Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń Szczecin - Ruch << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
SKPS Portowcy
SKPS Portowcy*
IP: zapisany
Na forum od 5522 dni

****




Pogoń Szczecin - Ruch - 10/04/2016 10:07
Obrazek jpg wstawiony na forum

Ostatnio edytowany przez: SKPS Portowcy, 11 kwietnia 2016, 19:21 [1 raz(y)]


Obrazek jpg wstawiony na forum
polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3957 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Podbeskidzie - 10/04/2016 10:10
Muismy być na Podbeskidziu! Nie chodzimy na rywala tylko chodzimy na Pogoń! Ile to trzeba wbijać do łba?


Woro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5748 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Podbeskidzie - 10/04/2016 10:12
Mecz z Legia pokazał że umiemy więc minimum 10 tysięcy musi być zwłaszcza że wczoraj gdyby nie sędzia i jego błędne decyzje była by wygrana


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3487 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Podbeskidzie - 10/04/2016 11:10

  polanski93 napisał:  
Muismy być na Podbeskidziu! Nie chodzimy na rywala tylko chodzimy na Pogoń! Ile to trzeba wbijać do łba?



Czy będzie to Podbeskidzie wyjaśni się w poniedziałek...


Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6624 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Podbeskidzie - 10/04/2016 13:17
Pewnie Ruch. Myślę, że frekwencja będzie mniej więcej o połowę niższa. Na Lechu pewnie zakręci się koło dyszki, no chyba, że będziemy nadal grać o mistrza/puchary, to wtedy i na Cracovii będzie dobrze, mimo środka tygodnia. ;)


polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3957 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Podbeskidzie - 10/04/2016 17:02
Fajnie jakby odbył się baraż. Wtedy Ruch/Podbeskidzie grałoby mecz w tygodniu i z nami graliby na zmęczeniu.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6425 dni

*




Odp: Pogoń Szczecin - Podbeskidzie - 10/04/2016 17:08

  polanski93 napisał:  
Fajnie jakby odbył się baraż. Wtedy Ruch/Podbeskidzie grałoby mecz w tygodniu i z nami graliby na zmęczeniu.



Barażu nie będzie. TSP nie wyraziło na to zgody - mimo, że najprawdopodobniej będą poza ósemką. Chcą aby wszystko odbyło się zgodnie z regulaminem. Decyzja podobno dopiero w środę, choć PZPN naciska aby było jutro. 99% szans, że będzie to Ruch.


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8169 dni

*




Odp: Pogoń Szczecin - Podbeskidzie - 10/04/2016 17:10

  polanski93 napisał:  
Fajnie jakby odbył się baraż. Wtedy Ruch/Podbeskidzie grałoby mecz w tygodniu i z nami graliby na zmęczeniu.



Bylo by to mega nie uczciwe w stosunku do Podbeskidzia. Zasady byly ustalone wczesniej i według nich maja 8 miejsce. Nie mozna teraz zmieniac ustalen.


MKS
POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Podbeskidzie - 10/04/2016 17:26

  Vega napisał:  

  polanski93 napisał:  
Fajnie jakby odbył się baraż. Wtedy Ruch/Podbeskidzie grałoby mecz w tygodniu i z nami graliby na zmęczeniu.



Bylo by to mega nie uczciwe w stosunku do Podbeskidzia. Zasady byly ustalone wczesniej i według nich maja 8 miejsce. Nie mozna teraz zmieniac ustalen.



Nie uczciwe z jakich względów. Nie spotkałem się z taką sytuacją w innych ligach żeby o tak ważnej sprawie jak gra o mistrza bądź o spadek decydował głupi przepis i wpływ na to miała ilość kartek, zachowanie kibiców itp. Myślę że ustalając takie coś nie spodziewali się sytuacji że kluby będą miały po tyle samo punktów, bramek a do tego jeszcze bilans meczy taki sam. Jak dla mnie mecz barażowy na neutralnym terenie byłby jak najbardziej wskazany


OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5728 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Podbeskidzie - 10/04/2016 18:15

  POGOŃ 1948 napisał:  

  Vega napisał:  

  polanski93 napisał:  
Fajnie jakby odbył się baraż. Wtedy Ruch/Podbeskidzie grałoby mecz w tygodniu i z nami graliby na zmęczeniu.



