Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Powołania na mundial - reprezentacja Polski << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Pawel211
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7303 dni




Odp: Powołania na mundial - 16/05/2006 13:04
jak już powołał drewniaka rasiaka albo mile który nawet na łąwce Austrii wiedeń sie niemieści i gize który niczym sie niewyroznil to mogl powolac np Burkharta a nawet Kaźmierczaka może by się sprawdził :P:P:P a do ataku Frankowskiego albo NIedzielana ale wyszło jak wyszło jak nieprzekreślam tego skłądu oceniać będzie można po mistrzostwach :)


Kriss
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7313 dni




Odp: Powołania na mundial - 16/05/2006 13:09

  qbajag (LEGIA Mistrz!!!) napisał:  
Jay poza Frankowskim Janas zrobił przetasowania wśród rezerwowych a nie w podstawowym składzie więc w moim przekonaniu szanse na wyjście z grupy się nie zmieniły bo i nikt z podstawowej jedenastki się nie zmienił...i tak pewnie by grał Rasiak zamiast Frankowskiego...zresztą jak oglądałem go ostatnio to żal dupę ściskał...biegał po boisku nie wiedząc co ze sobą zrobić.
Ja jestem optymistą przed MŚ. Uważam, że wcale nie będzie tak źle.
W 1974 roku wszyscy tak samo na Górskiego najeżdżali jak paru "zasłużonych" nie wziął.
Kadrę rozliczę po MŚ


P.S. POLACY uwielbiają marudzić...choćby i sam Ronaldinho grał w naszej kadrze to zaraz połowa kibiców i tak by powiedziała...co za beznadziejny skład, gdzie my z takim składem dojdziemy, wszystko przegramy itp.



Oj nie pierdol. Porownanie Roniego do zawodnikow typu Jelen, Giza, Mila, Rasiak, Dudka jest niesmaczne. Teraz to polowa z nas ma prawo do marudzenia bo widac dokladni ze Janas jest niekonsekwentny i wycina niezle numery.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6890 dni

*




Odp: Powołania na mundial - 16/05/2006 14:05

  Bzyku napisał:  

Randall McMurphy napisał:

  Cytat:  
zajebiscie ze powolal Gorawskiego! Ten chlopak naprawde bardzo dobrze sobie pogrywa w FK Moskwa juz myslalem ze o nim zapomni ale jednak....



To ciekawe, bo ja wszędzie czytam, że jest zupełnie inaczej. Niedawno też widziałem reportaż na TVN24 o Gorawskim, w którym sam mówił, że ma duże problemy z wywalczeniem miejsca w składzie i gra rzadko.
Na dodatek dopiero niedawno (miesiąc temu) wyleczył kontuzję, z którą zmagał się długi czas.



Moze nie zbyt uwaznie ogladales ten program na TVN24. Gorawski w Meczu a Amatorami FC KAISERSLAUTERN(28.02.06r) doznal kontuzji ktora go wykluczyla z gry na jakis czas,po niecalym miesiacu znowu klopoty ze zdrowiem,tym razem grypa...ktora wykluczyla go na kilka tygodni,pozniej byl oslabiony i ciezko bylo wrocic do ciebie,wiec wlasciwie caly marzec mial zmarnowany osttanio doszedl do siebie i wraca do wysokiej formy.potiwerdzeniem tego moga byc ostatnie wystepy :

2006.05.14 Cały mecz z CSKA Moskwa (0:1)
2006.05.07 Od 56. minuty w meczu z Rubinem Kazań (0:2)
2006.04.30 Cały mecz z Lokomotiwem Moskwa (0:1)

Jezeli milaby klopoty z wywalczeniem miejsca w 1 Skladzie to czy zagralby z CSKA i Lokomotiwem? tym bardziej po tak dlugiej przerwie?


