Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasi w kadrze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7159 dni

****




Odp: Nasi w kadrze - 20/06/2021 09:50
Piękna historia :) gratulacje Kacper :)
Jak wszedł to widziałem jakiś opór, żeby przekazać mu piłkę, co skutkowało brakiem piłki przez dobre 25 minut??? W sumie zarobił żółtko na koniec dla rywala i z 45 sekund już w doliczonym czasie. Ta kontra co poszedł z Lewym - ajajaj.

Cieszy wypowiedź Sousy, który chwalił Kacpra za dobrze wykonaną robotę taktyczną.

Zobaczcie jakie Kacper zbiera doświadczenie: kadra, otoczka Euro, treningi z takim Zielińskim, Glikiem czy Lewandowskim - bezcenne.

Ps. Niezależnie od wyników - chciałbym by Sousa został. Mało kto zdecydowałby się na takie powołania i takie wybory taktyczne. Mecz o życie, a w 55 minucie wpuszcza chłop najmłodszego gracza Euro w historii.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
TomY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7849 dni

**




Odp: Nasi w kadrze - 20/06/2021 11:36
MNie sie marzy jego pierwszy skład ze Szwecją.. Tam bedzie potrzebna kreatywność bo to nie bedzie takie granie jak z Hiszpanią.. Będzie mniej miejsca, i więcej ataku pozycyjnego.. Myślę, że Koziołek ze swoim wyszkoleniem idealnie wpasował by się w taką taktykę..

Ostatnio edytowany przez: TomY, 20 czerwca 2021, 11:47 [1 raz(y)]


TomY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7849 dni

**




Odp: Nasi w kadrze - 23/06/2021 13:04
Dzis przed południem dzwoni do mnie moj holenderski kolega. Przepracowalem z nim kilka lat i mial tez kiedys okazje byc ze mną na meczu Pogoni.. I pyta mnie.. Tomas ! Co jest z tym Kozłowskim ? Wczoraj dosc obedzernie w holenderskiej TV pokazali Kacpra, jego profil, analize zagrań itp. I do tego koemtarz w studiu, że Ajax monituje tego chlopaka od 2 lat, Feyenord chcialby go juz teraz ale... Nie będzie ich na Kacpra najzwyczajniej stac, bo wedle szacunków ichniejszej TV to w tej chwili najgorętszy towar na młodzieżowym rynku i przy zainteresowaniu europejskich tuzów cena moze stanąc na 15 mln euro + zajebiste bonusy..
Dla mnie oczywistym jest, ze transfer jest przesądzony... Tylko że fajnie byloby go zrobic z głową.. Nich to bedzie klub w którym będzie mogli grac i rozwijać sie a najlepiej po rocznym wypożyczeniu powrotnym..
Wiec mój typ to Dortmund. Tam naprawdę potrafią obchodzić sie z młodymi chlopakami..
Inna sprawa, ze w naszych mediach jest juz sraczka na temat Kacpra.. NIech ten chlopak ma chlodną głowe...


Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7617 dni

**




Odp: Nasi w kadrze - 31/08/2023 16:15
Tak apropo dzisiejszych powołań...


  Pszczółek napisał:  
Co do transferu Bendyczaka. Uważam, że w Pogoni nie wykorzystano jego potencjału. Za mało się u nas gra piłek do napastników w pole karne... Mimo to jego transfer - mniej niż 2 mln euro + ewentualne bonusy - może wyjść około 3 mln euro to spory zastrzyk gotówki dla klubu i pozwoli utrzymać Kacpra Kozłowskiego przez rok... Coś w tej Parmie w nim widzą

A tacy znawcy byli na tym forum


  Bzyku napisał:  
Benedyczak to robi antyreklame naszej akademii.

