Autor
Wiadomość
   Pogoń On-Line -> Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7378 dni




Przyklejony - Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 06:24
nic dodać nic ująć - to co planowaliśmy od dawno dziś zostało wprowadzone w życie!!
Zapraszamy do oceń pozytywnych, a także negatywnych ;) dotyczących istotnych zmian


AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7013 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 07:13
Mi sie podoba ,stara niebyla zla ale juz oklepana ,widze ze zmiany w rzadzie to i zmiany na forum:)
Gratulacje za wykonana prace


A ja i tak wierzyc nie przestane...
Zalayeta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 07:17
Mi sie strona podoba wg.mnie ma ładniejszy design niż stara, i ten gryf na górze strony jest bardzo fajny


PS do końca życia !
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7018 dni

**




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 07:20
Strona bardzo fajnie sie prezentuje, stara tez byla dobra ale ta jest lepsze :) co tu duzo gadac ;) oby tak dalej :]


rafczyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6786 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 07:20
nom dobra dobra :) przypomina mi teraz v.pl ale ziany na +. GJ chłopaki


Od zawsze Szczecin, Na zawsze Pogoń!
SISMIC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7047 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 07:51
Nieźle :) To mi się podoba.. GJ.


Szczecińska albo żadna!
Wojtas.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7219 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 08:30
Mi również się podoba ,ale mam tylko jedno pytanko. Czemu nie ma już zdjęć flag ?? :|


Tylko Pogoń!
barcish
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7259 dni

**




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 08:32
Layout bardzo pozytywnie sie prezentujacy, napewno nie tak oklepany jak na v.pl oryginalna głowa Gryfa (wielki big up dla grafika ktory to narysowal :] ja bym tak nie umiał ;) ). Do tego zpewne ogromny trud zostal włozony w napisanie strony od nowa. Ale dostrzegam duuuzy minus. Niepotrzebnie wprowadzone komentarze do newsow. Jk widac na innych stronach danie mozliwosci anonimowego wypowiadania swojego zdania doprowadza do pisania praktycznie samych bzdur. Przeciez jest forum które słuzy do wypowiadania swojego zdania. To po co te komentrze?


POGOŃ SZCZECIN!
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8293 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 08:32

  Wojt@s napisał:  
Mi również się podoba ,ale mam tylko jedno pytanko. Czemu nie ma już zdjęć flag ?? :|



spokojnie dzis sie pojawia :)


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8293 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 08:34

  Bart1987 napisał:  
Przeciez jest forum które słuzy do wypowiadania swojego zdania. To po co te komentrze?



komentarze nie sa anonimowane, aby wypowiedziec sie w komentarzach nalezy zalozyc sobie konto ktore moze sluzyc rowniez na forum, natomaist jezeli ktos ma konto na forum to takie same dane sa do komentarzy
uznalismy za potrzebne dodanie komentarzy


cEzY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7483 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 08:53

  JuN napisał:  

  Bart1987 napisał:  
Przeciez jest forum które słuzy do wypowiadania swojego zdania. To po co te komentrze?



komentarze nie sa anonimowane, aby wypowiedziec sie w komentarzach nalezy zalozyc sobie konto ktore moze sluzyc rowniez na forum, natomaist jezeli ktos ma konto na forum to takie same dane sa do komentarzy
uznalismy za potrzebne dodanie komentarzy



Według mnie to nei jest dobre rozwiązanie... aby przeczytać opinię kibiców Pogoni - muszę teraz szukać informacji i wypowiedzi w dwóch miejscach - na forum i w komentarzach, co uważam za duże utrudnienie. Chyba ktoś z PogonOnline.pl chciał nam przesłodzić i wprowadzić wiele ciekawostek... już teraz widzimy jakie skutki ma powstanie komentarzy - na forum ludzie wpisują się na "+" a w komentarzach na "-" i to nie jest przypadek tylko psychologia... wiadomo, że jeżeli na forum przebiega dyskusja zgodna z moją opinią - to wpisze się na forum, i podobnie jest z komentarzami... bez sensu. Wy macie więcej pracy, bo musicie kotrolować (moderować) i forum i komentarze, a my znacznie dłużej szukamy poszczególnych motywów w dyskusji co tylko odstrasza do odwiedzania serwisu - szczeólniee tych nowych kibiców.

