Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 20/21 (17/18; 18/19; 19/20) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3558 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 23/06/2017 22:49

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  bark77 napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

Skąd oni na to mają środki skoro podobno tak cienko było u nich?



Myślę że i my takie ruchy kadrowe spokojnie moglibyśmy przeprowadzić.. ściągnęli dużo ale jakościowo cienko ;) Np taki Kosecki, raczej już ligowy średniak, tylko nazwisko zostało.



Pewnie tak, dupy to nie urywa. Ale Piech to już wyższy poziom, Chrapek i Cotra też. A plotki mówią jeszcze, że namawiają np. Robaka. A my się zaraz obudzimy z ręką w nocniku.



Spokojnie panie Zygmuncie, czasami dobre zgranie i odpowiednia taktyka są lepsze niż kilku dobrych grajków, a przypominam że to tylko Polska ekstraklasa :)


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6181 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 24/06/2017 00:27
Robak o krok od Śląska Wrocław?

Ale niech nasi włodarze nie lecą sobie w (c)huja bo wszyscy się wzmacniają dość mocno a my pozyskaliśmy tylko Hołotę - który nie wiadomo w jakiej jest formie, wiekowego bądź co bądź Załuskę i może melodię przyszłości Sebastiana Walukiewicza.


PS 1948
Kula
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 24/06/2017 00:31

  zach-pom napisał:  
Robak o krok od Śląska Wrocław?

Ale niech nasi włodarze nie lecą sobie w (c)huja bo wszyscy się wzmacniają dość mocno a my pozyskaliśmy tylko Hołotę - który nie wiadomo w jakiej jest formie, wiekowego bądź co bądź Załuskę i może melodię przyszłości Sebastiana Walukiewicza.



No ale myczekamy na okazje;)


PS
bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3558 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 24/06/2017 00:35

  Kula napisał:  

  zach-pom napisał:  
Robak o krok od Śląska Wrocław?

Ale niech nasi włodarze nie lecą sobie w (c)huja bo wszyscy się wzmacniają dość mocno a my pozyskaliśmy tylko Hołotę - który nie wiadomo w jakiej jest formie, wiekowego bądź co bądź Załuskę i może melodię przyszłości Sebastiana Walukiewicza.



No ale myczekamy na okazje;)


W ostatnich latach te okazje się opłacały :)

.@SlaskWroclawPl dogadał się z @lechpoznan w sprawie transferu Marcina Robaka. Do dogadania pozostały warunki indywidualnego kontraktu.

Ostatnio edytowany przez: bark77, 24 czerwca 2017, 01:14 [1 raz(y)]


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 24/06/2017 01:33
My czekamy na okazję, a Nieciecza wykłada 200 tys euro na Śpiączkę ...


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3558 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 24/06/2017 01:39

  eF^ napisał:  
My czekamy na okazję, a Nieciecza wykłada 200 tys euro na Śpiączkę ...



Nie jestem jego zwolennikiem i nei rozumiem dlaczego maiłby tu trafić, skoro w 32 meczach strzelił 11 bramek i dwie asysty. A nasz Adam 31 meczy i 12 bramek, więc mega porównywalnie.. Potrzebujemy typowego kilera pola karnego.


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3689 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 24/06/2017 07:25
No to dlaczego my nie bierzemy Robaka? Nie stać nas?


RaFaU
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7550 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 24/06/2017 08:21

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
No to dlaczego my nie bierzemy Robaka? Nie stać nas?




Bo u nas pracuję zlepek nieogarów, którzy nie potrafią wyciągnąć konsekwencji ze swoich złych decyzji.

Jak nasz klub chce przyciągnąć kibiców na stadion? Jak dla mnie to na ten moment jesteśmy w punkcie ,w którym zakończyliśmy poprzedni sezon. A przypomne, że graliśmy dno i nawet Skorża tego nie zmieni.

Narazie zamiana Matrasa na Hołote i Załuska,który większość kariery przesiedział na ławce.

