Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Konto << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7301 dni

*




Konto - 14/02/2006 11:32
Sprawa jest taka. ostatnio grosza troche uzbieralem i chcialbym sobie konto w banku zalozyc, a ze zielony w temacie jestem calkiem wiec prosze o pomoc bo bankow pelno a ofert jeszcze wiecej i polapac sie nie moge.
Chodziloby mi o to zebym kartą z tego konta mogl placic w sklepach, wybierac sobie kase w bankomatach (bez latania przez pol miasta szukajac odpowiedniego bankomatu) i zebym tez mogl kase sobie wplacic na rzeczy w stylu bet24 itp. przy okazji by sie przydalo zeby konto bylo bez prowizji za prowadzenie lub z prowizja minimalna - nie wiem, moze dla studentow jest cos takiego:D
Moze ktos sie tym interesuje, ma konto na jakichs korzystnych warunkach (spelniajace wymogi moje:D) lub moze cos polecic:) z gory dzieki wielkie za pomoc


100% PD
AL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6814 dni




Odp: Konto - 14/02/2006 12:11
Najlepsze bedzie chyba Inteligo.Jesli posiadasz minimum 100zl na koncie to nic nie placisz za prowadzenie ,ponizej stowki placisz 5 zl.Katre otrzymujesz gratis wiecej tu sie dowiesz INTELIGO Jak bedziesz mial za duzo kasy to chetnie Ci pomoge(znam sposoby na szybkie pozbycie sie tego problemu):P Pozdro


CENTRALNY WOJSKOWY KOCHANY SPORTOWY
Cinek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7520 dni

****




Odp: Konto - 14/02/2006 12:14
pewnie wiekszosc bedzie doradzac mBank, albo Inteligo, ja mam od 3 lat Inteligo i jestem bardzo zadowolony, aczkolwiek mBank moze sie wydawac przystepniejszy, bo ma troszke mniejsze prowizje za rozne takie przelewy...


"Dobra banda z tradycjami, po co takie ekipy w ogóle pytaja o zdanie ludzi internetu?"
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7445 dni




Odp: Konto - 14/02/2006 12:24
wg mnie najlepsze w WBK i do tego allekarta VISA za darmo - - mozna bilety lotnicze rezerowac - kupowac na ebay etc za prowadzenie konta 0 - bankowosc internetowa <tak>

te g.. VIse Electron daja praktycznie wszystkie banki :/ nie polecam
pozdrawiam


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6954 dni




Odp: Konto - 14/02/2006 13:19
Mbank - prowadzenie kompletnie za darmo, najtansze przelewy za internet, minus - mało darmowych bankomatów
Inteligo - przy srednim miesiecznym saldzie powyzej 100 prowadzenie konta gratis, ale i tak trzeba 1zł za karte miesiecznie placic, plus duza liczba bezplatnych bankomatów.
jesli zamierzasz placic za granica ta karta w Europie to szukaj banku ktory daje karte mastercard, gdyz Visa jest rozliczana w dolarach. (wyjasniam co to znaczy: kupiles cos w niemczech za 100 E, potem bank to przelicza na dolary, a dopiero z dolarow na złotowki, i pobiera odpowiednia kwote z twojego konta - tracisz wiec na dwukrotnym przeliczaniu).
Co do innych bankow nie wiem ale wpisz w google: ranking kont dla studentow czy cos takiego i na pewno znajdziesz porownanie.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8321 dni




Odp: Konto - 14/02/2006 13:24
posiadam i pocelam konto Inteligo, nie mam zadnych zastrzezen co do tego banku w prowadzeniu mojego konta, jestem zadowolony :)


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7301 dni

*




Odp: Konto - 14/02/2006 13:34

  malcoolm napisał:  
wg mnie najlepsze w WBK i do tego allekarta VISA za darmo - - mozna bilety lotnicze rezerowac - kupowac na ebay etc za prowadzenie konta 0 - bankowosc internetowa <tak>

te g.. VIse Electron daja praktycznie wszystkie banki :/ nie polecam
pozdrawiam



o tej opcji mowisz???klik


100% PD
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7644 dni

**




Odp: Konto - 14/02/2006 13:57
Osobiscie posiadam 2 konta osobiste. Jedno w Mbanku i drugie w Fortisie. W Fortise miesiecznie place 8zl (duzo mogloby sie wydawac - 1zl za karte, 7 za prowadzenie) i mam za darmo przelewy do wszystkich bankow i co najlepsze moge za darmo wyplacac kase z wszystkich bankomatow na swiecie. Prowadznie przez neta. Dostajesz swoj klucz prywatny ktorym podpisujesz transakcje...
Mbanku tez kozystam ale przede wszystkim do inwestowania w fundusze inwestycyjne.

