Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Powołania na mundial - reprezentacja Polski << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
stahu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7528 dni




Powołania na mundial - reprezentacja Polski - 15/05/2006 20:40
bramkarze - Artur Boruc (Celtic Glasgow), Tomasz Kuszczak (West Bromwich Albion), Łukasz Fabiański (Legia Warszawa);
obrońcy - Jacek Bąk (Al-Rayyan), Marcin Baszczyński (Wisła Kraków), Michał Żewłakow (Anderlecht Bruksela), Mariusz Jop (FK Moskwa), Seweryn Gancarczyk (Metallist Charków), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Dariusz Dudka (Wisła Kraków);

pomocnicy - Euzebiusz Smolarek (Borussia Dortmund), Kamil Kosowski (FC Southampton), Jacek Krzynówek (Bayer Leverkusen), Sebastian Mila (Austria Wiedeń), Mirosław Szymkowiak (Trabzonspor), Radosław Sobolewski (Wisła Kraków), Arkadiusz Radomski (Austria Wiedeń), Piotr Giza (Cracovia Kraków), Damian Gorawski (FK Moskwa);

napastnicy - Maciej Żurawski (Celtic Glasgow), Grzegorz Rasiak (FC Southampton), Ireneusz Jeleń (Wisła Płock), Paweł Brożek (Wisła Kraków).


TomY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7871 dni

**




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 20:42
Odważnie, ale nie jestem pewnien czy do końca słusznie
Czas pokaże..


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7296 dni

*




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 20:44
z niespodzianek to mnie tylko Fabiański cieszy...


100% PD
kaktus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6939 dni




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 20:44
Dobrze ze jest troche swiezosci szkoda ze tylko bez Franka !


Tak teraz na chlodno fakt z Frnakiem sluszna decyzja z Dudkiem mysle tez ! Juz moze erka nie kotrych sie konczy !

Ostatnio edytowany przez: kaktus, 15 maja 2006, 20:56 [1 raz(y)]


Mateusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6754 dni




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 20:51
Jerzy Dudek nie powołany ... hmmm dziwne


Obrazek gif wstawiony na forum
P.1948.S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7033 dni




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 20:51
Jak dla mnie ten skład jest śmieszny jak można nie wziąśc Dudka i Franka :| wziąśc Mile który jest totalnie bez formy...szkoda gadać...


mem
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 20:54

  maks napisał:  
Jak dla mnie ten skład jest śmieszny jak można nie wziąśc Dudka i Franka :| wziąśc Mile który jest totalnie bez formy...szkoda gadać...



Jeżeli chodzi o Frankowskiego to wydaje mi się, że jest to słuszna decyzja. Napastnik powinien strzelać bramki, a Frankowski dawno niczego nie strzelił grając w 2 lidze angielskiej... Z drugiej strony Rasiak... ;) Wolałbym Saganowskiego...


"Zdziwiłbym się gdybym tylko potrafił się jeszcze zdziwić..."

"Jakie blaski, jakie cienie, o czym jest ta mowa? - CHCWD za nieprzemyślane słowa..."
Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 20:55

  maks napisał:  
Jak dla mnie ten skład jest śmieszny jak można nie wziąśc Dudka i Franka :| wziąśc Mile który jest totalnie bez formy...szkoda gadać...



Normalnie można nie brać Dudka. Po co ma jechać jak nie gra w klubie? a mamy Kuszczaka, Fabiańskiego, którzy grają w klubie i są perspektywiczni.