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni

**




Odp: Powołania na mundial - 16/05/2006 14:57

  Kriss napisał:  

  qbajag (LEGIA Mistrz!!!) napisał:  
Jay poza Frankowskim Janas zrobił przetasowania wśród rezerwowych a nie w podstawowym składzie więc w moim przekonaniu szanse na wyjście z grupy się nie zmieniły bo i nikt z podstawowej jedenastki się nie zmienił...i tak pewnie by grał Rasiak zamiast Frankowskiego...zresztą jak oglądałem go ostatnio to żal dupę ściskał...biegał po boisku nie wiedząc co ze sobą zrobić.
Ja jestem optymistą przed MŚ. Uważam, że wcale nie będzie tak źle.
W 1974 roku wszyscy tak samo na Górskiego najeżdżali jak paru "zasłużonych" nie wziął.
Kadrę rozliczę po MŚ


P.S. POLACY uwielbiają marudzić...choćby i sam Ronaldinho grał w naszej kadrze to zaraz połowa kibiców i tak by powiedziała...co za beznadziejny skład, gdzie my z takim składem dojdziemy, wszystko przegramy itp.



Oj nie pierdol. Porownanie Roniego do zawodnikow typu Jelen, Giza, Mila, Rasiak, Dudka jest niesmaczne. Teraz to polowa z nas ma prawo do marudzenia bo widac dokladni ze Janas jest niekonsekwentny i wycina niezle numery.





No tak bo w Polsce jest 10 milionów specjalistów do piłki nożnej.
Ja również nie zgadzam się z pewnymi powołaniami ale zarówno świat jak i Polska zna przypadki dziwnych i niepopularnych powołań które okazywały się później trafne także nie ma narazie co marudzić.
Pomarudzimy sobie po meczach z Kolumbią i Chorwacją jak się okaże, że jest problem.
A Mila albo Rasiak może kontuzj złapią i będzie trzeba ich wymienić :D


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
stahu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7506 dni




Odp: Powołania na mundial - 16/05/2006 15:07
PZNP przyznał numery piłkarzom:
Bramkarze:
1. Artur Boruc
12. Tomasz Kuszczak
22. Łukasz Fabiański

Obrońcy:
2. Mariusz Jop
3. Seweryn Gancarczyk
4. Marcin Baszczyński
6. Jacek Bąk
14. Michał Żewłakow
17. Dariusz Dudka
18. Mariusz Lewandowski

Pomocnicy:
5. Kamil Kosowski
7. Radosław Sobolewski
8. Jacek Krzynówek
10. Mirosław Szymkowiak
13. Sebastian Mila
15. Euzebiusz Smolarek
16. Arkadiusz Radomski
19. Damian Gorawski
20. Piotr Giza

Napastnicy:
9. Maciej Żurawski
11. Grzegorz Rasiak
21. Ireneusz Jeleń
23. Paweł Brożek
Czyżby taka sugestia że zagrają : Dudek-Garncarczyk Jop Bąk Baszczyński - Krzynówek Sobolewski Szymkowiak Kosowski - Żuraw Rasiak ???


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7811 dni




Odp: Powołania na mundial - 16/05/2006 15:09
kadra na mundial nie jest zla
chociaz ja bm dudka wzial zamiast boruca bo jakos swoja gra w celticu mnie nie przekonalem ( mam polsat sport wieckilka meczy ogladalem i slow na wiatr nie rzucam...)

co w obronie dudka robi? nie powinien raczej siedziec we wronkach? :D

nie wiem co wy tak z tym burkhardtem.....w poniedizalkowym dodatku sport w wybióczej jest napisana cala prawda o waszym ulubiencu...

dobrze, ze janas nie ugial sie presji i wzial rasiaka. kto z glowki ma strzelac bramki? smolarek? szymkowiak? mila???
koljny plus to brak frankowskiego, przez pl roku bramki nie strzelil, a repra to nie caritas wiec nei bylo sensu powolywac....


