Autor
Wiadomość
   Kibice -> Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
loker
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7304 dni

*




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 26/04/2012 20:04
Fanatyk - Magazyn zapalonego kibica (Odc. 6)


Po prostu kumam schemat, jak wszyscy liżą się po dupach, to progresu nie ma.
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5306 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 26/04/2012 21:38




Bohemians mnie rozjebali :D


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6718 dni

**




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 04/05/2012 14:15
Śląsk Wrocław:

Obrazek jpg wstawiony na forum


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7512 dni

**




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 05/05/2012 23:21
Huhuhuhuhuh


Z daleka nie będzie widać.
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5757 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 06/05/2012 09:25

  Dostojny kocur napisał:  



no co kurwa, spadli, tak sie staje jak pilkarzyki pajacyki graja jak ogórki - jebac pilkarzyków

http://www.youtube.com/watch?v=hQq8wal8s-Y&feature=share


abstrakcja!
Sir
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6813 dni

**




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 10/05/2012 18:18
dokument Nie wiem czy bylo i nie wiedzialem zbytnio gdzie to wrzucic... Ciekawy holenderski dokument dotyczacy naszych kibicow i ich relacji z rzadem, historia itp.


Patriam nostram amamus, non quia magna est, sed quia nostra.
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7639 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 10/05/2012 19:33
Celeban bluzga na Legię, dlaczego tyle kmiotów trafia się akurat w naszym regionie?


Pogoń Szczecin MKS!
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7392 dni

****




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 10/05/2012 23:26

  ArP napisał:  
Celeban bluzga na Legię, dlaczego tyle kmiotów trafia się akurat w naszym regionie?



Właśnie miałem o tym pisać - Wychowanek od dawna związany też z pewnym gronem kibicowskim, doskonale wie w czym rzecz. Niby na filmiku widać jak zamyka jape przy ostatnich słowach Legio..., ale samo śpiewanie tej przyśpiewki nie przystaje mu kurwa tak samo jak ochocze pozdrawianie Wisły i Lechii.


MW'03
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7639 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 11/05/2012 01:46

  MOBILIZACJA napisał:  

  ArP napisał:  
Celeban bluzga na Legię, dlaczego tyle kmiotów trafia się akurat w naszym regionie?



Właśnie miałem o tym pisać - Wychowanek od dawna związany też z pewnym gronem kibicowskim, doskonale wie w czym rzecz. Niby na filmiku widać jak zamyka jape przy ostatnich słowach Legio..., ale samo śpiewanie tej przyśpiewki nie przystaje mu kurwa tak samo jak ochocze pozdrawianie Wisły i Lechii.



no właśnie może zamknął jape przy ostatnich słowach, ale potem za drugim razem też ochoczo wył również do pewnego momentu, więc doskonale wiedział co śpiewa


Pogoń Szczecin MKS!
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6756 dni

