Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasi w kadrze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Nasi w kadrze - 05/03/2014 22:40
Cieszmy sie z grupy z wyspiarzami, tako rzekł idol "Tomek" Tomaszewski. A Nawałka do wyjebania z kadry jest juz dziś teraz by kolejne eliminacje nie okazały sie jedna wielka katastrofą. Choć z drugiej strony nie widzę kandydata który miałby zbawić to tak zwana reprezentacje Polski.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4227 dni




Odp: Nasi w kadrze - 05/03/2014 22:41
Nawałka to jest jakiś ignorant.Jest 5 min. do końca przegrywamy a on 3 min. zabiera na robienie zmian które nic nie są w stanie dać.
Oczy przecierałem ze zdumienia.
Milik natomiast bardzo dobry mecz oraz Peszko którego zmienił.Brzyski i cała druga linia to tragedia.
Nawałka będzie raczej stawiał na Milika jako zmiennika Lewego bo ten chłopak ma 20-lat.Robak i Teodorczyk to tylko nagroda za dobre występy w lidze.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3965 dni




Odp: Nasi w kadrze - 05/03/2014 22:48
Z tym Nawałką to macie rację. I tak jego osiągnięcia ligowe w porównianiu z osiągnięciami Smudy wypadają blado. Więc skoro nie poszło Frankowi to dlaczego miałoby pójść akurat Nawałce. Nigdy nie myślałem, że to powiem, ale za Smudy to chociaż słabe mecze przeplataliśmy niezłtmi. Były momenty fajnej gry. A tutaj żenada poraz kolejny. Przecież ta Szkocja wogle nie grała w piłkę. Mają najsłabszą kadrę od lat, a i tak przez cały mecz nie potrafiliśmy im praktycznie zagrozić.


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4439 dni




Odp: Nasi w kadrze - 05/03/2014 23:41
zeby cos jeszcze uratowac to trzeba natychmiast wypier.... trenera w różowym szaliczku i zatrudnic kogos z zagranicy.dlaczego? jest takie powiedzenie do trzech razy sztuka .... trzeci polski trener i jest co raz gorzej.tylko trener z zagranicy moze dla nas uratowac baraze na euro.
Robakowi niech juz dadza spokoj,bo jego powołania sa bez sensu.musi grac reprezentacyjny antynapastnik Lewandowski,a jak juz jasnie pana nie ma to i tak w hierarchi napastnikow Robak jest na ogony.szkoda jego czasu i lepiech niech przygotowuje sie do kolejnego ligowego meczu.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6079 dni




Odp: Nasi w kadrze - 06/03/2014 01:04

  kibicMKS napisał:  
zeby cos jeszcze uratowac to trzeba natychmiast wypier.... trenera w różowym szaliczku i zatrudnic kogos z zagranicy.dlaczego? jest takie powiedzenie do trzech razy sztuka .... trzeci polski trener i jest co raz gorzej.tylko trener z zagranicy moze dla nas uratowac baraze na euro.
Robakowi niech juz dadza spokoj,bo jego powołania sa bez sensu.musi grac reprezentacyjny antynapastnik Lewandowski,a jak juz jasnie pana nie ma to i tak w hierarchi napastnikow Robak jest na ogony.szkoda jego czasu i lepiech niech przygotowuje sie do kolejnego ligowego meczu.



Skoro po strzelaniu 5 goli wicemistrzowi Polski nie zagrał nawet połowy, a grał Milik nominalny rezerwowy w swoim klubie, to kadra raczej nie dla Robaka. A szkoda, bo dziś zabrakło kadrze skuteczności, którą Robak ostatnio ma.
Miałem możliwość obejrzeć mecz na żywo i patrzyłem pod kontem Robaka. Przez te końcowe 20 min. dwa razy miał okazję zetknąć się z piłką. Raz odegrał z klepki gdzie strzał kolegi zablokowali. Dwa zrobił szpagat i nie sięgnął piłki. Na pewno nie szukali go zbyt mocno koledzy z drużyny. Wrzutki też nie były kierowane do niego ;)
Pozostaje mu skupić się na grze w Pogoni.


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7249 dni

*




Odp: Nasi w kadrze - 06/03/2014 07:52
System gry kadry nie jest dobry dla napastników. Bo mamy beznadziejną linię pomocy, która w ogóle nie daje podań do napastników. W tym meczu jedynym, który starał się podawać czasami do przodu był Obraniak. Reszta tylko do tyłu i wszerz zgodnie z zasadą "niech on się martwi".

