Dokladnie tak jest. Zamiast slowa basn mozna powiedziec fantazja internetowa , ktora pozwala poczuc im sie trenerem, menedzerem i prezesem w zaleznosci od chwilowej potrzeby. Druga czesc zdania to raczej nie' zapominaja', tylko nie rozumieja. Taka prawda, forumowicze najpierw pol sezonu narzekaja na sklad i poszczegolnych pilkarzy, teraz histeria ze nie ma wzmocnien, ze Robak byc moze odchodzi itp. Troche to przypomina piaskownice z dziecmi. Sa tacy co przerwe miedzy rozgrywkami musza zapelnic sobie pisaniem o wzmocnieniach , ktore sami sobie wymyslaja itd. Tym forumowym 'szerlokom' polecam znalezc sobie jakies zajecie w zyciu co by czytanie tego forum nie bylo porownywalne z wrozbami slynnego Macieja
Tak jak mówiłem sprzedany nie trenuje bo szykuje się do przerowadzki. Paixo nie dałby nam tyle co Robak to inny napastnik.
Mamy duży problem ale miejmy nadzieję,że Smolny zadziała jak rok temu
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 24/06/2014 17:27
Robak nie jest związany z naszym klubem jakoś szczególnie. Oferta taka jak ta z Chin jest raz na całe życie. Do tego poziom ligi chińskiej jest raczej wyższy niż polskiej - awans będzie nie tylko finansowy. Wiadomo, że z ligi żółtków Robaka nie weźmie już żaden poważniejszy zespół, ale.. on ma 32 lata. Nie zrobi już kariery i dobrze o tym wie. Grając w Pogoni zawsze dawał z siebie 100%. Pokazał, że jest kozakiem, chociażby w Kielcach, dzięki niemu przeżyliśmy kilka pięknych meczów w tym sezonie. Owszem, serce chciałoby, żeby został, ale... wejdźmy w jego skórę. Niewykluczone, że tutaj kiedyś wróci - nawet za 2-3 lata to może być wciąż gwarancja kilkunastu bramek.
ale wszyscy się nagle obruszają na Robaka, a ja patrzę na to zupełnie inaczej. od samego początku postrzegałem go jako najemnika. nie pajacował nic, nie całował herbu. powiedział bym nawet o nim, że zajebiście profesjonalny najemnik. kasę kroił pewnie sowitą, ale i jego zaangażowanie w każdy mecz było olbrzymie, nawet kiedy w kielcach nikt by nie miał do niego pretensji jakby nie wyszedł, to jednak wyszedł i dwie bramy zajebał! poza tym dał nam ogromną ilość radości, zapewnił zwycięstwo z pyrami u nich od dawna, zmył plamę z pamiętne 6-0 w poznaniu i to jeszcze z nawiązką według mnie (Pogoń 6-0 to był klub w rozsypce, lech 5-1 walczył o mistrza), więc kurwa jak można takiemu typowi pisac, że frajer, że dziwka sprzedajna i niech spiedala w pizdu i ślad po nim zaginie.
swoją drogą mnie ciekawi jak co poniektórzy stąd by cwaniakowali, jakby to oni byli właścicielem Pogoni. pewnie tak samo by byli zacietrzewieni, tylko że w drugą stronę (mój klub i sponsor zrobi mi koszulki różowe, bo tak mi się najlepiej opaca, a jak nie podoba się, to wypierdalaj).
Na Robaka Pogoń czaiła się jeszcze za czasów jak grał w Widzewie, ale miał eksplozję formy i poszedł do ligi tureckiej. Jak na początku sezonu czytałem wywiad z Dudu ("jedenastka kumpli" na Weszło) to mi się wierzyć nie chciało co on wygaduje o Robaku. Znałem go z I ligi i było mocną przesadą to co on mówił (cytat: "No i atak. Tutaj sprawa jest jasna. Marcin Robak, świetny napastnik, z którym grałem w Widzewie i którego bardzo cenię też poza boiskiem. Bramki strzelał jak na zawołanie i w takim składzie, z Robakiem w ataku, myślę, że moglibyśmy pograć w Lidze Mistrzów bez wstydu"). Na koniec sezonu widzę, że ten Dudu jednak wiedział co mówi.
Ktoś napisał, że Robak jak na naszą ligę jest unikatowym graczem. I ja się z tym zgadzam. Ilu napastników w ostatniej dekadzie w naszej lidze potrafiło przypierdolić z każdej nogi, przyjąć piłkę w biegu, albo przepychać obrońców jak trampkarzy (przypomnijcie sobie mecz z Ruchem i to co Robak przy trzeciej bramce zrobił z Malinowskim, którym podniecają się wszyscy komentatorzy...)? no ilu takich było? Nie chodzi o to, że on ma jakieś mega umiejętności - nie, w mocniejszej lidze nic by nie zwojował... ale na naszą siłową ekstraklasę? Idealny zestaw umiejętności
Póki info nie jest potwierdzone, jest szansa, że zostanie. Szkoda, że był tylko jeden sezon. Mam nadzieję, że na kolejną koronę króla strzelców będziemy czekać krócej.