Według mnie kadra powołana na Mistrzostwa Świata jest dobra, aczkolwiek bardzo zaskakująca. Kadra nasza to połączenie ruytny z młodością. Ciesze się, że nie jedzie Dudek oraz Kowaleski. Bramkarze na kadrze to osoby, które grają w klubach i są perspektywiczne tj. Artur Boruc możliwy transfer do Arsenalu, Fabiański Manchaster United, Kuszczak Arsenal, Manchester United. Obsada bramkarzy jak dla mnie bardzo duży plus. Obrona dla mnie także, bardzo trafnie dobrana. Ciesze się, że jedzie Gancarczyk, gdyż podobały mi się w dwóch meczach, które zagrał dotychczas w reprezentacji atakował. Rząsa jak dla mnie za bardzo przywiązany był do pola karnego. Dudka ostatnio forma zwyżkuje, może grać na skrzydle jak i na środku. Kłos bardzo dobrze, że nie jedzie, bo w lidze myli się jak dziecko a nie jest już perspektywicznym graczem, a tacy dla mnie powinni jechać i siedzieć na rezerwie niż rutyniarze. Pomoc zaskoczeniem jest jedynie Giza, ale zawsze są jakieś zaskoczenia, mniejmy nadzieję, iż pozytywne. Odnośnie Mili, kto za niego ma jechać?? Burkhart? W lidze ma czasem jedynie przebłyski i nic więcej. Napastnicy także trafny wybór. Po co ma jechać Frankowski, który nie ma formy, nie strzela? Na mistrzostwa jadą Ci, którzy są w formie i nie dziwie się, że jedzie Jeleń, który po mistrzostwach wyjeżdza za granice grać, a Brożek także w formie jest. Wybory jak dla mnie trafne i ciesze się, że Janas nie przywiązał się do nazwisk podobnie jak Engel.

Podstawowa jedenastka według mnie:


--------------------------Boruc------------------------
Baszczyński------Bąk---------Jop------Gancarczyk
Smolarek----Sobolewski---Szymkowiak---Krzynówek
------Rasiak----Żurawski-------------

Ciesze się, że nie ma "grupy trzymającej władzy"w kadrze. Jadą piłkarze, którzy chcą grać, grają w klubie, chcą osiągnąć coś na mistrzostwach. Puentując chciałbym powiedzieć, że kadra jest według mnie już budowanna lekko pod eliminacje Mistrzostw Europy. Kadra w skali 1 - 10 jak dla mnie 8+


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
dewu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6761 dni




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 20:56
Ja bym nie powołął :
-Fabiańskiego
-Dudki
-Gizy
-Gorawskiego
-Brożka

A za nich:
-Dudek(doswiadczenie sie przyda)
-Kłos (tak samo jak z Dudkiem)
-F.Burkhardt(według mnie wiele lepszy niż Giza)
-Frankowski(Franek Franek Łowca Bramek,moze zawsze cos strzelić:))
-Saganowski(w sumie nie wiem czemu Janas na niego nie stawiał,wkońcu w tej Lidze Portugalskiej troche nastrzelał)


W oczach społeczeństwa za dużo we mnie szaleństwa, bo nie mam tolerancji dla pedalstwa i kurestwa!
Boryna
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 20:56
Dudek nie gra w klubie to nie jest sparing ze nie gra ale jest powoływany, szanuje go jako piłkarza ale moze miec pretensie tylko do Beniteza, Franek nie strzelił bramki od grudnia chyba, a wiadomo napastników z tego sie rozlicza, Kłos słabsza dyspozycja w ostatnim tygodniu i koniec, Rząsa wczoraj po meczu powiedzial ze jest pewny wyjazdu do Niemiec, chyba sie przeliczyl.Burhardt szkoda, mysle ze lepszy od Mili, a juz na pewno od Gizy

Cieszy Jeleń, jest uniwersalnym szybkim zawodnikiem , moze grac na pomocy jak i w ataku podobnie do Smolarka, Garncarczyk rzut na tasme, 2 mecze bez kompleksów i powołanie

Zastanawia tylko Mila, bo przeciez nie gra, zreszta nigdy nie byłem przekonany do jego umiejętności
Albo Janasa bedziemy Uwielbiac albo go Znienawidzimy,zobaczymy po Mundialu


•.¸ (`'•.¸ * ¸.•'´) ¸.•'´) •.
«´•.¸ ¸POGOŃ,..¸ ¸.•`»
(¸.•'´ (¸.•'´
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7411 dni

*




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 21:00
Dariusz Dudka BOLS - lol przeciez on nic wielkiego w tej Wisle nie pokazywal, czym sobie zasluzyl na mundial ?
Mila ... - jak dla mnie kompletne nieporozumienie


SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 21:03
Giza, Brożek i Mila to pomyłka ...


