Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasi w kadrze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
reclaimenn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4451 dni




Odp: Nasi w kadrze - 21/05/2012 21:24

  Woro napisał:  
za 90 minut:

24-letni pomocnik Pogoni Szczecin Sergei Mošnikov został powołany do szerokiej kadry Estonii.

Estonia rozegra aż pięć spotkań towarzyskich. Najpierw 25 maja zmierzy się z Chorwacją. Trzy dni później zagra z Ukrainą. Później kadra wystąpi w turnieju Baltic Cup, w ramach którego 1 czerwca zagra z Finlandią, a dwa dni później z Litwą lub Łotwą. 5 czerwca Estonia zmierzy się z Francją.





dla mnie prawdziwym kuriozum jest to, że gra u nas cienki jak barszcz reprezentant Trynidadu i Tobago, a na skład nie łapie się reprezentant Estonii, który umiejętnościami nie odstaje od Golli czy Ławy...no kur*a szlag jasny mnie trafia, że nikt mu szansy nie da...po co go brali skoro w ogóle nie gra ??


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć !!
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7237 dni




Odp: Nasi w kadrze - 21/05/2012 21:38

  reclaimenn napisał:  

  Woro napisał:  
za 90 minut:

24-letni pomocnik Pogoni Szczecin Sergei Mošnikov został powołany do szerokiej kadry Estonii.

Estonia rozegra aż pięć spotkań towarzyskich. Najpierw 25 maja zmierzy się z Chorwacją. Trzy dni później zagra z Ukrainą. Później kadra wystąpi w turnieju Baltic Cup, w ramach którego 1 czerwca zagra z Finlandią, a dwa dni później z Litwą lub Łotwą. 5 czerwca Estonia zmierzy się z Francją.





dla mnie prawdziwym kuriozum jest to, że gra u nas cienki jak barszcz reprezentant Trynidadu i Tobago, a na skład nie łapie się reprezentant Estonii, który umiejętnościami nie odstaje od Golli czy Ławy...no kur*a szlag jasny mnie trafia, że nikt mu szansy nie da...po co go brali skoro w ogóle nie gra ??



Reprezentacja Estonii to podobny poziom do reprezentacji Trynidadu i Tobago.
Podejrzewam, że lada dzień przyjdzie powołanie dla Williamsa.


kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7237 dni




Odp: Nasi w kadrze - 25/05/2012 13:39
Dzisiaj o 20.30 Estonia gra w Puli z Chorwacją.
Szanse na występ Mosnikova są minimalne ale jeśli ktoś ma okazje to warto ten mecz zobaczyć (w internecie lub w chorwackiej HRT 2)


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7507 dni

*




Odp: Nasi w kadrze - 26/05/2012 00:15
Niestety Rüütli to nie Smuda i nasz Mosnikov na boisku się nie pojawił. Widocznie selekcjoner Estonii wychodzi z założenia, że jak ktoś nawet w naszej pierwszej lidze nie łapie się do składu to o grze w reprezentacji może pomarzyć. Logiczne.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
boskiantonio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6567 dni




Odp: Nasi w kadrze - 26/05/2012 00:47
Ogladal ktos ostatnio gre Mosnikova w rezerwach? Ja w Bydgoszczy podslyszalem ze nie potrafi dobrze pilki przyjac, wiec nawet nie bylo opcji wkrecenia go do 1 druzyny...


kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7237 dni




Odp: Nasi w kadrze - 03/06/2012 17:39
Siergiej Mosnikov rozegrał 85 minut w meczu o III miejsce turnieju Baltic Cup.
Estonia pokonała Litwę 1-0.


kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7237 dni




Odp: Nasi w kadrze - 15/08/2012 22:51
Kolejny raz Mosnikov... trudno oceniać jego występ bo zagrał nieco ponad 10 minut jednak miał kilka odbiorów.
Żeby kraj mający tyle mieszkańców co Kraków, a zainteresowanie piłką takie jak u nas koszykówką ogrywał nas to ja nie rozumiem... :o


