Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Powołania na mundial - reprezentacja Polski << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 21:21
Bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Tomasz Kuszczak (West Bromwich Albion), Łukasz Fabiański (Legia Warszawa).

wolalbym : Tomasz Kuszczak, Fabianski , Boruc



Obrońcy: Marcin Baszczyński (Wisła Kraków), Jacek Bąk (Al-Rayyan), Dariusz Dudka (Wisła Kraków), Seweryn Gancarczyk (Metaliast Charków), Mariusz Jop (FK Moskwa), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Michał Żewłakow (RSC Anderlecht Bruksela).

Baszczynski - pewny ;
Bak - pewny
Dudka - ~
Gancarczyk - widzialem 2 mecze, pozytywnie
Jop - era Engela
Lewandowski - drewno czasami a czasami pokazuje ze umei grac
Zewlakow - dobry



Pomocnicy: Piotr Giza (Cracovia), Damian Gorawski (FK Moskwa), Kamil Kosowski (Southampton FC), Jacek Krzynówek (Bayer Leverkusen), Sebastian Mila (FK Austria Wiedeń), Arkadiusz Radomski (FK Austria Wiedeń), Euzebiusz Smolarek (Borussia Dortmund), Radosław Sobolewski (Wisła Kraków), Mirosław Szymkowiak (Trabzonspor).

Giza - prawidlowo~
Gorawski- widzialem kilka meczy ladnie
Kosowski - ma forme (?)
Krzynowek - e.MS 1klasa !
Mila - ... brak formy wychowanek SMSu mial;em przyjemnosc garc z nim
Radomski - cos jak Lewandowski
Smolarek - zajebisty , najlepszy polski pomocnik
Sobolewski - ~radomski, Lewandowski
Szymkowiak - Zajebisty, najlepszy z Ebim w Polsce


Napastnicy: Paweł Brożek (Wisła Kraków), Ireneusz Jeleń (Wisła Płock), Grzegorz Rasiak (Southampton FC), Maciej Żurawski (Celtic Glesgow).

Brozek - brak formy
Jelen - ... sam neiwiem.,.. w sumie dobry ale... w Polskiej lidze to i kazdy glupi umialby cos wepchnac.. sam niewiem ..
Rasiak - "Ktos mnie powolal i nagle swiat zawirowal bo ... jestem pupilkiem Janasa HEJ!" jego markowe zagranie mowi samo za Siebie (Polska - Anglia) Zurawski - pewniak

Szkoda niepowolanego M.Burkharda + Sagana ale .. jak dla mnei dobry sklad, poniewaz wzizal tych co sa perspektywiczni i moga cos zdzialac, a nie tych co osiedli na laurach..
Dudek ? pytam sie po co ? ta 3 jest o wiele lepsza ..
Franek? moze umie strzelac ale cos w 2 lidze Angielskiej to i Rasiak wiecej strzelal ...

PS www.MistrzostwaSwiata.pl / najlepsza str o MS w Polsce..przeslij dalej


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8294 dni




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 21:21
przy okacji zapraszam na

www.MistrzostwaSwiata.pl

odwiedzania, oraz wyrazania wlasnych opinni w komnetarzach!


Maroon 55
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7022 dni




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 21:22
To po cholere powoływał Dudka i robił mu nadzieje troche nie fair


[...] i przyszedł Pan i spojrzał
na prace naszą,
i był zadowolony,
a gdy spytał o zarobki nasze,
usiadł i zapłakał [...]

z Listu św.Pawła Apostoła do Pracowników
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7374 dni

****




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 21:26

  Mati. napisał:  

  maks napisał:  
Jak dla mnie ten skład jest śmieszny jak można nie wziąśc Dudka i Franka :| wziąśc Mile który jest totalnie bez formy...szkoda gadać...



Normalnie można nie brać Dudka. Po co ma jechać jak nie gra w klubie? a mamy Kuszczaka, Fabiańskiego, którzy grają w klubie i są perspektywiczni.