W obu przypadkach karty to Visa Electron.

Ostatnio edytowany przez: Pszczółek, 14 lutego 2006, 16:29 [1 raz(y)]


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
A. Strzelba
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7177 dni

***




Odp: Konto - 14/02/2006 15:38
a ja załozylem sobie niedawno w ING Bank Śląski konto Student. 1zł za prowadzenie miesiecznie, wszystkie przelewy robisz przez internet za free, dodatkowo masz mozliwosc zalozenia darmowej lokaty oszczednosciowej, z ktorej w kazdej chwili mozesz wybrac pieniazki nie tracac odsetek (1,5% w zł, i 1,6% w ojro). Łatwy dostep do konta przez neta, bankomaty euronetu - czyli praktycznie wiekszosc bankomatow w Szczecinie Cie obsluzy, no i karta do wyboru - visa lub maestro za free.
p.s. Za taka reklame powinni mi zalozyc jakies konto z kilkoma zerami ;)


tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7342 dni




Odp: Konto - 14/02/2006 16:10

  ^Bartek napisał:  
a ja załozylem sobie niedawno w ING Bank Śląski konto Student. 1zł za prowadzenie miesiecznie, wszystkie przelewy robisz przez internet za free, dodatkowo masz mozliwosc zalozenia darmowej lokaty oszczednosciowej, z ktorej w kazdej chwili mozesz wybrac pieniazki nie tracac odsetek (1,5% w zł, i 1,6% w ojro). Łatwy dostep do konta przez neta, bankomaty euronetu - czyli praktycznie wiekszosc bankomatow w Szczecinie Cie obsluzy, no i karta do wyboru - visa lub maestro za free.
p.s. Za taka reklame powinni mi zalozyc jakies konto z kilkoma zerami ;)



Lepiej uważaj na te wszystkie konta darmowe dla studenta bo to tani chwyt marketingowy aby złapac klienta. Liczą na to że kiedyś przestaniesz być studentem ale pozostaniesz klientem banku wtedy opłaty nagle się pojawią.


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
A. Strzelba
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7177 dni

***




Odp: Konto - 14/02/2006 16:22
spokojnie, czytalem wszystko malym druczkiem i wiem co mnie czeka :]


qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7765 dni

**




Odp: Konto - 14/02/2006 17:19
Mój brat pracował jeszcze do niedawna w biurze inwestycyjnym i wszyscy tam mówili, że najlepiej mieć konto w mBanku lub w ING


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Niunia
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7165 dni

*




Odp: Konto - 14/02/2006 17:41
Cześć ,jeżeli mogę Tobie doradzić w kwesti wyboru banku to Polecam Bank BPH SA ,aktualnie w nim pracuje i mamy dla studentów promocje . Wystarczy tylko ,że zalogujesz sie na stronie www.bph.pl ,wypełnisz swoje dane (zarejstrujesz się ) i przyjdziesz do naszego oddziału podpisać umowe,konto jest załatwione w kilka minut. Niepłacisz nic za prowadzenie rachunku dopóki studiujesz ,dostajesz karte z której wypłacasz we wszystkich sieciach euronetu plus naszych bankomatach przy placówkach a jest ich sporo ,dodatkowo dostajesz możliwość korzystania z naszej strony do tego zebyś mógł zrobić sobie przelew bez żadnej dodatkowej prowizji. Mało tego możesz sobie kasiurke ulkować w lokacie lub w funduszach mamy tego dużo do wyboru a procent z tego niezły. Jezeli podobają się Tobie warunki to zapraszam na PL.Zwycięstwa 1 (przy medicusie)
pozdrawiam


Bo Najlepsza w Polsce jest Pogoń Szczecin MKS!!!!!!!!!!!!
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7301 dni

*




Odp: Konto - 14/02/2006 17:56
hehe kazdy co innego poleca i proponuje;) bylby jeden bank tylko to by problemu nie bylo:P mam jeszcze tydzien wolnego to przejrze te oferty wszystkie ktore polecacie:) dzieki za pomoc!


100% PD
Mick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7484 dni




Odp: Konto - 14/02/2006 19:29
wyszcy polecaja i polecaja.. nie czytałem wszystkich postów ale zamiast polecić odradze Ci ING Bank Śląski.. :D co prawda spełnia wiekszość twoich wymogów ale jest to posrany Bank :P oraz dużym minusem są prowizje jak wybierasz np. z innego Banku ;] a o kasie za prowadzenie konta nie wspomne :P
rzecz jasna wszystko zależy od radzaju konta :P
ps.
mi kumple doradzali przejście do PKO ;]


Obrazek jpg wstawiony na forum
cypis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6712 dni




Odp: Konto - 10/09/2007 17:17
Ktoś może zakładał ostatnio konto w mBanku ? . Bo z tego co się rozglądałem na necie i tak dalej, to mają najlepszą opcję dla studentów chyba, przy okazji potrzebuje sobie wkońcu konto takie wyrobić. Jednak problem z tym, że czas oczekiwania na karte od nich to jest kupa czasu, nawet do 2 miesięcy (czytałem na kibicach.net). Jak to jest w naszym terenie, tyle trzeba czekać naprawde na tego kuriera ? . Bo te dwa miechy to jest kupa czasu, jak ktoś ma również jakieś propozycje innych banków to też chętnie obadam :] .


