Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7639 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 11/01/2012 14:22

  xxjarek05xx napisał:  
Kolejny czarnuch...



W odpowiedzi cytujac klasyka kibicow Legii "Chuj nie druzyna co nie ma w skladzie murzyna"

Rzeczywiscie straszne jezeli przejdzie testy sportowe i medyczne to wtedy bedziemy miec az 2 ( 3 jezeli Jarek wlicza Ediego do elitarnego grona "czarnuchow") "czarnuch" w naszej ekipie na ponad 20 pilkarzy .

zal.pl

Ostatnio edytowany przez: Boberek, 11 stycznia 2012, 16:14 [1 raz(y)]


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6617 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 11/01/2012 14:23
Weszło juz zauważyło :

Powrót?

Acz ja szczerze mówiac wątpie żeby go wzięli, pewnie menago upchnął go na testy, my kurtuazyjnie przyjmiemy popatrzymy i odeslemy spowrotem ;)


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6804 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 11/01/2012 18:37

  kln napisał:  

  Sz. napisał:  
Co do Hryma, to ponoć strasznie mieszał w szatni, co z żądaniem podwyżki skończyło się jak skończyło.


Przestań wierzyć w te bajki, że Hrymowicz żądał podwyżki ;)

Ale psuciu atmosfery nie zaprzeczysz? ;)


P. S.
pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5449 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 11/01/2012 20:22
Pół roku nigdzie nie grał, więc mam sporą nadzieję że i u nas nie pogra. Jeśli wybór ma być między Ouattara a Hernanim to wolę tego drugiego. Przede wszystkim on gra, a dwa jednak jest młodszy.


kln
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 11/01/2012 21:53

  Sz. napisał:  

  kln napisał:  

  Sz. napisał:  
Co do Hryma, to ponoć strasznie mieszał w szatni, co z żądaniem podwyżki skończyło się jak skończyło.


Przestań wierzyć w te bajki, że Hrymowicz żądał podwyżki ;)

Ale psuciu atmosfery nie zaprzeczysz? ;)


Nie wiem bo mnie tam nie było, ale nie wydaje mi się.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7230 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 11/01/2012 23:01

  kln napisał:  

  Sz. napisał:  

  kln napisał:  

  Sz. napisał:  
Co do Hryma, to ponoć strasznie mieszał w szatni, co z żądaniem podwyżki skończyło się jak skończyło.


Przestań wierzyć w te bajki, że Hrymowicz żądał podwyżki ;)

Ale psuciu atmosfery nie zaprzeczysz? ;)


Nie wiem bo mnie tam nie było, ale nie wydaje mi się.



Hrymo może nie wyglada, ale swoje naskrobał. Przecież jest wielu, o których w życiu by się nie powiedziało, że np. sprzedawali mecze, bo wydawli się w porządku, a później czytaliśmy o zarzutach wobec nich.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
MK Dons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4505 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 12/01/2012 01:55
Również jestem na NIE co do Łatary, i na TAK dla Hernaniego.


Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6025 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 12/01/2012 07:34
Jak wpłynąć na partnera biznesowego? Trzeba mieć inną opcje i o niej mówić wszem i wobec aby obniżyć cenę. Dla mnie Quattara jest straszakiem na Koronę i Hernaniego. I tyle.


thomithomass
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5827 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 12/01/2012 09:43

  Rauliki napisał:  
Jak wpłynąć na partnera biznesowego? Trzeba mieć inną opcje i o niej mówić wszem i wobec aby obniżyć cenę. Dla mnie Quattara jest straszakiem na Koronę i Hernaniego. I tyle.



Brzmi sensownie


pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5449 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 12/01/2012 10:46

  swiru napisał:  

  Rauliki napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  

  GBvW napisał:  
Aktualnie leci na Orange Sport wywiad z Sasalem. Poruszane tematy klubowe,transferowe itp. Program trwa do 21:20


Będzie powtórka gdzieś na necie ?


Fragmenty (tekst) są na oficjalce.



do ściągnięcia:

http://allgoals.pl/f27/1-liga-raport-09-01-2012-a-128784/



Mógłby to ktoś ściągnąć i wrzucić na jakiś serwer inny. Bo na tej stronce na maila potwierdzającego rejestracje to się chyba nie da doczekać.


