Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Herb Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
bal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6782 dni




Odp: Herb Pogoni - 26/01/2010 23:27
sbs naprawde nie trzeba do tego wielkiego talentu, tylko troche dokladnosci, czasu i checi

u Animala tez jest zlota obwodka, tylko chyba ze wzgledu na kolor sciany slabiej ją widac

farby te co wybral Animal (lateksowe-LUXENS z Liroy Merlin) czyli Hiszpanska mandarynka- złoty, i Szczypta tabasco- bordowy. granat z pigmentu Śnieżki (50.granatowy) zmieszany z białą farbą


TakiTam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5422 dni

*




Odp: Herb Pogoni - 07/03/2010 15:40
Czy mógłby ktoś podbic do mnie na gadu, albo napisac tutaj dokładne numery, bądź nazwy farb?:)
Z góry dzięki


Liberta' Per Gli Ultras
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6196 dni

*




Odp: Herb Pogoni - 07/03/2010 15:48
strone wczesniej wszystko jest. Wystarczy poszukać.


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6776 dni




Odp: Herb Pogoni - 07/03/2010 16:32

  Ozino napisał:  
Czy mógłby ktoś podbic do mnie na gadu, albo napisac tutaj dokładne numery, bądź nazwy farb?:)
Z góry dzięki



I ty chcesz malować herb klubowy ? A wczoraj w innym temacie jechałeś po drużynie od najgorszych, to co jak już zrobisz herb a następnie przegrają mecz to będziesz zamalowywał... kwasny


antek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8072 dni




Odp: Herb Pogoni - 07/03/2010 16:47

  Porto napisał:  

  Ozino napisał:  
Czy mógłby ktoś podbic do mnie na gadu, albo napisac tutaj dokładne numery, bądź nazwy farb?:)
Z góry dzięki



I ty chcesz malować herb klubowy ? A wczoraj w innym temacie jechałeś po drużynie od najgorszych, to co jak już zrobisz herb a następnie przegrają mecz to będziesz zamalowywał... :



Herb bedzie ukryty za kotara i odsłaniany w zaleznosci od poczynan kopaczy... :D


PIJEMY AŻ JEBNIEMY !
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6880 dni




Odp: Herb Pogoni - 07/03/2010 16:48
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce
Pogoń Szczecin na zawsze
[img]http://i50.tinypic.com/2mxn68m.png[/img]

Ozino, poznajesz kogo to podpis? Rzucasz slowa na wiatr ? Czy to tylko nie ten tekst skopiowales? Moze mialo byc Kocham po zwyciestwach, nienawidze po porazce?


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
TakiTam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5422 dni

*




Odp: Herb Pogoni - 07/03/2010 19:53
Nie panowie chyba jakieś nie porozumienie zaszło zobowiązuje sie do tego co pisze:
"Niechce tutaj nic zapeszac, ale chyba 0:0 co nie fart do Podbeskidzia mamy"= wyraziłem tutaj swoje zdanie, odnosnie spotkania wczorajszego, oraz wczesniejszego meczu u nas.
"Ehhh jak mają tak gra w Sosno to ***** Powodzenia..." Tutaj, poprostu byłem zdenerwowany. Myślałem, ze chłopaki lepiej wejdą w ligę i dadzą rade z podbeskidziem, naprawde, jestem wierny "tradycyjnym" słowom i nie pisał bym ich, gdybym ich nie uznawał.
Podusmowując, poprostu jestem rozczarowany wynikiem, myślałem ze piłkarze pokażą coś więcej;)
A odnośnie niektórych żarobliwych komentarzy, odnośnie schowania herbu za szafke, czy coś w tym stylu, to uwierz mi, że do decyzji wymalowania na ścianie herbu naszego Klubu, dojrzałem. Chłopaki nie atakujcie tak odrazu kogoś;) Co do farb, to widziałem wpis animala, i spiałem sobie te farby i będąc w castoramie, pytałem sie o nie, lecz okazuje się, że to są z "Leroy Merlin". Nie atakujcie tak kogoś, naprawde zobowiązuje sie do słów jakie pisze;)
Pozdro dla was;)


Liberta' Per Gli Ultras
TakiTam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5422 dni

*




Odp: Herb Pogoni - 07/03/2010 19:58

  Porto napisał:  

  Ozino napisał:  
Czy mógłby ktoś podbic do mnie na gadu, albo napisac tutaj dokładne numery, bądź nazwy farb?:)
Z góry dzięki



I ty chcesz malować herb klubowy ? A wczoraj w innym temacie jechałeś po drużynie od najgorszych, to co jak już zrobisz herb a następnie przegrają mecz to będziesz zamalowywał... :



A jeżeli jesteś taki pewien tego, co piszesz, to bardzo Ciebie prosze nie rzucaj słów na wiatr i pokaż chociaż jeden post, gdzie uraziłem nasza drużynę.
Pomyliłeś się pisząc, że uraziłem naszą drużynę, jeszcze raz proszę pokaż mi, oraz innym ludzią czytającym te posty, gdzie to zrobiłem. Nie zrobiłem tego, wydaje mi się, że powinienes zedytowac to co napisałes;)
Jeszcze raz pozdrawiam


Liberta' Per Gli Ultras
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6880 dni




Odp: Herb Pogoni - 07/03/2010 20:11
"Ehhh jak mają tak gra w Sosno to ***** Powodzenia..." - Sam post wyzej wspominales o tej wypowiedzi. Widziales mecz, ze jestes od oceniania jak zagrala Pogoń?


