Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 20/21 (17/18; 18/19; 19/20) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Melu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7554 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 13/06/2018 21:38
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/760378/przelozyli-mu-samolot-wiec-zagra-w-lotto-ekstraklasie-niecodzienna-sytuacja-wojc

czyżby do Pogoni??


Na Zawsze Z Pogonią
S T A R G A R D
netoper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4505 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 13/06/2018 21:41

  Melu napisał:  
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/760378/przelozyli-mu-samolot-wiec-zagra-w-lotto-ekstraklasie-niecodzienna-sytuacja-wojc

czyżby do Pogoni??



Gdzieś wcześniej latało info o k.urwie z Krakowa, oby nie.


el_presidente
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 13/06/2018 21:46
Slask Wroclaw... (za: @Janekx89)


a gdybym miał urodzić się znów, to tylko w Szczecinie i tylko tu!!!
www.merx.biz.pl
el_presidente
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 13/06/2018 22:03
A to dopiero bylby hit! Za @K_Stanowski:
Maciej Stolarczyk otrzymał propozycję trenowania Wisły Kraków. Z tego co słyszałem, obecny dyrektor sportowy Pogoni waha się.


a gdybym miał urodzić się znów, to tylko w Szczecinie i tylko tu!!!
www.merx.biz.pl
netoper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4505 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 13/06/2018 22:53

  el_presidente napisał:  
A to dopiero bylby hit! Za @K_Stanowski:
Maciej Stolarczyk otrzymał propozycję trenowania Wisły Kraków. Z tego co słyszałem, obecny dyrektor sportowy Pogoni waha się.



Może jakaś forumowa zrzutka na pensje co by miał mniej wątpliwości? :D


el_presidente
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 13/06/2018 22:57

  netoper napisał:  

  el_presidente napisał:  
A to dopiero bylby hit! Za @K_Stanowski:
Maciej Stolarczyk otrzymał propozycję trenowania Wisły Kraków. Z tego co słyszałem, obecny dyrektor sportowy Pogoni waha się.



Może jakaś forumowa zrzutka na pensje co by miał mniej wątpliwości? :D



Dorzucę się jeśli ściągnie ze sobą Borisa P.


a gdybym miał urodzić się znów, to tylko w Szczecinie i tylko tu!!!
www.merx.biz.pl
Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3690 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 13/06/2018 23:21
ale co to zmieni? odejdzie Stolarczyk, a w jego miejsce wejdzie Adamczuk, więc zmiana 1 do 1


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5903 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 14/06/2018 00:18

  EPSON napisał:  

  j27 napisał:  

  Niepokonany napisał:  
Majewski to na pewno nie jest tytan pracy, ale to, że w Lechu ostatni sezon miał słaby to jeszcze niczego nie dowodzi. Wiadomo jak to jest w Legii czy właśnie w Lechu. Wydawałoby się dobrzy piłkarze często nie dają w tych klubach rady. Oczywiście Majewski to nie będzie żaden zbawca, ale od dłuższego czasu panuje u nas straszna posucha na pozycji rozgrywającego więc nie zamierzam jakoś strasznie narzekać na włodarzy za tego typu ruch. Sam wolałbym kilku innych piłkarzy np. Cvijanovica, któemu kończy się kontrakt w Koronie, ale i Majewski powinien stanowić wzmocnienie.


Jak przychodził Muraś to 90% była na nie i tak jest teraz każdy ma od razu skojarzenie -pyrlandczyk czyli wróg....a Murasia pożegnaliśmy owacją na stojąco.



Owszem ale tu nie o to chodzi bo Murawski nie grał źle w Poznaniu tylko skonfliktował się z Rumakiem.
Ktoś wspomniał o Cvijanoviciu i też mi się wydaje że to byłby fajny ruch.Kilka ostatnich okienek pokazalo tylko że naiwny ten co liczy na fajnego technika z Hiszpanii czy kogos gdzies wygrzebanego z potencjałem..U nas w klubie cały ten pion transferowy nikogo takiego sam nie znajdzie bo My nie mamy nawet pół specjalisty od wyławiania nowych twarzy z Europy,szczególnie tej zachodniej.
Strach przed ryzykiem jest tak duzy że wola brać kogoś typu Majewski.Czy to dobra droga nie wiem ale wiem na pewno że w Polsce nie znajdziemy dobrego rozgrywajacego z naszym paszportem.



