Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Herb Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6952 dni




Odp: Herb Pogoni - 30/07/2005 22:27
Czy to znaczy że pomylili nasz herb z herbem Cracovi czy jak ??[/cytat]

Przecierałem oczy z niedowierzania ale przy Cracovi był jej herb i przy Pogoni..........też.


77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7128 dni




Odp: Herb Pogoni - 30/07/2005 23:20
To są jakieś kpiny!! Chyba trzeba znów zrobić akcję mailową. Choć w tym przypadku (nieomylna przecież TVP - na którą każdy płaci abonament;)) pewnie nie przyzna się do błędu i nikogo nie będzie przepraszać, bo po co?
---
Nawiasem mówiąc na dwójce podawali wyniki końcowe i przy Pogoni był już nasz herb.


Wojtas.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7241 dni




Odp: Herb Pogoni - 27/10/2005 19:56
Krążąc po internecie znalazłem stronke z logami klubów (http://web.brandsoftheworld.com/).
Oczywiście zobaczyłem jaki herb Pogoni posiadają w bazie danych ,a jest to herb takiego wyglądu Obrazek gif wstawiony na forum pierwszy raz widze taką wersje :)


Tylko Pogoń!
tttttt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6820 dni




Odp: Herb Pogoni - 27/10/2005 20:18

  Wojt@s napisał:  
Krążąc po internecie znalazłem stronke z logami klubów (http://web.brandsoftheworld.com/).
Oczywiście zobaczyłem jaki herb Pogoni posiadają w bazie danych ,a jest to herb takiego wyglądu Obrazek gif wstawiony na forum pierwszy raz widze taką wersje :)



lol hahaha zajebisty


Konrad MKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7018 dni




Odp: Herb Pogoni - 27/10/2005 21:39

  Wojt@s napisał:  
Krążąc po internecie znalazłem stronke z logami klubów (http://web.brandsoftheworld.com/).
Oczywiście zobaczyłem jaki herb Pogoni posiadają w bazie danych ,a jest to herb takiego wyglądu Obrazek gif wstawiony na forum pierwszy raz widze taką wersje :)



Rożne cudeńka zdarzało mi sie ogladać ale jeszcze takiej karykatury naszego herbu to nie widziałem


bos_man
*uciszony
IP: zapisany
Na forum od 6991 dni




Odp: Herb Pogoni - 28/10/2005 00:00
ładny nawet ten herb ciekawe kto taki wymyślił


AdioscrazyAdiosGEST DŁONI PRZY SKRONIAdioscrazyAdios
Kondziu_KKKK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7502 dni




Odp: Herb Pogoni - 28/10/2005 00:07
Uploadowalem im poprawny herb, wiec za jakis czas na tamtej stronie powinno byc ok. Obrazek gif wstawiony na forum


Zawsze wierni Portowcom!
Mancano_Dati
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7268 dni




Odp: Herb Pogoni - 28/10/2005 01:13

  Wojt@s napisał:  
Krążąc po internecie znalazłem stronke z logami klubów (http://web.brandsoftheworld.com/).
Oczywiście zobaczyłem jaki herb Pogoni posiadają w bazie danych ,a jest to herb takiego wyglądu Obrazek gif wstawiony na forum pierwszy raz widze taką wersje :)



nie no cudo :D


Szczeper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6970 dni




Odp: Herb Pogoni - 28/10/2005 07:15

  Wojt@s napisał:  
Krążąc po internecie znalazłem stronke z logami klubów (http://web.brandsoftheworld.com/).
Oczywiście zobaczyłem jaki herb Pogoni posiadają w bazie danych ,a jest to herb takiego wyglądu Obrazek gif wstawiony na forum pierwszy raz widze taką wersje :)



ten herb to już przesada, wychodzi poza wszelkie granice, a to cos cos jakby zwierze to co to jest:]


###Pogoń Szczecin&Legia Warszawa - na zawsze razem###
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7040 dni

**




Odp: Herb Pogoni - 28/10/2005 10:17

  Wojt@s napisał:  
Krążąc po internecie znalazłem stronke z logami klubów (http://web.brandsoftheworld.com/).
Oczywiście zobaczyłem jaki herb Pogoni posiadają w bazie danych ,a jest to herb takiego wyglądu Obrazek gif wstawiony na forum pierwszy raz widze taką wersje :)



piękne hahaha


- papa gamoniu! -
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6815 dni




Odp: Herb Pogoni - 28/10/2005 12:23
a w fifa manager 2006 PL juz widzieliście "nowy" design naszego herbu...? ... woła o pomstę do nieba ...


lol
Wojtas.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7241 dni




Odp: Herb Pogoni - 28/10/2005 13:30

  mccnex napisał:  
a w fifa manager 2006 PL juz widzieliście "nowy" design naszego herbu...? ... woła o pomstę do nieba ...


