Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Australian Open << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7211 dni

****




Odp: Australian Open - 22/01/2011 22:13
Czyżby nikt nie oglądał najlepszego szlema???:)

u kobitek możliwy ćwierćfinał Radwańska - Clijsters, a u facetów "stara bieda". Federer, Nadal grają dalej:) natomiast z większych niespodzianek to wypad Tsongi i Youzhnego. Dziś w nocy liczę na Verdasco.

Moje typy na ćwierćfinały:
1) Nadal vs Ferrer
2) Soderling vs Murray
3) Verdasco vs Djokobic
4) Roddick vs Federer


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5925 dni




Odp: Australian Open - 23/01/2011 11:06
^^ jakąś godzinę temu skończył się mecz Schiavone - Kuzniecowa. Panie grały około...5 godzin :) Schiavone wygrała 6-4 1-6 16-14. Dodatkowo Petkovic gładziutko ograła Sharapovą 6-2 6-3


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5340 dni




Odp: Australian Open - 23/01/2011 11:13
szkoda mi Baghdatisa, po meczu z Del Potro gdzie zaprezentował się całkiem nieźle myślałem, że może namiesza jeszcze w Melbourne - nie udało się.

Oglądał ktoś mecze Djokovica? Bo po wynikach sądzę, że jest w wysokiej formie, ale nie widziałem jak gra może on powalczy z dwójką Federer-Nadal o tytuł.

Ostatnio edytowany przez: ManeS, 23 stycznia 2011, 11:33 [1 raz(y)]


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7211 dni

****




Odp: Australian Open - 15/01/2012 18:47
Dziś w nocy rusza Australian Open:) o 1.00 swój pierwszy mecz gra Radwańska. O tej samej porze zaczyna Kubot. Starsza Radwańska dwie pierwsze rundy wydają się prościutkie. Po cichu liczę na dobry występ w AusOpen własnie Kubota.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6580 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 16/01/2012 02:52
Radwańska po raz kolejny pokazuje, że w dużych turniejach zwykle zawodzi. dziś jest gwałcona przez amerykankę własną bronią. wkurza mnie to pieprzenie komentatorów, że wiatr i takie tam. Amerykance nie przeszkadza by cały czas tłamsić naszą Isie. na Isie nie da sie dzis patrzeć. swoje firmowe skróty z gracją wypierdala w aut. koncze oglądanie w drugim secie, zdaje sie że to na tyle po Radwanskiej w tym turnieju.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5340 dni




Odp: Australian Open - 29/01/2012 15:44
Pełen emocji finał Australian Open, w czwartym secie byłem przekonany, że jest po meczu. Nadal jednak powrócił do gry doprowadził do tiebreaka, tam znów myślałem, że to już koniec przy 5:3 i serwisie Djokovica. W piątym secie bałem się o psychikę Novaka, a po przełamaniu jego serwisu przez Nadala i widocznym braku sił Djokovica obawiałem się, że już nie wróci do gry, ale wrócił i wygrał - Novak MISTRZ!

PS. Dawno nie oglądałem tak emocjonującego meczu z tyloma zwrotami akcji


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6425 dni

*




Odp: Australian Open - 29/01/2012 16:01

  ManeS napisał:  
Pełen emocji finał Australian Open, w czwartym secie byłem przekonany, że jest po meczu. Nadal jednak powrócił do gry doprowadził do tiebreaka, tam znów myślałem, że to już koniec przy 5:3 i serwisie Djokovica. W piątym secie bałem się o psychikę Novaka, a po przełamaniu jego serwisu przez Nadala i widocznym braku sił Djokovica obawiałem się, że już nie wróci do gry, ale wrócił i wygrał - Novak MISTRZ!

PS. Dawno nie oglądałem tak emocjonującego meczu z tyloma zwrotami akcji



Dokładnie. W ostatnim secie przy wyniku 4-2 dla Nadala i słaniającym się Novaku rozstrzygniecie mogło być tylko jedno. A tu taki zwrot :) Niesamowity wysiłek, prawie 6h gry, do tego dwa dni temu podobny maraton w 1/2 z Murrayem. Zasłużenie Serb wygrał :)


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7211 dni

****




Odp: Australian Open - 20/01/2013 16:46
No i Novak gra dalej:) Trzeba powiedzieć, że Wawrinka mocne warunki postawił serbowi. Dziś Radwańska z kwitkiem odesłała Anę Ivanović. Sam wynik i czas gry pokazuje, że meczyk, szybki, łatwy i przyjemny, ale wygląda na to, że Ana powoli wraca do formy - ma na to zadatki poprzez swój wzrost i zasięg uderzeń. Natomiast nie da się wygrać, jak się popełnia bodajże 33 niewymuszone błędy heh przy 4 rywalki. W dodatku pierwszy serwis u niej dosłownie nie istniał.

