Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Australian Open << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Udziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6701 dni




Australian Open - 17/01/2006 19:41
Co powiecie na to żeby pogadać o Australian Open ?? Jeśli nie to spoko :P
Jeśli ktoś interesuje się tennisem i ogląda te rozrywki to może niech poda swoich faworytów itp. :)
Moim faworytem osobiscie jest Roger Federer.
Zapraszam wszystkich do rozmowy :)
POZDRO!!


Najlepszą obroną jest atak!
s_portowiec
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7210 dni

*




Odp: Australian Open 2006 :) - 17/01/2006 22:56
Tenis to mój ulubiony sport, po piłce nożnej oczywiście. Tym bardziej, że samemu troszkę się przebija piłeczkę.
Wśród mężczyzn faworyt to na pewno Federer.
Wśród kobiet pewnie faworytką jest rozstawiona z nr.1 Davenport.
Osobiście cieszę się, że wróciła Hingins. Pewnie po długiej przerwie (kontuzja) nie zawalczy za wiele ale przynajmniej lubię na nią popatrzeć na korcie :D
Jako, że mam czasami rano trochę wolnego to zapewne będę ogląsał wybrane mecze na żywo.


Kocham Szczecin=kocham Pogoń
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7211 dni

****




Odp: Australian Open 2006 :) - 17/01/2006 23:48
Co jakco co ale.... Australian Open lubie ogladac:] Pamietam jak kilka lat temu byl super mecz, teraz sobie nie przypomne czy to gral Roddick, Agassi czy Sampras ale w tie-breaku było 22:20 w gemach..Pamieta ktos?? Ogolnie to lubie dobry tenis ogladaC:]moj idol to Roddick(za caloksztalt) a Federer no coż.... koles wymiata:]

Pozyjemy zobaczymy, od cwierfinalow zaczna sie dobre mecze:] Pozdro


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
AM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7063 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 18/01/2006 09:18
a ja mam pytanie :) bo teZ tam pileczke przebijam i moj faworyt to federer :) ale nie wie ktos moze w jakich godzinach sa transmisje na eurosporcie ??? z gory thx :)


http://nurek-poszukiwania.home.pl/home/
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7211 dni

****




Odp: Australian Open 2006 :) - 18/01/2006 09:36

  Matysh napisał:  
a ja mam pytanie :) bo teZ tam pileczke przebijam i moj faworyt to federer :) ale nie wie ktos moze w jakich godzinach sa transmisje na eurosporcie ??? z gory thx :)



Transmisje zaczynaja sie tak jakoś po pólnocy,a najlepsze mecze to są pokazywane u nas jakoś z rana(4-5 rano):)

Zobacz tutaj Pozdro

Ps. Roddick gra dalej:D:P


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
krzysieek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7204 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 18/01/2006 09:41
Odkąd na korty wróciła Martina Hingis na nowo zaczynam oglądać zawody tenisowe, zawsze była moją ulubioną tenisistką, dlaczego ??!! otóż jest żywym przykładem tego, iż w tym sporcie liczy sie przede wszystkim technika, inteligencja, precyzja, a nie siła dlatego każde jej zwycięstwo nad Venus, Sereną, itp. traktowałem w szczególny sposób. :P


AM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7063 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 18/01/2006 09:48
aktualnie na eurosporcie niemieckim jest mecz na zywo :) fajne laski graja :P Sharapova <moja faworytka> i jescze jakas na H ale nie Hingis :) nie wiem kto to bo pierwszy raz slysze pozdro :)


http://nurek-poszukiwania.home.pl/home/
krzysieek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7204 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 18/01/2006 10:18
Pewnie chodzi o Justine Henin-Hardenne która pokonałą w pierwszej rundzie naszą piękną Madzie Domachowską ...:P


AM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7063 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 18/01/2006 11:57

  krzysieek napisał:  
Pewnie chodzi o Justine Henin-Hardenne która pokonałą w pierwszej rundzie naszą piękną Madzie Domachowską ...:P



niee to byla jakas ashley h <ale nie wiem nazwiska bo jakies zajefiscie trudne> :P a wygrala i tak sharapowa :)


http://nurek-poszukiwania.home.pl/home/
krzysieek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7204 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 18/01/2006 13:41
Ashley Harkleroad ale czy ona taka podobna do Szarapowej ?? nie twierdze, że brzydka żeby nie było :P ...!!!

