Autor
Wiadomość
   Kibice -> Coś jest nie tak bracia... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1153 dni

Coś jest nie tak bracia... - 11/09/2017 18:00
Zakładam ten temat ponieważ ostatnio u nas na stadionie panuje totalne zamulenie...
Nawet nie patrząc na to jaka koszmarna liczba jest na meczach w młynie, to jakość dopingu pozostawia wiele do życzenia.
Nie wiem co się stało, ale ostatnia mobilizacja miała miejsce z Ruchem Chorzów gdzie była udana pod względem jakości dopingu, ale liczba nie powalała. Trzeba sobie wyjaśnić dlaczego w meczach takich jak wczoraj, w "piekełku" bawimy się w śpiewanie jak na pielgrzymce. Na sygnał gniazdowego " O mój mks ja kocham cie" stadion mówi sobie "japierdole", później ograniczamy się do 3 max przyśpiewek. Następną sprawą którą wypada poruszyć to brak jakiejkolwiek już motywacji na przyjście do młyna, na facebooku widać jeden post wszyscy do młyna i cisza. Tyle osób narzekało na marketing w klubie, a jednak frekwencja od początku sezonu jest zajebista. Otwieram temat do dyskusji a nie obrzucania się błotem, trzeba jasno postawić sobie cele bo poziom spada.

Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5107 dni

Odp: Coś jest nie tak bracia... - 12/09/2017 09:26
Mieliśmy w IV lidze już młyn po 50 osób i brak chętnych do robienia czegokolwiek. Teraz jest nas wiele więcej ale twarze które coś robią są od wielu sezonów te same. Poza pojedynczymi osobami brak świeżej krwi. Potrzeba mobilizacji dzielnic i ogarniania ludzi wokół siebie. Znam wielu chłopaków co poszli na inne sektory, bo to, bo tamto. Dla mnie to czyste wygodnictwo. Można poskubać słonecznik, posiedziec na dupie i pośpiewać kiedy się chce, a nie zawsze.

WSZYSTKIE ZMIANY TRZEBA ZACZĄĆ OD SIEBIE

- 1  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 2 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51
Ambasador, FCS_PS

Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:

czas wykonania skryptu: 0.02 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005