Co do samego layoutu to jest bardzo dobry - nie wiem czy lepszy... bo jeszcze się nie przyzwyczaiłem, i w tym momencie nei oceniłbym go subiektywnie, ale duże gratulacje należą się osobą, które na niego się zgodziły. Przecież podjęliście duże ryzyko... bo możecie zyskać dużo nowych kibiców odwiedzających stronę, ale również wiele więcej stracić... jak będzie? To się okaże... Wiem jedno, klimat na razie został stracony... wzrok nie przyzwyczajony a i flasha charakterystycznego brakuje...

zaryzykowaliście mocno chłopaki... czy słusznie? Fajnie jest wprowadzać nowy wygląd dla strony... ale trzeba się zastanowić, czy aby na pewno było to konieczne? Tamta strona miała swój klimat i swoją duszę... ta ma ładną szatę graficzną, nie koniecznie bardziej przejrzystą (dobór kolorów, czcionki itd.).

Ja życzę powodzenia, po wcześniejszych wpisach widzę, że ludziom się podoba... no i dobrze. Również doceniam ogromny wkład pracy i zaangażowania, który włożyliście niepotrzebnie... ale doceniam :-) Pozdrawiam.


Grudziądz tez kibicuje Pogoni...
Greg20
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7656 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 09:12
Jak dlamnie calkiem calkiem tylko czcionke przydalo sie zmniejszyc bo zaduza troche.


Jest dobrze, ale jak zwykle moze byc lepiej!! Pogon na cale zycie w mym sercu!!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

**




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 09:34
A mi sie srednio podoba.Szczegolnie logo ucierpialo na tym, bo tamte bylo bardzo fajne (we flashu zrobione) i efektowniejsze. Nie podoba mi sie kolorystyka paskow po lewej stronie. Przypomina to v.pl, ktora po podobnych zmianach nie zyskala w moich oczach.Poprawiliscie natomiast dzial Forum po prawej stronie. Teraz jest jakby bardziej przejrzysty:)

No coz, moze sie przyzwyczaje do nowego designu:)


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Ptr.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7233 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 09:37
mi sie bardzo stronka podoba :D


muniek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7679 dni

*




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 09:38
Wszystko bardzo ladne z 2 minusami:

- szkoda tego flasha
- komentowanie newsow moim zdaniem niepotrzene


Kto nie pije ten donosi....
BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7011 dni

***




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 10:06
Pierwsze wrażenie-gorzej niż wcześniej.Co do komentarzy wpełni zgadzam się z cEzY'm,na minus.


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
Slim
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7725 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 10:14
Jak dla mnie to te komentarze sa zbedne na stronie, szkoda tez tego flasha :(
Plus za to ze po zmianach stronkam i sie szybciej otwiera :)


Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7952 dni

***




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 10:14
hehe wszystko super tak jak miało być ;) pozdro


Pogoń To My!
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6978 dni

***




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 10:15
Mi się podoba. Nie chce cie poprawiac bo to ty jestes adminem ale ten temat nie powinien pojawic sie w dziale Pogońonline?


Against modern wszystko!
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8293 dni




Odp: Zmiany w serwisie PogonOnLine.pl - 26/09/2005 10:16

  Lord napisał:  
Mi się podoba. Nie chce cie poprawiac bo to ty jestes adminem ale ten temat nie powinien pojawic sie w dziale Pogońonline?



nie poniewaz ten temat czyta wiecej osob...

a co do zmian.... wszyscy tylko umieja krytykowac , a jak prosilismy ludzi o pomoc na stronie glownej, to prasktycznie nikt sie nie zglosil... tyle w temacie

glash mial 3 lata. i byla to monotonia juz, i wielu osoba sie nie otwierala strona, badz zawieszala, badz dzialala troszke wolno


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005