Z ciekawostek wygląda na to, że być może w półfinale u kobitek zagrają 4 najwyżej rozstawione zawodniczki - nie pamiętam, kiedy ostatni raz taka sytuacja miała miejsce.

U Panów ciekawy mecz się szykuje w 1/4 . Djoković z Berdychem, który na prawdę gra bardzo dobrze, czego efektem jest brak straty seta w tegorocznej edycji AusOpen.
Ferrer z Almagro czuję, że będą dłuuuugo grali, i ciekawy w perspektywie wydaje się mecz Tsongi z Federerem.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5340 dni




Odp: Australian Open - 20/01/2013 17:09
No dzisiejszy mecz Novaka z Wawrinką był zajebisty. Chyba najlepszy mecz Wawrinki w karierze... Takie piłki co mu wchodziły dzisiaj to masakra. Nie dziw, że schodził ze łzami w oczach..


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7211 dni

****




Odp: Australian Open - 22/01/2013 10:16
Się nagrała Radwańska... tak samo, jak Berdych chyba szybciutko sie pożegna, bo Djoković dziś bardzo dobrze gra.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7000 dni




Odp: Australian Open - 22/01/2013 12:04
Nie zapominając, że ma jeszcze pewnie w nogach 5 godzin pojedynku z Wawrinką, chociaż on nigdy spocony nawet nie jest.
Nie to co nasi kopacze, narzekają na jeden meczyk w tygodniu 90 minut ;)

Sharapova na razie jak walec, niezły test dzisiaj zdała oddając tylko 4 gemy nieźle serwującej Marakovej - ciekawe jak poradzi sobie z serwisem Syrenki.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6580 dni




Odp: Australian Open - 22/01/2013 13:39

  Ambasador napisał:  
Się nagrała Radwańska... tak samo, jak Berdych chyba szybciutko sie pożegna, bo Djoković dziś bardzo dobrze gra.



Berdych... co co dokonał Almagro to" miszczostwo" świata i okolic. Normalnie jakbym widzial nasza Isie ze strachem w oczach ze mozna wygrac mecz . No i przejebał wygrane spotkanie. mimo ze tak tragicznego Ferrera nie widziałem od dawien dawna.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7202 dni




Odp: Australian Open - 22/01/2013 16:03
Radwnaska spotkała poprostu na drodze zawodniczke na ktora nie wystarcza juz przebijania pilki na srodek pola i czekanie na bład tej drugiej.Bardzo dobrze ze dostała po dupie..te jej fochy na korcie na cały swiat jak nie idzie po jej mysli są tak samo irytujace jak jej zachowanie po olimpiadzie,tam juz sobie u mnie nagrabiła i zwyczajnie jej nie kibicuje i takie porazki jak ta dzisiaj wcale mnie nie martwią.Mam nadzieje ze wygra Sharapova :)


Ko nie pije,ten kapuje
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7546 dni

**




Odp: Australian Open - 22/01/2013 16:48
Radwańska nigdy nie wygra coś z wielkiego szlema. Jeździ po tych turniejach kategorii B i z pierwszej 5 ma najwięcej rozegranych nawet 8 turniej więcej niż konkurentki! Dla mnie jest mocno przereklamowana.


Z daleka nie będzie widać.
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5340 dni




Odp: Australian Open - 22/01/2013 18:40
Prawda jest taka o czym wiemy nie od dziś, że jej ranking jest zawyżony przez to co powiedział przedmówca i nie odzwierciedla jej umiejętności, dlatego wcale nie jestem zaskoczony tą porażką.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7071 dni

**




Odp: Australian Open - 22/01/2013 20:08
Jak ona ma coś wygrać jak boi się zaryzykować i gra tylko na środek kortu ? Statystyki winnerów tylko to potwierdziły jak w pewnym momencie żółta miała 8 czy tam 9 a nasza 0.


kapsiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4274 dni




Odp: Australian Open - 26/01/2013 15:20
Ehh jak ja nie lubie tej Azarenko! ale niestety miała lepszy dzień od Li i zatriumfowała na korcie .


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5340 dni




Odp: Australian Open - 26/01/2013 17:57
A ja ją lubię, ale trzeba przyznać, że gdyby nie podkręcenie kostki 2 x przez Li to raczej by tego finału nie wygrała. Słaby poziom finału nawet jak na kobiety.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
kapsiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4274 dni




Odp: Australian Open - 27/01/2013 12:03
No niestety słąby final, ale co innego teraz finał mężczyzn.... 1-1 w setach i ponad 2h za nami :P

Wszystko sie może zdarzyć , jeden i drugi ma przebłyski gry :P


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5340 dni




Odp: Australian Open - 27/01/2013 13:17
No właśnie poziom też nie powalał w drugim i trzecim secie. Przez to, że Novak przegrał 1 przez głupie błędy w końcówce, przez kolejne dwa grał większość piłek zachowawczo. No ale emocje były ;). Piłka, przy której leżał na korcie a potem jeszcze ją wygrał to majstersztyk.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005