Nam potrzebny jest jeszcze stoper z prawdziwego zdażenia, jakiś magik co umie rozegrac piłke i napastnik . Oni powinni już u nas być zakontraktowani tydzień temu,bo liga za 3 tygodnie , i na ten moment będę zmuszony oglądać kopiących się w czoło Zwolaka i Listkowskiego.


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4097 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 24/06/2017 08:28

  RaFaU napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
No to dlaczego my nie bierzemy Robaka? Nie stać nas?




Bo u nas pracuję zlepek nieogarów, którzy nie potrafią wyciągnąć konsekwencji ze swoich złych decyzji.

Jak nasz klub chce przyciągnąć kibiców na stadion? Jak dla mnie to na ten moment jesteśmy w punkcie ,w którym zakończyliśmy poprzedni sezon. A przypomne, że graliśmy dno i nawet Skorża tego nie zmieni.

Narazie zamiana Matrasa na Hołote i Załuska,który większość kariery przesiedział na ławce.

Nam potrzebny jest jeszcze stoper z prawdziwego zdażenia, jakiś magik co umie rozegrac piłke i napastnik . Oni powinni już u nas być zakontraktowani tydzień temu,bo liga za 3 tygodnie , i na ten moment będę zmuszony oglądać kopiących się w czoło Zwolaka i Listkowskiego.



Dokładnie oby ktoś doszedł bo i naczej będziemy oglądać super trio kopiących się w czoło czyli Zwolak Listkowski i Kort.


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4234 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 24/06/2017 09:49

  RaFaU napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
No to dlaczego my nie bierzemy Robaka? Nie stać nas?




Bo u nas pracuję zlepek nieogarów, którzy nie potrafią wyciągnąć konsekwencji ze swoich złych decyzji.

Jak nasz klub chce przyciągnąć kibiców na stadion? Jak dla mnie to na ten moment jesteśmy w punkcie ,w którym zakończyliśmy poprzedni sezon. A przypomne, że graliśmy dno i nawet Skorża tego nie zmieni.

Narazie zamiana Matrasa na Hołote i Załuska,który większość kariery przesiedział na ławce.

Nam potrzebny jest jeszcze stoper z prawdziwego zdażenia, jakiś magik co umie rozegrac piłke i napastnik . Oni powinni już u nas być zakontraktowani tydzień temu,bo liga za 3 tygodnie , i na ten moment będę zmuszony oglądać kopiących się w czoło Zwolaka i Listkowskiego.



W punkt !!!
Nic dodać nic ująć.Powiem więcej.
Jesli na 70-lecie mamy być wyżej niż 7 miejsce to i to za mało bo jakoś lawki jest II ligowa a to pod koniec sezonu decyduje o wszystkim (karki,kontuzje,zmęczenie).
Na dzisiaj zespół wyglada potencjałem na miejsca 7-13.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
jmk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4237 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 24/06/2017 10:21
Gdzieś testowany był też Cabrera, ale z niego zrezygnowano. Myślę, że on i Palanca byliby dobrymi wzmocnieniami.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 24/06/2017 10:25
bark77, chodziło mi o to że nawet tak gówniany klub jak Nieciecza sobie funduje transfery (i to wcale nie tanie) - za samym Śpiączką również nie przepadam (bardziej kojarzy mi się z niewykorzystywaniem sytuacji i elektrycznością) i nie rozumiem tak wysokiej kwoty wyłożonej za niego.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7216 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 24/06/2017 10:29
Cabrera tak, Palanca nie (dublowałby się z Delewem i Gyurcso niepotrzebnie). Strasznie wkurza mnie ta indolencja transferowa. Zespół jest już kilka dni na obozie, a my jedynie uzupełniliśmy lukę po Matrasie. Jesteśmy na razie mistrzami rozsiewania plotek na TT ;) Myślałem, że po zwolnieniu z kontraktu Janukiewicza, Słowika, Kudły i Lewandowskiego przejdziemy do jakiejś ofensywy i pozyskiwania naprawdę dobrych nazwisk (skoro mamy się bić o czołowe miejsca...). Chociaż i tak mamy trochę lepiej niż w Legii.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
RaFaU
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7550 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 24/06/2017 10:46