FCB
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7301 dni

*




Odp: Konto - 10/09/2007 17:21
obadaj sobie konto <30 w WBK. mam i jestem zadowolony.
klik


100% PD
PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni

**




Odp: Konto - 10/09/2007 17:56

  cypis1948 napisał:  
Ktoś może zakładał ostatnio konto w mBanku ? . Bo z tego co się rozglądałem na necie i tak dalej, to mają najlepszą opcję dla studentów chyba, przy okazji potrzebuje sobie wkońcu konto takie wyrobić. Jednak problem z tym, że czas oczekiwania na karte od nich to jest kupa czasu, nawet do 2 miesięcy (czytałem na kibicach.net). Jak to jest w naszym terenie, tyle trzeba czekać naprawde na tego kuriera ? . Bo te dwa miechy to jest kupa czasu, jak ktoś ma również jakieś propozycje innych banków to też chętnie obadam :] .


Konto w mbanku zakładałem na poczatku lipca. I faktycznie, okres oczekiwania na kuriera jest długi. Pani w mkiosku w Galaxy zapewniała mnie, iż przesyłka zostanie wysłana w przeciągu tygodnia. Rzeczywistośc jest tak, iż przesyłka została wysłana w tym okresie, ale do firmy kurierskiej! Więc trzeba brać mała poprawkę. Druga sprawa: nie wiem dlaczego, ale w tej firmie kurierskiej jest jakiś dziwny zwyczaj. Mianowicie nie dzwonią przed wizytą u klienta i przyjeżdżają z przesyłką w ciemno. Jeśli Cię zastaną to masz niebywałego farta. Najlepiej odrazu dzwonić do nich z numerem przesyłki i pytać jak się mają sprawy.
Konto w mbanku bardzo sobię chwalę, głównie za opcję SFI (supermarket funduszy inwestycyjnych).
Obecnie chyba najtańsze konto. Prowadzenie 0zł. Brak opłat za kartę, jedynie przelewy poza mbank kosztują 0,50 zł.

Posiadam także konto w Inteligo. Tutaj jest troszkę "drożej". Co prawda opłata przy saldzie miesięcznym (nie mylić salda z jednorazową wpłatą!!) powyżej 100zł wynosi 0zł, jednak nalezy do tego doliczyć koszt za kartę - 0,99zł (opłata miesięczna). Przelewy w ramach PKO BP 0zł, poza 0,99zł.

W razie bardziej szczegółowych pytań chętnie odpowiem. Osobiście polecam konto w mBanku. Szczególnie gdyż ktoś interesuje się giełdą i TFI ;-)
----------

Pozdrawiam, PoGo.


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni




Odp: Konto - 10/09/2007 18:07
Tez zakladalem konto w mBanku na poczatku lipca.
I potwierdzam slowa kolegi wyzej, dlugo sie czeka na kuriera, ale jednak do mnie zadzwonił aby sie umowic na wizyte.
Karta doszla 5 dni po podpisaniu umowy.
Jestem jak najbardziej zadowolony.


cypis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6712 dni




Odp: Konto - 10/09/2007 18:20
No właśnie od mBanku odrzuca mnie ten okres oczekiwania, na karte, pozatym reszta elegancko. BZ WBK też bardzo dobra oferta nawet nie wiedziałem o tym <30, jednak kolejny problem to chyba wypłata hajsu z bankomatów. Z tego co widze na ich stronie to poza Szczecinem u nas w terenie, marnie z dostępem do ICH bankomatów. Więc mam kolejne takie pytanko, czy wypałacenie pieniędzy kosztuje mnie 0 zł, JEDYNIE Z ICH bankomatów ? . Czy mają jakąś umowę, z Euronetem, i wypłace kase z innego bankomatu np. PKO, bez potrancania mi z konta. Dla mnie jest to zasadnicza sprawa, bo do BZ WBK najbliżej mi do Szczecina, a jeżeli w innym bankomacie będą mi potrącać, to wole zdecydować się na inne konto, i opłaty za jego utrzymanie wyjdą mnie taniej niż, opłaty za korzystanie z innego bankomatu.


FCB
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.04 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005