Jaro07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5375 dni




Odp: Nasi w kadrze - 15/08/2012 22:57
Śmieszne jest to, że piłkarz który łapie się do kadry kraju, który jest od nas wyżej w rankingu nie łapał się do pierwszoligowego zespołu z Polski. Jest widocznie za młody, i ma za mało znane w Polsce nazwisko.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

*




Odp: Nasi w kadrze - 15/08/2012 23:20

  kijevo napisał:  
Kolejny raz Mosnikov... trudno oceniać jego występ bo zagrał nieco ponad 10 minut jednak miał kilka odbiorów.
Żeby kraj mający tyle mieszkańców co Kraków, a zainteresowanie piłką takie jak u nas koszykówką ogrywał nas to ja nie rozumiem... :o



Sedzia byl stronniczy, boisko krzywe, pogoda zla, nasi "pilkarze" zmeczeni dluuuga podroza, zupa byla za slona

Wiec krzyczmy wesolo:
nic sie nie stalo, Polacy nic sie nie stalo....


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Nasi w kadrze - 15/08/2012 23:52
jedyne totalne wyłożenie lachy i zero zainteresowania tym wszystkim, a co z w perspektywie odbije sie na dotowaniu tego chłamu przez sponsorów itp może paradoksalnie jeszcze uratować kopana w naszym kraju. do piłki będą szli nie ci co chcą sie nachapać i poszpanować, tylko tacy którzy maja do tego dryg i jakieś ambicje. no ale to bardzo daleka droga.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Pietras
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6623 dni

*




Odp: Nasi w kadrze - 16/08/2012 02:32
spokojnie bez napinki następnym razem nam się uda... z wyspami owczymi albo arcygroźną andorą...


Bronek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6775 dni




Odp: Nasi w kadrze - 16/08/2012 08:11
Dziwi mnie Lewandowski, niby taka gwiazda bundesligi, tyle bramek tam nastrzelał, a w reprezentacji to jak dla mnie gra jedno wielkie D N O.
A z taką grą całej reprezentacji to nawet gra z 3 napastnikami niewiele zmieni w sile ofensywnej. Jak się nie zaczną dobrze zgrywać to eliminacje będą wielką klapą!!


Obrazek jpg wstawiony na forum
Nie myślę "jak to będzie wyglądać", ale myślę "jak to zrobić"!
Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7512 dni

****




Odp: Nasi w kadrze - 16/08/2012 08:38
Od Igrzysk Olimpijskich i przegranej siatkarzy w meczu z Australią mimowoli przestały emocjonować mnie występy Polaków. Wczoraj jak na to patrzyłem to śmiech ogarniał, bo podobno tak chcieli zmazać po sobie plamę z euro.

Dobrze że jest Pogoń


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6766 dni

****




Odp: Nasi w kadrze - 16/08/2012 10:38

  Bronek napisał:  
Dziwi mnie Lewandowski, niby taka gwiazda bundesligi, tyle bramek tam nastrzelał, a w reprezentacji to jak dla mnie gra jedno wielkie D N O.
A z taką grą całej reprezentacji to nawet gra z 3 napastnikami niewiele zmieni w sile ofensywnej. Jak się nie zaczną dobrze zgrywać to eliminacje będą wielką klapą!!



i niech są wielką klapą! tak jak ktoś wyżej napisał, tylko totalne olanie repry i mega nipowodzenie we wszystkich mozliwych eliminacjach może sprawić, że coś się zmieni w tym jebanym PZPNie, że w końcu ten beton się posypie..