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Kamil3333
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6530 dni




Odp: Powołania na mundial - 16/05/2006 15:22

  avelyn napisał:  
kadra na mundial nie jest zla
chociaz ja bm dudka wzial zamiast boruca bo jakos swoja gra w celticu mnie nie przekonalem ( mam polsat sport wieckilka meczy ogladalem i slow na wiatr nie rzucam...)

co w obronie dudka robi? nie powinien raczej siedziec we wronkach? :D

nie wiem co wy tak z tym burkhardtem.....w poniedizalkowym dodatku sport w wybióczej jest napisana cala prawda o waszym ulubiencu...

dobrze, ze janas nie ugial sie presji i wzial rasiaka. kto z glowki ma strzelac bramki? smolarek? szymkowiak? mila???
koljny plus to brak frankowskiego, przez pl roku bramki nie strzelil, a repra to nie caritas wiec nei bylo sensu powolywac....



Zgadzam się oprócz kwestii Dudka. Nie grał w swoim klubie, fakt z Litwą dobrze się zaprezentował. Ale z zawodnikiem który nie gra, może sie wszytstko zdarzyć. Także mam Polsat Sport i oglądałem więcej niż kilka meczy Celticu. Kilka razy był wybierany na bramkarza kolejki. Obronił kilka karnych, jest lubiany przez kibiców Celticu (choć nie kochają go tak jak "Magica" ;) ), może nie był to znakomity sezon w jego wykonaniu, ale zasłużym, żeby pojechać i na pewno będzie pierwszym bramkarzem, pozostała dwójka ma za małe doświadczenie aby strzec bramki na Mundialu.


Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7026 dni




Odp: Powołania na mundial - 16/05/2006 16:05
Były bramkarz skrytykował Janasa za powołanie Sebastiana Mili, Arkadiusza Radomskiego, Kamila Kosowskiego, Mariusz Lewandowskiego. "To są meteory, które nie pociągną gry reprezentacji. Zamiast nich na mistrzostwa powinni pojechać: Przemysław Kaźmierczak, Sebastian Szałachowski, Jakub Błaszczykowski, Marcin Burkhardt czy Jakub Rzeźniczak. Oni niebawem będą decydowali o obliczu naszej drużyny narodowej" - mówił Tomaszewski.

Ostatnio edytowany przez: Rosa, 16 maja 2006, 16:14 [1 raz(y)]


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
Michał51
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6639 dni




Odp: Powołania na mundial - 16/05/2006 16:11
Grzegorz Rasiak będzie decydował o obliczu naszej reprezentacji haha


kto nie skacze ten z policji hop hop hop
JamroH MKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7159 dni




Odp: Powołania na mundial - 16/05/2006 17:05
Ja nie narzekam,po beznadziejnym meczu z Litwą musiały nastąpić jakieś zmiany:D
Gdybym to ja miał wybierac to zamiast Mili wziąłbym Burkharda a zamiast Żewłakowa- Grzesia Matlaka ;P
nad Rasiakiem bym się mooocno zastanowił,bo jest beznadziejny,ale w ataku to zbyt wielu asów nie mamy


Prosta liryka dla prostych ludzi, prostota nie snobstwo szacunek budzi...
mundek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7157 dni




