Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Herb Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Cinek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7521 dni

****




Odp: Herb Pogoni - 02/05/2005 12:33
ciekawe, ktora wersje Majdan ma wydziarana na piersi :D ?!


"Dobra banda z tradycjami, po co takie ekipy w ogóle pytaja o zdanie ludzi internetu?"
77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7135 dni




Odp: Herb Pogoni - 02/05/2005 14:41

  Harlem napisał:  
ciekawe, ktora wersje Majdan ma wydziarana na piersi :D ?!



może właśnie najwłaściwszą;)


Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7407 dni




Odp: Herb Pogoni - 05/05/2005 23:15
my sie tu spieramy o herb na naszych stronach - popatrzcie na oficjlaną stronę Wisły Płock SSA
herb dla mnie wymiata


77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7135 dni




Odp: Herb Pogoni - 05/05/2005 23:25

  Cobra_S napisał:  
my sie tu spieramy o herb na naszych stronach - popatrzcie na oficjlaną stronę Wisły Płock SSA
herb dla mnie wymiata



rzeczywiście - to się nazywa czysta popelina. co oni zrobili z naszego herbu? to przynajmniej brak szacunku.

nie wiem śmiać się czy płakać?!


Wojtas.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7248 dni




Odp: Herb Pogoni - 06/05/2005 00:01
Buhehe takiej wersji to ja jeszcze nie widziałem :P dobra była teżbodajże w Bravo Sport ;) Biały gryf ,a kolory to różowy i jasny niebieski :]


Tylko Pogoń!
Jarasija
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8141 dni

*




Odp: Herb Pogoni - 06/05/2005 00:43
To zobaczcie sobie jaki kiedyś był herb, za czasów komuny albo wcześniej albo nie wiem.

Obrazek jpg wstawiony na forum

Zobaczcie sobie na date, w tym roku herb Naszej Ukochanej POGONI miał inną postać, no ale ktoś nie wiedział najwidoczniej albo coś takiego.


"Przed wojną żydzi a dzisiaj cyganie, wkrótce z tego kraju nic nam nie zostanie..."
Baru
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7001 dni




Odp: Herb Pogoni - 06/05/2005 12:07
na oficjalce plockiej Wisly to czysta kpina....Czy tak trudno bylo by znalesc na necie wlasciwa wersje..


Jeśli umiesz liczyć...licz na Pogoń..!
Krzysiek PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7145 dni




Odp: Herb Pogoni - 06/05/2005 12:25
Tak samo herb na naszej oficjalce nieco ucięty od góry... bez białego napisu Pogoń... tyle pierdolą a sami nie potrafią ze szczegołami umieszczac naszego herbu. Ch** z działaczami!!!


Good night left side !
Baru
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7001 dni




Odp: Herb Pogoni - 06/05/2005 14:37
a widzieliescie nasz herb na nieoficjalnej stronie nafciarzy!!Na Pogon v dobrze ujęli ze zamiast gryfa jest tam "straszydlo" ciekaw jestem jak bedzie wygladal nasz herb na innych stronach i ktorys bedzie normalny...kpina....no coment...


Jeśli umiesz liczyć...licz na Pogoń..!
Wojtas.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7248 dni




Odp: Herb Pogoni - 06/05/2005 14:46
No prosze jak się chce to się potrafi :D panowie z oficjalnej strony Wisły Płock zmienili Nasz herb na własciwy ;)
Obrazek jpg wstawiony na forum


Tylko Pogoń!
RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8250 dni

**




Odp: Herb Pogoni - 06/05/2005 14:54
Pogoń nigdy nie miała takiego badziewia jako herb, to po prostu beztalencia z Olsztyna machnęłi takie "cuś".


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
Jarasija
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8141 dni

*




Odp: Herb Pogoni - 06/05/2005 16:23

  RAFek napisał:  
Pogoń nigdy nie miała takiego badziewia jako herb, to po prostu beztalencia z Olsztyna machnęłi takie "cuś".