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
RC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6205 dni




Odp: Nasi w kadrze - 16/08/2012 11:12

  TeHaCe napisał:  

  Bronek napisał:  
Dziwi mnie Lewandowski, niby taka gwiazda bundesligi, tyle bramek tam nastrzelał, a w reprezentacji to jak dla mnie gra jedno wielkie D N O.
A z taką grą całej reprezentacji to nawet gra z 3 napastnikami niewiele zmieni w sile ofensywnej. Jak się nie zaczną dobrze zgrywać to eliminacje będą wielką klapą!!



i niech są wielką klapą! tak jak ktoś wyżej napisał, tylko totalne olanie repry i mega nipowodzenie we wszystkich mozliwych eliminacjach może sprawić, że coś się zmieni w tym jebanym PZPNie, że w końcu ten beton się posypie..



wierzysz w to? wtedy zwolnią Fornalika i tyle


Bukowe
Puchallowen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4449 dni




Odp: Nasi w kadrze - 16/08/2012 11:23

  kijevo napisał:  
Kolejny raz Mosnikov... trudno oceniać jego występ bo zagrał nieco ponad 10 minut jednak miał kilka odbiorów.
Żeby kraj mający tyle mieszkańców co Kraków, a zainteresowanie piłką takie jak u nas koszykówką ogrywał nas to ja nie rozumiem... :o




Wlasnie skonczylem ogladac powtorke, od 85minuty do 94 Mosnikov nie dotknal pilki , w 94 spowodowal rzut wolny gdzie polacy prawie strzelili gola (pilki nie trafil). Nie wiem gdzie on byl przez cale 10 minut ale przypominalo to spacerowicza...


Petar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7573 dni




Odp: Nasi w kadrze - 16/08/2012 11:38

  Puchallowen napisał:  

  kijevo napisał:  
Kolejny raz Mosnikov... trudno oceniać jego występ bo zagrał nieco ponad 10 minut jednak miał kilka odbiorów.
Żeby kraj mający tyle mieszkańców co Kraków, a zainteresowanie piłką takie jak u nas koszykówką ogrywał nas to ja nie rozumiem... :o




Wlasnie skonczylem ogladac powtorke, od 85minuty do 94 Mosnikov nie dotknal pilki , w 94 spowodowal rzut wolny gdzie polacy prawie strzelili gola (pilki nie trafil). Nie wiem gdzie on byl przez cale 10 minut ale przypominalo to spacerowicza...



To chyba nie tą powtórkę co trzeba oglądałeś... ja widziałem minimum 3 razy Mosnikova przy piłce, np przy tym jak odebrał piłkę Polanskiemu jak jakiemuś amatorowi. Grał parę minut ale występ jak najbardziej pozytywny. Co do naszych eurogwiazd nie będę się wypowiadał... szkoda czasu


Puchallowen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4449 dni




Odp: Nasi w kadrze - 16/08/2012 14:39

  Petar napisał:  

  Puchallowen napisał:  

  kijevo napisał:  
Kolejny raz Mosnikov... trudno oceniać jego występ bo zagrał nieco ponad 10 minut jednak miał kilka odbiorów.
Żeby kraj mający tyle mieszkańców co Kraków, a zainteresowanie piłką takie jak u nas koszykówką ogrywał nas to ja nie rozumiem... :o




Wlasnie skonczylem ogladac powtorke, od 85minuty do 94 Mosnikov nie dotknal pilki , w 94 spowodowal rzut wolny gdzie polacy prawie strzelili gola (pilki nie trafil). Nie wiem gdzie on byl przez cale 10 minut ale przypominalo to spacerowicza...



To chyba nie tą powtórkę co trzeba oglądałeś... ja widziałem minimum 3 razy Mosnikova przy piłce, np przy tym jak odebrał piłkę Polanskiemu jak jakiemuś amatorowi. Grał parę minut ale występ jak najbardziej pozytywny. Co do naszych eurogwiazd nie będę się wypowiadał... szkoda czasu





to obejrzyj jeszcze raz, od 85 nie widzial pilki, mowa o zawodniku z numerem 16


Petar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7573 dni




Odp: Nasi w kadrze - 16/08/2012 15:27
86 min Mosnikov odbiera piłkę Polanskiemu i biegnie na nasza połowę, zresztą gdy był przy piłce to za każdym razem komentator wymawia jego nazwisko, to nie wiem jak mogłeś tego nie zauważyć


OskarDąbie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4877 dni




Odp: Nasi w kadrze - 16/08/2012 16:56
dokładnie, up masz rację, Mosnikov był przy piłce kila razy, a nawet odebrał ją Polanskiemu


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005