Według mnie kadra powołana na Mistrzostwa Świata jest dobra, aczkolwiek bardzo zaskakująca. Kadra nasza to połączenie ruytny z młodością. Ciesze się, że nie jedzie Dudek oraz Kowaleski. Bramkarze na kadrze to osoby, które grają w klubach i są perspektywiczne tj. Artur Boruc możliwy transfer do Arsenalu, Fabiański Manchaster United, Kuszczak Arsenal, Manchester United. Obsada bramkarzy jak dla mnie bardzo duży plus. Obrona dla mnie także, bardzo trafnie dobrana. Ciesze się, że jedzie Gancarczyk, gdyż podobały mi się w dwóch meczach, które zagrał dotychczas w reprezentacji atakował. Rząsa jak dla mnie za bardzo przywiązany był do pola karnego. Dudka ostatnio forma zwyżkuje, może grać na skrzydle jak i na środku. Kłos bardzo dobrze, że nie jedzie, bo w lidze myli się jak dziecko a nie jest już perspektywicznym graczem, a tacy dla mnie powinni jechać i siedzieć na rezerwie niż rutyniarze. Pomoc zaskoczeniem jest jedynie Giza, ale zawsze są jakieś zaskoczenia, mniejmy nadzieję, iż pozytywne. Odnośnie Mili, kto za niego ma jechać?? Burkhart? W lidze ma czasem jedynie przebłyski i nic więcej. Napastnicy także trafny wybór. Po co ma jechać Frankowski, który nie ma formy, nie strzela? Na mistrzostwa jadą Ci, którzy są w formie i nie dziwie się, że jedzie Jeleń, który po mistrzostwach wyjeżdza za granice grać, a Brożek także w formie jest. Wybory jak dla mnie trafne i ciesze się, że Janas nie przywiązał się do nazwisk podobnie jak Engel.

Podstawowa jedenastka według mnie:


--------------------------Boruc------------------------
Baszczyński------Bąk---------Jop------Gancarczyk
Smolarek----Sobolewski---Szymkowiak---Krzynówek
------Rasiak----Żurawski-------------

Ciesze się, że nie ma "grupy trzymającej władzy"w kadrze. Jadą piłkarze, którzy chcą grać, grają w klubie, chcą osiągnąć coś na mistrzostwach. Puentując chciałbym powiedzieć, że kadra jest według mnie już budowanna lekko pod eliminacje Mistrzostw Europy. Kadra w skali 1 - 10 jak dla mnie 8+



100% racji Mati. Pewna era w piłce sie konczy i nie tylko polskie(Zidane,Bergkamp) I jak najbardziej słuszna decyzja Janasa. Może rzeczywiście zaskoczeniem jest Giza, bardziej widziałbym tam Surme, ale dajmy im sie zgrać i udowodnić co jest co na boisku. Moim zdaniem Janas postąpił tak bo ta reprezentacja ma być budowana do el. ME i dlaczego powoływac starego Kłosa, ktory daje ciała z meczu na mecz, skoro jest grający bez kompleksów Gancarczyk. Janas stawia na młodych z myślą o przyszłości i ja mu gratuluje odwagi i rozsądku. A ci którzy są za Kłosem niech wystarczą słowa Janasa "Brakuje Kłosa? Mi nie brakuje". Pozdrawaim


MW'03
Michał51
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6639 dni




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 21:26
Giza,Dudka,Rasiak,Brożek,Jop-oni nie powinni jechać na Mundial


kto nie skacze ten z policji hop hop hop
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni

**




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 21:36
Ciesze sie, ze Janas nie postawil na kolesi "kolesi" (Dudek, Kłos, Franek), a wzial wiecej młodziezy. Nam potrzeba teraz zawodnikow w formie, a tacy są teraz w kadrze. Oczywiscie mozna gdybac, ze jest taki Mila czy Rasiak ale oni jednym zagraniem moga przesadzic o losach meczu. Ciesze sie z pozycji bramkarzy i ataku, szczegolnie z Brozka - w pelni zasluzyl na powolanie. Bez niego Wisla traci polowe ofensywnej sily. W ostatnim meczu z Legia pokazal zwyzke formy.

