Autor
Wiadomość
   Kibice -> Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 6882 dni
Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 02/10/2005 14:18
Do zalozenia tego topicu sklonil mnie temat o derby Lodzi i Slaska
Chodzi oto zeby wpisywac tutaj wiadomosci po kazdej kolejce ligowej czy pucharowej, komentarze, liczby, oprawy i wszystko co jest zwiazane szczegolnie z ruchem ultras w Polsce (choc ze swiata rowniez moze byc info)
jezeli temat sie przyjmie moze byc jednym z ciekawszych na tym forum
na poczatek moze cos odemnie
na piatkowym hicie w Poznaniu obecnych 18 chlopakow + 1 panna z Legią + flaga, legionistow +- 400, ciekawostka moze byc fakt przylaczenia sie poznanskiego kotla (nie calego stadionu) do protestu legionistow odnosnie wlasnych dzialaczy
bardzo dobrze tego lykendu wypadla ekipa LKSu Lomza w meczu z Wigrami Suwalki jak na tak mala ekipe oprawa wrecz rewelacyjna
duzo ciekawych meczy lecz niestety wiekszosc poniezej oczekiwan odpuszczone derby Lodzi, mecz zgody kurew ze sledziami tez w sumie taki sobie, slaba frekwencja, oprawa rownierz nie zachwycila raczej
na + derby Slaska, konkretne ultras z obu stron choc tyszanie poza opdaleniem konkretnej ilosci roznego piro chyba innej oprawy nie posiadali
fotki z tego lykendu

cdn...


Better dead than red!
Zieny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6687 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 02/10/2005 15:12
warto odnotowac ze na meczu GKS Katowice-GKS Tych. było z 8 tyś. kibiców ( tak podaja kibice z GKS Katowice)


Łobez zawsze z Pogonią
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6777 dni

****
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 02/10/2005 15:31
ŁKS Łomża jak i GKS pokazali wilką klase i za to dla nich plus. U nas też trzeba podkreślić że biedy nie było, wrecz przeciwnie, kolejna udana oprawa. Ładnie wyszedł młyn Lecha z tymi racami. Widzew wiadomo derby miasta więc pokazali co mieli pokazać, jednak te derby pokazuja spory niedosyt...


MW'03
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7325 dni

**
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 02/10/2005 16:22
moze mecz troche starszej daty ale bylem wiec napisze

27.08.2005

Slask Wroclaw - Zaglebie Sosnowiec

przyjezdnych ok 250 osob, prowadza dobry doping, troche ultrasuja.
Miejscowych ok 9.000 , doping sredni. Pogoda, czas rozgrywania meczu jak i wpite procenty nie sprzyjaly zbytnio zabawie na trybunach ;)


Szlugi, wóda, gołe baby !
Ptr.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6637 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 02/10/2005 18:28

  alex napisał:  
warto odnotowac ze na meczu GKS Katowice-GKS Tych. było z 8 tyś. kibiców ( tak podaja kibice z GKS Katowice)
i warto odnotowac ze kibicow gosci wraz ze zgodami ok 1500


berety dwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6383 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 02/10/2005 19:27
Na dzień dzisiejszy tego im zazdroszczę. Nie było gdzie przysłowiowego palca włożyć! http://www.lechpoznan.com


berety dwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6383 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 02/10/2005 19:43
Śląsk- Radomiak 1:3. Asysta Kowala.


kus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6618 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 03/10/2005 22:56

  U-96 napisał:  
moze mecz troche starszej daty ale bylem wiec napisze

27.08.2005

Slask Wroclaw - Zaglebie Sosnowiec

przyjezdnych ok 250 osob, prowadza dobry doping, troche ultrasuja.
Miejscowych ok 9.000 , doping sredni. Pogoda, czas rozgrywania meczu jak i wpite procenty nie sprzyjaly zbytnio zabawie na trybunach ;)Tak wyszlo ze tez bylem :) Jak na moje oko Zagłębia ok. 400 osob nawet i doping momentami bardzo dobry co do Śląska doping słaby zważywszy że było ich znacznie wiecej niż gości. I jak napisales fajnie "ultrasowalo" Zaglebie. Szczegolnie podobał mi się motyw jak utworzyli napis: "Z A G Ł Ę B I E" i do tego race :)


Macias
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6532 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 04/12/2005 21:31
''Kibice'' Korony na meczu z Cracovią pobili swoich tylko ze pikników...frajerstwo..
Potem do akcji wkroczyła Cracovia i zamieszki ustały.


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6566 dni

*
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 10/01/2006 19:20
Podbijam temat gdyz nieciekawie dzieje sie w Bydgoszczy,domyslam sie iz wiekszosc jest na biezaco ale dla tych ktorzy rzadko zagladaja na inne fora polecam..


