Autor
Wiadomość
   Pogoń On-Line -> Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7133 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 01/01/2006 20:02
Sprawa komentarzy na głównej (detal ;) ), przy niektórych wiadomościach pisze, że są dwa komentarze, a w rzeczywistości jest tylko jeden.

Obecnie problem można zauważyć pod wiadomością "Umowa transferowa podpisana"


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8314 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 01/01/2006 20:05

  Niebuszewiak napisał:  
Sprawa komentarzy na głównej (detal ;) ), przy niektórych wiadomościach pisze, że są dwa komentarze, a w rzeczywistości jest tylko jeden.

Obecnie problem można zauważyć pod wiadomością "Umowa transferowa podpisana"



Wiemy, pracujemy nad tym ;)


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7133 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 01/01/2006 20:09
ok przyjąłem do wiadomości ;)

pozdro

Ostatnio edytowany przez: Niebuszewiak, 20 stycznia 2006, 15:58 [2 raz(y)]


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7133 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 20/01/2006 15:58
Przypadkiem zauważyłem na głównej pod bannerem Home.pl dwa linki do stron o Mistrzostwach Swiata i Malyszu. Specjalnie tak są, czy po prostu ktoś o nich zapomniał. ;)


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7399 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 20/01/2006 16:21

  Niebuszewiak napisał:  
Przypadkiem zauważyłem na głównej pod bannerem Home.pl dwa linki do stron o Mistrzostwach Swiata i Malyszu. Specjalnie tak są, czy po prostu ktoś o nich zapomniał. ;)



specjalnie :)


Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6701 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 30/01/2006 15:58
Przydało by się dać na stronce czrną opaska czy kir,załoba narodowa


skarbnik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7814 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 28/02/2006 22:30
Ja bym wrescie dodal te prywatne wiadomosci :>
BTW, Jun, mam do Ciebie mala sprawe.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8314 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 28/02/2006 22:38

  Skarbnik napisał:  
Ja bym wrescie dodal te prywatne wiadomosci :>
BTW, Jun, mam do Ciebie mala sprawe.



no zapodaj, gg :)


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6913 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 31/03/2006 15:20
Dajcie czarną stronę na znak żałoby! W końcu zmarł człowiek związany TYLKO z POGONIĄ!


AM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7031 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 01/04/2006 11:25

  oczko82 napisał:  
Dajcie czarną stronę na znak żałoby! W końcu zmarł człowiek związany TYLKO z POGONIĄ!



Zgadzam sie !!! niech strona dziala ale niech herby beda przepasane czarna wstazka a strona bedzie czarno-biala tylko...... [']


http://nurek-poszukiwania.home.pl/home/
Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8312 dni

**




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 17/06/2006 16:47
Mam sprawe: daloby rade dodac do modeli tel. LG 3310 bo zalezy mi na zassaniu jakiejs fajnej tapetki a widze ze go nie ma w spisie.


Hold skladam temu miastu...
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8314 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 17/06/2006 17:23

  [aDriAn napisał:  
]Mam sprawe: daloby rade dodac do modeli tel. LG 3310 bo zalezy mi na zassaniu jakiejs fajnej tapetki a widze ze go nie ma w spisie.



Niestety nie bardzo mozemy pomoc, usluga Tapeciarza jest udostepniana nam przez serwis mobile.net.pl i to raczej do nich powinienes się zgłosić.


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
skarbnik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7814 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 10/07/2006 18:22
Apeluje o powstanie dzialu "kosz" gdzie mozna by bylo przeczytac usuniete posty i tematy, moze okazac sie przydatne.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7133 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 16/07/2006 21:39
Taka w sumie uwaga "kosmetyczna". Po prawej stronie na głównej jak są te tytuły działów (forum, transfery etc.) to Gryf jest niżej niż sam tytuł.

Trochę tak dziwnie napisane, ale powinniście zrozumieć ;) pozdro.


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7032 dni

***




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 06/09/2006 21:16
Tak mi przyszło do głowy że fajnie by było gdyby była możliwość wysyłania prywatnych wiadomości pomiędzy forumowiczami. Fakt jest taki że nie wszystkie tematy porusza się na necie a PW mogą w tym pomóc. No i dodatkowo można sobie niektóre kwestię wyjaśnić w ''2 klawiatury'' a nie walczyć z wiatrakami na forum. Nie wiem jak wygląda to od strony technicznej ale myślę że pomysł godny przemyślenia. Co admini na to?


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7942 dni

**




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 07/09/2006 17:30
Upraszalem sie juz o to w zeszlym roku ale jakos bez odzewu. Funkcja "priwet mesadzów" na forum jest bardzo wskazana - dla mnie nawet moze to byc kosztem wywaleniem calego obecnego forum i postawienia od nowa


Szlugi, wóda, gołe baby !
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7399 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 07/09/2006 20:45

  U-96 napisał:  
Upraszalem sie juz o to w zeszlym roku ale jakos bez odzewu. Funkcja "priwet mesadzów" na forum jest bardzo wskazana - dla mnie nawet moze to byc kosztem wywaleniem calego obecnego forum i postawienia od nowa



pewne sprawy nie sa zalezne ode mnie, sprawy techniczne prowadzi osoba, ktora ma duzo innych zajec i trzeba go mobilizowac wiec do dziela, bo ja tez jestem za tym pomyslem


BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7032 dni

***




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 07/10/2006 13:33

  Cobra_S napisał:  

  U-96 napisał:  
Upraszalem sie juz o to w zeszlym roku ale jakos bez odzewu. Funkcja "priwet mesadzów" na forum jest bardzo wskazana - dla mnie nawet moze to byc kosztem wywaleniem calego obecnego forum i postawienia od nowa



pewne sprawy nie sa zalezne ode mnie, sprawy techniczne prowadzi osoba, ktora ma duzo innych zajec i trzeba go mobilizowac wiec do dziela, bo ja tez jestem za tym pomyslem



Coś ruszyło w tym kierunku? Bo chyba nie trzeba wymieniać plusów pw, strona sporo by wtedy zyskała...


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8314 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 07/10/2006 20:51
opcje PW jest na liście zmian w kolejnej wersji skryptu, nad która toczą się już prace, narazie pracuje grafik próbując odświeżyć grafikę, niedługo jak zakończę pozostałe projekty siadam do pisania v3.


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6414 dni

**




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/12/2006 14:15

  Macieq napisał:  
opcje PW jest na liście zmian w kolejnej wersji skryptu, nad która toczą się już prace, narazie pracuje grafik próbując odświeżyć grafikę, niedługo jak zakończę pozostałe projekty siadam do pisania v3.



a jakaś przewidywana data tej aktualizacji ?:)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005