Dlatego Lewandowski jest cieniem samego siebie w kadrze. Dlatego Milik dzisiaj był niemal kompletnie niewidoczny gdy grał na szpicy. A jak zszedł na skrzydło, to jego gra wyglądała dużo lepiej. Bo wreszcie dostawał piłkę.
Tak samo Robak. Biegał, czekał, ale nie dostał ani jednego dokładnego podania. Tylko raz piłka w dość przypadkowy sposób do niego trafiła po jakimś rykoszecie (jeśli dobrze pamiętam) i wyłożył piłkę Milikowi.

Cóż - ten mecz jeśli miał być jakimś testem to dla Milika, a nie Robaka. Robak jest w kadrze napastnikiem nr 3 i raczej na razie musi się z tym pogodzić.


londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5014 dni




Odp: Nasi w kadrze - 06/03/2014 10:44

  Bzyku napisał:  
Cóż - ten mecz jeśli miał być jakimś testem to dla Milika, a nie Robaka. Robak jest w kadrze napastnikiem nr 3 i raczej na razie musi się z tym pogodzić.



Tym bardziej, że Robak wszedł za Obraniaka, czyli w praktyce jedynego pomocnika, który potrafił dograć dobrze piłkę...


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6079 dni




Odp: Nasi w kadrze - 06/03/2014 11:07

  londoner napisał:  

  Bzyku napisał:  
Cóż - ten mecz jeśli miał być jakimś testem to dla Milika, a nie Robaka. Robak jest w kadrze napastnikiem nr 3 i raczej na razie musi się z tym pogodzić.



Tym bardziej, że Robak wszedł za Obraniaka, czyli w praktyce jedynego pomocnika, który potrafił dograć dobrze piłkę...



Ja mam wrażenie, że tak na odczepnego Robaka wystawił na te kilkanaście minut po świetnej grze w lidze. Tak będzie stawiał i promował na rynku młodszych napastników, nawet Teodorczyka przed Robakiem.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5902 dni




Odp: Nasi w kadrze - 06/03/2014 11:19

  Janek80 napisał:  

  londoner napisał:  

  Bzyku napisał:  
Cóż - ten mecz jeśli miał być jakimś testem to dla Milika, a nie Robaka. Robak jest w kadrze napastnikiem nr 3 i raczej na razie musi się z tym pogodzić.



Tym bardziej, że Robak wszedł za Obraniaka, czyli w praktyce jedynego pomocnika, który potrafił dograć dobrze piłkę...



Ja mam wrażenie, że tak na odczepnego Robaka wystawił na te kilkanaście minut po świetnej grze w lidze. Tak będzie stawiał i promował na rynku młodszych napastników, nawet Teodorczyka przed Robakiem.



A dziwisz sie?


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6079 dni




Odp: Nasi w kadrze - 06/03/2014 12:08

  Przema napisał:  

  Janek80 napisał:  

  londoner napisał:  

  Bzyku napisał:  
Cóż - ten mecz jeśli miał być jakimś testem to dla Milika, . Robak jest w kadrze napastnikiem nr 3 i raczej na razie musi się z tym pogodzić.



Tym bardziej, że Robak wszedł za Obraniaka, czyli w praktyce jedynego pomocnika, który potrafił dograć dobrze piłkę...



Ja mam wrażenie, że tak na odczepnego Robaka wystawił na te kilkanaście minut po świetnej grze w lidze. Tak będzie stawiał i promował na rynku młodszych napastników, nawet Teodorczyka przed Robakiem.



A dziwisz sie?



Wolałbym, żeby dostał szansę Robak chociaż pół meczu. Być może zagrałby skutecznie także i w kadrze z pożytkiem dla reprezentacji.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5902 dni




Odp: Nasi w kadrze - 06/03/2014 12:14
Od poczatku kazdy wiedzial, ze dostal powolanie na alibi dla Nawalki. Gosc ma forme strzelecka i powolanie dostac musial, ale w pamieci mamy poprzednie wystepy, a takze wiek zawodnika, ktory lepszy nie bedzie, a lata uplywaja. Druzyne trzeba budowac pod katem eliminacji i ewentualnego turnieju. To, ze w hierarchii jest za Lewym, Milikiem i Teodorczykiem jakos mnie nie dziwi.


Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6920 dni




Odp: Nasi w kadrze - 06/03/2014 17:15

  Przema napisał:  
Od poczatku kazdy wiedzial, ze dostal powolanie na alibi dla Nawalki. Gosc ma forme strzelecka i powolanie dostac musial, ale w pamieci mamy poprzednie wystepy, a takze wiek zawodnika, ktory lepszy nie bedzie, a lata uplywaja. Druzyne trzeba budowac pod katem eliminacji i ewentualnego turnieju. To, ze w hierarchii jest za Lewym, Milikiem i Teodorczykiem jakos mnie nie dziwi.