Co masz na mysli mowiac fajnego technika z Hiszpanii? Na ktorym przykladzie opierasz ten wniosek i czy na pewno Pogon powinna podazac ta sama sciezka co klub(y) opierajace swoja kadre na takich zawodnikach? Im czesciej czytam takie tezy, tym bardziej absurdalne mi sie to wydaje.
Duzo bardziej podoba mi sie sciezka obrana przez Probierza (czy to w Jadze czy w Cracovii) albo nawet Slaska w tym okienku. Wymieni sie raptem 2-3 Hiszpanow, ktorzy zaistnieli w tej lidze, ale o calej reszcie, ktora niczym sie nie wyroznila nie mowi sie nic. Jeszcze bardziej wymowne jest to, ze taka Pogon prawdopodobnie zgarnie tyle samo hajsu co taka Wisla za Carlitosa (o ile w ogogle, bo poki co zdaje sie, ze konkretnych ofert malo, a to co byly daleko ustepuja aspiracjom finansowym Wisly, moze dlatego, ze za blisko 30 letnich Hiszpanow nikt kokosow placic nie bedzie, a mlody utalentowany Bask do Polski nie przyjedzie).

Co prawda to tylko moja opinia, ale moze przyklady Piotrowskiego czy Obsta to efekt obserwacji dzialan innych klubow, a konkretnie Lecha Poznan. To jest miejsce gdzie obok Szczecina najlepiej pracuja z mlodzieza i maja najwiecej materialu do wprowadzania do seniorskiej pilki, a pozniej zarabiania na tym. Wypozyczenie Bednarka, Jozwiaka czy Gumnego wyszlo klubowi na dobre. Na pierwszym juz zarobili. Na dwoch kolejnych wyciagna tez konkretna kase. U nas taka sciezke przebyli Kort, Zwolak czy Piotrowski. Ostatni juz poszedl. Moment transferu Zwolaka przespalismy, a Kort zwyczajnie nie nadaje sie na taki poziom. Zdecydowanie wole taki model i uwazam, ze tych mlodych trzeba umiejetne wprowadzac do druzyny. Ograc ich chwile w pierwzej lidze, potem sezon w ekstraklasie i sprzedaz za kilka baniek, zamiast ludzic sie, ze trafi kolejny Carlitos, bo to jest jeden strzal na 20. A nie majac czlowieka, ktory ma tam rozeznanie to nawet 1 na 50.

Ostatnio edytowany przez: Przema, 14 czerwca 2018, 00:25 [1 raz(y)]


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3885 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 14/06/2018 00:45
Pozbycie się drewna, pozbycie się Stolarczyka oraz pewnego niesławnego trenera bramkarzy... no to byłoby okienko nonono.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3885 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 14/06/2018 17:31
@Daniel Trzepacz
Z Pogonią żegna się też Łukasz Becella. Szef scautingu będzie asystentem Mariusza Rumaka w Odrze Opole.

Kolejne pożegnanie.

Ponadto Parada wspomina, że niedługo odejdą też dwaj reprezentacyjni juniorzy.

A nasz trener bramkarzy zostaje. Przeżyje każde trzęsienie ziemi :D


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5903 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 14/06/2018 17:43
Przede wszystkim odchodzi Stolarczyk. Mroczek oficjalnie potwierdził. Jak zostanie trenerem Wisły to tym ruchem TS pobije głupotę razem wzięta naszych działaczy którzy zatrudnili Moskała a potem Skorze.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3885 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 14/06/2018 17:52
Jaroslaw Mroczek
‏@j_mroczek
W dniu dzisiejszym podjąłem decyzję o zakończeniu współpracy z Maciejem Stolarczykiem, dotychczasowym Dyrektorem Sportowym Pogoni Szczecin S.A.

To tak dla formalności :)

Niezłe trzęsienie ziemi. Ale jak nasz trener bramkarzy zostanie, to potwierdzi, że ma jakieś kwity, to tak pół-serio, pół-żartem.

