Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Konto << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6780 dni

**




Odp: Konto - 10/09/2007 18:28
mBank w sumie nie ma swoich placówek, bankomatów itd stąd tak niskie koszta utrzymania konta. Działa na zasadzie samoobsługowych stacji paliw (np. Nestea).

Jeżeli chodzi o wypłacanie kasy: eKONTO w skrócie:
- bezpłatna karta debetowa do transakcji bezgotówkowych i bezprowizyjnych wypłat z bankomatów Sieci Euronet, BZ WBK oraz Cash4You.

Z wpłatami jest troszkę gorzej, bo bezprowizyjnie możesz wpłacić tylko we wpłatomatach. Znajduja się zazwyczaj przy mkioskach (w Sz-nie na pewno w CH Turzyn i Galaxy).

Jeżeli chodzi o wypłaty, to króluje Inteligo. Ponad 2000 bankomatów PKO BP i 900 Euronetu w całej Polsce (oczywiście bezprowizyjne).


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
WWP H.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6477 dni




Odp: Konto - 10/09/2007 21:51
Ja sobie założyłem konto właśnie w związku ze studiami i szukałem chodzilem po wielu bankach lecz moim zdaniem najlepsze jest konto <30 w BZWBK.pl
ja podpisywałem umowę w oddziale zajęło mi to może 15 min a po 5 dniach już miałem kartę:D
opłata jest tylko za przelew do innego banku 0,5 zł
W Szczecinie duży oddział tego banku jest koło hotelu neptun za galaxy


Bo ja kocham ten styl życia ryk na stadionie Tych ludzi te przeżycia!
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6254 dni




Odp: Konto - 11/09/2007 11:06
Moim zdaniem bardzo dobrą ofertę dla osób uczących ma wspominany już w tym temacie ING Bank Śląski,
0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za przelewy przez Internet i serwis automatyczny HaloŚląski, bezpłatna karta debetowa VISA Electron lub Maestro. Korzystanie z karty debetowej VISA Electron i Maestro jeśli w ciągu miesiąca zapłacisz kartą na kwotę min. 100 złotych również bezpłatne, 0 zł za wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego, a z bankomatów sieci Euronet za 1 zł. Ubezpieczenie NW, sieć oddziałów w przystępnych punktach (Wyzwolenia, Komuny Paryskiej, Krakowska, 3 Maja). Konto posiadam już ponad rok jak dotąd bez zastrzeżeń ;)


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Marynarzyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6248 dni




Odp: Konto - 11/09/2007 22:29

  W(L)KP napisał:  
Ja sobie założyłem konto właśnie w związku ze studiami i szukałem chodzilem po wielu bankach lecz moim zdaniem najlepsze jest konto <30 w BZWBK.pl
ja podpisywałem umowę w oddziale zajęło mi to może 15 min a po 5 dniach już miałem kartę:D
opłata jest tylko za przelew do innego banku 0,5 zł
W Szczecinie duży oddział tego banku jest koło hotelu neptun za galaxy




Popieram,mam konto <30 w BZWBK od ladnych paru lat i musze powiedziec,ze jestem usatysfakcjonowany...Polecam przy zakladaniu malo formalnosci,karta szybko trafia w rece :)

Tylko jak sie stan konta sprawdza przez bankomat to pobieraja za to zlotowke


POGOŃ & LEGIA
WWP H.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6477 dni




Odp: Konto - 11/09/2007 23:51

  Marynarzyk napisał:  

  W(L)KP napisał:  
Ja sobie założyłem konto właśnie w związku ze studiami i szukałem chodzilem po wielu bankach lecz moim zdaniem najlepsze jest konto <30 w BZWBK.pl
ja podpisywałem umowę w oddziale zajęło mi to może 15 min a po 5 dniach już miałem kartę:D
opłata jest tylko za przelew do innego banku 0,5 zł
W Szczecinie duży oddział tego banku jest koło hotelu neptun za galaxy