****




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 11/05/2012 08:17
dobra, a kto mi powie co zrobił stilic? słyszałem dzisiaj z rana w tv ze bluzgał Legię i dostał 6 meczów zawiasu... nie wiem czy sobie zdajecie sprawe, ale może być to procederem, który pozwoli nam wszystkim kibolom wstrętnym patolom zaskarżać nasze zakazy stadionowe za przeklinanie w trybunale konstytucyjnym!
nie widziałem zadnego filmiku z tym stiliciem i nie znam okolicznosci, ale skoro w kielcach mozna dostac zakaz po wyjsciu ze stadionu za stwierdzenie ze chujowo grali, skoro mozna dostac wysiadając w Szczecinie z pociągu po meczu Pogoni z Flotą na którym się nawet nie było, skoro można dostać za grilla 300 km od stadionu, to ta kurwa jebana z poznania równiez powinna dostać ZAKAZ STADIONOWY! wiem jak to teraz zabrzmi co napisze, ale wg mnie sklw powinno NIEZWŁOCZNIE zgłosić na psiarni i do prokuratury podejrzenie o popelnieniu przestepstwa przez stilicia i domagac sie 2lat zakazu stadionowego, obrozy i 5000 tysięcy kary! wątpie zeby ktokolwiek podjął jakieś działania, a nawet jesli zeby to się skonczyło jakimkolwiek zakazem, ale o to wlasnie w tym wszystkim chodzi! bedzie udokumentowany przypadek wybiórczości, a przeciez wg konstytucji WSZYSCY MAMY BYĆ RÓWNI WOBEC PRAWA! a co jak stilic na ł3 pojedzie i beda go bluzgać ze jest cwelem zydem chujem kurwą i niewiadomo co jeszcze? co jak potem beda wyłapywani kibice i wpierdalane im zakazy? mam nadzieje, ze srodowisko kibolskie nie zmarnuje tej okazji, a ta jest wręcz idealna zeby wykpić ten cały jebany system i pokazać że król jest nagi! BEZ KITU ROZWAŻCIE TO!!!!!!!!! w zasadzie to nie ma co rozważać, moim zdaniem NALEZY DZIAŁAĆ NIEZWŁOCZNIE!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7202 dni

****




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 11/05/2012 10:44

  TeHaCe napisał:  
dobra, a kto mi powie co zrobił stilic? słyszałem dzisiaj z rana w tv ze bluzgał Legię i dostał 6 meczów zawiasu... nie wiem czy sobie zdajecie sprawe, ale może być to procederem, który pozwoli nam wszystkim kibolom wstrętnym patolom zaskarżać nasze zakazy stadionowe za przeklinanie w trybunale konstytucyjnym!
nie widziałem zadnego filmiku z tym stiliciem i nie znam okolicznosci, ale skoro w kielcach mozna dostac zakaz po wyjsciu ze stadionu za stwierdzenie ze chujowo grali, skoro mozna dostac wysiadając w Szczecinie z pociągu po meczu Pogoni z Flotą na którym się nawet nie było, skoro można dostać za grilla 300 km od stadionu, to ta kurwa jebana z poznania równiez powinna dostać ZAKAZ STADIONOWY! wiem jak to teraz zabrzmi co napisze, ale wg mnie sklw powinno NIEZWŁOCZNIE zgłosić na psiarni i do prokuratury podejrzenie o popelnieniu przestepstwa przez stilicia i domagac sie 2lat zakazu stadionowego, obrozy i 5000 tysięcy kary! wątpie zeby ktokolwiek podjął jakieś działania, a nawet jesli zeby to się skonczyło jakimkolwiek zakazem, ale o to wlasnie w tym wszystkim chodzi! bedzie udokumentowany przypadek wybiórczości, a przeciez wg konstytucji WSZYSCY MAMY BYĆ RÓWNI WOBEC PRAWA! a co jak stilic na ł3 pojedzie i beda go bluzgać ze jest cwelem zydem chujem kurwą i niewiadomo co jeszcze? co jak potem beda wyłapywani kibice i wpierdalane im zakazy? mam nadzieje, ze srodowisko kibolskie nie zmarnuje tej okazji, a ta jest wręcz idealna zeby wykpić ten cały jebany system i pokazać że król jest nagi! BEZ KITU ROZWAŻCIE TO!!!!!!!!! w zasadzie to nie ma co rozważać, moim zdaniem NALEZY DZIAŁAĆ NIEZWŁOCZNIE!



weź Ty się pierdolnij mocno w głowę...nawet nie chce się tego komentować.


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
lukas86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6941 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 11/05/2012 10:48
Pomysł trochę "szalony" , ale też jestem ciekaw tego, jaki był by ewentualny wyrok naszego niezawisłego sądu.


TYLKO POGOŃ!
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7069 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 11/05/2012 10:49

  lukas86 napisał:  
Pomysł trochę "szalony" , ale też jestem ciekaw tego, jaki był by ewentualny wyrok naszego niezawisłego sądu.


