Autor
Wiadomość
   Pogoń On-Line -> Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
BJK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8291 dni

*




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 19:26
Dobrze zrobiony nowy wizaż stronki tylko razi mnie ten gryfus ... jakis taki "biednie narysowany" a reszta jest spoko! :D pozdro dla maka i juniora ;-) wiadomo o co chodzi...


"...Bądź dumny z tego kim jesteś..."

POGOŃ SZCZECIN

HWDP na zawsze HWDP
skarbnik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7793 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 19:32
Nice, mimo to uwazam ze na tym serwie i przy tym systemie stronka bedzie sie klasc... :> Niestety, duze naciazenie poprzez samo forum i do tego jeszcze komenty... Poza tym, poszerzylbym jednak strone, na calosc a nie zostawil tak jak jest...Ostatnio jest to co prawda modne, ale w tym wypadku kompletnie nie pasuje.

Co do forum, mimo to, uaktualnil bym, zmienil kolorostyke, jest zbyt szara...Jesli zmieniac, to zmieniac na calego. Poza tym, dodal bym troche bajerkow, ktore by wzbogacily forum...Ale to tylko moje zdanie, jesli chcecie moge podac pare ciekawych przykladow...Lecz zwiekszyly by one ( jesli by weszly w zycie ) prace modow....:>


Obrazek jpg wstawiony na forum
stahu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7505 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 19:33
Przyzwyczajony byłem do tamtego wyglądu strony , ale pewnie nie długo się przyzwyczaje i zaakceptuje i taki wygląd


verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7886 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 20:52
Zmiana zdecydowanie na +. Prawdę mówiąc jedynie zastanawiałem się przez chwilę czy to Gryf czy portret Ptaka. :) Ale skoro innym się podoba...


21:37
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7388 dni

*




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 20:53
Pierwsze co mi przyszlo na mysl to ze pomylilem linki z Pogoń.v.pl - na pierwszy rzut oka prezentuje sie bardzo podobnie jesli chodzi o uklad strony


ofconcern
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7019 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 21:02
Mi sie wygląd podoba! Tylko tam gdzie pojawiaja sie wszystkie newsy powinno byc troche szersze bo takie skurczone jest i dziwnie sie czyta:)


Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7378 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 21:04

  R0b3rt napisał:  
Pierwsze co mi przyszlo na mysl to ze pomylilem linki z Pogoń.v.pl - na pierwszy rzut oka prezentuje sie bardzo podobnie jesli chodzi o uklad strony



dąząc do ideału zgapiliśy od nich sporo rzeczy ;)
zaczyna mnie to bardzo irytować i zaczne wyjasniac co poniektore sprawy
rabka tajemnicy uchylilem powyzej i na necie tego nie rozpisze
bedzie potrzeba to w 5 min sie tym zajme
szanuje wszystkie Wasze opinie, ale nie akceptuje widomości o podobieństwie do v.pl i jestem w stanie to udowodnić w 5 min, że jest na odwrót - to oni upodobnnili się do nas!
moj wpis nie jest prowokacyjny.


BeJot
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7373 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 21:47
strona wygląda o wiele ładniej "nowocześniej"


"Jaka jest różnica pomiędzy demokracją, a demokracją ludową? Taka sama jak pomiędzy krzesłem, a krzesłem elektrycznym"

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7289 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 21:47
Mq to wyśle pod koniec tygodnia wszystkie jakie mam (Pogoni oczywiście) i sobie wybierzecie :] Dla mnie wygrywa dział z flagami :D


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7388 dni

*




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 21:53
Ja tam bron Boze nie mialem nic na mysli, i nic nie sugerowalem tylko takie wolne skojarzenie :P


Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7952 dni

***




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 22:10
Ale nawał wywiadów trzeba było dodać ojej :D , ale czego się nie robi dla Pogoni;)


Pogoń To My!
Luk Luk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7362 dni

**




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 22:16

  Cobra_S napisał:  

  R0b3rt napisał:  
Pierwsze co mi przyszlo na mysl to ze pomylilem linki z Pogoń.v.pl - na pierwszy rzut oka prezentuje sie bardzo podobnie jesli chodzi o uklad strony



dąząc do ideału zgapiliśy od nich sporo rzeczy ;)
zaczyna mnie to bardzo irytować i zaczne wyjasniac co poniektore sprawy
rabka tajemnicy uchylilem powyzej i na necie tego nie rozpisze
bedzie potrzeba to w 5 min sie tym zajme
szanuje wszystkie Wasze opinie, ale nie akceptuje widomości o podobieństwie do v.pl i jestem w stanie to udowodnić w 5 min, że jest na odwrót - to oni upodobnnili się do nas!
moj wpis nie jest prowokacyjny - brzydze sie po prostu pewnym malym zlodziejem



Ja sie Tobie nie dziwie.

To tyle na ten temat ode mnie.

A co do wygladu strony to tez na poczatku nie przypadla mi do gustu, ale jednak kazdy musi sie rozwijac, nie mozna sie przeciez w tym rozwoju cofac, czasem trzeba sprobowac czegos nowego i za to podziwiam administracje.

oby tak dalej :)

mozna by polepszyc stronke o pare rzeczy ale pomysly zglosze komu trzeba zeby "ktos" ich nie podpierdolił.