Nie tylko tym co prezentuje. Ale tez wiele daje do myslenia fakt, ze wobec takiej biedy i ani jednego przyzwoitu wystepu w historii swoich gier na tym poziomie, wciaz to on jest wpuszczany. Czyli inni juniorzy sa jeszcze gorsi?




  cfan napisał:  

  Pszczółek napisał:  

  Owczarek napisał:  
Ta potencjał, chłopak trenuje granie w piłkę całe życie i nie umie trafić z dwóch metrów do bramki, a w innych meczach nawet nie umie sobie sytuacji wypracować. To nie jestem ja czy Ty, że w piłke zagramy od święta i mamy coś zmajstrować, oni trenują kilka razy w tygodniu i od nich wymaga się chociaż podstawowych umiejętności



Kiksują też najlepsi... Chłopak jest pod presją i potrzebuje zaufania a jeszcze sporo się nam odpłaci, ale nie najlepiej hejtować. On ma dopiero 17 lat, nie łatwo wejść w takim wieku i jeszcze sporo przed nim. Sam ma sobie akcje tworzyć jak w poprzednich meczach dostawał tylko górne piłki albo gdy było przy nim kilku przeciwników?



A jakies inne argumenty po za tym ze jest mlody ? nie mam zamiaru go hejtowac, sam pokazuje jakie ma umiejetnosci. Pokopal w kilku meczach, pytanie co w nich pokazal? Fajnie ze twierdzisz ze ma potencjal, tylko co mi jako kibicowi Pogoni z tych ukrytych mocy? Moze kiedys....





  kubełek napisał:  
Noo czyli Wisła, to wypadek przy pracy... już wszystko jasne. W tym roku wyjątkowo szybko pokazali o co gramy... Wolne środy i jest dobrze nie będą się przemęczać, będzie więcej siły, żeby potruchtać na meczu...

Pierdolenie o "młodym, zdolnym"... to co gościu miał w doliczonym czasie, to strzelają trampkarze. Albo to masz albo tego nie masz i nie ma co pieprzyć o młodym i potrzebie czasu...jak to masz, to zamykasz oczy i i tak wpadnie jak tego nie masz, to jedziesz przez kolejne 5 lat na łatce młodego zdolnego... a nie potrafisz strzelić nawet w rezerwach czy jeszcze niżej. Tylko u nas jest taka moda na młodych zdolnych, z którymi obchodzi się jak z jajkiem, za granicą w wieku 17-18 lat masz ukształtowanego piłkarza, który potrafi wejść i zrobić różnicę... presje to mógł mieć Messi czy Mbappe grając przy pełnym stadionie a nie Benedyczak grający przy 3-5 tys. publice... Oczywiście życzę mu żeby odpalił ale powodów ku temu by w to wierzyć jak na ten czas nam nie daje.

Jak ktoś napisał wyżej, to jest antyreklama tej całej akademii, bo jeśli nie mamy gościa, który trafia z 3m do bramki to ja dziękuję.... Matynia kolejny as... Dzisiaj wszyscy na stabilnym - chujowym poziomie. Błanik... czy jemu ktoś powie, że w dryblingu chodzi o to, żeby minąć przeciwnika biegnąc na bramkę RYWALA i dograć do partnera/oddać strzał, a nie mijać go po to żeby za chwilę wycofać piłkę, bo uzmysławiasz sobie "wyszedł mi drybling zaraz wrzucę... a nie kurwa ja nie potrafię prawą nogą i cyk do tyłu". Najlepsze jest to, że gościu jest teoretycznie prawo nożny... strach pomyśleć, co on w takim razie robi lewą nogą.

Milion okazji, 120 minut w nogach i wielki chuj...
Buksa dzisiaj ewidentnie nie jego dzień dlatego w życiu bym mu dzisiaj nie dał strzelać karnego (czasami już tak jest, że nie wejdzie i koniec).

Widząc co robi Baran w meczu na bramce, przed karnymi powiedziałem, że dwa obroni spokojnie... niestety się nie pomyliłem, chociaż akurat nasi bardzo mu pomogli w tym żeby obronił (kto daje najbardziej drewnianego człowieka do strzelania karnego, przecież to groziło kontuzją...)