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
TakiTam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5422 dni

*




Odp: Herb Pogoni - 07/03/2010 20:20

  RodowityPolak napisał:  
"Ehhh jak mają tak gra w Sosno to ***** Powodzenia..." - Sam post wyzej wspominales o tej wypowiedzi. Widziales mecz, ze jestes od oceniania jak zagrala Pogoń?



Nie nie widziałem, jedynie z tego co słyszałem w relacji tak wywnioskowałem. Mój post był troche nie jednoznacznie zrozumiany, mogliście wywnioskowac, ze "po porazce juz kaplica, nie kocham klubu" Nie chce sie z nikim kłucic, przyznaje się do błędu, lecz nie chce, aby ktokolwiek oceniał mnie, po poscie;) Mam nadzieje ze wyjaśnilismy sprawę, pozdrawiam ;)


Liberta' Per Gli Ultras
....
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5455 dni




Odp: Herb Pogoni - 08/03/2010 05:44
Pewnie Ozino, wszystko wyjaśnione, tylko pamiętaj, żeby herbu nie malować na ścianie nośnej, bo jak po porażce ją wyburzysz to będzie kiszka ;)

Malował ktoś może farbami podanymi wyżej na regipsie? Pytam, bo słyszałem, że niektóre farby dają na nim odrobinę inny kolor.


TakiTam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5422 dni

*




Odp: Herb Pogoni - 14/03/2010 12:54
Animal bardzo prosze podbij do mnie na gadu, jak możesz, mam jedno pytanie do Ciebie. Dzięki z góry


Liberta' Per Gli Ultras
buli
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6159 dni




Odp: Herb Pogoni - 01/08/2010 23:31
siemka, słuchajcie kto ma przypadkiem gdzies jeszcze ten szablonik F. ,bo juz chyba stracił waznos który wrzucił wcześniej na 4shared. Z góry dzięki . Sprawa pilna bo sciana biała i czeka godło a 5 dni temu jeszcze był . OK nieaktualne

Ostatnio edytowany przez: buli, 1 sierpnia 2010, 23:58 [2 raz(y)]


ja jestem SPRITE a ty PRAGNIENIE - nie masz szans !
aduchaPS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4998 dni




Odp: Herb Pogoni - 05/08/2010 23:24
Obrazek jpg wstawiony na forum

Moja ściana. :)
Robote wykonał najwspanialszy tatuś : buli. :D

Ostatnio edytowany przez: aduchaPS, 5 sierpnia 2010, 23:33 [2 raz(y)]


PODNIESIONA ADRENALINA - TO ŚRÓDMIEJSKA SIŁA !
Obrazek gif wstawiony na forum
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8293 dni




Odp: Herb Pogoni - 05/08/2010 23:37
fajnie się prezentuje

dobra robota piwo


mjnz48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5336 dni




Odp: Herb Pogoni - 05/08/2010 23:40

  buli napisał:  
siemka, słuchajcie kto ma przypadkiem gdzies jeszcze ten szablonik F. ,bo juz chyba stracił waznos który wrzucił wcześniej na 4shared. Z góry dzięki . Sprawa pilna bo sciana biała i czeka godło a 5 dni temu jeszcze był . OK nieaktualne



To jeżeli ktoś ma go na kompie, to ja poproszę o re-upload, robiłem formata i zapomniałem zgrać sobie szablon.


PS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6037 dni




Odp: Herb Pogoni - 06/08/2010 08:35

  mjnz48 napisał:  

  buli napisał:  
siemka, słuchajcie kto ma przypadkiem gdzies jeszcze ten szablonik F. ,bo juz chyba stracił waznos który wrzucił wcześniej na 4shared. Z góry dzięki . Sprawa pilna bo sciana biała i czeka godło a 5 dni temu jeszcze był . OK nieaktualne



To jeżeli ktoś ma go na kompie, to ja poproszę o re-upload, robiłem formata i zapomniałem zgrać sobie szablon.




Klik.
Proszę. ;)


'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
M_
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7366 dni

**




Odp: Herb Pogoni - 11/08/2010 12:09
Obrazek jpg wstawiony na forum


Podnieś kamień, poczuj strzał adrenaliny,
Nalej farby do gaśnicy i rozpierdolą nią witryny...
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7378 dni




Odp: Herb Pogoni - 15/07/2011 18:42
plakat z herbem

czy ktoś sobie jaja robi, czy jest niedorozwinięty?


ZCH 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7361 dni

*




Odp: Herb Pogoni - 15/07/2011 18:51
Podejrzewam że to ten stary głupi dziad jurgol który zresztą też namieszał w Piaście, a później gdy zrobiło się gorąco to spierdolił z powrotem do Drawna albo jakiś inny drawieński inteligent który chce lokalnie zabłysnąć. Jebać wieśniaka ;) Wniosek jeden plakat zrobił ktoś kto w ogóle się nie zna, albo idiota.


Na Ziemi Choszczeńskiej Wychowani Z Pogonią Od Zawsze Związani...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005