W życiu bym nawet nie podejrzewał, że w tym okienku Stolarczyk odejdzie i jeszcze może zostanie ekstraklasowym trenerem innego klubu :D
Ta walka o spadek może naprawdę być najlepszym co w ostatnich sezonach nam się zdarzyło.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5903 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 14/06/2018 17:54
Przecież to jest członek sztabu szkoleniowego to czemu miałby teraz odejść? To musiałaby być decyzja Kosty. To on zdecydował o jego pozostaniu po odejściu Skorzy i niektórych członków sztabu.


dary
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7974 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 14/06/2018 18:12

  Icar napisał:  
Jaroslaw Mroczek
‏@j_mroczek
W dniu dzisiejszym podjąłem decyzję o zakończeniu współpracy z Maciejem Stolarczykiem, dotychczasowym Dyrektorem Sportowym Pogoni Szczecin S.A.

To tak dla formalności :)

Niezłe trzęsienie ziemi. Ale jak nasz trener bramkarzy zostanie, to potwierdzi, że ma jakieś kwity, to tak pół-serio, pół-żartem.

W życiu bym nawet nie podejrzewał, że w tym okienku Stolarczyk odejdzie i jeszcze może zostanie ekstraklasowym trenerem innego klubu :D
Ta walka o spadek może naprawdę być najlepszym co w ostatnich sezonach nam się zdarzyło.



A mnie ciekawi czy jest to wynikiem tego, że Stolarczyk dogadał się już z Wisłą, czy raczej tego, że Mroczek się wkurzył, że Stolarz pojechał do Krakowa na rozmowy bez jego wiedzy...


POGOŃ TO MY !
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3885 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 14/06/2018 18:19
Patrząc na suchy ton oficjalnego pożegnania na głównej stronie i wcześniej (wyżej podany post Prezesa Mroczka), obstawiam, że Prezes się wkurwił na Stolara i pomógł mu zdecydować. W końcu Prezes zawsze go bronił, zbierał joby za niego a ten się zastanawiał nad opuszczeniem go, pojechał do Krakowa negocjować. Już dawno powinien Prezes to zrobić.

Teraz czas na t. bramkarza.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5903 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 14/06/2018 19:07
Swoja droga chetnie poznalbym argumenty, ktore przemowily za zatrudnieniem Stolarczyka jako trenera w Wisle. Po krotkim epizodzie do glowy by mi nie przyszlo, ze ktos mu powierzy taka funkcje. No moze jakis klub pokroju Stilonu Gorzow, ale nigdy cos ponad II lige. Beka niesamowita.

Ciekawe kto zostanie nowym dyrektorem sportowym. Czekam na jakies podsumowanie wszystkich transferow dokonanych za jego kadencji. Chetnie przyjrze sie temu calosciowo, bo jakos nie mam az tak negatywnej opinii na temat jego pracy w warunkach jakie je wykonywal. Kilka ladnych strzalow oddal, kilka niewypalow dosc oczywistych i kilka takich, ktore nie wypalily, a raczej nikt sie tego nie spodziewal.


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3690 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 14/06/2018 20:11
@Przema, zrobiłem szybkie podsumowanie transferów od 27 stycznia 2015 kiedy to ogłosili Stolarczyka jako dyrektora sportowego. Kwoty transferów podane wg transfermarkt.

Przyszli gotówkowo:
Buksa 250tys euro
Tsintsadze 100tys euro
Duncan 75tys euro
Błanik 50tys euro

KWOTA: 475tys euro

Przyszli bezgotówko:
Akahoshi
Budziłek
Bursztyn
Ciftci
Czerwiński
Delev
Drygas
Dvali
Dvalishvili
Fojut
Formella
Gyurcso
Hołota
Kamess
Niepsuj
Przybecki
Rapa
Słowik
Stec
Walukiewicz
Załuska

Odeszli gotówkowo:
Piotrowski 2mln euro
Czerwiński 500tys euro
Gyurcso 450tys euro
Robak 100tys euro
Dąbrowski 50tys euro
Wojtkowski 50tys euro
Kun 25tys euro

KWOTA: 3mln 175tys euro

Odeszli bezgotówkowo:
Akahoshi
Bąk
Danielak
Dvalishvili
Golla
Henger
Hernani
Janota
Janukiewicz
Kamess
Koj
Kozłowski
Kudła
Lewandowski
Małecki
Matras
Murayama
Okuno
Przybecki
Rogalski
Sebastian Murawski
Słowik
Tadrowski
Tsintsadze
Walski
Zwoliński


dary
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7974 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 14/06/2018 20:23
Z tego co ja wiem, to Rassmussena do bezgotówkowych.