Lemur
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6732 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 12/01/2012 10:50
...::: FileSonic :::...
http://www.filesonic.com/file/VqlzYnz/1.liga.raport.09.01.2012.DVBRip.XviD.PL.ElKoyote.avi

...::: FileServe :::...
http://www.fileserve.com/file/PQmxsjy/1.liga.raport.09.01.2012.DVBRip.XviD.PL.ElKoyote.avi

...::: BitShare :::...
http://bitshare.com/files/ymyqk6n6/1.liga.raport.09.01.2012.DVBRip.XviD.PL.ElKoyote.avi.html

...::: UploadStation :::...
http://www.uploadstation.com/file/Yz5rjUZ/1.liga.raport.09.01.2012.DVBRip.XviD.PL.ElKoyote.avi

...::: Uploaded :::...
http://uploaded.to/file/7pltwtat/1.liga.raport.09.01.2012.DVBRip.XviD.PL.ElKoyote.avi


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4498 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 12/01/2012 12:31

  pogonifan napisał:  

  swiru napisał:  

  Rauliki napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  

  GBvW napisał:  
Aktualnie leci na Orange Sport wywiad z Sasalem. Poruszane tematy klubowe,transferowe itp. Program trwa do 21:20


Będzie powtórka gdzieś na necie ?


Fragmenty (tekst) są na oficjalce.



do ściągnięcia:

http://allgoals.pl/f27/1-liga-raport-09-01-2012-a-128784/



Mógłby to ktoś ściągnąć i wrzucić na jakiś serwer inny. Bo na tej stronce na maila potwierdzającego rejestracje to się chyba nie da doczekać.




Ja też cezkałem na maila - okazało się, że jest w spamie. Sprwadź u ciebie też zapewne jest właśnie tam ;)


pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5449 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 12/01/2012 12:44
No już też mam. Na o2 i wp nic nie doszło, dopiero na gmail doszedł mail.
Lemur dzięki.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4860 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 12/01/2012 15:40
Latem 21-letni napastnik niespodziewanie trafił z Pogoni Szczecin do Rody Kerkrade i niedawno strzelił swojego pierwszego gola w Eredivisie. - Na pewno fakt, że mam tego samego agenta co Przemek Tytoń i Mateusz Prus nie był bez znaczenia. Dzięki temu mogłem przyjechać na testy - nie ukrywa Mikołaj Lebedyński w obszernym wywiadzie dla 2x45.com.pl.


2x45.com.pl: - Gdy latem przechodziłeś z Pogoni do Rody, można było zadać sobie pytanie: kim Ty w ogóle jesteś? W dwóch ostatnich sezonach I ligi strzeliłeś łącznie 5 goli. Za takie statystyki raczej nie przechodzi się do Eredivisie...
Mikołaj Lebedyński: - Co mogę powiedzieć? Muszę się zgodzić z taką opinią. Dostałem ofertę i pojechałem na testy. Miałem dwa tygodnie, żeby się pokazać i najwyraźniej wypadłem na tyle dobrze, że klub mnie chciał.

- Grałeś w tamtym czasie w jakichś sparingach?
- Tak, wystąpiłem w dwóch meczach. Tydzień trenowaliśmy na miejscu i tydzień na obozie.

- Jak Roda dowiedziała się o Twoim istnieniu?
- Musieli mnie zapamiętać po pucharowym meczu Pogoni z Zagłębiem Sosnowiec. W Szczecinie był wtedy skaut Rody oraz trener bramkarzy i przyglądali się grze Mateusza Prusa, który występował dla Zagłębia. To było już dość dawno temu, jakieś dwa lata minęły. Gola nie strzeliłem, ale chyba spodobała im się moja gra.

- Po wypożyczeniu pojawiły się opinie, że to przede wszystkim zasługa operatywność Twojego agenta.
- A to na pewno. Bez wątpienia fakt, że mam tego samego agenta co Przemek Tytoń i Mateusz [Krzysztof Jakubczak, red.] nie był bez znaczenia. Dzięki temu mogłem przyjechać na testy. Reszta zależała już ode mnie.