Może jeszcze wróci na koniec kariery, na jeden sezon... 7-10 bramek powinien sypnąć nawet mając 35 lat
Czuję, że jak Robak odleci, to trafi do nas Dwaliszwili z Legii, albo inny zawodnik, który miał lepsze momenty, a teraz jest pod formą.
Przed tym sezonem brałbym go do drużyny w ciemno zamiast Robaka... Może jak przepracuje okres przygotowawczy?...
"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
pamiętajcie ile nam dał i że nigdy nie odpuszczał, zajebisty zawodnik i cokolwiek zrobi to pożegnamy go (nie daj Boże) z honorami i tyle, mam nadzieję, że każdy się zgadza ze mną.
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 24/06/2014 20:18
Podobno Aka ma blond grzywkę więc może to dobry moment na sprzedaż, pamiętając jego formę z nową fryzurą Ale tak na serio. Odejście Robaka praktycznie przesądzone, jeżeli dołączy Aka to będzie kiepsko..potrzebne będą transfery a i tak będzie ciężko zastąpić ich i wkomponować w skład nowych zawodników o ile będą. Ale oprócz następców Robaka i Aki potrzebne jest wzmocnienie obrony.
Jeśli sam zawodnik wyrazi zdecydowaną chęć odejścia, do klubu przyjdzie bardzo dobra oferta, to sprawa będzie prosta. Rozstaniemy się z Marcinem i będziemy szukać piłkarza jego pokroju - powiedział Smolny.
Ostatnio edytowany przez: KAM, 24 czerwca 2014, 20:55 [1 raz(y)]
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 24/06/2014 20:48
Ja tam godziłem się z jego odejściem pod warunkiem, że klub zrobi te bombowe wzmocnienia. A teraz nie dość, że kadra tym bardziej po zwolnieniach piłkarzy jest wąska, to jeszcze pozbywamy się siły ofensywnej. Do tragicznej obrony, dojdzie nam brak napastników.
Ci którzy twierdzą, że młodzieżą się braki nadrobi to gratuluje poczucia humoru. Brak Robaka będzie oznaczał całkowitą zmianę strategi. Każdy pamięta co się działo bez niego a teraz dostaniemy to samo plus znacznie, znacznie węższą kadrę. I niech nikt nie pisze, że zaraz będą super wzmocnienia bo na tą chwilę nic o tym nie słuchać (nie liczę tych naszych "speców" z dojściami z forum) a jest wręcz przeciwnie...
Jestem ciekawy jaką strategię ma klub bo jeśli taką o jakiej mówią oficjalnie to ja im serdecznie gratuluje. Bo raczej nie o pierwszą 8 będziemy walczyć.
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 24/06/2014 20:51
Okienko się jeszcze nie rozpoczęło, a jeśli mamy ściągnąć zawodników w formie transferu gotówkowego, to kiedy mamy ich ściągnąć, jak nie podczas okienka transferowego? Oczywiście nie ma teraz plotek o wzmocnieniach, ale przykład chociażby Ljuboi pokazuje, że im większy dym, tym mniejsze szanse na powodzenie transferu. Jeśli z czasem okaże się, że klub nie podjął żadnych starań, to owszem, wszelkie kurwy będą uzasadnione, ale my jeszcze nie mamy otwartego okienka, a niektórzy już widzą nas na miejscach spadkowych, a prezesów w roli największych nieudaczników. Ciszej jedziesz, dalej zajedziesz, w przypadku Pogoni nieraz już się to rosyjskie przysłowie sprawdziło.
Okienko się jeszcze nie rozpoczęło, a jeśli mamy ściągnąć zawodników w formie transferu gotówkowego, to kiedy mamy ich ściągnąć, jak nie podczas okienka transferowego? Oczywiście nie ma teraz plotek o wzmocnieniach, ale przykład chociażby Ljuboi pokazuje, że im większy dym, tym mniejsze szanse na powodzenie transferu. Jeśli z czasem okaże się, że klub nie podjął żadnych starań, to owszem, wszelkie kurwy będą uzasadnione, ale my jeszcze nie mamy otwartego okienka, a niektórzy już widzą nas na miejscach spadkowych, a prezesów w roli największych nieudaczników. Ciszej jedziesz, dalej zajedziesz, w przypadku Pogoni nieraz już się to rosyjskie przysłowie sprawdziło.
Dobrze pisze! Większośc niech się uspokoi bo sie tego czytać nie da...jak dzieci w przedszkolu!
Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!
"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi. Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.