Troche dziwi mnie powolanie Gizy - gosc gral w rundzie tak jak cała Cracovia. Wolalbym w to miejsce chocby Zganiacza badz Burkhardta.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Gregor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6829 dni




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 21:42
Skandalem jest powołanie mordercy, miejscem dla tego chuja jest więzienie a nie mundial, nie powołanie Frankowskiego to zemsta Janasa bo jak wiadomo nigdy nie chciał go w reprze a jego powołania były wymuszane przez prasę, szkoda Jurka bo choć nie gra jest zdecydowanie lepszy od Kuszczaka czy Fabiańskiego co udowodnił pewnym występami w reprezentacji (taki Boruc spierdolił w meczu z USA).
Zgadzam się z e-Jayem że mila czy rasiak jednym zagraniem mogą zmienić losy meczu np. poprzez fatalny kiks albo wpierdolenie samobója innych zagrań decydujących o losach meczu nie spodziewałbym się po tych dwóch gamoniach.
Chciałbym jeszcze dodać, że Panowie, którzy mówią o tym, że słusznie bo reprezentacje budowana jest pod eleminacje ME strasznie pierdolą gdyż drużynę buduje się przede wszystkim na imprezy finałowe a nie żadne eleminacje.
PS Przepraszam za zwroty nieparlamentarne ale to wynik tych debilnych posunięć Janasa.


Stocznie Szczecina, Gdyni i Gdańska chciały wolności krzyczały basta !
P.1948.S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7011 dni




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 21:43

  Michał51 napisał:  
Giza,Dudka,Rasiak,Brożek,Jop-oni nie powinni jechać na Mundial



Dodałbym do tego Mile i Lewandowskiego ale wydaje mi sie że Jop trafna decyzja lepszy on niż Kłos.


qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni

**




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 21:44
Janas mógł mieć swoje powody o których my nie wiemy...nie zapominajcie o tym.
A jeżeli toczyły się jakieś wojny podjazdowe pomiędzy Dudkiem a Borucem?
To już wolę, że zdecydował się na jednego a drugiego zostawił.
Moim zdaniem Janas pokazał jaja...w dupie ma wszystkich doradców sam zdecydował i nie omieszkał wywalić z kadry świętych krów(choć dwie inne w kadrze zostawił) ale zawsze coś zrobił a nie jak Engel.
Ja bym wziął trochę inny skład, ale...każdy ma swoje typy.Generalnie jestem w miarę zadowolony.

Bramkarze:
Dobrze, że Boruc jest numerem jeden
Ja także nie wział bym Dudka...drugim bramkarzem zrobił bym Kowalewskiego a z dwójki Kuszczak, Fabiański wziąłbym jednego.
Ale generalnie nie jest źle.

Obrona:
Dobrze, że nie jadą Rząsa i Kłos.
Gancarczyk według mnie chyba jednak lepszy od Rząsy a itak jedzie tylko jako rezerwowy.
Nie wiem czy D.Dudka to najlepszy pomysł ale gra Kłosa w tym sezonie to padaka...i mam gdzieś to, że doświadczony...Boniek też jest doświadczony ale kto by go dziś powołał...lata lecą forma spada...to się tyczy Kłosa!
Reszta w zasadzie chyba bym tak samo powołał bo i tak nie ma kogo.

Pomoc:
Tu rozczarowanie obecnością: Mili,Gorawskiego i przedewszystkim Gizy
Jelenia przesunałbym na zmiennika dla Ebiego na prawą pomoc(bo jako pomocnik przekonuje mnie bardziej niż napastnik).
Wywaliłbym Gorawskiego i robi się miejsce dla napastnika.
Wziąłbym Burkharda, ale skoro Janas już zdecydował, że Burkhard ma nie jechać to na zmiennika Szymkowiaka niech będzie ten Mila.
Ale po co jeszcze trzeci Giza? Out z kadry i robi się miejsce dla napastnika.
Reszta w porządku.

Atak: Po przesunięciu Jelenia do pomocy i wywaleniu z kadry Gizy i Gorawskiego mamy 3 napastników plus dwa miejsca.
Żurawski bez dyskusji...Brożek może jechać.
Rasiak...Sosin...z tej dwójki wziąłbym chyba jednak Sosina(no bo jeden napadzior ma być wysoki i grać dobrze głową i zgrywać piłki)
A dwa wolne miejsca...na pewno Saganowski i chyba jednak Niedzielan.
Ciesze się, że nie ma Frankowskiego...parę dni temu kłóciłem się z kumplami kogo powołać i ja jedyny chciałem z kadry wywalić Frankowskiego.
Brać napastnika dlatego, że kiedyś strzelał bramki...kadra Polski na MŚ to nie loteria...może trafi i się przełami może nie.
Bierzemy napastników którzy coś tam trafiają.
Nawet Rasiak strzela w tej samej lidze i w gorszym klubie.
Moja kadra:

Boruc-Kowalewski,Fabiański
Baszczyński,Jop,Bąk,Żewłakow-Dudka,Lewandowski,Gancarczyk
Smolarek,Sobolewski,Szymkowiak,Krzynówek-Jeleń,Radomski,Burkhard,Kosowski
Saganowski,Żurawski-Sosin,Niedzielan,Brożek


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Ka(L)ina
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7171 dni




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 21:48
Rasiak totalna pomyłka. Zamiast niego Sagan powinien sie tam znaleść.