- Miałeś mocne wejście do Pogoni, dobre pół sezonu. Potem na rok zupełnie zniknąłeś. Dlaczego?
- Były różne powody, o których wolałbym za dużo nie mówić...

- Latem rozmawiałem z trenerem Arturem Płatkiem na Twój temat. Stwierdził, że musiałeś się przekonać do ciężkiej pracy.
- Pamiętam tę wypowiedź, czytałem ją. Trener Płatek wcześniej ze mną nie pracował. Nigdy nie miałem problemów z prowadzeniem się czy z podejściem do swoich obowiązków. Po prostu przeżywałem wtedy kiepski okres. Maciej Stolarczyk, poprzednik Płatka, niemal odsunął mnie od drużyny. Grałem głównie w rezerwach. Niezbyt miłe wspomnienia. Byłem trochę przybity i być może sprawiałem wrażenie, że jestem zniechęcony do treningów.

- Miałeś problemy w życiu prywatnym, czy chodziło wyłącznie o sprawy sportowe?
- Tylko o sprawy sportowe.

- Kłopoty zdrowotne?
- Też były, choć jakiejś dłuższej przerwy nie miałem. Najogólniej mówiąc, różne rzeczy się wtedy działy i trudno coś mi jeszcze dodać.

- Nie było "sodówki"?
- Nie wydaje mi się. Mówiono różne rzeczy, ale nikt mnie nigdy na niczym nie przyłapał. Zresztą, nie miał jak, bo niczego złego nie robiłem. Uważam, że mam czyste ręce. Jeśli już angażujesz się w piłkę, nie ma miejsca na wyskoki.

- Futbol pochłania Cię bez reszty?
- Tak. W zasadzie dziś żyję rytmem trening-mecz-odpoczynek. Gdy jeszcze byłem w Szczecinie, ukończyłem liceum i próbowałem rozpocząć studia. Na dłuższą metę trudno jednak pogodzić naukę ze sportem. Jeśli nie ma się znajomości na uczelni, jest bardzo ciężko, tym bardziej że chodziło o wykłady w języku angielskim. Wszystko postawiłem na piłkę.

- Z angielskim nie masz problemów?
- Swobodnie się ze wszystkimi dogaduję w tym języku. Uczę się również niderlandzkiego, więc może niedługo powiem parę zdań. Na razie jeszcze nie udzieliłem wywiadu po niderlandzku.

- W Holandii mieszkasz sam?
- Nie, jest ze mną moja dziewczyna. Kobieca ręka cały czas mi towarzyszy (śmiech). Z czasem jednak się to zmieni, bo dziewczyna latem rozpoczyna studia, więc będziemy się rzadziej widywać. Dość często odwiedzają mnie rodzice, ze Szczecina nie jest aż tak daleko. Nie czuję się osamotniony.

Gol Lebedyńskiego od 4:05:


- Na zakończenie 2011 roku strzeliłeś swojego pierwszego gola w Eredivisie. Zmienia on w jakimkolwiek stopniu Twoje położenie?
- Teraz nie jestem w stanie powiedzieć. Zobaczymy za dwa tygodnie, bo wtedy liga wznawia rozgrywki. Cieszę się, że mimo niewielu rozegranych minut mam już na koncie bramkę. Miłe doświadczenie.

- Czyli nie masz sprecyzowanych planów na drugą rundę?
- Wiadomo, że chciałbym grać więcej, ale nie chcę niczego zakładać. To zawsze tylko ogranicza. Krok po kroku chciałbym stawać się coraz ważniejszym ogniwem w drużynie i trafić do pierwszego składu. Daję sobie trochę czasu. Różnica między I ligą polską a holenderską ekstraklasą jest jednak odczuwalna. Nie panikuję, robię swoje. Ważne, że omijają mnie kontuzje.

- Różnica poziomów, której doświadczyłeś, to była przepaść?
- Nie przesadzajmy, potężnego szoku nie doznałem. Na pewno w Holandii są znacznie większe obciążenia treningowe i dużo cięższy okres przygotowawczy. Przez pierwszy miesiąc miałem duże problemy, żeby się przestawić. Czasami nogi drżały, gdy na obozie były dwa treningi dziennie, a jeszcze musieliśmy dojeżdżać rowerami. Do przejechania było sporo, jakieś 8-10 kilometrów w jedną stronę. Na rower wsiadali wszyscy piłkarze i trenerzy. Teraz jestem już przyzwyczajony do obciążeń, jest w porządku.

