Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń Szczecin - Ruch << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3957 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Ruch - 14/04/2016 11:36
Frekwencja minimalna: 5000, Frekwencja maksymalna: 7000. Do zobaczenia jutro.


Hunta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3542 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Ruch - 14/04/2016 12:59
2 x 20 30. Kiedy ostatnio graliśmy o 20 30 u siebie? w debiucie Cześka z Jagiellonią rok temu?


j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3487 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Ruch - 14/04/2016 13:12

  polanski93 napisał:  
Frekwencja minimalna: 5000, Frekwencja maksymalna: 7000. Do zobaczenia jutro.


Mamy 3 miejsce ,gramy o puchary, a zainteresowanie takie sobie...


dominvip
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8099 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Ruch - 14/04/2016 13:24
jak narazie brak transmisji w TV


Wstaję rano, robię przedziałek i mam fajrant...
Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3453 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Ruch - 14/04/2016 13:42

  dominvip napisał:  
jak narazie brak transmisji w TV



Na oficjalnej Eurosportu transmisja meczu Pogoń - Ruch zaczyna się o 17.40 na Eurosport 2.

Eurosport program


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7441 dni

*




Odp: Pogoń Szczecin - Ruch - 14/04/2016 14:24

  dominvip napisał:  
jak narazie brak transmisji w TV


Piątki/poniedziałki to zawsze transmisje w Eurosport.
Fakt, że bez żadnych studiów przed/po-meczowych, ale transmisja samego meczu jest.
Frekwencja będzie dramatycznie słaba w porównaniu do poprzedniego meczu. Niestety to ostateczne pokazanie na jakich kibiców może liczyć Szczecin (poza nielicznymi wyjątkami).


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5045 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Ruch - 14/04/2016 15:11

  eF^ napisał:  

  dominvip napisał:  
jak narazie brak transmisji w TV


Piątki/poniedziałki to zawsze transmisje w Eurosport.
Fakt, że bez żadnych studiów przed/po-meczowych, ale transmisja samego meczu jest.



Ostatnio oglądałem jakiś mecz w Eurosporcie i komentator się chwalił że "już od najbliższego spotkania pierwszy raz w historii eurosportu będzie studio przedmeczowe prosto ze stadionu" Nie wiem czy to weszło w życie i na ilu meczach planują się pojawiać ;)


FL2
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5110 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Ruch - 14/04/2016 15:41

  j27 napisał:  
Mamy 3 miejsce ,gramy o puchary, a zainteresowanie takie sobie...



frekwencja nie jest taka sobie tylko tragiczna jak na ten moment...
gdzie się podziali Ci wielcy fani którzy prawie o bilety na poprzedni mecz sie bili ?!


londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5045 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Ruch - 14/04/2016 16:36

  Ad napisał:  

  eF^ napisał:  

  dominvip napisał:  
jak narazie brak transmisji w TV


Piątki/poniedziałki to zawsze transmisje w Eurosport.
Fakt, że bez żadnych studiów przed/po-meczowych, ale transmisja samego meczu jest.



Ostatnio oglądałem jakiś mecz w Eurosporcie i komentator się chwalił że "już od najbliższego spotkania pierwszy raz w historii eurosportu będzie studio przedmeczowe prosto ze stadionu" Nie wiem czy to weszło w życie i na ilu meczach planują się pojawiać ;)



Transmisja zaczyna się o 17:40, więc zapewne będzie studio.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4258 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Ruch - 14/04/2016 17:31

  FL2 napisał:  

  j27 napisał:  
Mamy 3 miejsce ,gramy o puchary, a zainteresowanie takie sobie...



frekwencja nie jest taka sobie tylko tragiczna jak na ten moment...
gdzie się podziali Ci wielcy fani którzy prawie o bilety na poprzedni mecz sie bili ?!



Przyjda na Lecha...hehe.
Mniejsza frekwencja jest usprawiedliwiona i przeciwnikiem i beznadziejna pora meczu.Przykra jest jednak dysproporcja jaka sie objawia.
Pogoda oczywiście też raczej idealnie się wpisuje w ten klimat:



pogoda w Szczecinie


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
FL2
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5110 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Ruch - 14/04/2016 18:18
zauważam, że u nas to i tak musi być mega kumulacja korzystnych czynników żeby ludzie na mecz poszli...
Jest to dla mnie mega żenujące, ludzie którzy idą na mecz od wielkiego dzwonu powinni płacić więcej za te bilet


Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3726 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Ruch - 14/04/2016 20:30
Może ludzie nawet nie pomyśleli, że mecz może być już w ten piątek...