Bylo by to mega nie uczciwe w stosunku do Podbeskidzia. Zasady byly ustalone wczesniej i według nich maja 8 miejsce. Nie mozna teraz zmieniac ustalen.



Nie uczciwe z jakich względów. Nie spotkałem się z taką sytuacją w innych ligach żeby o tak ważnej sprawie jak gra o mistrza bądź o spadek decydował głupi przepis i wpływ na to miała ilość kartek, zachowanie kibiców itp. Myślę że ustalając takie coś nie spodziewali się sytuacji że kluby będą miały po tyle samo punktów, bramek a do tego jeszcze bilans meczy taki sam. Jak dla mnie mecz barażowy na neutralnym terenie byłby jak najbardziej wskazany




A zaczelo sie od tego 1 punktu przyznanego/zwroconego Lechii w naprawde ostatniej chwili

Jesliby uwzglednic tabele bez tego 1 punktu to Podbeskidzie nie wchodzi bo decyduje mala tabela 3 druzyn a nie Fair Play


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5045 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Podbeskidzie - 10/04/2016 18:16
nie zdziwi mnie to jesli na tym meczu doping bedzie lepszy niz na meczu z Legia


OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5728 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Podbeskidzie - 10/04/2016 18:20

  Ad napisał:  
nie zdziwi mnie to jesli na tym meczu doping bedzie lepszy niz na meczu z Legia




A ja chcialbym aby na choc jednym meczu do konca doping byl lepszy, niz na meczu Z Gornikiem Zabrze po "rozstaniu sie" ze zgoda
z Legia !


polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3957 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Podbeskidzie - 11/04/2016 11:20
Wygląda na to, że frekwencja się poprawia u nas. Liczę na 8-10 tysięcy w piątek i lepszy doping niż to było na Legii. Odpadnie troche pikoli


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5160 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Podbeskidzie - 11/04/2016 18:33
Jednak Pogoń-Ruch


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6205 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Podbeskidzie - 11/04/2016 18:49
Mam nadzieję , że Czesiek zmotywuje chłopaków , ale przede wszystkim , że oni sami będą gryźć trawę za to, że przegrali tamten wygrany mecz.


PS 1948
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4258 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Podbeskidzie - 11/04/2016 19:52

  Owczarek napisał:  
Jednak Pogoń-Ruch



Piłkarskie jaja.To przy najmniej już dzisiaj można śmiało stawiać jeden wynik w zakładach za nim zostanie przyblokowany.Lechia -Ruch (1).
Jakoś szlachetny Mandziara nie wpadł na taki pomysł by wycofać wniosek przed meczem z Ruchem...hehe


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
NIEBUSZEWO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5821 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Podbeskidzie - 11/04/2016 20:04
Było pewne ze cofną ten punk, nie po to miasto dawało im 18 baniek żeby walczyli o utrzymanie a może i spadli z tej ligi, raz już się im upiekło w 2013 roku teraz znowu


AB INCUNABULIS POGOŃ SZCZECIN!!!
Pes2009
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4272 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Ruch - 11/04/2016 21:08
Akahoshi lubi to.

Ja się ciesze, że w końcu mam wolny weekend i mogę przyjechać do Szczecina na mecz. I nie ważne czy gramy z Legią, Ruchem Czy Podbeskidziem. Ci którzy mają co tydzień dostęp do meczu, często nie doceniają tej możliwości.


Chrumson123
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3579 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Ruch - 13/04/2016 18:35
Frekwencja chyba wraca do normy


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3582 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Ruch - 13/04/2016 21:35

  Chrumson123 napisał:  
Frekwencja chyba wraca do normy



Pory meczów również :)


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
 - 1  - 2  - 3  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005