Popieram,mam konto <30 w BZWBK od ladnych paru lat i musze powiedziec,ze jestem usatysfakcjonowany...Polecam przy zakladaniu malo formalnosci,karta szybko trafia w rece :)

Tylko jak sie stan konta sprawdza przez bankomat to pobieraja za to zlotowke





ale mozna sprawdzac w necie swoj stan konta za darmo:D


Bo ja kocham ten styl życia ryk na stadionie Tych ludzi te przeżycia!
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7257 dni

*




Odp: Konto - 11/09/2007 23:58
Moim zdaniem konto w banku, które nie daje nam możliwości sprawdzanie stanu i dokonywania operacji przez internet to syf.

Trzeba korzystać z dobrodziejstw internetu i zapomnieć o lataniu po bankach i staniu w kolejkach, gdy chce się cokolwiek zrobić.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni

****




Odp: Konto - 15/09/2007 18:44
Mam pytanie: brał ktoś może kredyt studencki??? albo orientuje się może na jakiej zasadzie jest przyznawany, na jakich warunkach, czy jest opłacalny itp.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7319 dni




Odp: Konto - 18/09/2007 21:11
Dostałem dziś papiery z mBanku. Na jednej ze stron chcieli żeby wpisać NIP. Nie mam jeszcze wyrobionego. Papiery poszły do nich bez NIP-u. Czy jest on koniecznie wymagany do założenia konta ?


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7213 dni

****




Odp: Konto - 18/09/2007 22:17

  śmielaq89 napisał:  
Dostałem dziś papiery z mBanku. Na jednej ze stron chcieli żeby wpisać NIP. Nie mam jeszcze wyrobionego. Papiery poszły do nich bez NIP-u. Czy jest on koniecznie wymagany do założenia konta ?



Nie jest konieczny NIP.Przy podpisywaniu umowy tez mozna podac NIP ale powiesz ze jeszcze nie masz i z glowy.


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
mamejas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6816 dni




Odp: Konto - 19/09/2007 09:02
Karol ja mam Mbank i w sumie minusem jest tylko to ze w wiekszosci bankomatow mozna wyplacac 50zł i wielokrotnosci... niby sa takie gdzie mozna np.70 ale nie chce mi sie ich szukac
ale na + brak oplat za prowadzenie, kontrola przez internet, przelewy do innych bankow za 50gr

a kase wplacasz we wplatomacie albo na poczcie ale wtedy za przelew 2,5 a wplatomaty sa na pewnow galaxy i carrfur


Bo fantazja jest od tego, aby bawić się aby bawić się na całego!!!!!


B.S.N.T.
byku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7177 dni




Odp: Konto - 19/09/2007 10:29

  mamejas napisał:  
Karol ja mam Mbank i w sumie minusem jest tylko to ze w wiekszosci bankomatow mozna wyplacac 50zł i wielokrotnosci... niby sa takie gdzie mozna np.70 ale nie chce mi sie ich szukac



W sumie to nie do konca prawda.W bankomatach WBK mozna wyplacic ile sie chce nawet 10 zl a wcale tak malo ich nie jest.Tylko Euronet ma tak ,ze 50 zl ,100,150 itd.


HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7023 dni

**




Odp: Konto - 19/09/2007 13:14
Ja jakoś do BZWBK nie małem zastrzeżeń do czasu... w ciągu 2 miesiecy niedoszło mi kilka przelewów i kasa wsiąkła (prawie 1500zł). Teraz urzedowe 14 dni i zobaczymy.
W związku w w/w sytuacją zmianiłem na MBank. Jednak już na starcie problemy. Złożyłem wiosek o konto 1 września a do dzis nic nie przyszło... też tyle czekaliście...dzwoniłem to mówią ze są do druku wysłane...potem ze juz zaraz do kuriera trafią. Mimo, że minął już tydzien od telefonów nadal nic niema