POGOŃ TO MY !
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5903 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 14/06/2018 20:28
Dobra robota :)

Z transferow na plus:
Akahoshi, Czerwinski, Delev, Drygas, Dvali, Fojut, Holota, Rapa, Zaluska

Mam problem z umiejscowieniem Niepsuja. Nie jest to moj ulubieniec, ale jest stosunkowo mlody i moze jeszcze cos z niego bedzie. Walukiewicza tez bym dodal do tego grona. Na nim jeszcze cos zarobimy. Nie wiem tez jak traktowac Slowika. Przed przyjsciem do Pogoni gral spoko, po odejsciu tez. Wiadomo gdzie lezy problem. Nie mozna bylo sie spodziewac, ze tak sie to skonczy. Duncan balansuje gdzies na srodku, wydaje mi sie, ze potrzebuje czasu zeby wstrzelic sie w gre zespolu. Choc na te chwile blizej mu pewnie do niewypalow.

Absolutne niewypaly: Ciftci, Dvalishwili, Formella, Gyurcso, Kamess, Przybecki

Steca, Blanika czy Budzilka z wiadomych wzgledow nigdzie nie umieszczam.

Niby wiecej transferow na plus. Plus jest taki, ze te niewypaly nie byly drogie w utrzymaniu, a na Wegrze udalo sie jeszcze cos zarobic, a przynajmniej pokryc to co wlozylismy w jego kontrakt. Statystyka jak na polskie warunki nie jest wcale taka zla. Zdecydowanie bardziej zarzucalbym Stolarczykowi zatrudnienie Moskala, a potem Skorzy. Nie wiemy tylko w jakim stopniu byla to jego decyzja, a w jakim Mroczka. Jakby nie bylo, zaden z nich przed przyjsciem do Szczecina sportowo sie nie bronil i tylko slepy by tego nie zauwazyl. Na minus tez mala ilosc transferow gotowkowych z klubu. Z drugiej strony przedluzanie kontraktu ze Zwolakiem, Kortem czy Rudolem, to bylo cos czego domagala sie wiekszosc z nas, a ze pilkrze nie sprostali oczekiwaniom. Widac wnioski wyciagniete i Piotrowski sprzedany przy pierwszej lepszej okazji. Gdyby postapic tak samo z Kortem czy LZ93 to pewnie bylibysmy bogatsi o pare euro.

Nadal nie moge zrozumiec jak to sie udalo, ze Stolar w ogole dostal oferte trenerki w Krakowie. Facet na innym stanowisku, bez zadnego doswiadczenia w trenerce (tego krotkiego epizodu bezkrolewia w Szczecinie nie ma co liczyc). Na dobra sprawe nie wiadomo jaki futbol preferuje, u nas raczej dal sie poznac jako chwilowy nijaki trener. Wesolo musza miec tam w Krakowie, albo slabo z kasa, albo poszla plota w swiat, ze klub jest niewyplacalny i nikt nie chce tam trenowac. Zeby bylo smieszniej to wylatuje stamtad Junco, ktory nasciagal im sporo fajnych grajkow. Gdyby nie to, ze facet jest zamkniety na polski rynek, to chetnie widzialbym go u nas.


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3690 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w sezonie 17/18 - 15/06/2018 02:29

  Przema napisał:  
Facet na innym stanowisku, bez zadnego doswiadczenia w trenerce (tego krotkiego epizodu bezkrolewia w Szczecinie nie ma co liczyc).



Czy ja wiem czy bez doświadczenia?

Przez dwa lata (2015-2017) pracował przy reprezentacji Polski U20. Rok jako asystent, rok jako samodzielny trener.

Wcześniej też tych epizodów u nas się nazbierało - rok był asystentem Mandrysza, później ponad rok był pierwszym trenerem Pogoni, a następnie ponad półtora roku asystent za kadencji Wdowczyka i Kociana.

Za kandydaturą Stolarczyka przemawia też to, że Wisłą mają teraz "rządzić" Sobolewski z Jopem ;)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005