Ten temat powstał celem przybliżenia kibicom w Polsce obecnej sytuacji w jakiej znaleźli się kibice ZAWISZY BYDGOSZCZ

Nasza drużyna występuje obecnie w IV lidze. Trwa walka kibiców Zawiszy o Stowarzyszenie Piłkarskie ZAWISZA, którego jesteśmy założycielami. Stanowczo sprzeciwamy się planom HYDROBUDOWY S.A. dotyczącym:
- przeniesienia do Bydgoszczy II ligowego zespoły Kujawiak / Hydrobudowa,
- utworzenia Sportowej Spólki Akcyjnej pod nazwą Zawisza Bydgoszcz,
- likwidacji Stowarzyszenia Piłkarskiego ZAWISZA,
- przeksztalcenia naszego IV ligowego zespołu w drużynę rezerw.
W/w przedsięwzięcie jest pomysłem władz Bydgoszczy (z prezydentem Dombrowiczem na czele), władz CWZS ZAWISZA (z prezesem Sebastianem Chmarą na czele) oraz władz Kujawiak / Hydrobudowa S.A. (z prezesem Krasickim na czele).

Na spotkaniu z Panem Krasickim które odbyło się 04 stycznia kibice ZAWISZY stanowczo potępili postępowania HYDROBUDOWA S.A. wobec kibiców z Włocławka. Sprzeciwili się takiemu sposobowi tworzenia drużyny piłkarskiej w Bydgoszczy. Oficjalnie, wprost i stanowczo zakomunikowali, iż nie będą kibicować II ligowej drużynie przeniesionej z Włocławka. Wyrazili oczekiwania nienaruszalności SP ZAWISZA (zachowanie odrębnej podmiotowości) wraz z IV ligową drużyną. Te warunki zostały przyjęte przez Pana Krasickiego do waidomości, który zapewnił nas o nietykalności i pomocy SP ZAWISZA.

Następnego dnia HYDROBUDOWA S.A. zerwala z Bydgoszczą rozmowy nt przeniseienia do Bydgoszczy II ligowego zespołu. "Winą" obarczono kibiców IV ligowego ZAWISZY.
Da ataku przystapiły bydgoskie media: prasa, radio, telewizja, prześcigając się w oczernianiu kibiców Zawiszy. Jedna nieprawdziwa historia goni drugą (np. Gazeta Wyborcza: kibice na rozmowach z HYDROBUDOWĄ byli zaopatrzeni w pałki) . Próby zastaszenia nas spełzły jak datąd na niczym. Deklaracje zmierzające do "zniszczenia" sympatyków ZAWISZY złożyły bydgoskie władze. Wtórują im media. Nagonka trwa. Grozi nam wykluczenie z CWZS ZAWISZA i wyrzucenie z obiektów sportowych (SP ZAWISZA prowadzi taże 15 drużyn młodzieżowych).

Przedatwiciele HYDROBUDOWY w rozmowach z nami powiedzieli, iż za pieniądze można wszystko. I tu się pomylili. Prawdziwych kibiców ZAWISZY nie można kupić.

mam nadzieje ze co poniektorzy zrozumieja przeslanie tej calej sytuacji no bo skad my to znamy.. ;)
dla bardziej ciekawych tematu


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6472 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 25/01/2006 22:37
Piłkarscy kibice IV-ligowego Zawiszy Bydgoszcz triumfują. Włocławska Hydrobudowa nie przeniesie Kujawiaka Włocławek do Bydgoszczy. Przynajmniej przez najbliższe pół roku.

Trzy tygodnie temu przerwano rozmowy między władzami Bydgoszczy, Cywilno-Wojskowego Związku Sportowego Zawisza a włocławskim Kujawiakiem. Przypomnijmy, że toczyły się one od kilku miesięcy, a na początku zresztą były tajne. Miały doprowadzić do przeniesienia z Włocławka II-ligowego zespołu. Grałby na stadionie przy ul. Gdańskiej, pod nazwą Zawisza.

Zdecydowanie sprzeciwiali się temu planowi kibice występującego w IV lidze zespołu Zawiszy Bydgoszcz oraz Stowarzyszenie Piłkarskie prowadzące tę drużynę, w którym to fani mają decydujący głos.

Hydrobudowa proponowała im włączenie zespołu IV ligi do nowego klubu (byłby rezerwami II-ligowców trenowanych przez Bogusława Baniaka) i sfinansowanie jego gry. Kibice i Zawisza chcieli pozostać odrębnym klubem, ale w zamian za zgodę na przeprowadzkę, zażądali od włocławian pieniędzy na swoją drużynę.

Hydrobudowa się na to nie zgodziła i przerwała rozmowy. Nieoficjalnie wiadomo, że już do nich nie wróci.

