Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Herb Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6226 dni

*




Odp: Herb Pogoni - 09/08/2009 11:34
Posiada ktoś fote herbu na ścianie? Wiem że w klubie jest ale potrzebowałbym zdjęcie. Chciałem sobie walnąć takowy u siebie a może ktoś już coś takiego ma? ;)


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Fazi1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5409 dni




Odp: Herb Pogoni - 10/08/2009 02:26

  Animal. napisał:  
Posiada ktoś fote herbu na ścianie? Wiem że w klubie jest ale potrzebowałbym zdjęcie. Chciałem sobie walnąć takowy u siebie a może ktoś już coś takiego ma? ;)


chcesz taką jak w klubie ??


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6226 dni

*




Odp: Herb Pogoni - 10/08/2009 10:07
możesz zapodać


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6226 dni

*




Odp: Herb Pogoni - 24/08/2009 13:31
Podałby ktoś konkretne nr kolorów farb potrzebnych do namalowania herbu na ścianke? ;) patrzyłem na stronce dekorala ale tam od chuja jest odcieni..


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7407 dni




Odp: Herb Pogoni - 24/08/2009 13:51

  Animal. napisał:  
Podałby ktoś konkretne nr kolorów farb potrzebnych do namalowania herbu na ścianke? ;) patrzyłem na stronce dekorala ale tam od chuja jest odcieni..



ja mam numery CMYK i RGB więc jak co podbij na maila to ci wysle


Bartek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5399 dni




Odp: Herb Pogoni - 26/08/2009 21:41
Mam pytanie czy ma ktoś może szablon złotego gryfa bo widziełem kiedyś takie zdjęcie złotego gryfa namalowanego sprayem. i chciałbym sobie takiego na ściane walnąć albo może wie ktoś jak namalować fajnie cały herb. (jakieś instrukcje, pomysły):D pozdro.


Spider-Man
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5514 dni




Odp: Herb Pogoni - 27/08/2009 18:27
Poszukuję grafiki samego Gryfa w dużych rozmiarach. Posiada ktoś taką?


.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7134 dni




Odp: Herb Pogoni - 27/08/2009 18:53
Obrazek png wstawiony na forum


Spider-Man
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5514 dni




Odp: Herb Pogoni - 27/08/2009 21:04
Wielkie dzięki.


Spider-Man
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5514 dni




Odp: Herb Pogoni - 01/09/2009 19:16
Jaką czcionką jest na herbie napis "POGOŃ" i jaką napis "1948" ?


Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7407 dni




Odp: Herb Pogoni - 01/09/2009 19:23

  Arso napisał:  
Jaką czcionką jest na herbie napis "POGOŃ" i jaką napis "1948" ?



to już wiedzą klubowi marketingowcy, ktorzy chronią księge wizualizacji herbu


Spider-Man
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5514 dni




Odp: Herb Pogoni - 01/09/2009 19:30
Dzięki za szybką odpowiedz :)


arik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5819 dni




Odp: Herb Pogoni - 01/09/2009 21:19

  Cobra_S napisał:  

  Arso napisał:  
Jaką czcionką jest na herbie napis "POGOŃ" i jaką napis "1948" ?



to już wiedzą klubowi marketingowcy, ktorzy chronią księge wizualizacji herbu



A tak z ciekawości, bo widze, że ogarniasz sporo w tej kwestii...mowisz ze wizualizacja herbu jest chroniona, wiec gdybym wiedzial jakie to sa czcionki i je podał, to złamałbym jakieś prawo, czy nie? To tak z czystej ciekawości już pytam, bo warto takie rzeczy wiedzieć:)


Obrazek png wstawiony na forum
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7237 dni

***




Odp: Herb Pogoni - 01/09/2009 22:55

  Arso napisał:  
Dzięki za szybką odpowiedz :)



Najbardziej żbliżoną czcionką do czcionku uzytej w herbie jest Century Gothic - oczywiście trochę trzeba ją zwęzić trochę rozciagnąć i jest bardzo bardzo podobna, ale nie identyczna.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Roman Pigwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5584 dni

*




Odp: Herb Pogoni - 01/09/2009 23:14

  Bartek. napisał:  
Mam pytanie czy ma ktoś może szablon złotego gryfa bo widziełem kiedyś takie zdjęcie złotego gryfa namalowanego sprayem. i chciałbym sobie takiego na ściane walnąć albo może wie ktoś jak namalować fajnie cały herb. (jakieś instrukcje, pomysły):D pozdro.