  eJay napisał:  
Cabrera tak, Palanca nie (dublowałby się z Delewem i Gyurcso niepotrzebnie). Strasznie wkurza mnie ta indolencja transferowa. Zespół jest już kilka dni na obozie, a my jedynie uzupełniliśmy lukę po Matrasie. Jesteśmy na razie mistrzami rozsiewania plotek na TT ;) Myślałem, że po zwolnieniu z kontraktu Janukiewicza, Słowika, Kudły i Lewandowskiego przejdziemy do jakiejś ofensywy i pozyskiwania naprawdę dobrych nazwisk (skoro mamy się bić o czołowe miejsca...). Chociaż i tak mamy trochę lepiej niż w Legii.




A w czym mamy lepiej niz w Legii? Oni właśnie dopinają transfer Gunnarsona. Zresztą za rok i tak będą pewnie mistrzem .

My możemy natomiast się cieszyć , że Stolarczyk został królem strzelców na turnieju u Grosika kilka dni temu .


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3558 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 24/06/2017 11:04

  RaFaU napisał:  

  eJay napisał:  
Cabrera tak, Palanca nie (dublowałby się z Delewem i Gyurcso niepotrzebnie). Strasznie wkurza mnie ta indolencja transferowa. Zespół jest już kilka dni na obozie, a my jedynie uzupełniliśmy lukę po Matrasie. Jesteśmy na razie mistrzami rozsiewania plotek na TT ;) Myślałem, że po zwolnieniu z kontraktu Janukiewicza, Słowika, Kudły i Lewandowskiego przejdziemy do jakiejś ofensywy i pozyskiwania naprawdę dobrych nazwisk (skoro mamy się bić o czołowe miejsca...). Chociaż i tak mamy trochę lepiej niż w Legii.




A w czym mamy lepiej niz w Legii? Oni właśnie dopinają transfer Gunnarsona. Zresztą za rok i tak będą pewnie mistrzem .

My możemy natomiast się cieszyć , że Stolarczyk został królem strzelców na turnieju u Grosika kilka dni temu .



Co roku to samo, pod koniec obozu zrobimy boom i ściągniemy gracza pokroju Deleva lub Rapy


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
RaFaU
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7550 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 24/06/2017 11:07

  bark77 napisał:  

  RaFaU napisał:  

  eJay napisał:  
Cabrera tak, Palanca nie (dublowałby się z Delewem i Gyurcso niepotrzebnie). Strasznie wkurza mnie ta indolencja transferowa. Zespół jest już kilka dni na obozie, a my jedynie uzupełniliśmy lukę po Matrasie. Jesteśmy na razie mistrzami rozsiewania plotek na TT ;) Myślałem, że po zwolnieniu z kontraktu Janukiewicza, Słowika, Kudły i Lewandowskiego przejdziemy do jakiejś ofensywy i pozyskiwania naprawdę dobrych nazwisk (skoro mamy się bić o czołowe miejsca...). Chociaż i tak mamy trochę lepiej niż w Legii.




A w czym mamy lepiej niz w Legii? Oni właśnie dopinają transfer Gunnarsona. Zresztą za rok i tak będą pewnie mistrzem .

My możemy natomiast się cieszyć , że Stolarczyk został królem strzelców na turnieju u Grosika kilka dni temu .



Co roku to samo, pod koniec obozu zrobimy boom i ściągniemy gracza pokroju Deleva lub Rapy



I nie tak się powinno zachęcać kibiców do kupna karnetu, ten boom powinien już się wydarzyć;) a najlepiej ze 3 boomy.


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3558 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 24/06/2017 11:10

  RaFaU napisał:  

  bark77 napisał:  

  RaFaU napisał:  

  eJay napisał:  
Cabrera tak, Palanca nie (dublowałby się z Delewem i Gyurcso niepotrzebnie). Strasznie wkurza mnie ta indolencja transferowa. Zespół jest już kilka dni na obozie, a my jedynie uzupełniliśmy lukę po Matrasie. Jesteśmy na razie mistrzami rozsiewania plotek na TT ;) Myślałem, że po zwolnieniu z kontraktu Janukiewicza, Słowika, Kudły i Lewandowskiego przejdziemy do jakiejś ofensywy i pozyskiwania naprawdę dobrych nazwisk (skoro mamy się bić o czołowe miejsca...). Chociaż i tak mamy trochę lepiej niż w Legii.