Odp: Powołania na mundial - 16/05/2006 17:31
mysle ze kadra jest spoko. nie szkoda mi Dudka, trosze szkoda Franka ale pewnie Janas mial swoje powody dla ktorych go nie zabierze. Dobrze ze jansa nie kierowal sie sentymentami a forma na obecy czas, ktora mial okazje zbadac na zgrupowaniach. Paradoksalnie moze sie okazac ze ci zawodnicy ktorzy nie grali w ligach moga sie okazac silnymi i imponowac swierzoscia podczas gdy pilkarska zachodnia europa bedzie zmeczona. "pisalem sobie na kartkach i tak mi wyszlo" - powiedzial Jans. pozostaje tylko ufac ze podczas mundialu gra Polski bedzie wygladac dobrze nie tylko na kartkach. Wierze ze Janas ma leb na karku i swoja koncepcje na kadre. Nie krytkowalbym tez Rasiaka bo to typ pilkarza, ktory przyda sie w kadrze. wiem ze nie jest dobry technicznie, a kibice nie lubia takich zawodnikow, ale srodkowy napastnik z niego niezly. w trudnych mometach mozna wrzucic mu na glowe, a jesli jest luzniej kryty to bramka murowana. Obroncy przeciwnika zawsze musza sie skupiac na takim zawodniku, a wtedy jest wiecej miejsca dla Zurawia. Widac ze duza role w powolanich na mundial odgrywala dla Janasa wszechstronnosc i wymiennosc pozycji.
Dajcie chlopakom czas i spokoj i niech robia co do nich nalezy. a nawet jesli z grupy nie wyjda to i tak plakal nie bede bo w kraju gdzie liga jest widmem a repra gra na mundialu to i tak duzy sukces. Wymagam od nich tylko walki, nie tak jak w Koreii.
jedno jest pewne - po mistrzostwach pozostanie trzon ciekawej kadry na eliminacje do euro.
Jak dla mnie janas pokazal ze ma "jaja", sentymenty zostwil na boku i ma u mnie duzy szcunek za to.


ja kocham Pogon
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7748 dni




Odp: Powołania na mundial - 16/05/2006 19:04
A moim zdaniem pokazal ze nie ma jaj - chcial sie dowartosciowac przez odwazne decyzje, do tego nie wzial czlowieka ktory na calym swiecie jest utozsamiany z polska pilka, czyli Jurka Dudka. Nasz sklad jest anonimowy teraz, a umiejetnosciami nie odbiegamy juz nawet od Kostaryki i Ekwadoru. Jesli z tymi druzynami wygramy to pewnie bedzie to zasluga indywidualnosci, tak jak w meczach z Austriakami czy Walijczykami...


Obrazek gif wstawiony na forum
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni




Odp: Powołania na mundial - 16/05/2006 19:05

  Jay-J napisał:  
A moim zdaniem pokazal ze nie ma jaj - chcial sie dowartosciowac przez odwazne decyzje, do tego nie wzial czlowieka ktory na calym swiecie jest utozsamiany z polska pilka, czyli Jurka Dudka. Nasz sklad jest anonimowy teraz, a umiejetnosciami nie odbiegamy juz nawet od Kostaryki i Ekwadoru. Jesli z tymi druzynami wygramy to pewnie bedzie to zasluga indywidualnosci, tak jak w meczach z Austriakami czy Walijczykami...



a moze dobrze ze jestesmy anonimowi i malo bedziemy garc przed MS ? ..


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: Powołania na mundial - 16/05/2006 19:23

  KloceK napisał:  

  Jay-J napisał:  
A moim zdaniem pokazal ze nie ma jaj - chcial sie dowartosciowac przez odwazne decyzje, do tego nie wzial czlowieka ktory na calym swiecie jest utozsamiany z polska pilka, czyli Jurka Dudka. Nasz sklad jest anonimowy teraz, a umiejetnosciami nie odbiegamy juz nawet od Kostaryki i Ekwadoru. Jesli z tymi druzynami wygramy to pewnie bedzie to zasluga indywidualnosci, tak jak w meczach z Austriakami czy Walijczykami...



a moze dobrze ze jestesmy anonimowi i malo bedziemy garc przed MS ? ..



mi wydaje sie tak samo jak Klockowi. Tacy zawodnicy jak Garncarczyk Jelen Brożek Giza Dudka moga naprawde niezle zamieszac na mistrzostwach... nikt ich praktycznie nie zna. malo kto z naszych rywali przygladal sie tym graczom. jesli tylko trema ich nie zje i pokaza to co naprawde potrafia moze byc bardzo dobrze bo do tego dochodza rutyniarze typu Krzynówek, Szymkowiak, Żurawski czy Baszczyński i Bąk. Moze byc ciekawie.