Oddajcie mi moj stary login...
Maciupeks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3000 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Ruch - 14/04/2016 21:52
Gradus_new, w dobie internetu? Za komuny jakoś wszyscy w nadmiarze o meczu pamiętali. Bądźmy poważni i powiedzmy sobie szczerze, że jak na meczu są tylko fanatycy i wierni kibice, to frekwencja oscyluje u nas między 3,5 - 4 tysiąca/ce. Reszta to sezonowcy i kibice sukcesu. Sezonowcy na kliku meczach w sezonie się pojawią (zależnie od wyniku). Kibice sukcesu chodzą tylko na drużyny typu Legia, Lech, ewentulnie na Cracovię, czy na drużynę, która jest w jakimś momencie na topie. My jednak patrzmy na siebie i stawmy się jutro #NaStadionie!!! Cała Pogoń zawsze razem!!! Pogoń, oczywiście chodzi mi o te 3,5-4 koła, które jest na każdym, lub prawie każdym meczu. Nie chcę zapeszać, ale doping będzie jutro o wiele lepszy niż na Legii. Lepiej jak jest w młynie 800-1000 osób, nawet 300, które wie po co przyszło, niż 3 koła, gdzie połowa to przypadkowe osoby, które są tam jak to z przypadkowymi jest...przypadkiem. :D Po szkole, chcę ciebie i ciebie, a nawet ciebie zobaczyć na #NaStadionie.


Lisu1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2978 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Ruch - 14/04/2016 22:35
Większość "kibiców" i tak robi cichy protest związany z tą sektorówką.


Kontakt: [email protected] lub
https://www.facebook.com/granatowobordowi/
https://www.youtube.com/channel/UCxZxAvGhuKMBhf8d8HfCJ8w
Adim
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4831 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Ruch - 14/04/2016 23:41
Mówcie co chcecie ,ale atmosfera zależy w dużej mierze od gniazdowego. Niestety taka jest prawdwaa, rozumiem ,że obecni się uczą ,ale nie kurw* cały sezon. Według mnie, nie poczynili przez ten czas żadnych postępów. Niestetyy ,alee tam musi stać osobaa ,ogarniętaa , MYŚLĄCAA, wczuwająca się w meczzz, niestetyy i czy w młynie będzie nas 3 tys czy 1000 ogarnietych ludzi ,nic to nie zmieni, jak będzie prowadzony doping ,tak jak na Legii (czyllii bezmyslnie ).


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4532 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Ruch - 15/04/2016 06:04

  Adim napisał:  
Mówcie co chcecie ,ale atmosfera zależy w dużej mierze od gniazdowego. Niestety taka jest prawdwaa, rozumiem ,że obecni się uczą ,ale nie kurw* cały sezon. Według mnie, nie poczynili przez ten czas żadnych postępów. Niestetyy ,alee tam musi stać osobaa ,ogarniętaa , MYŚLĄCAA, wczuwająca się w meczzz, niestetyy i czy w młynie będzie nas 3 tys czy 1000 ogarnietych ludzi ,nic to nie zmieni, jak będzie prowadzony doping ,tak jak na Legii (czyllii bezmyslnie ).



Nie raz wygląda to wręcz komicznie , Pogoń przegrywa a gniazdowy zapodaje : Hej sialala Portowcy wspaniała gra itd. Bez polotu ,bez pomysłu ,bez charyzmy i posłuchu .Słabo to wygląda ....oj słabo .Lepszy Sandał na fleku niż co mecz zmieniający się młodzieniec w bluzie z kapturkiem ..


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7211 dni

****




Odp: Pogoń Szczecin - Ruch - 15/04/2016 07:40

  weteran58 napisał:  

  Adim napisał:  
Mówcie co chcecie ,ale atmosfera zależy w dużej mierze od gniazdowego. Niestety taka jest prawdwaa, rozumiem ,że obecni się uczą ,ale nie kurw* cały sezon. Według mnie, nie poczynili przez ten czas żadnych postępów. Niestetyy ,alee tam musi stać osobaa ,ogarniętaa , MYŚLĄCAA, wczuwająca się w meczzz, niestetyy i czy w młynie będzie nas 3 tys czy 1000 ogarnietych ludzi ,nic to nie zmieni, jak będzie prowadzony doping ,tak jak na Legii (czyllii bezmyslnie ).



Nie raz wygląda to wręcz komicznie , Pogoń przegrywa a gniazdowy zapodaje : Hej sialala Portowcy wspaniała gra itd. Bez polotu ,bez pomysłu ,bez charyzmy i posłuchu .Słabo to wygląda ....oj słabo .Lepszy Sandał na fleku niż co mecz zmieniający się młodzieniec w bluzie z kapturkiem ..