Zeby byl wyrok musi byc akt oskarzenia :)


lukas86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6941 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 11/05/2012 11:42

  goral1982 napisał:  

  lukas86 napisał:  
Pomysł trochę "szalony" , ale też jestem ciekaw tego, jaki był by ewentualny wyrok naszego niezawisłego sądu.


Zeby byl wyrok musi byc akt oskarzenia :)



No przecież, że tak... Za dużo słońca w ten piękny dzionek. Browarek


TYLKO POGOŃ!
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6756 dni

****




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 11/05/2012 12:44

  Śpiewać Kurwa! napisał:  

  TeHaCe napisał:  
dobra, a kto mi powie co zrobił stilic? słyszałem dzisiaj z rana w tv ze bluzgał Legię i dostał 6 meczów zawiasu... nie wiem czy sobie zdajecie sprawe, ale może być to procederem, który pozwoli nam wszystkim kibolom wstrętnym patolom zaskarżać nasze zakazy stadionowe za przeklinanie w trybunale konstytucyjnym!
nie widziałem zadnego filmiku z tym stiliciem i nie znam okolicznosci, ale skoro w kielcach mozna dostac zakaz po wyjsciu ze stadionu za stwierdzenie ze chujowo grali, skoro mozna dostac wysiadając w Szczecinie z pociągu po meczu Pogoni z Flotą na którym się nawet nie było, skoro można dostać za grilla 300 km od stadionu, to ta kurwa jebana z poznania równiez powinna dostać ZAKAZ STADIONOWY! wiem jak to teraz zabrzmi co napisze, ale wg mnie sklw powinno NIEZWŁOCZNIE zgłosić na psiarni i do prokuratury podejrzenie o popelnieniu przestepstwa przez stilicia i domagac sie 2lat zakazu stadionowego, obrozy i 5000 tysięcy kary! wątpie zeby ktokolwiek podjął jakieś działania, a nawet jesli zeby to się skonczyło jakimkolwiek zakazem, ale o to wlasnie w tym wszystkim chodzi! bedzie udokumentowany przypadek wybiórczości, a przeciez wg konstytucji WSZYSCY MAMY BYĆ RÓWNI WOBEC PRAWA! a co jak stilic na ł3 pojedzie i beda go bluzgać ze jest cwelem zydem chujem kurwą i niewiadomo co jeszcze? co jak potem beda wyłapywani kibice i wpierdalane im zakazy? mam nadzieje, ze srodowisko kibolskie nie zmarnuje tej okazji, a ta jest wręcz idealna zeby wykpić ten cały jebany system i pokazać że król jest nagi! BEZ KITU ROZWAŻCIE TO!!!!!!!!! w zasadzie to nie ma co rozważać, moim zdaniem NALEZY DZIAŁAĆ NIEZWŁOCZNIE!



weź Ty się pierdolnij mocno w głowę...nawet nie chce się tego komentować.





no tak, spodziewałem się podobnej reakcji jednak postanowiłem i tak tamto napisać.

a z tym systemem to się nie da wygrać, jedyne co można zrobić to go ośmieszyć, pokazać jego nieudolność i wybiórczość, a innego na to sposobu nie ma niż właśnie taki niestety... u nas na szczescie jeszcze nie dopierdalają się za doping, ale chuj wie czy nie zaczną?
poza tym w założeniu nie chodzi o to, żeby kogokolwiek dojebać a raczej odwrotnie. wiadomo, że organy by z tą sprawą nic nie zrobiły, ale to już jest kurwa wielki argument dla ludzi co wyłapali zakaz za damski chuj! niestety takie są fakty, w tak kurwa pokurwionym systemie zyjemy.