Decydujący głos miał najważniejszy człowiek w firmie i klubie - Jerzy Wiśniewski. To główny udziałowiec firmy Hydrobudowa-Włocławek SA, sponsora II-ligowej drużyny (tylko na tę rundę ma przekazać 5 milionów złotych). Wiśniewski jest także właścicielem spółki akcyjnej Kujawiak/Hydrobudowa, w którą przekształcony został piłkarski zespół (po powołaniu spółki otworzyła się droga do przeniesienia piłkarzy do Bydgoszczy) i co najważniejsze, firmy PBG spod Poznania (do niej należy Hydrobudowa-Włocławek SA)

- Jeśli chodzi o Bydgoszcz chcę podkreślić, że na pewno nie będziemy robić nic na siłę. Dlatego też na dzisiaj nie ma decyzji w sprawie wspierania innego klubu niż Kujawiak Włocławek - powiedział "Gazecie" prezes Wiśniewski.

To oznacza zawieszenie rozmów, ale jednak nie ostateczną rezygnację z planu. Wiśniewski dodaje bowiem:

- W połowie 2006 roku kończy się okres trzech lat, w którym razem z władzami postawiliśmy sobie za cel zbudowanie finansowego zaplecza dla włocławskiego klubu. Na pewno do końca czerwca utrzymamy dotychczasowy poziom wsparcia piłki w tym mieście.

Jak wiadomo, taki układ finansowy na razie nie powstał. Wprawdzie pomoc deklarują władze Włocławka. Miało to być półtora miliona złotych przekazane wprost z budżetu miasta na finansowanie sportu wyczynowego tzn. II-ligowej drużyny. Są jednak dwa problemy. Ta propozycja nie została jeszcze wprowadzona do projektu budżetu. To jednak mniejszy kłopot. Druga przeszkoda jest znacznie poważniejsza. Włocławek nie może przekazać wprost z budżetu 1,5 miliona złotych na II ligę, bo nie pozwala na to nowa ustawa o finansowaniu sportu wyczynowego. Miejskie pieniądze w ten sposób można przekazywać tylko stowarzyszeniom, ale już nie klubom przekształconym w spółki akcyjne (taką jest już obecnie Kujawiak/Hydrobudowa).

A II-ligowi futboliści pod wodzą trenera Baniaka wrócili ze zgrupowania w Szklarskiej Porębie do Włocławka. Szykują się obecnie do podróży do Turcji, na kolejny obóz. W marcu czeka ich inauguracja II ligi.


90minut.pl


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6566 dni

*
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 25/01/2006 22:45
Tak trzymac Zawisza,Tradycja do czegos zobowiazuje... brawa


W F H
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7427 dni

****
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 26/01/2006 23:07
...


szczecin-berlin, berlin-szczecin nie jeden wariat tam na kebab leci,ja też lece zresztą... :D
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6566 dni

*
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 05/03/2006 19:41
Obrazek jpg wstawiony na forum

lol


elo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6368 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 06/03/2006 12:33
Poniżej załączam ciekawostkę z kibicowskiej Polski.Mamry Giżycko


Obrazek jpg wstawiony na forum
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6718 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 06/03/2006 13:25
http://4liga.com/forum/viewtopic.php?p=4107#4107

A ja zuważyłem że nam troche pod nosem co niektórzy sie rozszaleli z fanów Lecha


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7020 dni

**
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 06/03/2006 13:43

  tarpan napisał:  
http://4liga.com/forum/viewtopic.php?p=4107#4107

A ja zuważyłem że nam troche pod nosem co niektórzy sie rozszaleli z fanów LechaPrzejmujesz sie internetowymi napinkami jakiegos malolata?


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6718 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 06/03/2006 13:51

  Pszczółek napisał:  

  tarpan napisał:  
http://4liga.com/forum/viewtopic.php?p=4107#4107

A ja zuważyłem że nam troche pod nosem co niektórzy sie rozszaleli z fanów LechaPrzejmujesz sie internetowymi napinkami jakiegos malolata?
Wiesz jak jest trzeba czasem pilnować co by niektórzy zabardzo się nie rozwineli ;) a fani Lecha jakoś zawsze działali na mnie bardzo elektrycznie :)


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6103 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 06/03/2006 16:51

  tarpan napisał:  

  Pszczółek napisał:  

  tarpan napisał:  
http://4liga.com/forum/viewtopic.php?p=4107#4107

A ja zuważyłem że nam troche pod nosem co niektórzy sie rozszaleli z fanów LechaPrzejmujesz sie internetowymi napinkami jakiegos malolata?
Wiesz jak jest trzeba czasem pilnować co by niektórzy zabardzo się nie rozwineli ;) a fani Lecha jakoś zawsze działali na mnie bardzo elektrycznie :)Myślałem ze oni już w Stargardzie wyginęli śmiercią naturalną, atu prosze jakie zjawisko - wystarczy jedna dobra akcja żeby im się odechcialo wirtualnego kibicowania lechowi - w życiu połowa z nich stadionu Lecha na oczy niewidziala, a napinają się tak jakby byli sami w tym mieście.


AL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6190 dni
Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski - 07/03/2006 19:58
Obrazek jpg wstawiony na forum
Odra we Wronkach


CENTRALNY WOJSKOWY KOCHANY SPORTOWY
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005