A mnie cały czas dziwi to, że Nawałka nie może dać pokazać się Robakowi w większym wymiarze czasowym niż ostatnie 15 minut gdzie i tak nie dostaje już podań. Wiek zawodnika? Nie róbmy z niego emeryta- 31 lat to nie jest taki wiek, że kończy się karierę bo może jeszcze pokopać 3 lata na poziomie.


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3965 dni




Odp: Nasi w kadrze - 06/03/2014 17:21

  Doktor napisał:  
Wiek zawodnika? Nie róbmy z niego emeryta- 31 lat to nie jest taki wiek, że kończy się karierę bo może jeszcze pokopać 3 lata na poziomie.



Zwłaszcza, że rzekomo Nawałka namawiał Głowackiego na powrót do reprezentacji. To raczej nie kwestia wieku, a hierarchia ustanowiona przez selekcjonera sprawia, że Robak w tej chwili przegrywa z Milikiem. Również mi szkoda, że Marcin nie dostał prawdziwej szansy, ale i tak jestem dumny z tego że piłkarz Pogoni jest regularnie w kręgu reprezentacji. Trzeba mieć tylko nadzieję, że jeszcze będzie miał okazję aby pokazać co potrafi.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6079 dni




Odp: Nasi w kadrze - 07/03/2014 00:08

  Przema napisał:  
Od poczatku kazdy wiedzial, ze dostal powolanie na alibi dla Nawalki. Gosc ma forme strzelecka i powolanie dostac musial, ale w pamieci mamy poprzednie wystepy, a takze wiek zawodnika, ktory lepszy nie bedzie, a lata uplywaja. Druzyne trzeba budowac pod katem eliminacji i ewentualnego turnieju. To, ze w hierarchii jest za Lewym, Milikiem i Teodorczykiem jakos mnie nie dziwi.



Spokojnie skuteczny Robak mógłby dużo więcej dać kadrze w eliminacjach i dalej niż niemiłosiernie nieskuteczny choćby w meczu kadry z Norwegią Teodorczyk. Grzejący zazwyczaj ławę w klubie Milik też nie jest gwarantem wyższego poziomu.
To powiedz czemu bierze go tylko na alibi, a nie chce dać mu prawdziwej szansy? Boi się, że może się sprawdzić z pożytkiem dla drużyny reprezentacyjnej? Przecież powinno trenerowi kadry zależeć na tym by grali najlepsi.

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 7 marca 2014, 00:45 [1 raz(y)]


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3884 dni




Odp: Nasi w kadrze - 07/03/2014 01:03
Po prostu go nie widzi w swojej kadrze. Smuda też miał swoje odchyły. Nie ma co płakać a trzeba się wręcz cieszyć. Mniejsze szanse na kontuzje i może jeszcze jedno takie beznadziejne powołanie na 10 minut i możesz następnym razem Robak sam mu faka pokaże. Ta reprezentacja i tak już jest na dnie i Nawałka popłynie razem z nią na dno dna. Nie ma co Robaka razem z nimi tam ciągnąc.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6079 dni




Odp: Nasi w kadrze - 07/03/2014 01:56

  Icar napisał:  
Po prostu go nie widzi w swojej kadrze. Smuda też miał swoje odchyły. Nie ma co płakać a trzeba się wręcz cieszyć. Mniejsze szanse na kontuzje i może jeszcze jedno takie beznadziejne powołanie na 10 minut i możesz następnym razem Robak sam mu faka pokaże. Ta reprezentacja i tak już jest na dnie i Nawałka popłynie razem z nią na dno dna. Nie ma co Robaka razem z nimi tam ciągnąc.



W sumie niestety masz pewnie rację. Z góry było wiadomo, że misja objęcia kadry Polski to kamikadze za dobrą kasę.
Robak zbawicielem kadry raczej nie będzie ;)
Śmieszą mnie te oderwane od rzeczywistości komentarze niektórych dziennikarzy typu, że nie wyobrażają sobie braku awansu Polski do 24 zespołowych ME :)
Patrząc realnie będzie bardzo ciężko awansować...


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5902 dni




Odp: Nasi w kadrze - 07/03/2014 03:45

  Janek80 napisał:  

  Przema napisał:  
Od poczatku kazdy wiedzial, ze dostal powolanie na alibi dla Nawalki. Gosc ma forme strzelecka i powolanie dostac musial, ale w pamieci mamy poprzednie wystepy, a takze wiek zawodnika, ktory lepszy nie bedzie, a lata uplywaja. Druzyne trzeba budowac pod katem eliminacji i ewentualnego turnieju. To, ze w hierarchii jest za Lewym, Milikiem i Teodorczykiem jakos mnie nie dziwi.