- W klubie spędzacie tyle czasu, co normalny człowiek w pracy? Dla polskich piłkarzy na Zachodzie to często nowość.
- Jeśli są zaplanowane dwa treningi, to tak - jesteśmy w klubie od rana do wieczora. Jeśli są tylko jedne zajęcia, a wtedy przeważnie odbywają się rano, koło 13:00 rozchodzimy się do domów.

- Często macie po dwa treningi?
- Ostatnio praktycznie codziennie (śmiech). Wychodzę do klubu rano, wracam późnym popołudniem. Potem najczęściej mam już ochotę tylko na sen.

- Ligowy debiut zaliczyłeś w meczu z Ajaxem. Będą wspomnienia na lata?
- Na pewno. Przecież jeszcze niedawno grałem w I lidze z mało znanymi klubami, a teraz wystąpiłem przeciwko wielkiej firmie na skalę Europy. Pomijając najważniejsze, czyli naszą wysoką porażkę, było to dla mnie wyjątkowe przeżycie. Liczę, że z czasem podczas takich spotkań będę mógł się zapisać czymś bardziej szczególnym niż epizod w końcówce.

- Ale za koszulkami rywali nie biegałeś jak Polacy po meczu z Hiszpanią?
- Nie, takich akcji nie było.

- Masz to szczęście, że w Rodzie jest dwóch innych Polaków: Paweł Kieszek i Mateusz Prus. Trzymacie się mocniej poza boiskiem, czy widzicie się głównie w klubie?
- Spotykamy sie po treningach. Zawsze miło z kimś pogadać w ojczystym języku. Gdyby parę miesięcy mówiło się wyłącznie po angielsku, można byłoby zwariować. Mateusz mieszka sam, więc często się odwiedzamy. Akurat teraz on jest u mnie (śmiech). W sobotę mieliśmy tylko jedne zajęcia, niedzielę mamy wolną. W poniedziałek dwa treningi, a już we wtorek jedziemy na obóz. Teraz jest jeszcze trochę luzu.

- Inni koledzy z drużyny rozumieją jakieś polskie słowa? Oczywiście poza przekleństwami...
- Różnie z tym bywa. Czasami się wygłupiamy, ktoś podchwyci jakieś pierwsze lepsze słówko i jest zabawnie. Ale z reguły rozmawiamy po angielsku. Chyba że Mateusz czasem coś powie po niderlandzku.

- Jak wygląda kwestia Twojej przyszłości? Jest szansa na transfer definitywny?
- Ostatnio mój agent rozmawiał z trenerami i dyrektorami Rody. Na razie są ze mnie zadowoleni, ale wszystko rozstrzygnie się latem. Wiadomo, że w takich sprawach jest dobrze, dopóki nie dochodzimy do kwestii finansowych. Z Pogonią mam kontrakt do połowy 2013 roku, więc w razie czego trzeba będzie coś zapłacić.

- Gdyby co, drzwi w Pogoni nadal są dla Ciebie otwarte?
- Tak. Nie paliłem za sobą mostów.

- Jacyś piłkarze w Eredivisie zdążyli rzucić Cię na kolana swoją grą?
- Kilku by się znalazło. Niedługo mogą zawojować Europę. Choćby taki Christian Eriksen z Ajaxu. Młody chłopak, a już gra pierwsze skrzypce w takim klubie i w reprezentacji Danii. W Holandii jest mnóstwo świetnych zawodników. Ahmed Musa z przedostatniego Venlo dopiero co przeszedł do CSKA Moskwa za 5 milionów euro. On akurat jakoś specjalnie mnie nie zachwycił, ale CSKA na pewno nie kupowało kota w worku. Jako drużyna niesamowicie zaimponowało mi PSV. Zagrali z nami naprawdę super mecz. Dries Mertens czy Kevin Strootman to wielka klasa, powoli światowa. A to też bardzo młodzi piłkarze.