Ja nie widziałem :) masz możliwość pokazania? bo jestem bardzo ciekawy :)


Tylko Pogoń!
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6798 dni




Odp: Herb Pogoni - 28/10/2005 14:35

  mccnex napisał:  
a w fifa manager 2006 PL juz widzieliście "nowy" design naszego herbu...? ... woła o pomstę do nieba ...



ja rowniez jestem ciekaw
a te niby cos co nazywa sie herbem naszego klubu (powyzej) powalilo mnie z nog


.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7126 dni




Odp: Herb Pogoni - 28/10/2005 15:22
w TCM 2005 było to samo. Jest to taka jakby "tarcza" z barwami klubu. To nie ma przedstawiać naszego herbu tylko panowie z EA Sports wymyślili żeby "mniej" znanym zespołom dać właśnie takie cuś. Do mccnex - sprawdź w II lidze polskiej - wszystkie kluby to mają tylko w innych barwach.


- papa gamoniu! -
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6815 dni




Odp: Herb Pogoni - 28/10/2005 17:23

  ...:::Krzysiek:::... napisał:  
w TCM 2005 było to samo. Jest to taka jakby "tarcza" z barwami klubu. To nie ma przedstawiać naszego herbu tylko panowie z EA Sports wymyślili żeby "mniej" znanym zespołom dać właśnie takie cuś. Do mccnex - sprawdź w II lidze polskiej - wszystkie kluby to mają tylko w innych barwach.



zgadza się, ale w FManager06 WSZYSTKIE herby z Extraklasy są prawidłowe oprócz naszego! ... i to jest beton... Legia, Lech, Craxa mają swoje oryginalne, a my mamy tarczę w (chociaż o tyle dobrze, że) w bordowo granatowe paski... dlatego uważam, że walą w gumy...

jak ktoś ma siłę to można marudzić tu:

[email protected]

ale to chyba nic nie da, bo napisałem (bez chamówy oczywiście) i od 3 dni bez echa...

pozdro

p.s. trudno sobie wyobrazić żeby Pogoń była "mniej znanym" klubem niż np. Korona Kielce ;)

Ostatnio edytowany przez: - papa gamoniu! -, 28 października 2005, 17:32 [1 raz(y)]


lol
.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7126 dni




Odp: Herb Pogoni - 28/10/2005 17:59

  mccnex napisał:  

  ...:::Krzysiek:::... napisał:  
w TCM 2005 było to samo. Jest to taka jakby "tarcza" z barwami klubu. To nie ma przedstawiać naszego herbu tylko panowie z EA Sports wymyślili żeby "mniej" znanym zespołom dać właśnie takie cuś. Do mccnex - sprawdź w II lidze polskiej - wszystkie kluby to mają tylko w innych barwach.



zgadza się, ale w FManager06 WSZYSTKIE herby z Extraklasy są prawidłowe oprócz naszego! ... i to jest beton... Legia, Lech, Craxa mają swoje oryginalne, a my mamy tarczę w (chociaż o tyle dobrze, że) w bordowo granatowe paski... dlatego uważam, że walą w gumy...

jak ktoś ma siłę to można marudzić tu:

[email protected]

ale to chyba nic nie da, bo napisałem (bez chamówy oczywiście) i od 3 dni bez echa...

pozdro

p.s. trudno sobie wyobrazić żeby Pogoń była "mniej znanym" klubem niż np. Korona Kielce ;)



Chociaż swoją drogą mogli nie dostać pozwolenia na wykorzystanie naszego herbu w grze.


- papa gamoniu! -
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6815 dni




Odp: Herb Pogoni - 28/10/2005 18:10
może i tak... ale co za idiotą trzeba być, żeby sie nie promować w jednej z najbardziej znanych gier futbolowych na świecie...?

oto "nasz" herb:

Obrazek jpg wstawiony na forum


lol
- papa gamoniu! -
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6815 dni




Odp: Herb Pogoni - 28/10/2005 18:10
inne są coprawda w miniaturkach, ale uwierzcie mi, że odpowiadają rzeczywistym...


lol
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6798 dni




Odp: Herb Pogoni - 28/10/2005 20:30

  mccnex napisał:  
może i tak... ale co za idiotą trzeba być, żeby sie nie promować w jednej z najbardziej znanych gier futbolowych na świecie...?

oto "nasz" herb:

Obrazek jpg wstawiony na forum



moze Pogoń jako klub sie nie zgodzil tez jest to mozliwe


MaT
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7381 dni




Odp: Herb Pogoni - 28/10/2005 21:23

  Porto napisał:  

moze Pogoń jako klub sie nie zgodzil tez jest to mozliwe


Dokladnie tak samo w fifie nie ma herbu cracovii bo klub nie wyrazil


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005