Walczyć Pogoń Walczyc...
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7140 dni

***




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 21:50
Zenada to powolanie 1.cwelka,2.mordercy,3.drewniaka ktory umie grac tylko do tylu,4.lalusia.Maly quiz kto krtje sie pod numerem 1,2,3,4:D


www.sectorshop.net
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7019 dni

**




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 21:54

  Czarny85 napisał:  
Zenada to powolanie 1.cwelka,2.mordercy,3.drewniaka ktory umie grac tylko do tylu,4.lalusia.Maly quiz kto krtje sie pod numerem 1,2,3,4:D



1- Giza
2- Dudka
3- Rasiak
4-Mila
:P zgadłem :>


Gregor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6829 dni




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 21:54

  Czarny85 napisał:  
Zenada to powolanie 1.cwelka,2.mordercy,3.drewniaka ktory umie grac tylko do tylu,4.lalusia.Maly quiz kto krtje sie pod numerem 1,2,3,4:D



1.giza 2.dudka 3.rasiak 4.mila ?


Stocznie Szczecina, Gdyni i Gdańska chciały wolności krzyczały basta !
berety dwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6980 dni




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 21:57
Szkoda mi Dudka bo jakby nie było jest wg mnie nadal numerem1 wsród polskich bramkarzy. To że nie broni w klubie nic nie oznacza.
Rasiak to wogóle pomyłka- zamiast niego zabrałbym "lisa" pola karnego Piechne.


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6890 dni

*




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 22:00
Ogolnie musze przynac ze jestem zadowolony z Losowania.Brawo dla Janasa ze nie powolal Dudka,Kłosa i Frankowskiego..kompletnie bez formy albo nie graja w swoich klubach(Dudek,czasami Franek). Zreszta Zawsze bedzie jakies ALE....kazdy ma inna wizje zespolu i kazdy ma to inaczej poukladane,ja to widze tak:

Bramkarze: IDEALNIE, od poczatku mowilem ze tak trojka powinna pojechac,brawo! W 1 Skladzie: BORUC

Obrona:Nie jestem przekonany co do Baka i jego formy....bardzo dobrze ze powolal Jopa i Gancarczyka-mlodzi,ambitni napewno wprowadza sporo ozywienia i swiezosci(glownie Gancarczyk). Kompletnie nierozumiem powolania Dudki...czemu nie Rzasa? czy chocby Blaszczykowski? on podobno moze grac wszedzie? W 1 Skladzie: BASZCZYNSKI, BĄK , JOP , ZEWLAKOW

Pomoc: Mozna powiedziec...IDEALNIE...prawie.....gdyby nie Giza i Radomski....gral tak jak grala Cracovia na wiosne zadnego przeblysku a jednak jedzie...wiec znowu nasuwa mi sie mysl....dlaczego nie wszechstronny Blaszczykowski?a Radomski? bardziej widzialbym Surme jako defensywnego pomocnika... Niewiem czemu tyle osob jest za Burkhartem? rozumiem ze gra w Legii ale bez przesady zeby sie przebic do kadry jeszcze sporo mu brakuje nawet jesli chodzi o lawke...w lidze ma tam jakies przeblyski ale nic poza tym, zajebiscie ze powolal Gorawskiego! Ten chlopak naprawde bardzo dobrze sobie pogrywa w FK Moskwa juz myslalem ze o nim zapomni ale jednak....W 1 Skladzie: GORAWSKI, SZYMKOWIAK,SOBOLEWSKI,KRZYNOWEK