- Trener Płatek wspominał, że dobrze się zastawiasz i piłka Cię szuka w polu karnym. A nad czym musisz ciągle mocno pracować?
- Na początku pobytu w Rodzie szkoleniowiec często zwracał mi uwagę na sposób w jaki poruszam się po boisku. Podpowiadał, jak szukać wyjścia na wolne pole i tym podobne.

- Zrobiłeś postępy w tym względzie?
- Myślę, że tak. Ogólnie jestem zadowolony z tego wypożyczenia. Wszystko zaczyna się dobrze układać. Pozostaje czekać na to, co przyniesie przyszłość...

żródło: www.2X45.com.pl

Ciekawe czy nie lepiej żeby dla Nas strzelał bramki.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5449 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 12/01/2012 16:05

  pogonifan napisał:  
Na chwilę obecną to do Pogoni przyszło 2 Polaków i jeden zza granicy. Liczba obcokrajowców rośnie nie tylko w Pogoni, ale i całej lidze, bo o zgrozo są oni tańsi niż nasi.
PLM Sasal bodajże na 111 meczy wyleciał tylko na meczu z Wartą, czyli to tylko krytykowanie sędziów słabo mu coś idzie, albo wiecznie uchodzi na sucho.

Tabela - liczba obcokrajowców
Tabela - procentowy udział obcokrajowców w składzie
Dane z transfermarkt.de

Jak widać w I lidzie mamy najwięcej obcokrajowców, natomiast jeśli chodzi o ekstraklasie to jesteśmy koło 10 miejsca. Do tego trzeba zauważyć, że poza Śląskiem Wrocław to wszystkie bogate kluby mają więcej lub tyle samo co obcokrajowcy. Dodatkowo patrząc na tabelę ekstraklasy to tylko 3 kluby z czołowej 8 mają mniej niż my obcokrajowców. Sytuacja ta może się dość szybko zmienić bo przecież Śląsk już ściągnął Słowaka do siebie (nie został zliczony do statystyk).



No i już Śląsk ma tyle samo obcokrajowców co my. Poza Słowakiem dziś ściągnęli do siebie Słoweńca.


MK Dons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4505 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 12/01/2012 16:26

  M.K 74 napisał:  

Ciekawe czy nie lepiej żeby dla Nas strzelał bramki.


Wróci i znów nie będzie strzelał. Nie jest to Lewandowski, a mówiono że ma potencjał. Obym się mylił, ale nie sądze :P


neno01
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4505 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 12/01/2012 17:29
Do kadry pierwszego zespołu dołączyło aż trzech napastników, ale o ich przyjściu nikt głośno nie mówi, ponieważ nie są to zawodnicy, na których trener Sasal będzie opierał grę tej wiosny. Z wypożyczeń do Szczecina wrócili Maciej Ropiejko oraz Radosław Wiśniewski, a z drużyny rezerw do kadry pierwszego zespołu został włączony Łukasz Zwoliński

Największe szanse na w miarę regularne występy ma właśnie ten ostatni

http://dumapomorza.xaa.pl/news.php?readmore=595

Czy wy też jesteście zdania że Ropiejko jednak przyda sie Pogoni ?


Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 12/01/2012 18:16

  neno01 napisał:  

Czy wy też jesteście zdania że Ropiejko jednak przyda sie Pogoni ?



Może w rezerwach ale bez sensu blokować miejsce dla kogoś młodszego...


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5274 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 12/01/2012 18:33

  Doktor napisał:  

  neno01 napisał:  

Czy wy też jesteście zdania że Ropiejko jednak przyda sie Pogoni ?



Może w rezerwach ale bez sensu blokować miejsce dla kogoś młodszego...



Ta młodszego...chyba Spacerovica...


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7643 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 12/01/2012 18:42

  Lemon napisał:  

  Doktor napisał:  

  neno01 napisał:  

Czy wy też jesteście zdania że Ropiejko jednak przyda sie Pogoni ?



Może w rezerwach ale bez sensu blokować miejsce dla kogoś młodszego...



Ta młodszego...chyba Spacerovica...



w ataku by się ktoś jeszcze przydał z myślą o rywalizacji w Ekstraklasie

Ostatnio edytowany przez: ArP, 12 stycznia 2012, 18:57 [2 raz(y)]


Pogoń Szczecin MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.14 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005