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7069 dni




Odp: Powołania na mundial - 16/05/2006 20:05
Kilka zdań w kwestii nie powołania Dudka na Mundial.


Według mnie, to sam Dudziu sobie na to zapracował. Po pamiętnym finale LM z ubiegłego roku, pojawiła się informacja, że do klubu ma przyjść Reina.
Dudek mówił wtedy, że póki nie przyjdzie Reina, nie uwierzy.


Jak już transfer Hiszpana okazał się faktem, twierdził, iż będzie walczył o miejsce między słupkami. A przecież dobrze wiedział, że MŚ za niedługo. A, że nie chciał tracić kasy-podjął, więc ryzyko i został (mając przy tym do wyboru wiele ofert z klubów z Niemczech, Portugalii, czy Holandii) licząc na to, że jeżeli nawet by nie grał w podstawowym, to i tak w kadrze będzie pewniakiem.

jakie były tego skutki, doskonale wiemy.


mundek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7157 dni




Odp: Powołania na mundial - 16/05/2006 20:49
Jey J najbardziej utozsamianym pilkarezm z polska pilka jest Boniek. Moze jego tez powinien zabrac?? Mysle ze Janas nie powolujac Dudka (do ktorego mam wielki szacunek) chcial uniknac niezdrowej rywalizacji o miejsce w bramce, ktora mogla sie wytworzyc. trener chce dac spokoj i pewnosc Borucowi i pokazac mu, ze jest "pierwszy", bo sobie na to zasluzyl ciezka praca i nie bedzie mial obaw ze jak wpusci szmate to juz ktos czycha na jego miejsce. sa bramkarze, ktorzy nie znosza rywalizacji w takich momentach jak MŚ, a tak jakby bronil Boruc to caly czas porownywaliby go do Dudka siedzacego na lawce i naglasniali w mediach. to takie poza sportowe czynniki, bo sportowy jest jeden - Boruc gra w klubie na dobrym poziomie, a Dudek nie gra.
mundial to nie "taniec z gwiazdami" i tu nie majac odpowiedniej formy plkarze zaslzeni, ze znanymi nazwiskami, uczestnicy reklam moga sie tylko skompromitowac. no i dlatego gwiazdy takie jak Franek i Jurek nie Jada.
U nas w kraju wszyscy znaja sie na pilce nawet jak obejrza jeden mecz na dwa lata. a gdyby byla mozliwosc glosowania sms to zapewne ten narod madrych trenerow, doradcow na mundial poslalby Mroczka i Kwasniewska;) Watpie by Jans nie powolal Dudka i Franka tak "na pokaz", "na zlosc". Musial miec jeszcze jakies inne powody, o ktorych dowiemy sie moze kiedys w jakiejs ksiazce.


ja kocham Pogon
AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7014 dni




Odp: Powołania na mundial - 16/05/2006 20:58
Franek i Dudek chyba zarobili najwiecej na reklamie , a wec Janas doszedl do wniosku ze im wystarczy,pewnie sie nie podzielili:)
A tak powaznie RASIAK CO?? WYPIE...... Z KADRY!!


A ja i tak wierzyc nie przestane...
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7208 dni

***




Odp: Powołania na mundial - 16/05/2006 21:27
Dziwi mnie niekonsekwencja lub podwójna moralność Janasa. Dudek nie jedzie, bo nie gra u siebie w klubie. W takim razie co w kadrze robi Mila? Boruc jest dobrym bramkarzem, Dudek również. Fabiański i Kuszczak stoją na niższym poziomie i wydaje sie, że od góry skazani są na ławkę... Ja jednak wolałbym dówch równorzędnych bramkarzy w kadrze, pomiędzy, którymi jest sportowa rywalizacja, taka która motywuje itd.
Co do Frankowskiego... był dobry w eliminacjach, właściwe był jednym z najlepszych ,ale ostatnio coś jakby się wypalił, więc decyzja wydaje sie słuszna...
Do tego jeszcze Rasiak... co on robi w kadrze? Czy w Polsce nie ma innego zdolnego piłkarza?
W Legii nie ma co szukac bo tam, jak mówi Janas, to obcokrajowcy stanowią o sile drużyny... no tak raptem 4-5 w wyjściowym składzie...
A o nominacji Dariusza D. to już nawet lepiej nie wspomniać...