przyłączam się


https://www.facebook.com/ekipakryzys/ Grupa turystyczna mocno powiązana z FCWK - POGOŃ SZCZECIN
Corny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5841 dni




Odp: Herb Pogoni - 02/09/2009 12:31

  Wysoka-PS napisał:  

  Bartek. napisał:  
Mam pytanie czy ma ktoś może szablon złotego gryfa bo widziełem kiedyś takie zdjęcie złotego gryfa namalowanego sprayem. i chciałbym sobie takiego na ściane walnąć albo może wie ktoś jak namalować fajnie cały herb. (jakieś instrukcje, pomysły):D pozdro.



przyłączam się



Najlepiej obliczcie proporcje herbu (wysokość ; szerokość) Namalujcie tarcze i na tarczy złotego gryfa od szablonu. Szablon rzecz jasna musicie zrobić sami najlepiej kilka tektur wielkości A3 i naszkicować ,i powycinać nie potrzebne części tekturki, potem szablon na ścianę i powoli z dokładnością po szablonie malować gryfa :) Tylko trzeba uważać żeby się tam tekturka nie zgięła bo będzie krzywo. I żeby wyszło wam naprawdę fajnie to muszą być te proporcje dobrane idealne. Trzeba się z tym pobawić po prostu, i efekt będzie taki jakiego się spodziewacie.


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6226 dni

*




Odp: Herb Pogoni - 02/09/2009 13:02
a ja sobie druknąłem gryfa w zajebiście dużym formacie ponad 80cm x 130cm przykleiłem to na sciane i odrysowałem. A że scianke mam z gipsu to ladnie sie odbilo później wystarczylo tylko poprawic kontur jakims ołówkiem czy czyms podobnym.

edit nie gryfa tylko cały herb :]

Ostatnio edytowany przez: Castaway, 2 września 2009, 13:54 [1 raz(y)]


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Corny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5841 dni




Odp: Herb Pogoni - 02/09/2009 13:46
To by była wersja alternatywna jakby komuś nie wychodził gryf odręcznie szkicowany :D Wtedy po prostu wydrukować go można na X stronach A4 i połączyć wszystkie strony w jedną wielką. Wszystko zależy od tego jak duży ma być herb.


Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7407 dni




Odp: Herb Pogoni - 02/09/2009 14:22

  arik napisał:  

  Cobra_S napisał:  

  Arso napisał:  
Jaką czcionką jest na herbie napis "POGOŃ" i jaką napis "1948" ?



to już wiedzą klubowi marketingowcy, ktorzy chronią księge wizualizacji herbu



A tak z ciekawości, bo widze, że ogarniasz sporo w tej kwestii...mowisz ze wizualizacja herbu jest chroniona, wiec gdybym wiedzial jakie to sa czcionki i je podał, to złamałbym jakieś prawo, czy nie? To tak z czystej ciekawości już pytam, bo warto takie rzeczy wiedzieć:)



jak wiadomo prawa do herbu leżą po stronie Stowarzyszenia MKS
dwa lata temu SKPS wytargował żeby nowe władze klubu zrobiły porządek z herbem
w efekcie klub zlecił wykonanie księgi wizualizacji nowego herbu, zmieniły się barwy, zmieniła się czcionka napisu POGOŃ i 1948
księga jest we władaniu klubu i najprawdopodobniej (????) w rękach podmiotów, które mają prawo do korzystania z herbu, z tego co mi wiadomo SKPS takiego czegoś nie ma
inna sprawa czy te podmioty są uprawnione do posiadania kopii takowej księgi
a co do ochrony tych danych to naprawdę nie wiem, czy są chronione, czy ogólnodostępne dla wszystkich


ROJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6824 dni




Odp: Herb Pogoni - 02/09/2009 23:21
Dane te w Polsce nie są tajne są ogólnie dostępne.
Jak chcemy tak dokładnie trzymać się prawa to każdy może wiedzieć jak herb ma wyglądać, ale nie może go bez zgody używać np. do produkcji.
Tak mniej więcej jak z filamami z wypożyczalni oglądać możecie ile razy chcecie, można go nawet przegrać (jak się da), ale nie wolno rozpowszechnieć.
Jeżeli chcesz sobie zrobić herb na ścianie w domu to możesz to zrobić nikogo się nie pytając.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005