Atak: Tu mnie Janas zaskoczyl....Wielkie brawa za niepowolanie Frankowskiego! juz myslalem ze on nigdy od tej kadry sie nie odczepi...Wielki minus za niepowolanie Saganowskiego....Niewiem czy to dla Jelenia nie beda za wysokie progi, o Brozka jakos nie nie boje chlopak ma potencjal tylko zeby dac mu szasne..mala korekta za Jelenia-Saganowski i dobrze jest:] W 1 Skladzie: ZURAWSKI , SMOLAREK

p.s Mario74 na chwile obecna nr.1 wsrod Polskich Bramkarzy jest Boruc...potem dlugo dlugo nic i ewentualnie Dudek z Kuszczakiem i Kowalewskim.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Michał51
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6639 dni




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 22:01
mnie dziwi też powołanie na mundial Seweryna Gancarczyka nagle pojawił się w reprezentacji zagrał dwa mecze i odrazu wyjeżdza na mundial?coś tu chyba jest nie tak


kto nie skacze ten z policji hop hop hop
Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7477 dni




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 22:02

  Mario74 napisał:  
Szkoda mi Dudka bo jakby nie było jest wg mnie nadal numerem1 wsród polskich bramkarzy. To że nie broni w klubie nic nie oznacza.
Rasiak to wogóle pomyłka- zamiast niego zabrałbym "lisa" pola karnego Piechne.



Prosze Cie... Grają Ci piłkarze co są w formie. Nie wydaję mi się, żeby Dudek miał porównywalną formę do Kuszczaka, Fabiańskiego, Boruca. Samymi treningami formy się nie zrobi, potrzebne też jest ogranie.
Odnośnie Rasiaka także się nie zgodze, fakt fkatem można się z jego "drewnialstwa" pośmiać ale ostatnie dwie bramki nie są przypadkowe. W totenhamie nie miał okazji by się pokazać, choć w piewszym meczu strzelił bramke, ale mu nie uznali. Zamiast Piechny jedzie Jeleń, który także jest "lisem" pola karnego, a i potrafi grać na prawym skrzydle.


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
x-pack
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7102 dni




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 22:03
szkoda "Kiełbasy" ..... i po co ten pajac dudka, Franek tez by sie przydal ..........pozdro


Szczecińska albo Zadna
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni

**




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 22:10
Randall Smolarek wrócił ostatnio w Dortmundzie na prawą pomoc i tam go widzę w reprezentacji...pamiętasz kiedy ostatnio strzelił gola? Z Frankowskim mógłby się ścigać.
Miał pewien przebłysk w ataku ale zawsze grał jako boczny pomocnik czy to w Dortmundzie czy Feyenoordzie.
Gorawskiego widziałem ostatnio tylko w jednym meczu FK i niczym mnie nie zachwycił...zresztą nigdy nie widziałem, żeby grał na reprezentacyjnym poziomie.


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
berety dwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6980 dni




Odp: Powołania na mundial - 15/05/2006 22:13

  Mati. napisał:  

  Mario74 napisał:  
Szkoda mi Dudka bo jakby nie było jest wg mnie nadal numerem1 wsród polskich bramkarzy. To że nie broni w klubie nic nie oznacza.
Rasiak to wogóle pomyłka- zamiast niego zabrałbym "lisa" pola karnego Piechne.



Prosze Cie... Grają Ci piłkarze co są w formie. Nie wydaję mi się, żeby Dudek miał porównywalną formę do Kuszczaka, Fabiańskiego, Boruca. Samymi treningami formy się nie zrobi, potrzebne też jest ogranie.
Odnośnie Rasiaka także się nie zgodze, fakt fkatem można się z jego "drewnialstwa" pośmiać ale ostatnie dwie bramki nie są przypadkowe. W totenhamie nie miał okazji by się pokazać, choć w piewszym meczu strzelił bramke, ale mu nie uznali. Zamiast Piechny jedzie Jeleń, który także jest "lisem" pola karnego, a i potrafi grać na prawym skrzydle.





co do Dudka to jestem w stanie przyznać Ci rację. Ale co to za trener co do kurwy nędzy nie powołuje "króla strzelców" Naszej ekstraklasy. Ten chłopak a wiadomo że o Piechne chodzi jest w czepku urodzony i piłka go sama w polu karnym szuka; więc dlaczego nie dostał szansy? Taki Gancarczyk pojawia się huj wie skąd i jedzie na mundial? A gdzie jest Saganowski? To wszystko to jest parodia weesternu!
A gdzie jest Kaziu ?:)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005