W sumie, to nie ma co na zbyt wiele liczyć, obyśmy tylko godnie się zareorezentowali... Pozostaje czekac tylko do pierwszego meczu... ktoś z wybiera się do Gelsenkirchen na pierwszy mecz z Ekwadorem (nie mówię o stadionie, tylko o ogladaniu na telebimach wokół) ?

Ostatnio edytowany przez: Plum, 16 maja 2006, 21:33 [1 raz(y)]


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni




Odp: Powołania na mundial - 16/05/2006 22:22

  Plum napisał:  
Boruc jest dobrym bramkarzem, Dudek również. Fabiański i Kuszczak stoją na niższym poziomie i wydaje sie, że od góry skazani są na ławkę... Ja jednak wolałbym dówch równorzędnych bramkarzy w kadrze, pomiędzy, którymi jest sportowa rywalizacja, taka która motywuje itd.



otoz tu sie nie zgodze... motywacja i poczucie zagrozenia ze strony ''rywala'' (*2 bramkarza) owszem jest potrzebne ale .. w LIDZE .. a nie na mundialu .. sam jestem bramkarzenm i doskonale wiem, na wlasnym przykladzie jak bramkarz czuje sie pod presja na takim wlasnie ''turnieju'' (gdyz odziwo jeszcze na MS nie bronilem ;) ) .. stoisz na bramce nie myslac o grze tylko o tym zeby nie wpuscic zadnej bramki.. co jest zle .. presja ogromna ze wzgledu na wage spotkania + takei domysly ''a co bedzie jak...'' wpuszcze bramke, czy strace 1sklad ? czy nie .. jednym slowem myslenie o sobie a nie o zespole = TRAGEDIA ..
wiec gdy juz jedziesz na turniej czujac ze Trener / Selekcjoner obdarzyl Cie WIELKIM zaufaniem - czujesz sie pewnie i starasz sie byc jak najlepszym ;)


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
P.1948.S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7011 dni




Odp: Powołania na mundial - 16/05/2006 22:27

  KloceK napisał:  

  Plum napisał:  
Boruc jest dobrym bramkarzem, Dudek również. Fabiański i Kuszczak stoją na niższym poziomie i wydaje sie, że od góry skazani są na ławkę... Ja jednak wolałbym dówch równorzędnych bramkarzy w kadrze, pomiędzy, którymi jest sportowa rywalizacja, taka która motywuje itd.



otoz tu sie nie zgodze... motywacja i poczucie zagrozenia ze strony ''rywala'' (*2 bramkarza) owszem jest potrzebne ale .. w LIDZE .. a nie na mundialu .. sam jestem bramkarzenm i doskonale wiem, na wlasnym przykladzie jak bramkarz czuje sie pod presja na takim wlasnie ''turnieju'' (gdyz odziwo jeszcze na MS nie bronilem ;) ) .. stoisz na bramce nie myslac o grze tylko o tym zeby nie wpuscic zadnej bramki.. co jest zle .. presja ogromna ze wzgledu na wage spotkania + takei domysly ''a co bedzie jak...'' wpuszcze bramke, czy strace 1sklad ? czy nie .. jednym slowem myslenie o sobie a nie o zespole = TRAGEDIA ..
wiec gdy juz jedziesz na turniej czujac ze Trener / Selekcjoner obdarzyl Cie WIELKIM zaufaniem - czujesz sie pewnie i starasz sie byc jak najlepszym ;)



W 100% zgadzam się z tobą Klocek.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005