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7213 dni

****




Odp: Konto - 19/09/2007 14:59

  antyC napisał:  
Ja jakoś do BZWBK nie małem zastrzeżeń do czasu... w ciągu 2 miesiecy niedoszło mi kilka przelewów i kasa wsiąkła (prawie 1500zł). Teraz urzedowe 14 dni i zobaczymy.
W związku w w/w sytuacją zmianiłem na MBank. Jednak już na starcie problemy. Złożyłem wiosek o konto 1 września a do dzis nic nie przyszło... też tyle czekaliście...dzwoniłem to mówią ze są do druku wysłane...potem ze juz zaraz do kuriera trafią. Mimo, że minął już tydzien od telefonów nadal nic niema



Zakladalem konto w sierpniu i na kuriera czekalem ponad dwa tygodnie...


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7319 dni




Odp: Konto - 19/09/2007 15:09
Ja zakładałem 2 września i wczoraj był kurier, teraz czekam na kartę.. co do konta jeszcze się nie wypowiadam bo muszę sprawdzić :]


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8191 dni

**




Odp: Konto - 19/09/2007 17:19
Bank = zlodziej... :)

Mam konto Inteligo w PKO BP, wczesniej korzystalem z ING Bank Slaski i w sumie roznicy nie widze.
Koszty prowadzenie, przelewy itd w skali miesiaca wychodza niemal identycznie.
Jedni oferuja tansza usluge X, drozsza Y, inni tansza X drozsza Y, darmowa Z i ogolnie na to samo wychodzi.


1948
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6254 dni




Odp: Konto - 25/09/2007 10:46
http://banki.onet.pl/1611166,wiadomosci.html


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7319 dni




Odp: Konto - 01/10/2007 16:37
No i w końcu doszła karta. Ale nic oprócz jak aktywować i limitów więcej nie napisali więc mam pytania:
1.) gdzie oprócz tych automatów do wpłacania i wypłacania mogę jej używać (o ile mogę :P)
2.) czy Pakiet Bezpieczna Karta jest potrzebny (albo inaczej, przydatny ?)
3.) i jeszcze z innej beczki: jak wygląda sprawa z lokatami ?


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
byku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7177 dni




Odp: Konto - 01/10/2007 16:43

  śmielaq89 napisał:  

1.) gdzie oprócz tych automatów do wpłacania i wypłacania mogę jej używać (o ile mogę :P)
3.) i jeszcze z innej beczki: jak wygląda sprawa z lokatami ?



1.No w kazdym sklepie mozesz placic gdzie przyjmuja taka platnosc :]
3.Lokaty mozesz zakladac przez internet po przez wejscie na swoje konto.O ile sie nie myle to oprocentowanie mLokaty to 4.30% przy lokacie na dwa miesiace.


Metyl
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6252 dni




Odp: Konto - 06/10/2007 15:31
Potrzebne mi konto, dzięki któremu będe mógł odbierać przelewy z zagranicy w Euro i Dolarach.
Reszta mnie nie interesuje - potrzebuje tego konta tylko do tej czynności.
Czy ktoś może mi coś więcej na ten temat powiedzieć, doradzić bank, rodzaj konta.. ? Z góry dzięki.


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8323 dni




Odp: Konto - 06/10/2007 16:05

  Metyl napisał:  
Potrzebne mi konto, dzięki któremu będe mógł odbierać przelewy z zagranicy w Euro i Dolarach.
Reszta mnie nie interesuje - potrzebuje tego konta tylko do tej czynności.
Czy ktoś może mi coś więcej na ten temat powiedzieć, doradzić bank, rodzaj konta.. ? Z góry dzięki.



Kazdy bank to robi :) nie problem bedzie wyslac do Ciebie przelew w euro i tak zostanie przewalutowane na pln i na koncie pojawi sie kwota wedle sredniego kursu euro

chyba ze chcesz konto dewizowe, czyli w usd albo euro - to nie wiem


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005