A w czym mamy lepiej niz w Legii? Oni właśnie dopinają transfer Gunnarsona. Zresztą za rok i tak będą pewnie mistrzem .

My możemy natomiast się cieszyć , że Stolarczyk został królem strzelców na turnieju u Grosika kilka dni temu .



Co roku to samo, pod koniec obozu zrobimy boom i ściągniemy gracza pokroju Deleva lub Rapy







I nie tak się powinno zachęcać kibiców do kupna karnetu, ten boom powinien już się wydarzyć;) a najlepiej ze 3 boomy.


Na razie szykuje się chyba transfer z 1 ligi, więc to nie boom

Robak za 100 tyś kupiony do Śląska :) No i warto dodać że temat Robaka faktycznie był, ale wiadomo, Stolarczyk :)

Ostatnio edytowany przez: bark77, 24 czerwca 2017, 11:29 [1 raz(y)]


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4239 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 24/06/2017 11:37
Jeszcze nie otworzyło się okienko transferowe, w między czasie zakontraktowaliśmy już dwóch piłkarzy a tu zdążyli uaktywnić się malkontenci :)

Mam nadzieję że żartujecie z tym Śpiączką, 200 tys. zł i kuriozalnie długi kontrakt, faktycznie interes życia.


RaFaU
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7550 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 24/06/2017 11:39

  bark77 napisał:  

  RaFaU napisał:  

  bark77 napisał:  

  RaFaU napisał:  

  eJay napisał:  
Cabrera tak, Palanca nie (dublowałby się z Delewem i Gyurcso niepotrzebnie). Strasznie wkurza mnie ta indolencja transferowa. Zespół jest już kilka dni na obozie, a my jedynie uzupełniliśmy lukę po Matrasie. Jesteśmy na razie mistrzami rozsiewania plotek na TT ;) Myślałem, że po zwolnieniu z kontraktu Janukiewicza, Słowika, Kudły i Lewandowskiego przejdziemy do jakiejś ofensywy i pozyskiwania naprawdę dobrych nazwisk (skoro mamy się bić o czołowe miejsca...). Chociaż i tak mamy trochę lepiej niż w Legii.




A w czym mamy lepiej niz w Legii? Oni właśnie dopinają transfer Gunnarsona. Zresztą za rok i tak będą pewnie mistrzem .

My możemy natomiast się cieszyć , że Stolarczyk został królem strzelców na turnieju u Grosika kilka dni temu .



Co roku to samo, pod koniec obozu zrobimy boom i ściągniemy gracza pokroju Deleva lub Rapy







I nie tak się powinno zachęcać kibiców do kupna karnetu, ten boom powinien już się wydarzyć;) a najlepiej ze 3 boomy.


Na razie szykuje się chyba transfer z 1 ligi, więc to nie boom

Robak za 100 tyś kupiony do Śląska :) No i warto dodać że temat Robaka faktycznie był, ale wiadomo, Stolarczyk :)



https://twitter.com/janekx89/status/878545090070937600

Weekend przyszedł, a Maciek pracuje w piątki do 15-stej. Śląsk pracuje też w weekend.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

****




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 24/06/2017 11:39

  kryta napisał:  
Jeszcze nie otworzyło się okienko transferowe, w między czasie zakontraktowaliśmy już dwóch piłkarzy a tu zdążyli uaktywnić się malkontenci :)

Mam nadzieję że żartujecie z tym Śpiączką, 200 tys. zł i kuriozalnie długi kontrakt, faktycznie interes życia.



Śpiączka to 200 000 ale euro.

Robak to podobno 100 000 PLN - za taką cenę powinni go brać bez zastanowienia. Tym bardziej, że Robak u nas już grał, zdobył króla tu i powinien to być handicap w rozmowach z samym Marcinem.

Ostatnio edytowany przez: Ambasador, 24 czerwca 2017, 11:48 [1 raz(y)]


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.22 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005