"Wierzę, że inteligencja i strach są nieodłączne. Goście którzy mówią: ja się nie boję niczego - są po prostu głupi!" - Rickson Gracie
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7129 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 22:35

  Luk2 napisał:  

  Cobra_S napisał:  

  R0b3rt napisał:  
...



......



Ja sie Tobie nie dziwie.

To tyle na ten temat ode mnie.

A co do wygladu strony to tez na poczatku nie przypadla mi do gustu, ale jednak kazdy musi sie rozwijac , nie mozna sie przeciez w tym rozwoju cofac, czasem trzeba sprobowac czegos nowego i za to podziwiam administracje.

oby tak dalej :)



Ta nawet papier toaletowy sie rozwija bo nie chce zostac w tyle ... :)

Co do szablonu ladny ladny ale odrazu pomyslalem ze wpadlem niechcacy na oficjalke ^^


mozna by polepszyc stronke o pare rzeczy ale pomysly zglosze komu trzeba zeby "ktos" ich nie podpierdolił.[/cytat]


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6889 dni

*




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 22:50
Stronka jak najbardziej na PLUS...jedyne co bym zmienil to wyglad samego Forum...dosyc szare,monotonne...i zastanawiam sie czy sens maja te komentarze pod kazdym Newsem ale zobaczymy jak to bedzie wygladac:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8293 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 23:08
przepraszam bardzo zgromadzonych ale gdzie na forum jest szary kolor ? bo ja zupelnie nie widze takiego koloru... pozdrawiam :) i prosze o odpowiedz.


SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7157 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 23:26

  JuN napisał:  
przepraszam bardzo zgromadzonych ale gdzie na forum jest szary kolor ? bo ja zupelnie nie widze takiego koloru... pozdrawiam :) i prosze o odpowiedz.



heh już mówie :D
Przyciski przy pisaniu wiadomości są szare ;) (chodzi o to pogrubienie kursywa itd.)
A po za tym to te napisy na samamym dole podchodzą mi też pod szary
lol Puszcza oczko


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8293 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 23:28

  Pa.S napisał:  

  JuN napisał:  
przepraszam bardzo zgromadzonych ale gdzie na forum jest szary kolor ? bo ja zupelnie nie widze takiego koloru... pozdrawiam :) i prosze o odpowiedz.



heh już mówie :D
Przyciski przy pisaniu wiadomości są szare ;) (chodzi o to pogrubienie kursywa itd.)
A po za tym to te napisy na samamym dole podchodzą mi też pod szary
lol Puszcza oczko



a takie maja byc ? zolte ? ludzie... przeciez to standtarowy kolor przyciskow
co do na dole, to jest jasny niebieski, zaden szary!


SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7157 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 23:32

  JuN napisał:  

  Pa.S napisał:  

  JuN napisał:  
przepraszam bardzo zgromadzonych ale gdzie na forum jest szary kolor ? bo ja zupelnie nie widze takiego koloru... pozdrawiam :) i prosze o odpowiedz.



heh już mówie :D
Przyciski przy pisaniu wiadomości są szare ;) (chodzi o to pogrubienie kursywa itd.)
A po za tym to te napisy na samamym dole podchodzą mi też pod szary
lol Puszcza oczko



a takie maja byc ? zolte ? ludzie... przeciez to standtarowy kolor przyciskow
co do na dole, to jest jasny niebieski, zaden szary!





to z tym szarym to chyba miał być żart ...
jak dla mnie forum jest ok. i nie trzeba go zmieniać ;)


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6889 dni

*




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 27/09/2005 09:50
Chodzilo mi o to ze Forum jest dosyc monotonne jest chodzi o kolorostyke...a znaczenie slowa SZARY niemialobyc doslowne tylko tzw ironią....a tu widze ze juz jest problem gdzie na forum jest kolor szary to byla taka przenosnia ale dla tych nie ``kumatych``:] chodzilo mi o slowo MONOTONNE...jak juz zmieniac wystroj to calosci ,forum takze bo juz tyle lat a niewidac zmian i teraz Forum nie pasuje do tak ladnie zrobione stronki....nie to zebym narzekal ale jakas zmiana by sie przydala:] bo stronka jest OK:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7952 dni

***




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 27/09/2005 09:55

  R.P McMurphy napisał:  
Chodzilo mi o to ze Forum jest dosyc monotonne jest chodzi o kolorostyke...a znaczenie slowa SZARY niemialobyc doslowne tylko tzw ironią....a tu widze ze juz jest problem gdzie na forum jest kolor szary to byla taka przenosnia ale dla tych nie ``kumatych``:] chodzilo mi o slowo MONOTONNE...jak juz zmieniac wystroj to calosci ,forum takze bo juz tyle lat a niewidac zmian i teraz Forum nie pasuje do tak ladnie zrobione stronki....nie to zebym narzekal ale jakas zmiana by sie przydala:] bo stronka jest OK:]



Heh McMurphy...z forum jest wszystko ok a tak wógle to nie jest takie proste to wszystko zrobić jeszcze nie dawno Mq zrobił nową wersje forum, przyszedł czas na strone przyjdzie czas i na forum tyle odemnie pozdro.


Pogoń To My!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005