede wszystkim nie ma mody na Pogoń, młodzi mają w dupie i wolą inne rozrywki to po pierwsze, po drugie gra pseudo kopaczy nie zachęca a niestety "Pogoń to MY", to puste frazesy (o czym ostatnio sam się przekonałem gdy poprosiłem o banalną pomoc - nic nie kosztującą), jak pseudo kopacze zaczną wygrywać, to z całą pewnością poprawi się również doping czy też ilość w młynie, po 3 jebanie za wszystko mandatów też swoje robi i jak ktoś dostał raz czy drugi bo akurat "przechodził", to za trzecim razem raczej już nie pójdzie... po 4 stadion - i nikt mi nie powie, że to nie ma wpływu bo niestety ma... Jak dla mnie ludzie wolą wydać te 18 zł (a na krytą 40?)na coś innego niż na płacenie za żenadę i słuchanie wypocin prezesa jak to się oni nie starają, ile trudu ich to kosztuje i jak to powinniśmy być im wdzięczni. Cała otoczka nie sprzyja Pogoni, brak transferów, pseudo kopacze, którym jedyne co wychodzi to obrażanie na kibiców i walenie fot na portale społecznościowe, pseudo dyrektor, który twierdzi, że mamy dwie 11 na tym samym poziomie (czyli poziomie max 1 ligi - chociaż jak pokazał ostatni mecz z Bytovią i tu się trzeba zastanowić...). My ze swojej strony nie raz, nie dwa dawaliśmy im kredyt zaufania - za każdym razem potrafili to zjebać... cudów nie ma co oczekiwać, jak nie będzie sukcesu (a na to się nie zanosi), to nie ma co liczyć na jakiś przełom...


Lisu1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2925 dni




Odp: Coś jest nie tak bracia... - 25/09/2017 18:39
Młodzi są, a starszych nie ma.


Kontakt: [email protected] lub
https://www.facebook.com/granatowobordowi/
https://www.youtube.com/channel/UCxZxAvGhuKMBhf8d8HfCJ8w
 - 1  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.03 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005