Michał51
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6661 dni




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 21:04
zaskakujace według mnie są powołania Janasa na mistrzostwa świata Jurek Dudek mimo ze nie gra w klubie to moim zdaniem powinien jechac na mundial Frankowskiego mimo to że ostatnio nie strzela to mógłby go wziąść ale tak sie nie stało najważniejsze że Janas powołał ciote Rasiaka no cóż wkońcu Rasiak to jego ulubieniec


kto nie skacze ten z policji hop hop hop
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7091 dni




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 21:04
Właściwie wszystko już zostało powiedziane wcześniej w studio. Moje zdanie jest takie: kadra na Mundial jest zaskoczeniem, aczkolwiek dobrze, iż nie jadą zawodnicy tylko za "zasługi" (choć kandydatura takiego Mili, dla mnie niepoważna).

Na chwilę obecną znamy skład na MŚ, ale na osądy przyjdzie pora dopiero po Mundialu.


Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6845 dni




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 21:06
Giza, Brożek, Mila i Dudka to totalne nieporozumienia... A nad Fabiańskim Lewandowskim i Gorawskim bym się zastanowił...


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
Macias
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7151 dni




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 21:09

  eF^ napisał:  
Dariusz Dudka BOLS - lol przeciez on nic wielkiego w tej Wisle nie pokazywal, czym sobie zasluzyl na mundial ?
Mila ... - jak dla mnie kompletne nieporozumienie


Dudka- chyba jedyny morderca wśród uczestników MŚ 2006 :)

Powołania Janasa zaskakujące, już sam początek i nie powołanie Dudka zwiastowało emocje...
Nie wyobrażam sobie co teraz czuje np. Giza(według mnie nie słusznie powołany), ale pewnie i tak nawet na ławce nie usiądzie ;P
Brożek też żadna rewelacja, może i ma papiery na granie, ale ostatnio w Warszawie miał chyba z cztery ''setki'' i tylko jedną brame dał, wolałbym Sagana.


kaktus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6939 dni




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 21:10

  Cytat:  
F.Burkhardt(według mnie wiele lepszy niż Giza)


Dobrze ze nie jestes slekcojnerem jak bys powolal Filipa lol


byku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7170 dni




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 21:14
Nie wiem co wy chcecie.Dla mnie sklad bardzo fajny,jedynie Gorawskiego bym nie wzial.Dudek nie gra prawie od roku,Franek bramki nie strzelil od pol roku a "Gozdzikowa" jest juz stary i wolny a w dodatku za te jego "czarne malpy" szacunku do niego juz nie mam.Szkoda tylko ,ze nie ma Sagana bo w 1 skladzie juz wiadomo ,ze bedzie Drewninho.Dla Fabianskiego taka impreza to szansa do zdobycia doswiadczenia i wykorzystanie go w przyszlych a moze i jeszcze nastepnych eliminacjach,na pewno zaprocentuje tak samo jak u Brozka.
P.S Janas Brozka nazwal Piotrek a na mundial to chyba raczej Pawel jedzie :P


P.1948.S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7033 dni




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 21:14

  kaktus20 napisał:  

  Cytat:  
F.Burkhardt(według mnie wiele lepszy niż Giza)


Dobrze ze nie jestes slekcojnerem jak bys powolal Filipa lol



Na mysli miał pewnie Marcina.


STARGARD_FC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6875 dni




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 21:19
najgorzej ze gra rasiak:(


Czy wygrywasz !! Czy nie !! Ja i tak kocham Cie !! Bo najlepsza w Polsce jest !! Pogoń Szczecin MKS !!

Obrazek jpg wstawiony na forum
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005