Obrazek jpg wstawiony na forum


Udziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6701 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 18/01/2006 14:18
Tak dla wiadomości to mecze zaczynaja sie o 1 w nocy i trwaja okolo 12-13 godz. :)


Najlepszą obroną jest atak!
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7210 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 18/01/2006 14:34
lubie ogolnie turnieje wielkiego "szlema" bo mozna na nich ładnie zarobic u buka:) zazwyczaj wygrywaja faworyci :) stawki niskie ale z 10 meczykow mozna postawic:)


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7529 dni

*




Odp: Australian Open 2006 :) - 18/01/2006 15:09

  benny napisał:  
lubie ogolnie turnieje wielkiego "szlema" bo mozna na nich ładnie zarobic u buka:) zazwyczaj wygrywaja faworyci :) stawki niskie ale z 10 meczykow mozna postawic:)



Jasne w tenisie zarobic u buka na 10 meczach LOL:D


,,Vi är överallt,,- POGON
krzysieek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7204 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 18/01/2006 15:18
No co dziecko szczęścia pewnie ;P


AM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7063 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 18/01/2006 15:50
czy ktos powiedzial ze ona podobna do sharapovej ?? powiedzialem ze graja wlasnie ze soba :)


http://nurek-poszukiwania.home.pl/home/
FLN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7488 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 18/01/2006 16:06
Heh co do tego meczu z tym dlugim 5 setem to gral Roddick z El Aynaouim . Pamietam, ze przez ten mecz wogole do szkoly nie poszedlem:P. Tenis to po pilce moja ulubina dyscyplina, wiec ciesze sie ze jakis temat zwiazany z nim powstal, a co do tegorocznego Australian Open to cieszy powrot Hingis, jak dla mnie wsrod kobiet wygra Clijsters, a wsrod mezczyzn mam nadzieje ze Roddick:P, ewentualnie kazdy inny tylko nie Federer bo to juz staje sie nudne- nie lubie go ale trzeba przyznac, ze ma chlopak talent


Udziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6701 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 19/01/2006 11:17
Te, odczep sie od Federera :D to moj ulubiony player :P a tennisem żenskim to ja sie nie interesuje zbytnio :P tam można popatrzeć tylko na panie a nie na gre :P


Najlepszą obroną jest atak!
krzysieek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7204 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 22/01/2006 13:55
Martina Hingis ciągle się trzyma może jakaś sensacja się szykuje to był by wielki powrót, kolejną przeciwniczką będzie Samantha Stosur czy jak najbardziej do pokonania :D


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7211 dni

****




Odp: Australian Open 2006 :) - 22/01/2006 14:48
MAciek87 dziex za przypomnienie:) to byl meczyk..:D:D

Qrde, Roddick przegrał z .... 20 letnim cypryjczykiem..:(:/ to teraz liczę na ... Nalbandiana:) fakt faktem, ze Federer ma talent ale na prawde staje sie to nudne... lepiej dla rozwoju tego sportu bedzie jesli wygra ktos inny:) Pozdro


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
FLN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7488 dni




Odp: Australian Open 2006 :) - 22/01/2006 22:09

  PogonFan napisał:  
MAciek87 dziex za przypomnienie:) to byl meczyk..:D:D

Qrde, Roddick przegrał z .... 20 letnim cypryjczykiem..:(:/ to teraz liczę na ... Nalbandiana:) fakt faktem, ze Federer ma talent ale na prawde staje sie to nudne... lepiej dla rozwoju tego sportu bedzie jesli wygra ktos inny:) Pozdro




no na dzien dzisiejszy to nieliczac kortow ziemnych tylko Nalbandian ma szanse pojechac Federera, pojechalby go zapewne Agassi gdyby byl kilka lat mlodszy


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005