Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasi w kadrze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Melu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7559 dni




Odp: Nasi w kadrze - 25/03/2014 15:56
trzech portowców wystąpiło w meczu eliminacji ME
niech chłopaki zdobywają doświadczenie

http://pogonszczecin.pl/aktualnosci/6307/eME-U-17--Grecja---Polska-1-2.html


Na Zawsze Z Pogonią
S T A R G A R D
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5020 dni




Odp: Nasi w kadrze - 06/05/2014 16:07

  Cytat:  
Kadra Polski na mecz z Niemcami

Trener reprezentacji Polski Adam Nawałka ogłosił kadrę na towarzyski mecz z Niemcami. Spotkanie odbędzie się 13 maja o godzinie 20:45 w Hamburgu.

Kadra Polski na mecz z Niemcami:

Bramkarze: Artur Boruc (Southampton FC, Anglia), Radosław Janukiewicz (Pogoń Szczecin), Wojciech Kaczmarek (Zawisza Bydgoszcz),

Obrońcy: Łukasz Szukała (Steaua Bukareszt, Rumunia), Thiago Rangel (Modena FC 1912, Włochy), Jakub Wawrzyniak (Amkar Perm, Rosja), Artur Jędrzejczyk (FK Krasnodar, Rosja), Igor Lewczuk (Zawisza Bydgoszcz), Adam Marciniak (Cracovia), Maciej Wilusz (GKS Bełchatów), Paweł Olkowski (Górnik Zabrze), Grzegorz Wojtkowiak (TSV München von 1860, Niemcy).

Pomocnicy: Mateusz Klich (PEC Zwolle, Holandia), Karol Linetty (Lech Poznań), Eugen Polanski (TSG 1899 Hoffenheim, Niemcy), Maciej Rybus (Tieriek Grozny, Rosja), Grzegorz Krychowiak (Stade de Reims, Francja), Paweł Wszołek (UC Sampdoria, Włochy), Michał Pazdan (Jagiellonia Białystok), Ludovic Obraniak (SV Werder Bremen 1899, Niemcy), Sławomir Peszko (1.FC Köln, Niemcy), Rafał Wolski (ACF Fiorentina, Włochy), Michał Żyro (Legia Warszawa).

Napastnicy: Arkadiusz Milik (FC Augsburg, Niemcy), Łukasz Teodorczyk (Lech Poznań), Marcin Robak (Pogoń Szczecin).



http://www.90minut.pl/news/232/news2324216-Kadra-Polski-na-mecz-z-Niemcami.html


NARESZCIE Radek dostał powołanie. :)


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3890 dni




Odp: Nasi w kadrze - 06/05/2014 17:17
No i na cholerę ? ;/ Radek pewnie nawet szansy nie dostanie na boisku ale przynajmniej jakieś to docenienie jego pracy jest więc ok. Ale Robak ? znów dostanie 10 minut na boisku gdzie nawet szansy na wykazanie się nie będzie miał ? ŻENADA ! On w czasie takiego krótkiego występu ma znacznie większa okazję na kontuzję ( TFU,TFU,TFU) niż na wykazanie się ...


verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7914 dni




Odp: Nasi w kadrze - 06/05/2014 17:17
Nie wiem po co Radkowi to powołanie. I tak moim zdaniem do kadry nie będzie się łapał gdy będzie pełna kadra. Lepiej gdyby był na miejscu i spokojnie trenował nie narażając się na kontuzje. Kilka lat temu może byłbym innego zdania. Jakos jestem dziwnie pewien, że gdyby wypadł przed ważnym meczem Szczęsny, Fabiański i Boruc to i tak między słupkami postawią kogoś innego a nie Radka.


21:37
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3890 dni




Odp: Nasi w kadrze - 06/05/2014 17:20
Ale tak jak napisałem wyżej, zawsze to jakieś wyróżnienie dla jego pracy. Tego, ze została doceniona. Tego, że w końcu go zauważyli i tego, że chociaż dostał te powołanie a nie wiecznie pomijany i zapominany. Nawet jak nie wejdzie na boisko. Inna sprawa z Robakiem ... ale o tym już wyżej napisałem.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5908 dni




Odp: Nasi w kadrze - 06/05/2014 17:24
W ogole caly ten mecz to jedna wielka parodia ;)


zuczek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3692 dni




Odp: Nasi w kadrze - 06/05/2014 17:29
Mam nadzieję że Marcin i Radek zagrają chociaż po 45 minut, bo występy po 10 minut to nie nie mają sensu i jedynie mogą narazić zawodników na kontuzję (oby tak się nie stało). Powołanie dla Radka to chyba docenienie i wyróżnienie pracy jaką wykonał i wykonuje


Ty i tylko Ty jesteś mi przeznaczona,
Ty i tylko Ty do końca moich dni
Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3695 dni




Odp: Nasi w kadrze - 06/05/2014 17:38
Najlepsze jest to, że jak był w większym gazie to miejsca dla niego nie było nawet w kadrze ligowców, a teraz jak dobre mecze przeplata słabszymi to nagle miejsce się znalazło :)


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4096 dni




Odp: Nasi w kadrze - 06/05/2014 18:00
Czy ktoś z adminów mógłby zwrócic uwagę kilku chłopakom, aby nie wrzucali tych samych swoich postów w kilku tematach?