Myślę, że się mylisz, kiedyś mój kolega przyniósł mi takie stare herby klubów i tak była też Nasza POGOŃ

Obrazek jpg wstawiony na forum

Chociaż to równiez mogło być na zasadzie, że ktoś się nie znał czy coś w tym stylu...


"Przed wojną żydzi a dzisiaj cyganie, wkrótce z tego kraju nic nam nie zostanie..."
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

****




Odp: Herb Pogoni - 07/05/2005 00:11
Dla mnie herb z canalu + wymiata, to jest poprostu mistrzostwo świataHerb na stronie c+(link z v.pl)

jak znak canalu + jest taki c+ to ja proponuje (+:D:D:D:D

Pozdraiwam


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

****




Odp: Herb Pogoni - 11/05/2005 18:25
Zobaczcie tutaj

Kolejna kpina z herbu:(


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
M@ZUR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7577 dni




Odp: Herb Pogoni - 12/05/2005 00:53
Dla mnie cała sprawa herbu powinna być w pewien sposób ustandaryzowana, żeby nie było jakihś niedociągnięc bo to momentami razi w oczy.


God, I'm glad I'm not me.
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

****




Odp: Herb Pogoni - 13/05/2005 16:09

  Macieq napisał:  
chciałbym zauzważyc ze bialy napis P O G O Ń nie wymyslil ptak, tylko to juz bylo wczesniej, za Gondora -> zobaczcie na plakacie, np. na sezon 2002/2003 [w dalszym ciagu wisi u mnie na scianie]



Gdy mówimy o napisie, to looknijcie na nasza oficlajna stronke klubu, i tam o dziwo nie ma napisu Pogoń, jak i nie ma barw na krzyż. W informacjach daja wlaściwe logo ale na górze, gdzie po lewej stronie są sponsorzy, to brakuje napisu i barw na krzyż!!!


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
-HL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7498 dni

****




Odp: Herb Pogoni - 13/05/2005 16:26

  pogonfan napisał:  

  Macieq napisał:  
chciałbym zauzważyc ze bialy napis P O G O Ń nie wymyslil ptak, tylko to juz bylo wczesniej, za Gondora -> zobaczcie na plakacie, np. na sezon 2002/2003 [w dalszym ciagu wisi u mnie na scianie]



Gdy mówimy o napisie, to looknijcie na nasza oficlajna stronke klubu, i tam o dziwo nie ma napisu Pogoń, jak i nie ma barw na krzyż. W informacjach daja wlaściwe logo ale na górze, gdzie po lewej stronie są sponsorzy, to brakuje napisu i barw na krzyż!!!



Bo to jest skrocony herb, mozna powiedziec sciety. Ale wciaz oficjalny...

Ostatnio edytowany przez: -HL, 13 maja 2005, 16:33 [1 raz(y)]


Miłość do Pogoni jest naszym losem, zwycięstwo naszą nadzieją...
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8322 dni




Odp: Herb Pogoni - 15/05/2005 14:21
wlasnie ogladalem sport na tvn24.. pokazywali wyniki wczorajszych meczow.. i oczywiscie zamiast herbu Pogoni byl jakis kurczak ://


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
Szczypak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6912 dni




Kpina - 24/05/2005 23:10
Moim zdaniem to kpina co sie wyrabia z nashym herbem !!!!!


Szczypak coming .....
Plus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni




Odp: Herb Pogoni - 08/06/2005 12:29
Normalny herb taki jak byl przedtem zlote litery gryf w ksztalcie trojkata i niech jush nic nie zmieniaja nie wiem kto chcial wstawic te biale litery, ale przesadzil (moze jakis radny ktory chce sobie zasluzyc)?? nie mam pojecia ale to co robia z herbem to naprawde kpina najlpiej niech zmienia jecze kolory HERB MA BYC TAKI JAKI BYL GRANATOWO - BORDOWY, (ZLOTY)


Przegląd Sportowy- Codziennie nowy
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005