Spokojnie skuteczny Robak mógłby dużo więcej dać kadrze w eliminacjach i dalej niż niemiłosiernie nieskuteczny choćby w meczu kadry z Norwegią Teodorczyk. Grzejący zazwyczaj ławę w klubie Milik też nie jest gwarantem wyższego poziomu.
To powiedz czemu bierze go tylko na alibi, a nie chce dać mu prawdziwej szansy? Boi się, że może się sprawdzić z pożytkiem dla drużyny reprezentacyjnej? Przecież powinno trenerowi kadry zależeć na tym by grali najlepsi.



Tej kadrze nic nie daje o niebo skuteczniejszy w lepszej lidze Lewandowski, a Ty cudow oczekujesz od Robaka. Ja mu zycze jak najlepiej,ale ta druzyna jest tak mierna, ze to niemozliwe. Nawalka bedzie zastawial sie mlodoscia konkurentow i to bedzie jakis tam argument. Wszak Robak to nie Frankowski, a przekroczenie bariery 10 bramek na sezon zdarzylo sie pierwszy raz od dawna.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6079 dni




Odp: Nasi w kadrze - 07/03/2014 10:49

  Przema napisał:  

  Janek80 napisał:  

  Przema napisał:  
Od poczatku kazdy wiedzial, ze dostal powolanie na alibi dla Nawalki. Gosc ma forme strzelecka i powolanie dostac musial, ale w pamieci mamy poprzednie wystepy, a takze wiek zawodnika, ktory lepszy nie bedzie, a lata uplywaja. Druzyne trzeba budowac pod katem eliminacji i ewentualnego turnieju. To, ze w hierarchii jest za Lewym, Milikiem i Teodorczykiem jakos mnie nie dziwi.



Spokojnie skuteczny Robak mógłby dużo więcej dać kadrze w eliminacjach i dalej niż niemiłosiernie nieskuteczny choćby w meczu kadry z Norwegią Teodorczyk. Grzejący zazwyczaj ławę w klubie Milik też nie jest gwarantem wyższego poziomu.
To powiedz czemu bierze go tylko na alibi, a nie chce dać mu prawdziwej szansy? Boi się, że może się sprawdzić z pożytkiem dla drużyny reprezentacyjnej? Przecież powinno trenerowi kadry zależeć na tym by grali najlepsi.



Tej kadrze nic nie daje o niebo skuteczniejszy w lepszej lidze Lewandowski, a Ty cudow oczekujesz od Robaka. Ja mu zycze jak najlepiej,ale ta druzyna jest tak mierna, ze to niemozliwe. Nawalka bedzie zastawial sie mlodoscia konkurentow i to bedzie jakis tam argument. Wszak Robak to nie Frankowski, a przekroczenie bariery 10 bramek na sezon zdarzylo sie pierwszy raz od dawna.



Nawałka jest selekcjonerem. On decyduje i będzie odpowiadał. Ja bym na jego miejscu dał szanse Robakowi, bo zasługuje na nią swoją postawą w naszej lidze.
Co zrobić. Selekcjoner zrobi jak będzie chciał.
Z punktu widzenia kibica Pogoni i reprezentacji fajnie by było jakby został Robak sprawdzony dłużej niż końcówka meczu. Jeżeli będzie dalej strzelał dużo goli w Pogoni, to może "wymusić" na Nawałce, aby dostał większą szanse na grę w reprezentacji ;)


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5902 dni




Odp: Nasi w kadrze - 07/03/2014 11:21

  Janek80 napisał:  

  Przema napisał:  

  Janek80 napisał:  

  Przema napisał:  
Od poczatku kazdy wiedzial, ze dostal powolanie na alibi dla Nawalki. Gosc ma forme strzelecka i powolanie dostac musial, ale w pamieci mamy poprzednie wystepy, a takze wiek zawodnika, ktory lepszy nie bedzie, a lata uplywaja. Druzyne trzeba budowac pod katem eliminacji i ewentualnego turnieju. To, ze w hierarchii jest za Lewym, Milikiem i Teodorczykiem jakos mnie nie dziwi.



Spokojnie skuteczny Robak mógłby dużo więcej dać kadrze w eliminacjach i dalej niż niemiłosiernie nieskuteczny choćby w meczu kadry z Norwegią Teodorczyk. Grzejący zazwyczaj ławę w klubie Milik też nie jest gwarantem wyższego poziomu.
To powiedz czemu bierze go tylko na alibi, a nie chce dać mu prawdziwej szansy? Boi się, że może się sprawdzić z pożytkiem dla drużyny reprezentacyjnej? Przecież powinno trenerowi kadry zależeć na tym by grali najlepsi.