Ostatnio edytowany przez: TradycjaZobowiązuje!, 11 maja 2012, 13:05 [1 raz(y)]


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7177 dni

****




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 11/05/2012 13:24
Legia ma fajne hasło: Legionisto-skarżyć nie wolno,kapować nie wolno. Odegrać się wolno!


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6536 dni




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 11/05/2012 13:43

  TeHaCe napisał:  
dobra, a kto mi powie co zrobił stilic? słyszałem dzisiaj z rana w tv ze bluzgał Legię i dostał 6 meczów zawiasu... nie wiem czy sobie zdajecie sprawe, ale może być to procederem, który pozwoli nam wszystkim kibolom wstrętnym patolom zaskarżać nasze zakazy stadionowe za przeklinanie w trybunale konstytucyjnym!
nie widziałem zadnego filmiku z tym stiliciem i nie znam okolicznosci, ale skoro w kielcach mozna dostac zakaz po wyjsciu ze stadionu za stwierdzenie ze chujowo grali, skoro mozna dostac wysiadając w Szczecinie z pociągu po meczu Pogoni z Flotą na którym się nawet nie było, skoro można dostać za grilla 300 km od stadionu, to ta kurwa jebana z poznania równiez powinna dostać ZAKAZ STADIONOWY! wiem jak to teraz zabrzmi co napisze, ale wg mnie sklw powinno NIEZWŁOCZNIE zgłosić na psiarni i do prokuratury podejrzenie o popelnieniu przestepstwa przez stilicia i domagac sie 2lat zakazu stadionowego, obrozy i 5000 tysięcy kary! wątpie zeby ktokolwiek podjął jakieś działania, a nawet jesli zeby to się skonczyło jakimkolwiek zakazem, ale o to wlasnie w tym wszystkim chodzi! bedzie udokumentowany przypadek wybiórczości, a przeciez wg konstytucji WSZYSCY MAMY BYĆ RÓWNI WOBEC PRAWA! a co jak stilic na ł3 pojedzie i beda go bluzgać ze jest cwelem zydem chujem kurwą i niewiadomo co jeszcze? co jak potem beda wyłapywani kibice i wpierdalane im zakazy? mam nadzieje, ze srodowisko kibolskie nie zmarnuje tej okazji, a ta jest wręcz idealna zeby wykpić ten cały jebany system i pokazać że król jest nagi! BEZ KITU ROZWAŻCIE TO!!!!!!!!! w zasadzie to nie ma co rozważać, moim zdaniem NALEZY DZIAŁAĆ NIEZWŁOCZNIE!



Tego.... nie da się skomentować
Ochłoń


Amat victoria curam
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7353 dni

****




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 11/05/2012 15:35
bez komentarza ...


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
F48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7891 dni

**




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 11/05/2012 17:11
Dokument puszczony w NL.

zaczyna się od 3:30

Tutaj...


W Jedności Siła...
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6391 dni

*




Odp: Ciekawostki, opinie, komentarze z kibicowskiej Polski i Świata - 15/05/2012 22:55
Świetny baraż dzisiaj w Bundeslidze.

Fortuna - Hertha 2-2 i awans Fortuny.

Po bramce na 2-1 kibice Herthy rzucają sporo rac na murawę. Mecz przerwany i pojawia się sporo policji.
Sędzie dolicza 7 minut. W 95' kibice Fortuny wbiegają na murawę myśląc chyba, że sędzia zagwizdał po raz ostatni. Piłkarze i sędzia uciekają do szatni, a policja zaczyna zawracać kibiców. Trwa to z 10 minut.
Jak się uspokaja wychodzą sędziowie i gracze gospodarzy, a Hertha ogłasza że nie ma zamiaru wychodzić z obawy o swoje bezpieczeństwo (licząc pewnie na walkowera). W końcu idzie do nich sędzia główny i po chwili piłkarze wybiegają. Dogrywają te brakujące 2 minuty i sędzia kończy spotkanie.
Na murawie znowu pojawia się tłum świętujących gospodarzy :)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.25 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005