Icar, zuczek ogarnijcie się co chcecie napisać i gdzie!

Co do powołania to nie rozumiem jęczenia dlaczego i po co!

Dla każdego piłkarza powołanie do kadry narodowej to coś szczytnego nawet jeżeli miałby zagrać 5 minut!

Sam Janukiewicz niedawno mówił, że marzy mu się występ w reprezentacji!

Ostatnio edytowany przez: Mazii, 6 maja 2014, 18:32 [1 raz(y)]


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3890 dni




Odp: Nasi w kadrze - 06/05/2014 18:17
Co do mojego postu, to dałem najpierw do jednego, poszedłem po coś do kuchni, wracam i wchodzę do zakładki (kilka ich miałem otwartych), widzę info o składzie na reprezentację i myślałem, ze nie wysłało wiec jeszcze raz posłałem, potem skapowałem się, że w dwóch różnych tematach to było. Pierwszy raz mi się zdarzyło, żebym taki sam post napisał w dwóch tematach, więc nie widziałem powodu żeby specjalnie edytować i to tłumaczyć. A ten drugi kolega z tego co widzę, to po prostu zmałpował po mnie bo nawet sens wypowiedzi ten sam :D

Ostatnio edytowany przez: Icar, 6 maja 2014, 18:32 [1 raz(y)]


vcf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4003 dni




Odp: Nasi w kadrze - 09/05/2014 12:30
http://sport.wp.pl/kat,1726,title,PS-Nawalka-wybral-11-na-Niemcy,wid,16590219,wiadomosc.html
Ponoć Robak od 1'szej minuty! ^^


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6180 dni




Odp: Nasi w kadrze - 13/05/2014 19:32
Robak w pierwszym składzie na mecz z Niemcami. Oby coś w końcu strzelił w tej kadrze i poprawił sobie morale przed meczem z Zawiszą. :) Ciekawe czy Radek dostanie chociaż te parę minut gry?


PS 1948
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3890 dni




Odp: Nasi w kadrze - 13/05/2014 19:58
Już oficjalnie ! Robak od 1 minuty zagra !


No to trzeba trzymać kciuki za Robaczka ! :)


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3971 dni




Odp: Nasi w kadrze - 13/05/2014 20:05
Robaczek w formie, trzeba trzymać kciuki. Kto wie może dzisiaj ukłuje Niemców, w kontekście ewentualnej gry w europejskich pucharach to na pewno będzie wartościowy sprawdzian.


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4445 dni




Odp: Nasi w kadrze - 13/05/2014 20:16
wierze,ze Robak cos strzeli szwabom ku radosci i chwale DUMY POMORZA ;)


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4507 dni




Odp: Nasi w kadrze - 13/05/2014 21:32
Ciężko będzie coś ustrzelić Robakowi, jeśli repra gra tak słabo.


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3695 dni




Odp: Nasi w kadrze - 13/05/2014 21:45
Robak popisu też nie daje, słaby występ. Pewnie po przerwie będzie zmiana.

E: Jednak Robaczek będzie mógł się jeszcze wykazać i dobrze. Niech coś ukłuje


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3890 dni




Odp: Nasi w kadrze - 13/05/2014 21:57
I to tyle z występu Robaka ...


Ale idiotycznie grają, za każdym razem zatrzymują akcję i rozgrywanie piłki, zamiast szybka piłka do przodu do napastnika. Co z tego, że Marcin dobrze ustawiony jak i tak do przodu nie kopią :D


Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6926 dni




Odp: Nasi w kadrze - 13/05/2014 21:59
Cały czas wygląda to tak jakby nie chcieli z nim grać... lub po prostu są tak słabi, że nie umieją podać na 20m?


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3810 dni




Odp: Nasi w kadrze - 13/05/2014 22:40
Milik pokazał jeszcze mniej, to raczej nie kwestia braku chęci gry, a tego, że napastnik w tej kadrze od dawna ma przerąbane... skoro nie idzie Lewandowskiemu, który jest gwiazdą światowego formatu, to nie spodziewajmy się za dużo od innych.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005