Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń Szczecin - Ruch << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
mlostaaa0
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4269 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Ruch - 15/04/2016 21:03
Doping w 2 połowie 3x lepszy niz na meczu z Legią.
Przyszli Ci, którym zależy no i S. na gnieździe.


Adim
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4831 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Ruch - 15/04/2016 22:16
W drugiej połowie doping był naprawde dobry, a było 4 razy miej ludzie na gnieżdzie, niz na meczu z Legia. Widać było zaangażowanie z obu stron, gniazdowego i ludzi na młyne. Mam nadzieje,że S. będzie na meczu z Lechem. Do następnego !


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5453 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Ruch - 15/04/2016 22:25
Gniazdowy owszem nie śpiewa za resztę, ale wystarczy, że ma charyzmę, a reszta zapierdala. Jedna osoba, S. i różnica w dopingu kolosalna.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7441 dni

*




Odp: Pogoń Szczecin - Ruch - 16/04/2016 01:10
Potwierdzam, druga połowa - zarówno na młynie jak i reszcie stadionu, dużo lepsza niż w przekroju całego meczu z Legią.
Zarówno pod kątem zaangażowania jak i zabawy, różnorodności przyśpiewek. Oby tak dalej, brawo

Jeszcze tylko przypomnieć sobie starsze przyśpiewki np.
- Marsz, marsz, marsz (...)
- W pociągu jest tłok (...) /
- może coś z czasów kiedy śpiewaliśmy piosenki na melodię Deszcze niespokojne ("Pogonio kochana, nadzieja jest w nas ...) / Labada (cały czas uważam, że ta przyśpiewka ma niesamowity potencjał do zabawy) / Jedzie pociąg z daleka (proste, ale już za czasów wprowadzania nieźle to wychodziło).


Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6624 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Ruch - 16/04/2016 12:02
Pisałem o tym po ostatnim meczu - S. prowadzący doping robi totalny rozpierdol. ;) Świetnie, że pojawił się w gnieździe, bo dzięki temu atmosfera była znacznie lepsza niż z Legią. Wiadomo, że mniej przypadkowych ludzi, ale nikt nie potrafi wyciągnąć takiego maksimum, jak S.


Łysy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5528 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Ruch - 16/04/2016 12:29

  Ambasador napisał:  

  weteran58 napisał:  

  Adim napisał:  
Mówcie co chcecie ,ale atmosfera zależy w dużej mierze od gniazdowego. Niestety taka jest prawdwaa, rozumiem ,że obecni się uczą ,ale nie kurw* cały sezon. Według mnie, nie poczynili przez ten czas żadnych postępów. Niestetyy ,alee tam musi stać osobaa ,ogarniętaa , MYŚLĄCAA, wczuwająca się w meczzz, niestetyy i czy w młynie będzie nas 3 tys czy 1000 ogarnietych ludzi ,nic to nie zmieni, jak będzie prowadzony doping ,tak jak na Legii (czyllii bezmyslnie ).



Nie raz wygląda to wręcz komicznie , Pogoń przegrywa a gniazdowy zapodaje : Hej sialala Portowcy wspaniała gra itd. Bez polotu ,bez pomysłu ,bez charyzmy i posłuchu .Słabo to wygląda ....oj słabo .Lepszy Sandał na fleku niż co mecz zmieniający się młodzieniec w bluzie z kapturkiem ..



Temat Sandala przerabiany tysiac razy. Po co do tego wracac???

Gniazdowy gniazdowy, ale nikt mi nie wmówi, ze gniazdowy będzie za Was śpiewał.... jeśli ktos ma iść na Mlyn i stac jak "pizda" czy bawic sie telefonem - ma wolne sektory.obok - a od każdego z Was zależy czy zwrócićie komuś uwagę i czy korba się nakręci czy nie...



Jeżeli masz zajebistych ludzi na młynie a słabego gniazdowego to jaki będzie doping ? To tak samo jak masz dobrych żołnierzy ale chujowego generała - źle dowodzeni przegrają z każdym. Niektórym nie pasuje S. na młynie ale wczoraj było widać jaka jest różnica. Wystarczy, że gniazdowy będzie ogarnięty i można zrobić mega doping (II liga, I liga - na młynie było raz więcej, raz mniej ludzi, był doping i zabawa, każdy śpiewał).