Tej kadrze nic nie daje o niebo skuteczniejszy w lepszej lidze Lewandowski, a Ty cudow oczekujesz od Robaka. Ja mu zycze jak najlepiej,ale ta druzyna jest tak mierna, ze to niemozliwe. Nawalka bedzie zastawial sie mlodoscia konkurentow i to bedzie jakis tam argument. Wszak Robak to nie Frankowski, a przekroczenie bariery 10 bramek na sezon zdarzylo sie pierwszy raz od dawna.



Nawałka jest selekcjonerem. On decyduje i będzie odpowiadał. Ja bym na jego miejscu dał szanse Robakowi, bo zasługuje na nią swoją postawą w naszej lidze.
Co zrobić. Selekcjoner zrobi jak będzie chciał.
Z punktu widzenia kibica Pogoni i reprezentacji fajnie by było jakby został Robak sprawdzony dłużej niż końcówka meczu. Jeżeli będzie dalej strzelał dużo goli w Pogoni, to może "wymusić" na Nawałce, aby dostał większą szanse na grę w reprezentacji ;)



Jak ma dostawac takie powolania, to niech lepiej Nawalka sobie daruje. Szkoda czasu i nerwow.
A na miejscu Nawalki to ja bym sie podal do dymisji.Nie sadzilem, ze zatesknie za Smuda czy nawet Fornalikiem. Zapowiada sie najgorszy selekcjoner w historii.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6079 dni




Odp: Nasi w kadrze - 07/03/2014 11:41

  Przema napisał:  

  Janek80 napisał:  

  Przema napisał:  

  Janek80 napisał:  

  Przema napisał:  
Od poczatku kazdy wiedzial, ze dostal powolanie na alibi dla Nawalki. Gosc ma forme strzelecka i powolanie dostac musial, ale w pamieci mamy poprzednie wystepy, a takze wiek zawodnika, ktory lepszy nie bedzie, a lata uplywaja. Druzyne trzeba budowac pod katem eliminacji i ewentualnego turnieju. To, ze w hierarchii jest za Lewym, Milikiem i Teodorczykiem jakos mnie nie dziwi.



Spokojnie skuteczny Robak mógłby dużo więcej dać kadrze w eliminacjach i dalej niż niemiłosiernie nieskuteczny choćby w meczu kadry z Norwegią Teodorczyk. Grzejący zazwyczaj ławę w klubie Milik też nie jest gwarantem wyższego poziomu.
To powiedz czemu bierze go tylko na alibi, a nie chce dać mu prawdziwej szansy? Boi się, że może się sprawdzić z pożytkiem dla drużyny reprezentacyjnej? Przecież powinno trenerowi kadry zależeć na tym by grali najlepsi.



Tej kadrze nic nie daje o niebo skuteczniejszy w lepszej lidze Lewandowski, a Ty cudow oczekujesz od Robaka. Ja mu zycze jak najlepiej,ale ta druzyna jest tak mierna, ze to niemozliwe. Nawalka bedzie zastawial sie mlodoscia konkurentow i to bedzie jakis tam argument. Wszak Robak to nie Frankowski, a przekroczenie bariery 10 bramek na sezon zdarzylo sie pierwszy raz od dawna.



Nawałka jest selekcjonerem. On decyduje i będzie odpowiadał. Ja bym na jego miejscu dał szanse Robakowi, bo zasługuje na nią swoją postawą w naszej lidze.
Co zrobić. Selekcjoner zrobi jak będzie chciał.
Z punktu widzenia kibica Pogoni i reprezentacji fajnie by było jakby został Robak sprawdzony dłużej niż końcówka meczu. Jeżeli będzie dalej strzelał dużo goli w Pogoni, to może "wymusić" na Nawałce, aby dostał większą szanse na grę w reprezentacji ;)



Jak ma dostawac takie powolania, to niech lepiej Nawalka sobie daruje. Szkoda czasu i nerwow.
A na miejscu Nawalki to ja bym sie podal do dymisji.Nie sadzilem, ze zatesknie za Smuda czy nawet Fornalikiem. Zapowiada sie najgorszy selekcjoner w historii.



Robak ma już swoje lata. Nabijanie występów w kadrze w końcówkach meczy raczej mija się z celem. Do takich występów to faktycznie lepiej, żeby Robakowi dał spokój, a wpuszczał na "ogony" młodych.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.39 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005