Temat Sandala przerabiany tysiac razy. Po co do tego wracac???

Gniazdowy gniazdowy, ale nikt mi nie wmówi, ze gniazdowy będzie za Was śpiewał.... jeśli ktos ma iść na Mlyn i stac jak "pizda" czy bawic sie telefonem - ma wolne sektory.obok - a od każdego z Was zależy czy zwrócićie komuś uwagę i czy korba się nakręci czy nie...


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5304 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Ruch - 15/04/2016 08:27

  weteran58 napisał:  

Nie raz wygląda to wręcz komicznie , Pogoń przegrywa a gniazdowy zapodaje : Hej sialala Portowcy wspaniała gra itd.



Uważaj, bo zaraz zostaniesz ostro pojechany, tak jak ja, po zgłoszeniu podobnej uwagi. I nieważne, że ta uwaga jak najbardziej ma sens i powinna dać komuś do myślenia. Niektórzy są po prostu tak zadufani w sobie, że nie przyjmują jednego słowa krytyki, mimo iż jest uzasadniona.

Moja skromna uwaga do osób decyzyjnych. Działacie, poświęcacie się, bardzo dobrze, chwała za to, że Wam się chce, ale wsłuchujcie się w to, co tutaj ludzie piszą (oczywiście te rozsądne i na poziomie uwagi). Czasem warto wprowadzić jedną zmianę, która da impuls pójścia krok do przodu.


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5160 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Ruch - 15/04/2016 10:03
Ja najczęściej uczęszczałem na młyn właśnie za Sandała, pomijając jego osobę, to co najbardziej wtedy podobało mi się w dopingu to, to, że nie ciągneliśmy jednej pieśni przez pół godziny, było wiele różnych przyśpiewek, była reakcja na wydarzenia na meczu, przegrywaliśmy to mieliśmy inny repertuar niż jak graliśmy dobrze, a teraz mam wrażenie, że gniazdowy losowo zapodaje byleby pośpiewać.

No i dlaczego u nas na młynie jest taka stypa? Czemu nie ma już "kręcenia" szalikami w górze przy rytmicznych przyśpiewkach, czemu nie ma "walk" między prawą a lewą stroną młyna lub między młynem a sektorami 13/14 lub 8/9? Ogólnie mamy strasznie smutny repertuar. Weźmy taki Ruch z którym dzisiaj gramy i ich "Niebiescy heeeej, niebiescy alee alee" takie coś można ciągnąć, zabrzańska torcida to samo. Gniazdowy powinien spokojnie powiedzieć że śpiewamy głośno i długo a nie Pogoń (klask klask) Szczecin jest takie szybkie, że niektórzy nie zdążą zaklaskać i już jest Szczecin. Brakuje tej spontaniczności, czasami nie dziwie się krytej, że raz na jakiś czas się zerwą i polecą swoje jak Pogoń ma rzut wolny blisko bramki, ważny moment a my w młynie szepczemy "Alleluja MKS". Wiadomo, gniazdowy za nas nie śpiewa, ale powinna to być osoba, która porwie tłum jak P. lub L.


Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3726 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Ruch - 15/04/2016 15:27

  Maciupeks napisał:  
Gradus_new, w dobie internetu? Za komuny jakoś wszyscy w nadmiarze o meczu pamiętali. Bądźmy poważni i powiedzmy sobie szczerze, że jak na meczu są tylko fanatycy i wierni kibice, to frekwencja oscyluje u nas między 3,5 - 4 tysiąca/ce.



Nie wszyscy siedzą ciągle w internecie. Zobacz ilu ludzi kupuje bilety w kasach. Jeśli korzystasz aktywnie z internetu (i masz konto bankowe) to nie ma żadnego uzasadnienia, żeby kupować bilet w kasie.

W czasach przedinternetowych co prawda nie zdarzyło mi się meczu przegapić ale parę razy bywałem zdziwiony, że mecz już niedługo a nie np. za tydzień. Ostatni mecz był u siebie więc naturalnie może się ludziom wydawać, że następny dopiero za 2 tygodnie. Mogą też myśleć, że skoro jest podział na grupy to będzie jakaś przerwa w rozgrywkach.
Tutaj klub powinien się wykazać trochę i mecz rozpropagować... szczególnie, że zespół nie gra na tyle widowiskowo, żeby wywoływać entuzjazm wśród widzów.


Oddajcie mi moj stary login...
 - 1  - 2  - 3  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005