Byliśmy tu i zawsze będziemy , stąd jesteśmy i tu umrzemy.
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7211 dni

****




Odp: Pogoń Szczecin - Ruch - 16/04/2016 13:20

  Łysy napisał:  

  Ambasador napisał:  

  weteran58 napisał:  

  Adim napisał:  
Mówcie co chcecie ,ale atmosfera zależy w dużej mierze od gniazdowego. Niestety taka jest prawdwaa, rozumiem ,że obecni się uczą ,ale nie kurw* cały sezon. Według mnie, nie poczynili przez ten czas żadnych postępów. Niestetyy ,alee tam musi stać osobaa ,ogarniętaa , MYŚLĄCAA, wczuwająca się w meczzz, niestetyy i czy w młynie będzie nas 3 tys czy 1000 ogarnietych ludzi ,nic to nie zmieni, jak będzie prowadzony doping ,tak jak na Legii (czyllii bezmyslnie ).



Nie raz wygląda to wręcz komicznie , Pogoń przegrywa a gniazdowy zapodaje : Hej sialala Portowcy wspaniała gra itd. Bez polotu ,bez pomysłu ,bez charyzmy i posłuchu .Słabo to wygląda ....oj słabo .Lepszy Sandał na fleku niż co mecz zmieniający się młodzieniec w bluzie z kapturkiem ..



Temat Sandala przerabiany tysiac razy. Po co do tego wracac???

Gniazdowy gniazdowy, ale nikt mi nie wmówi, ze gniazdowy będzie za Was śpiewał.... jeśli ktos ma iść na Mlyn i stac jak "pizda" czy bawic sie telefonem - ma wolne sektory.obok - a od każdego z Was zależy czy zwrócićie komuś uwagę i czy korba się nakręci czy nie...



Jeżeli masz zajebistych ludzi na młynie a słabego gniazdowego to jaki będzie doping ? To tak samo jak masz dobrych żołnierzy ale chujowego generała - źle dowodzeni przegrają z każdym. Niektórym nie pasuje S. na młynie ale wczoraj było widać jaka jest różnica. Wystarczy, że gniazdowy będzie ogarnięty i można zrobić mega doping (II liga, I liga - na młynie było raz więcej, raz mniej ludzi, był doping i zabawa, każdy śpiewał).



Jeśli ludzie są zajebiści to powinni pomagać gniazdowemu:) Ja po prostu twierdzę, że wina leży po obu stronach, bo najprościej jest zrzucić na gniazdowego, nie patrząc na zaangażowanie poszczególnych ludzi na Młynie.

Kluczowa sprawa wg mnie - bezapelacyjnie wszystkie dzielnice i FC powinny stawiać sie w Młynie. To dzielnice: Zachodnia Brygada, Zachód, Niebko, UNS, Śródmieście i PSM powinny dać kręgosłup.
To jest podstawa, bez której w mojej ocenie nie pójdziemy dalej.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
psychopig
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6732 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Ruch - 16/04/2016 16:46
Jak ktoś ma charyzmę to z cipy zrobi żołnierza.
A jak nie potrafi ogarnąć 1000 głów w młynie, to się poprostu do tego nie nadaje.


(P)ogoniarz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5807 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Ruch - 16/04/2016 17:03
Moim zdaniem S. zrobił mega robote, na Legii bardzo ubogi repertuar zabrakło kilku kultowych przyśpiewek no generalnie 'dowodzenie' młynem o niebo lepsze wczoraj ale też trzeba uczciwie powiedzieć, że wydarzenia na boisku na Legii były usypiające, prawie żadnych emocji czy sytuacji a to w oczywisty sposób wpływa na doping, wczoraj druga połowa była dosyć ciekawa no i oczywiście brama.
Ale jednak mimo wszystko wczoraj od pierwszej minuty słychać było jakość, było pierdolnięcie mimo niewielkiej frekwencji.


 - 1  - 2  - 3  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.03 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005