  FL2 napisał:  
To jest dramat.
I ktoś później mówi ze kibice w szczecinie maja takie wymagania ze piłkarze nie wytrzymują presji.
Jestesmy bajecznie słabi, a pod bramką przeciwnika to co wczoraj sie odstawiało to kryminał. Ale mamy zdolną młodzież, dwie równe jedenastki bla bla..
Oni sa po prostu tak drewniani w aspekcie technicznym. W Szczecinie to chyba nie bedzie nigdy gracza ktory swoimi umiejętnościami zrobiłby roznice






  Ijon_Tichy napisał:  
Jak dla mnie GKS był lepszy jedynie w dwóch kluczowych elementach, byli agresywniejsi i bardziej zapierdalali na boisku + do tego bramkarz. Pomimo tego i tak powinniśmy wygrać kilkoma bramkami. Może w naszej drużynie brakuje lidera z prawdziwego zdarzenia, który weźmie towarzystwo za mordy i odpowiednio poustawia? Co do Benedyczaka to od pierwszego wejścia mnie ten chłopak nie przekonuje i uważam że po prostu jest słaby (nie oceniam gry w juniorach, bo to inna piłka jest), kiks jednak może się zdarzyć każdemu, nie tylko słabemu ale nawet i przeciętnemu piłkarzowi. Szkoda Pucharu.




  EPSON napisał:  

Dokładnie tak jest.Ostatni którego pamiętam to był Edi.Wcześniej Kaniszczew.Nasi wychowankowie nigdy w tym aspekcie sie nie prezentowali dobrze i wygląda na to że dalej szkolenie jest podobne.Czego oczekiwać jak Akademią kieruje człowiek który z technika byl mocno na bakier.Przecież on nie będzie stawiał na to (chociaż w wywiadzie mówił bardzo mądrze) skoro sam zawędrował do reprezentacji szybkością i walecznością.
Podstawski wychowany w Portugalii pokazuje jaka jest różnica w szkoleniu u nas a na zachodzie.Tu drewno uczy grania w piłkę drewno.
i jeszcze jedna refleksja mnie naszła.
Przy obecnych trendach w piłce.Czyli bardzo szybka gra i pressing.Jeśli masz braki w podstawowych kwestiach technicznych to o powodzeniu w polskiej lidze decyduje głównie przypadek.Na boisku można zobaczyć tylko chaos jak wczoraj a jedna akcja z wieloma podaniami jak wyjdzie na mecz to jest wszystko.U nas tak to wlasnie wyglada.






  avelyn napisał:  


A mnie smieszą taki posty obrońców ucisnionych. Mało który małolat ma szanse pokazania się w tak młodym wieku. Nas zmusiała do tego sytuacja, a ewidentnie jej twój ukochany nie wykorzystuje . I jeszcze porównywanie do Walukiewicza, któremu nie wyszedł jeden mecz, a po zagraniach profersorskich widać mega potencjał. Ba, nawet taki Wojtkowski(ten co spierdolil do Lipska a teraz ogony w Wisle gra) pokazywal sowimi zagraniami, ze ma zadatki na pilkarza. U Benedyczaka zupelnie nic nie widac. No ale mlody zdolny, moze w koncu kiedys strzeli gola czy 2! Niech sobie wezmie do serca jak bardzo odstaje nawet od przecietniakow z pierwszej ligi i zacznie zapierdalac, bo wroic Zyro, Fraczczak, Benyama to murawy przez kilka lat nie powącha. Kurwa od mlodziezowca jak wchodzi nie oczekuje zajebistych taktycznych zagrań, ale jakiejś takiej nutki szaleństwa. A tu od kilku godzin na murawie spętane nogi.

Koleljny temat to Rudol i Matynia. Kolesie nie zaliczyli zadnego progressu przez swoj pobyt tutaj. Po co ich trzymać na liście płac. Bo odpalą kiedyś gdzieś indziej jak Zwolak czy Kort? To dobrze dla nich i naszej pilki.




  avelyn napisał:  


łoo panie, jaki kabareciarz. Studio YAYO juz czeka na taki transfer. Ile goli ma twój idol w tym sezonie? Ile asyst? Nawet mem ktory wkleiles jest chujowy, bo tak to moga narzekać hmm.. kibice Napoli jak im Milik prez jakis czas nie strzela.

Ale...mow do dupy to cie osra.

Bez odbioru.




Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.04 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005